Tallbackaskolan

Adress
Kristinelundsvägen 1, 171 50 SOLNA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357090 Råsunda IS - Nockebyhovs IF
Oktober
2019-10-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357029 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (B)
November
2019-11-10 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357053 AIK IBF (A) - Enebybergs IF (B)
2019-11-10 14:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358046 AIK IBF (B) - Värmdö IF (B)
December
2019-12-01 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357078 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (B)
2019-12-01 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357088 AIK IBF (A) - Ängby IF (A)
2019-12-01 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343070 AIK IBF - Täby FC (B)
2019-12-01 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343071 Råsunda IS - Vaxholms IBF
2019-12-01 17:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333045 Solna IK - Täby FC (C)
2019-12-08 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358094 AIK IBF (B) - Karlbergs BK
2019-12-08 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340105 AIK IBF (C) - Silverdals IF (A)
2019-12-08 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335106 AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
Januari
2020-01-19 18:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343118 AIK IBF - Ängby IF (A)
2020-01-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357128 AIK IBF (A) - Sundbybergs IK
2020-01-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340141 AIK IBF (A) - IK Frej Täby IBK
Februari
2020-02-02 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343142 AIK IBF - Väsby AIK (A)
2020-02-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357138 Råsunda IS - AIK IBF (A)
2020-02-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343154 Råsunda IS - AIK IBF
2020-02-09 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340163 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK (B)
2020-02-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357148 AIK IBF (A) - Nockebyhovs IF
Mars
2020-03-01 13:15 Damer division 2 Norra 150013075 AIK IBF (B) - Täby FC (B)
2020-03-01 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029118 AIK IBF (C) - Vaxholms IBF
2020-03-07 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329111 AIK IBF - Mariebergs SK
2020-03-08 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340189 AIK IBF (C) - Vallentuna IBK (B)
2020-03-16 19:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322087 AIK IBF - Hammarby IF IBF
2020-03-21 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329003 AIK IBF - Täby FC (A)
2020-03-27 18:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322109 AIK IBF - Huddinge IBS (B)
2020-03-30 19:40 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329128 AIK IBF - Ekerö IK (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis