Hässelbyhallen

Adress
Köpingsvägen 22, 165 72 Hässelby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348040 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK
Oktober
2022-10-01 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342002 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (A)
2022-10-01 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341006 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D)
2022-10-01 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308007 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B)
2022-10-01 15:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032014 Hässelby SK IBK - Täby FC
2022-10-01 17:15 Damer division 1 150012012 Hässelby SK IBK (A) - Nacka IBK (B)
2022-10-02 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375006 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-10-02 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375003 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej Täby IBK
2022-10-02 11:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364006 Hässelby SK IBK - Täby FC (C)
2022-10-02 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348005 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF/Danderyds SK IBF
2022-10-02 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343006 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (C)
2022-10-02 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309001 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (B)
2022-10-02 16:30 Pantamera Damjuniorer norra 150034011 Hässelby SK IBK - Väsby AIK / RA19
2022-10-02 19:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025009 Hässelby SK IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-10-07 20:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703012 Hässelby SK IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2022-10-08 16:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312008 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS (C)
2022-10-08 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301015 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS
2022-10-08 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029018 Hässelby SK IBK (C ) - Väsby AIK (C )
2022-10-09 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329008 Hässelby SK IBK - Duvbo IK
2022-10-09 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324007 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK
2022-10-09 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325012 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK
2022-10-09 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326009 Hässelby SK IBK (C) - Huddinge IBS (A)
2022-10-09 14:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410008 Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-10-09 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304009 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS
2022-10-09 16:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020007 Hässelby SK IBK - Centralvägens IBK
2022-10-15 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369008 Hässelby SK IBK - Ängby IF
2022-10-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C 150358014 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (B)
2022-10-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår B 150353015 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK
2022-10-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352015 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF
2022-10-15 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309010 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK
2022-10-15 14:30 Herrar division 3 norra 150002011 Hässelby SK IBK (B) - Rosersberg Arlanda IBK
2022-10-15 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011013 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-10-16 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375017 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2022-10-16 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392016 Hässelby SK IBK (C) - Vallentuna IBK (B)
2022-10-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343013 Hässelby SK IBK - Bro IK
2022-10-16 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308020 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A)
2022-10-16 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338009 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A)
2022-10-16 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361018 Hässelby SK IBK - FBI Tullinge (A)
2022-10-16 15:30 Damer division 1 150012024 Hässelby SK IBK (A) - Sköndals IK (A)
2022-10-16 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025022 Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-10-16 19:15 Pantamera Damjuniorer norra 150034021 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK
2022-10-21 21:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703021 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK
2022-10-22 10:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364022 Hässelby SK IBK - Ängby IF
2022-10-22 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375022 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF
2022-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348020 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B)
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341019 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2022-10-22 15:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032033 Hässelby SK IBK - IBK Uppsala Teknologer
2022-10-22 17:00 Herrar division 4 mellersta 150007016 Hässelby SK IBK (C) - Älta IF
2022-10-23 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319019 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK
2022-10-23 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324018 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF
2022-10-23 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326020 Hässelby SK IBK (C) - Tungelsta IF
2022-10-23 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329019 Hässelby SK IBK - Djurgårdens IF IBS
2022-10-23 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304022 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK
2022-10-23 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308026 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (B)
2022-10-23 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029030 Hässelby SK IBK (C ) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-10-29 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342026 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-10-29 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381030 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B)
2022-10-29 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361030 Hässelby SK IBK - Täby FC (B)
2022-10-29 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325022 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A)
2022-10-29 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410024 Hässelby SK IBK (A) - Huddinge IBS (B)
2022-10-29 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321016 Hässelby SK IBK (C) - Huddinge IBS
2022-10-29 15:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319024 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK
2022-10-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår B 150353029 Hässelby SK IBK (B) - Karlbergs BK
2022-10-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352029 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (B)
2022-10-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349025 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK
2022-10-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348021 Hässelby SK IBK (A) - Sundbybergs IK (B)
2022-10-30 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392030 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF
2022-10-30 15:30 Damer division 1 150012036 Hässelby SK IBK (A) - Djurgårdens IF IBS
2022-10-30 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020018 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK
November
2022-11-06 13:15 Herrar division 3 norra 150002021 Hässelby SK IBK (B) - Högalids IF (A)
2022-11-12 09:00 USM Pojkar 16 Grupp 8 580357001 Hässelby SK IBK - Väsby AIK
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341032 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (C)
2022-11-12 11:15 USM Pojkar 16 Grupp 8 580357002 Väsby AIK - IBF Offensiv Lidingö
2022-11-12 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338025 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK
2022-11-12 13:30 USM Pojkar 16 Grupp 8 580357003 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK
2022-11-12 14:30 Pantamera Damjuniorer norra 150034038 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF
2022-11-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308039 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK
2022-11-12 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309021 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC
2022-11-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348030 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (C)
2022-11-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343035 Hässelby SK IBK - Väsby AIK
2022-11-13 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375035 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-11-13 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375032 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK
2022-11-13 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392041 Hässelby SK IBK (C) - Vaxholms IBF
2022-11-13 16:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364032 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B)
2022-11-13 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312034 Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF
2022-11-13 18:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025040 Hässelby SK IBK (A) - Huddinge IBS (A)
2022-11-18 20:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703031 Hässelby SK IBK - AIK IBF
2022-11-19 15:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032043 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK
2022-11-19 17:15 Damer division 1 150012048 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK
2022-11-20 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325032 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B)
2022-11-20 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326034 Hässelby SK IBK (C) - Nacka IBK (B)
2022-11-20 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304040 Hässelby SK IBK - AIK IBF
2022-11-20 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301043 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK
2022-11-20 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309030 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK
2022-11-20 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321027 Hässelby SK IBK (C) - Ingarö IF
2022-11-20 16:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020029 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK
2022-11-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352047 Hässelby SK IBK (A) - Kungsängens IF
2022-11-26 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319034 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF
2022-11-26 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312047 Hässelby SK IBK - FBI Tullinge (A )
2022-11-26 14:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410034 Hässelby SK IBK (A) - Örby IS
2022-11-26 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308051 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B)
2022-11-26 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308050 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (A)
2022-11-27 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375051 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK
2022-11-27 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392046 Hässelby SK IBK (C) - Högalids IF
2022-11-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343045 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (A)
2022-11-27 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341045 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2022-11-27 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329034 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B)
2022-11-27 15:30 Herrar division 3 norra 150002031 Hässelby SK IBK (B) - Huvudstadens IBK
December
2022-12-02 20:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703041 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF
2022-12-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D 150359053 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK
2022-12-03 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032057 Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF
2022-12-03 15:15 Damer division 1 150012060 Hässelby SK IBK (A) - Huddinge IBS (A)
2022-12-03 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325042 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK
2022-12-03 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326044 Hässelby SK IBK (C) - Värmdö IF
2022-12-04 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349043 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK
2022-12-04 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375055 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (A)
2022-12-04 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342050 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (B)
2022-12-04 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338035 Hässelby SK IBK - Väsby AIK (B)
2022-12-04 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361054 Hässelby SK IBK - Enebybergs IF (A)
2022-12-04 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308058 Hässelby SK IBK (A) - FBI Tullinge
2022-12-04 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304052 Hässelby SK IBK - Täby FC
2022-12-04 17:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312051 Hässelby SK IBK - Väsby AIK (A)
2022-12-04 19:00 Herrar division 4 mellersta 150007038 Hässelby SK IBK (C) - Värtans IK
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343055 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK
2022-12-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392056 Hässelby SK IBK (C) - Mariebergs SK
2022-12-10 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375065 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK
2022-12-10 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341058 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF (B)
2022-12-10 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309040 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK
2022-12-10 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321038 Hässelby SK IBK (C) - Västerhaninge IBK
2022-12-10 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308066 Hässelby SK IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-12-11 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369037 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-12-11 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367077 Hässelby SK IBK - Täby FC (A)
2022-12-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår B 150353057 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (A)
2022-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352057 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK
2022-12-11 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301057 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK
2022-12-11 14:45 Herrar division 3 norra 150002041 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-12-16 20:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703051 Hässelby SK IBK - Täby FC
2022-12-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369043 Hässelby SK IBK - Täby FC (B)
2022-12-17 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367084 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A)
2022-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343062 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B)
2022-12-17 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364065 Hässelby SK IBK - Täby FC (A)
2022-12-17 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410044 Hässelby SK IBK (A) - Sköndals IK
2022-12-17 14:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319044 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF
2022-12-17 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308073 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (B)
2022-12-17 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301066 Hässelby SK IBK - Farsta IBK (A)
2022-12-18 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381066 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK (B)
2022-12-18 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361066 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-12-18 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329044 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (B)
2022-12-18 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326054 Hässelby SK IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-12-18 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304064 Hässelby SK IBK - Mariebergs SK
2022-12-18 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309041 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK
2022-12-18 17:30 Damer division 1 150012072 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-12-18 19:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020043 Hässelby SK IBK - Kungsängens IF
Januari
2023-01-07 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324057 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B)
2023-01-07 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304069 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK
2023-01-07 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312068 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS (D)
2023-01-07 15:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032074 Hässelby SK IBK - Balrog Botkyrka IK
2023-01-08 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025069 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (A)
2023-01-08 15:45 Herrar division 4 mellersta 150007055 Hässelby SK IBK (C) - Mariebergs SK (A)
2023-01-08 17:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020047 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF
2023-01-14 15:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361071 Hässelby SK IBK - Täby FC (E)
2023-01-14 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341078 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B)
2023-01-14 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338049 Hässelby SK IBK - Täby FC (C)
2023-01-14 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342074 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK (B)
2023-01-15 11:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410048 Hässelby SK IBK (A) - Sundbybergs IK
2023-01-15 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319048 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK
2023-01-15 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329048 Hässelby SK IBK - Jakobsbergs IBF
2023-01-15 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325062 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C)
2023-01-15 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309050 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2023-01-18 20:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703061 Hässelby SK IBK - Ekerö IK /Järfälla IBK
2023-01-21 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326070 Hässelby SK IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK
2023-01-21 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324068 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2023-01-21 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032086 Hässelby SK IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-21 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312081 Hässelby SK IBK - Endre IF
2023-01-21 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321055 Hässelby SK IBK (C) - Älta IF
2023-01-21 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025082 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2023-01-22 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341079 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK
2023-01-22 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301084 Hässelby SK IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-22 14:00 Damer division 1 150012084 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK
2023-01-22 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011053 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (B)
2023-01-22 17:45 Herrar division 3 norra 150002051 Hässelby SK IBK (B) - IBK Bandhagen
2023-01-26 19:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032091 Hässelby SK IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2023-01-27 20:15 Juniorallsvenskan C HJ18 580703071 Hässelby SK IBK - Väsby AIK
2023-01-28 13:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319059 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC
2023-01-28 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329059 Hässelby SK IBK - Ängby IF
2023-01-28 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325072 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF/ Töjnan IBK
2023-01-29 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381090 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK
2023-01-29 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342086 Hässelby SK IBK (C) - Enebybergs IF (B)
2023-01-29 15:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410059 Hässelby SK IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-29 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029090 Hässelby SK IBK (C ) - Danderyds SK IBF (B)
2023-01-29 18:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020058 Hässelby SK IBK - Bro IK
Februari
2023-02-04 16:30 Damer division 1 150012096 Hässelby SK IBK (A) - Råsunda IS
2023-02-04 18:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301102 Hässelby SK IBK - Tungelsta IF
2023-02-05 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309061 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK
2023-02-05 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312094 Hässelby SK IBK - Täby FC
2023-02-05 20:00 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025095 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2023-02-11 15:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032103 Hässelby SK IBK - Värmdö IF
2023-02-11 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011063 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B)
2023-02-12 12:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361102 Hässelby SK IBK - Silverdals IF
2023-02-12 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381102 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (E)
2023-02-12 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342098 Hässelby SK IBK (C) - Sigtuna IF IBK (A)
2023-02-12 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325082 Hässelby SK IBK (B) - Kungsängens IF
2023-02-12 17:00 Herrar division 3 norra 150002061 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A)
2023-02-12 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029102 Hässelby SK IBK (C ) - Duvbo IK
2023-02-18 15:45 Damer division 1 150012108 Hässelby SK IBK (A) - FBI Tullinge (A)
2023-02-18 17:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301120 Hässelby SK IBK - Vendelsö IK
2023-02-19 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341105 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C)
2023-02-19 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410074 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK
2023-02-19 11:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319074 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF
2023-02-19 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312107 Hässelby SK IBK - Vendelsö IK
2023-02-19 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324090 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D)
2023-02-19 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309070 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF
2023-02-19 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321067 Hässelby SK IBK (C) - Vendelsö IK
2023-02-19 18:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020069 Hässelby SK IBK - Täby FC (B)
2023-02-25 10:30 Herrar division 4 mellersta 150007078 Hässelby SK IBK (C) - Sköndals IK (B)
2023-02-25 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032116 Hässelby SK IBK - Nacka IBK
Mars
2023-03-04 13:15 Herrar division 3 norra 150002071 Hässelby SK IBK (B) - Sköndals IK (A)
2023-03-04 15:15 Damer division 1 150012120 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)
2023-03-11 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029114 Hässelby SK IBK (C ) - SK Vide
2023-03-11 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011073 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2023-03-12 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338075 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK (B)
2023-03-12 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342110 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E)
2023-03-12 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381114 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2023-03-12 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361114 Hässelby SK IBK - Väsby AIK (A)
2023-03-12 16:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032129 Hässelby SK IBK - Farsta IBK
2023-03-12 18:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025112 Hässelby SK IBK (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2023-03-18 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341118 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (B)
2023-03-18 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321078 Hässelby SK IBK (C) - Nacka IBK
2023-03-18 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309080 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK
2023-03-19 14:30 Damer division 1 150012132 Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-03-25 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342122 Hässelby SK IBK (C) - Råsunda IS
2023-03-25 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361126 Hässelby SK IBK - Nacka IBK (B)
2023-03-25 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326104 Hässelby SK IBK (C) - FBI Tullinge (B)
2023-03-25 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324102 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2023-03-25 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304124 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF
2023-03-25 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309081 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK
2023-03-25 16:15 Herrar division 3 norra 150002081 Hässelby SK IBK (B) - Högdalens AIS (A)
2023-03-25 17:45 Herrar division 4 mellersta 150007089 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (C)
2023-03-26 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381126 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2023-03-26 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338085 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF
2023-03-26 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410084 Hässelby SK IBK (A) - Farsta IBK
2023-03-26 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025124 Hässelby SK IBK (A) - Farsta IBK (A)
2023-03-26 19:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020083 Hässelby SK IBK - Enebybergs IF (B)
April
2023-04-02 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341131 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (A)
2023-04-02 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309090 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC
2023-04-02 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321089 Hässelby SK IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-04-02 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011087 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis