Hälsans hus

Adress
Luleå





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-16 10:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357001 Bensby UFF 10/11 Pblå4 - Team Kalix IBK 10 Pblå4
2019-11-16 11:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357002 Öjebyns IBF 10 Pblå4 L1 - Gammelstads IF 09/10 Pblå4
2019-11-16 12:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357003 Team Kalix IBK 10 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L1
2019-11-16 13:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357004 Bensby UFF 10/11 Pblå4 - Gammelstads IF 09/10 Pblå4
2019-11-16 14:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357005 Gammelstads IF 09/10 Pblå4 - Team Kalix IBK 10 Pblå4
2019-11-16 15:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357006 Bensby UFF 10/11 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L1
December
2019-12-01 10:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354001 IBK Luleå 09 Pblå3 - Notvikens IK 09 Pblå3
2019-12-01 11:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354002 IBK Boden 08/09 Pblå3 L2 - Sunderby SK 09 Pblå3 L2
2019-12-01 12:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354003 Notvikens IK 09 Pblå3 - IBK Boden 08/09 Pblå3 L2
2019-12-01 13:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354004 IBK Luleå 09 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L2
2019-12-01 14:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354005 Sunderby SK 09 Pblå3 L2 - Notvikens IK 09 Pblå3
2019-12-01 15:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354006 IBK Luleå 09 Pblå3 - IBK Boden 08/09 Pblå3 L2
2019-12-21 10:00 Flickor Grön 1/2 110500007 IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2 - Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2
2019-12-21 10:00 Flickor Grön 1/2 110500008 Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2 - K 4 IF 09-11 Fgrön1/2
2019-12-21 10:45 Flickor Grön 1/2 110500009 Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2 - Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2
2019-12-21 10:45 Flickor Grön 1/2 110500010 IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2 - K 4 IF 09-11 Fgrön1/2
2019-12-21 11:30 Flickor Grön 1/2 110500011 K 4 IF 09-11 Fgrön1/2 - Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2
2019-12-21 11:30 Flickor Grön 1/2 110500012 IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2 - Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2
2019-12-22 10:00 Pojkar Blå 1 110350007 Luleå SK P07 PBlå1 - Sunderby SK 06/07 PBlå1
2019-12-22 11:00 Pojkar Blå 1 110350008 Malmbergets AIF 06/07 PBlå1 - IBK Luleå 08 PBlå1
2019-12-22 12:00 Pojkar Blå 1 110350009 Sunderby SK 06/07 PBlå1 - Malmbergets AIF 06/07 PBlå1
2019-12-22 13:00 Pojkar Blå 1 110350010 Luleå SK P07 PBlå1 - IBK Luleå 08 PBlå1
2019-12-22 14:00 Pojkar Blå 1 110350011 IBK Luleå 08 PBlå1 - Sunderby SK 06/07 PBlå1
2019-12-22 15:00 Pojkar Blå 1 110350012 Luleå SK P07 PBlå1 - Malmbergets AIF 06/07 PBlå1
Januari
2020-01-11 10:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351013 IBK Luleå 08 PBlå2 - Luleå SK 07/08 PBlå2
2020-01-11 11:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351014 Wibax IBF Piteå 07 PBlå2 - Sunderby SK 08 PBlå2 L1
2020-01-11 12:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351015 Luleå SK 07/08 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 07 PBlå2
2020-01-11 13:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351016 IBK Luleå 08 PBlå2 - Sunderby SK 08 PBlå2 L1
2020-01-11 14:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351017 Sunderby SK 08 PBlå2 L1 - Luleå SK 07/08 PBlå2
2020-01-11 15:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351018 IBK Luleå 08 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 07 PBlå2
2020-01-18 10:00 Pojkar Blå 4 Gr3 110358013 Notvikens IK 10 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L2
2020-01-18 11:00 Pojkar Blå 4 Gr3 110358014 Sunderby SK 10 Pblå4 - Luleå SK 10 Pblå4 L2
2020-01-18 12:00 Pojkar Blå 4 Gr3 110358015 Öjebyns IBF 10 Pblå4 L2 - Sunderby SK 10 Pblå4
2020-01-18 13:00 Pojkar Blå 4 Gr3 110358016 Notvikens IK 10 Pblå4 - Luleå SK 10 Pblå4 L2
2020-01-18 14:00 Pojkar Blå 4 Gr3 110358017 Luleå SK 10 Pblå4 L2 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L2
2020-01-18 15:00 Pojkar Blå 4 Gr3 110358018 Notvikens IK 10 Pblå4 - Sunderby SK 10 Pblå4
Februari
2020-02-22 10:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355019 Luleå SK 09 Pblå3 L2 - IBK Luleå 08 Pblå3
2020-02-22 11:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355020 Öjebyns IBF 09 Pblå3 - Wibax IBF Piteå 09 PBlå3
2020-02-22 12:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355021 IBK Luleå 08 Pblå3 - Öjebyns IBF 09 Pblå3
2020-02-22 13:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355022 Luleå SK 09 Pblå3 L2 - Wibax IBF Piteå 09 PBlå3
2020-02-22 14:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355023 Wibax IBF Piteå 09 PBlå3 - IBK Luleå 08 Pblå3
2020-02-22 15:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355024 Luleå SK 09 Pblå3 L2 - Öjebyns IBF 09 Pblå3
Mars
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Röd 4 110303032 IBK Luleå Pröd 3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 3/4
2020-03-22 10:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359025 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2
2020-03-22 11:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359026 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2
2020-03-22 12:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359027 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1
2020-03-22 13:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359028 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2
2020-03-22 14:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359029 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2
2020-03-22 15:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359030 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1
April
2020-04-03 18:45 Pantamera Pojkar Röd 1 110300023 Bergnäsets AIK Pröd 1 - Öjebyns IBF Pröd 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis