Tomtbergahallen

Adress
Rådsvägen 1, 14148 HUDDINGE
Telefon
070-627 97 27 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355004 Huddinge IBS - Tumba GOIF
2022-10-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396004 Huddinge IBS - Älta IF (B)
2022-10-01 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391005 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B)
2022-10-01 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326001 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF
2022-10-08 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327009 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (A)
2022-10-08 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417006 Huddinge IBS - Tumba GOIF
2022-10-09 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366012 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-09 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376002 Huddinge IBS - Värmdö IF
2022-10-09 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415007 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (A)
2022-10-14 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301024 Huddinge IBS - Farsta IBK (A)
2022-10-15 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405008 Huddinge IBS - Värmdö IF (A)
2022-10-15 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304015 Huddinge IBS - Väsby AIK
2022-10-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396018 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK
2022-10-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355018 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK
2022-10-16 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414018 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK
2022-10-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345015 Huddinge IBS - Segeltorps IF
2022-10-22 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416022 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415020 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (C)
2022-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417017 Huddinge IBS - Värmdö IF
2022-10-22 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327020 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK
2022-10-22 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321013 Huddinge IBS - Djurgårdens IF IBS
2022-10-23 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366024 Huddinge IBS - Sköndals IK
2022-10-23 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414024 Huddinge IBS (A) - Ingarö IF (A)
2022-10-23 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391023 Huddinge IBS - Vendelsö IK
2022-10-29 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376012 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A)
2022-10-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345030 Huddinge IBS - Karlbergs BK
2022-10-29 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405019 Huddinge IBS - Nacka IBK (B)
2022-10-29 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326022 Huddinge IBS (A) - Älta IF
2022-10-29 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304027 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF
November
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415033 Huddinge IBS (B) - Sickla IF
2022-11-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366044 Huddinge IBS - Segeltorps IF
2022-11-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355034 Huddinge IBS - Tungelsta IF
2022-11-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345036 Huddinge IBS - Högalids IF
2022-11-13 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391033 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-11-18 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301046 Huddinge IBS - Farsta IBK (B)
2022-11-20 10:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376021 Huddinge IBS - Nacka IBK
2022-11-20 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326032 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B)
2022-11-20 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304039 Huddinge IBS - Vallentuna IBK
2022-11-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355044 Huddinge IBS - Salems IF
2022-11-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396044 Huddinge IBS - Salems IF
2022-11-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414044 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF
2022-11-26 16:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391050 Huddinge IBS - Tungelsta IF
2022-11-26 17:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366060 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK
2022-11-26 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415046 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
December
2022-12-03 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327044 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF
2022-12-03 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417039 Huddinge IBS - Örby IS
2022-12-03 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416052 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK (A)
2022-12-04 11:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310028 Huddinge IBS - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2022-12-09 18:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310067 Huddinge IBS - Salems IF
2022-12-10 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405038 Sörskogens IF - Huddinge IBS
2022-12-10 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337057 Sörskogens IF (B) - Nacka IBK (A)
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337060 Sörskogens IF (C) - FBI Tullinge (B)
2022-12-10 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415059 Huddinge IBS (B) - Älta IF (B)
2022-12-10 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304055 Huddinge IBS - Sigtuna IF IBK
2022-12-10 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321036 Huddinge IBS - Ingarö IF
2022-12-11 10:45 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366076 Huddinge IBS - Värmdö IF (A)
2022-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345057 Huddinge IBS - Salems IF
2022-12-11 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414057 Sörskogens IF - Farsta IBK
2022-12-11 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391064 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK
2022-12-17 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417042 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2022-12-17 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405044 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-12-17 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416064 Huddinge IBS (A) - Sörskogens IF (A)
2022-12-17 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415062 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-12-18 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396063 Huddinge IBS - Örby IS
2022-12-18 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355063 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK
2022-12-18 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414063 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF
Januari
2023-01-07 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416069 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (D)
2023-01-07 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415067 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF
2023-01-07 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337072 Sörskogens IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2023-01-07 13:00 Herrar division 5 Södra 150010056 Mellansjö MK - Segeltorps IF
2023-01-07 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327059 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF
2023-01-13 18:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310085 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2023-01-13 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301074 Huddinge IBS - Nacka IBK
2023-01-15 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405048 Huddinge IBS - Nacka IBK (C)
2023-01-15 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417046 Huddinge IBS - Salems IF
2023-01-15 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326062 Huddinge IBS (A) - Hässelby SK IBK (C)
2023-01-15 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304075 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK
2023-01-15 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372073 Huddinge IBS - Djurgårdens IF IBS
2023-01-22 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416082 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF
2023-01-22 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327070 Huddinge IBS (B) - Täby FC (B)
2023-01-22 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321053 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-27 18:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310103 Huddinge IBS - Värmdö IF
2023-01-28 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326072 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (B)
2023-01-28 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417057 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK (A)
2023-01-28 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405059 Huddinge IBS - Täby FC (B)
Februari
2023-02-04 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416095 Huddinge IBS (A) - Örby IS
2023-02-11 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417068 Huddinge IBS - Nacka IBK (A)
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326082 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF
2023-02-11 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304099 Huddinge IBS - Mariebergs SK
2023-02-11 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372097 Huddinge IBS - Tungelsta IF
2023-02-11 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327084 Huddinge IBS (B) - Salems IF
2023-02-17 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301117 Huddinge IBS - Rotebro IS IBK
2023-02-18 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415106 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
Mars
2023-03-11 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416112 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405074 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2023-03-11 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327094 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (A)
2023-03-11 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326092 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-11 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304111 Huddinge IBS - AIK IBF
2023-03-11 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372109 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-11 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321073 Huddinge IBS - Älta IF
2023-03-18 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415119 Huddinge IBS (B) - Salems IF
2023-03-18 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304128 Huddinge IBS - Töjnan IBK
2023-03-18 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417079 Huddinge IBS - Segeltorps IF
2023-03-18 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321076 Huddinge IBS - Vendelsö IK
2023-03-25 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327104 Huddinge IBS (B) - Bromma KFUK-KFUM
2023-03-25 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405084 Huddinge IBS - Sörskogens IF
2023-03-25 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416124 Huddinge IBS (A) - Norrtulls SK
April
2023-04-01 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321087 Huddinge IBS - Nacka IBK
2023-04-01 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326106 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK
2023-04-01 12:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022086 Sörskogens IF - Segeltorps IF
2023-04-01 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405089 Sörskogens IF - FBI Tullinge
2023-04-01 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410090 Huddinge IBS (B) - Örby IS
2023-04-01 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372121 Huddinge IBS - Visby IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis