Baldershallen 5

Adress
85643 Sundsvall





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-08 14:00 Träningsmatcher Herrar 245000015 Västernorrlands IBF P16 - Vattjoms IK Herr Utveckling
Januari
2024-01-21 09:30 Pantamera Division 9 Syd 248091221 S-valls IBF F15-16 Haga Orange - S-vall FBC U F16 Öst Svart
2024-01-21 09:30 Pantamera Division 9 Syd 248091222 S-valls IBF F15-16 Haga Vit - Klockarbergets BK F15 Svart
2024-01-21 09:50 Pantamera Division 9 Syd 248091223 S-valls IBF F15-16 Haga Svart - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange
2024-01-21 09:50 Pantamera Division 9 Syd 248091224 Klockarbergets BK F16 Gul - S-valls IBF F15-16 Haga Orange
2024-01-21 10:10 Pantamera Division 9 Syd 248091225 S-vall FBC U F16 Öst Svart - S-valls IBF F15-16 Haga Vit
2024-01-21 10:10 Pantamera Division 9 Syd 248091226 Klockarbergets BK F15 Svart - S-valls IBF F15-16 Haga Svart
2024-01-21 10:30 Pantamera Division 9 Syd 248091227 S-valls IBF F15-16 S-malm Orange - Klockarbergets BK F16 Gul
2024-01-21 10:30 Pantamera Division 9 Syd 248091228 S-valls IBF F15-16 Haga Orange - Klockarbergets BK F15 Svart
2024-01-21 10:50 Pantamera Division 9 Syd 248091229 S-valls IBF F15-16 Haga Svart - S-vall FBC U F16 Öst Svart
2024-01-21 10:50 Pantamera Division 9 Syd 248091230 S-valls IBF F15-16 Haga Vit - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange
2024-01-21 11:10 Pantamera Division 9 Syd 248091231 Klockarbergets BK F16 Gul - S-valls IBF F15-16 Haga Svart
2024-01-21 11:10 Pantamera Division 9 Syd 248091232 S-valls IBF F15-16 Haga Orange - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange
2024-01-21 11:30 Pantamera Division 9 Syd 248091233 S-vall FBC U F16 Öst Svart - Klockarbergets BK F15 Svart
2024-01-21 11:30 Pantamera Division 9 Syd 248091234 Klockarbergets BK F16 Gul - S-valls IBF F15-16 Haga Vit
2024-01-21 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091235 S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit - S-vall FBC U F16 Öst Vit
2024-01-21 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091236 S-valls IBF F15-16 Haga Guld - Klockarbergets BK F15 Gul
2024-01-21 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091237 S-valls IBF F15-16 Haga Silver - S-valls IBF F15-16 S-malm Vit
2024-01-21 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091238 Klockarbergets BK F16 Svart - S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit
2024-01-21 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091239 Klockarbergets BK F15 Gul - S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit
2024-01-21 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091240 S-vall FBC U F16 Öst Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Guld
2024-01-21 13:00 Pantamera Division 9 Syd 248091241 S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit - S-valls IBF F15-16 Haga Silver
2024-01-21 13:00 Pantamera Division 9 Syd 248091242 S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - Klockarbergets BK F16 Svart
2024-01-21 13:20 Pantamera Division 9 Syd 248091243 S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit - S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit
2024-01-21 13:20 Pantamera Division 9 Syd 248091244 Klockarbergets BK F15 Gul - S-valls IBF F15-16 Haga Silver
2024-01-21 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091245 S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Guld
2024-01-21 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091246 S-vall FBC U F16 Öst Vit - Klockarbergets BK F16 Svart
2024-01-21 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091247 S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit
2024-01-21 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091248 S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit - S-valls IBF F15-16 Haga Guld
2024-01-21 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091249 S-valls IBF F15-16 Haga Silver - S-vall FBC U F16 Öst Vit
2024-01-21 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091250 Klockarbergets BK F15 Gul - Klockarbergets BK F16 Svart
Februari
2024-02-04 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072103 S-vall FBC U P13 Öst - S-vall FBC U P13 Väst 3
2024-02-04 09:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072104 Timrå IBC P12 - S-vall GBK P13-14 Svart
2024-02-04 10:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072105 IBK Härnösand P13 - S-vall FBC U P13 Väst 4
2024-02-04 11:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072106 S-vall FBC U P13 Väst 3 - Timrå IBC P12
2024-02-04 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072107 Sundsvall City IBC U P13 svart - IBK Härnösand P13
2024-02-04 12:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072108 Timrå IBC P13 Svart - S-vall FBC U P13 Öst
2024-02-04 13:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072109 S-vall GBK P13-14 Svart - S-vall FBC U P13 Väst 4
2024-02-04 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072110 Timrå IBC P13 Röd - IBK Härnösand P13
2024-02-04 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072111 KBK P13-14 - Sundsvall City IBC U P13 svart
2024-02-04 15:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072112 Sundsvall City IBC U P13 Vit - Timrå IBC P13 Svart
2024-02-04 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072113 Timrå IBC P13 Röd - KBK P13-14
2024-02-04 17:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072114 S-vall GBK P13-14 Svart - Sundsvall City IBC U P13 Vit
Mars
2024-03-23 18:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011054 Sundsvall FBC Ungdom P07-08 - Sundsvall City IBC P07-08/GBK P07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis