Värmdö sporthall

Adress
Motionsvägen 4, 13930 VÄRMDÖ
Telefon
08-570 220 10 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391006 Värmdö IF - Silverdals IF
Oktober
2022-10-01   Uppskj. Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414005 Värmdö IF (B) - Farsta IBK
2022-10-22   Uppskj. Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414020 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK
December
2022-12-03 09:45 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366046 Värmdö IF (B) - Salems IF
2022-12-04 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360050 Värmdö IF (A) - Ingarö IF (A)
2022-12-04 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320054 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (A)
2022-12-04 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414053 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF
2022-12-11 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323055 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-12-11 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345077 Värmdö IF - Mariebergs SK
Februari
2023-02-05 09:00 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 1 156148001 Värmdö IF P14 Blå - Nacka IBK P14 Vit
2023-02-05 09:00 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 2 156149001 Farsta IBK P/F 14 lag 2 - Sköndals IK P14 2
2023-02-05 09:20 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 2 156149002 Nacka IBK P14 Vit A - Värmdö IF P14 Röd
2023-02-05 09:20 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 1 156148002 Sköndals IK P14 1 - Farsta IBK P/F 14
2023-02-05 09:40 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 1 156148003 Värmdö IF P14 Blå - Sköndals IK P14 1
2023-02-05 09:40 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 2 156149003 Farsta IBK P/F 14 lag 2 - Nacka IBK P14 Vit A
2023-02-05 10:00 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 2 156149004 Sköndals IK P14 2 - Värmdö IF P14 Röd
2023-02-05 10:00 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 1 156148004 Nacka IBK P14 Vit - Farsta IBK P/F 14
2023-02-05 10:20 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 1 156148005 Värmdö IF P14 Blå - Farsta IBK P/F 14
2023-02-05 10:20 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 2 156149005 Farsta IBK P/F 14 lag 2 - Värmdö IF P14 Röd
2023-02-05 10:40 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 2 156149006 Sköndals IK P14 2 - Nacka IBK P14 Vit A
2023-02-05 10:40 Värmdö sporthall 5/2 P14 grupp 1 156148006 Nacka IBK P14 Vit - Sköndals IK P14 1
2023-02-05 11:15 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 1 156165001 Farsta IBK P/F 15 3 - Nacka IBK P14/15 Blå
2023-02-05 11:15 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 2 156166001 Värmdö IF P15-3 - Hammarby IF IBF P15 2
2023-02-05 11:35 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 2 156166002 Farsta IBK P/F 15 2 - Farsta IBK P/F 15
2023-02-05 11:35 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 1 156165002 Värmdö IF P15-1 - Hammarby IF IBF P15 1
2023-02-05 11:55 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 1 156165003 Farsta IBK P/F 15 3 - Värmdö IF P15-1
2023-02-05 11:55 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 2 156166003 Värmdö IF P15-3 - Farsta IBK P/F 15 2
2023-02-05 12:15 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 2 156166004 Hammarby IF IBF P15 2 - Farsta IBK P/F 15
2023-02-05 12:15 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 1 156165004 Nacka IBK P14/15 Blå - Hammarby IF IBF P15 1
2023-02-05 12:35 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 1 156165005 Farsta IBK P/F 15 3 - Hammarby IF IBF P15 1
2023-02-05 12:35 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 2 156166005 Värmdö IF P15-3 - Farsta IBK P/F 15
2023-02-05 12:55 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 2 156166006 Hammarby IF IBF P15 2 - Farsta IBK P/F 15 2
2023-02-05 12:55 Värmdö sporthall 5/2 P15 grupp 1 156165006 Nacka IBK P14/15 Blå - Värmdö IF P15-1
2023-02-11 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383028 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-02-11 10:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår A Vår 150400013 Värmdö IF (A) - Vaxholms IBF
2023-02-11 14:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310110 Värmdö IF - Åkersberga IBF
2023-02-12 10:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372098 Värmdö IF - Segeltorps IF
2023-02-12 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A Vår 150346006 Värmdö IF - Bro IK
2023-02-12 14:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C Vår 150399032 Värmdö IF - Nynäshamns IBK
2023-02-12 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014099 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (B)
2023-02-15 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580733080 Värmdö IF/Nacka IBK - Huddinge IBS
2023-02-18 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C Vår 150386017 Värmdö IF (A) - Ingarö IF (A)
2023-02-18 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032112 Värmdö IF - IBK Uppsala Teknologer
2023-02-19 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E Vår 150425018 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (B)
2023-02-19 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381108 Värmdö IF - Vallentuna IBK (B)
2023-02-19 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415105 Värmdö IF - Sickla IF
2023-02-19 13:00 Herrar division 3 södra 150003070 Värmdö IF (B) - Salems IF (B)
2023-02-19 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326088 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK
2023-02-19 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027068 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C )
2023-02-19 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404100 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK
2023-02-19 18:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310070 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF
2023-02-24 19:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580704087 Värmdö IF - Nacka IBK
Mars
2023-03-04 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032122 Värmdö IF - Vallentuna IBK
2023-03-11 10:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C Vår 150386024 Värmdö IF (B) - Mariebergs SK
2023-03-11 11:45 Pantamera Flickor Blå Lättsvår B Vår 150401017 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (B)
2023-03-11 12:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår C 150419017 Värmdö IF - Nynäshamns IBK
2023-03-11 13:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A Vår 150346017 Värmdö IF - Högalids IF
2023-03-11 15:00 Herrar division 3 södra 150003080 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (B)
2023-03-11 17:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409069 Värmdö IF / Ingarö IF - Nynäshamns IBK
2023-03-12 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C Vår 150399034 Värmdö IF - Högdalens AIS
2023-03-12 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405072 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-03-12 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417072 Värmdö IF - Tumba GOIF
2023-03-12 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014111 Värmdö IF (B) - Älta IF
2023-03-12 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372110 Värmdö IF - Täby FC (B)
2023-03-12 16:00 DJ A-Vår 150039012 Värmdö IF - Täby FC (B)
2023-03-12 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027079 Värmdö IF (A) - Nynäshamns IBK (A)
2023-03-18 10:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383048 Värmdö IF - Segeltorps IF
2023-03-18 11:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår A Vår 150400021 Värmdö IF (A) - Vallentuna IBK (B)
2023-03-18 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E Vår 150425026 Värmdö IF (B) - Älta IF (B)
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D Vår 150424028 Värmdö IF (A) - Nacka IBK (E)
2023-03-18 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404078 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2023-03-18 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415118 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-03-19 14:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027057 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A)
2023-03-19 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326099 Värmdö IF - Hässelby SK IBK (C)
2023-03-19 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014115 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK (B)
2023-03-25 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C Vår 150386026 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (B)
2023-03-25 10:45 Pantamera Flickor Blå Lättsvår B Vår 150401026 Värmdö IF (B) - Väsby AIK
2023-03-26 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A Vår 150346026 Värmdö IF - Töjnan IBK (C)
2023-03-26 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411126 Värmdö IF - Västerhaninge IBK
2023-03-26 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409083 Värmdö IF / Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-03-26 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417082 Värmdö IF - FBI Tullinge
2023-03-26 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372122 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF
2023-03-26 16:00 DJ A-Vår 150039031 Värmdö IF - Täby FC (A)
April
2023-04-01 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383058 Värmdö IF - Örby IS
2023-04-01 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår C 150419026 Värmdö IF - FBI Tullinge (C )
2023-04-01 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D Vår 150424035 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A)
2023-04-01 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E Vår 150425033 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (A)
2023-04-02 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405086 Värmdö IF (A) - Täby FC (B)
2023-04-02 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404089 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK
2023-04-02 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417086 Värmdö IF - Nacka IBK (A)
2023-04-02 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326110 Värmdö IF - Nacka IBK (B)
2023-04-02 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372127 Värmdö IF - Huddinge IBS
2023-04-02 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014128 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B)
2023-04-02 17:30 Herrar division 3 södra 150003090 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis