Sköndalshallen

Adress
Perstorpsvägen, 12867 Sköndal





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Tyresöhallen – 9/10 9.00-15.15 KICK OFF 156046020 Sköndals IK P15 (Plan 2) - Älta IF P15 svart (Plan 2)
September
2022-09-25   Uppskj. Pantamera Damjuniorer södra 150035001 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
Oktober
2022-10-02 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366002 Sköndals IK - Farsta IBK (A)
2022-10-02 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411003 Sköndals IK (A) - Enebybergs IF (B)
2022-10-02 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413005 Sköndals IK (B) - Väsby AIK (B)
2022-10-02 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410004 Sköndals IK - Ekerö IK
2022-10-02 13:30 Damer division 3 södra 150042007 Sköndals IK (B) - Värmdö IF
2022-10-02 15:00 Herrar division 4 mellersta 150007009 Sköndals IK (B) - Djurgårdens IF IBS (B)
2022-10-02 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014009 Sköndals IK - Värmdö IF (B)
2022-10-07 19:15 Damer division 1 150012017 Sköndals IK (A) - Nacka IBK (B)
2022-10-09 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366008 Sköndals IK - Farsta IBK (B)
2022-10-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360011 Sköndals IK (A) - Norrtulls SK (B)
2022-10-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350009 Sköndals IK - Norrtulls SK (A)
2022-10-09 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416007 Sköndals IK (A) - Sörskogens IF (A)
2022-10-09 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337007 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (B)
2022-10-09 14:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035015 Sköndals IK - FBI Tullinge
2022-10-16 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413017 Sköndals IK (B) - Farsta IBK
2022-10-16 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410014 Sköndals IK - Farsta IBK
2022-10-16 11:15 Damer division 3 södra 150042020 Sköndals IK (B) - Högdalens AIS (B)
2022-10-16 12:45 Herrar division 4 mellersta 150007015 Sköndals IK (B) - Mariebergs SK (A)
2022-10-16 14:30 Herrar division 3 norra 150002014 Huvudstadens IBK - Sköndals IK (A)
2022-10-21 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580733021 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320021 Sköndals IK (B) - Nacka IBK (B)
2022-10-23 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360021 Sköndals IK (A) - Nacka IBK (C)
2022-10-23 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350019 Sköndals IK - Högalids IF
2022-10-23 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337020 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2022-10-23 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334020 Sköndals IK - Töjnan IBK
2022-10-23 15:45 Pantamera Damjuniorer södra 150035029 Sköndals IK - Huddinge IBS (A)
2022-10-30 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366032 Sköndals IK - Segeltorps IF
2022-10-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320026 Sköndals IK (B) - Värmdö IF (B)
2022-10-30 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411027 Sköndals IK (A) - Nacka IBK (A)
2022-10-30 13:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315017 Sköndals IK - FBI Tullinge (B)
2022-10-30 14:30 Herrar division 4 mellersta 150007045 Sköndals IK (B) - Älta IF
2022-10-30 16:15 Damer division 1 150012031 Sköndals IK (A) - Rotebro IS IBK
2022-10-30 18:30 Herrar division 3 norra 150002016 Sköndals IK (A) - Högdalens AIS (A)
November
2022-11-06 11:15 Herrar division 4 mellersta 150007025 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2022-11-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320038 Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF (A)
2022-11-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360038 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (A)
2022-11-13 12:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366048 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK
2022-11-13 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416033 Sköndals IK (A) - Ekerö IK
2022-11-13 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337033 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-11-13 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334033 Sköndals IK - Rotebro IS IBK
2022-11-13 16:30 Damer division 3 södra 150042033 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2022-11-13 18:00 Pantamera Damjuniorer södra 150035042 Sköndals IK - Täby FC (B)
2022-11-13 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014040 Sköndals IK - Älta IF
2022-11-18 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580733031 Sköndals IK - Telge SIBK
2022-11-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350040 Sköndals IK - Hammarby IF IBF (A)
2022-11-20 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411039 Sköndals IK (A) - Västerhaninge IBK
2022-11-20 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410026 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-11-20 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315028 Sköndals IK - Täby FC (A)
2022-11-20 13:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413031 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B)
2022-11-20 15:45 Damer division 1 150012044 Sköndals IK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-11-20 17:45 Herrar division 3 norra 150002027 Sköndals IK (A) - Hässelby SK IBK (B)
2022-11-20 19:15 Herrar division 3 norra 150002026 Huvudstadens IBK - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-11-27 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337046 Sköndals IK (B) - Nacka IBK (A)
2022-11-27 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334046 Sköndals IK - Bro IK
2022-11-27 13:30 Damer division 3 södra 150042046 Sköndals IK (B) - Västerhaninge IBK
2022-11-27 15:00 Herrar division 4 mellersta 150007035 Sköndals IK (B) - Hässelby SK IBK (C)
2022-11-27 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014052 Sköndals IK - Nacka IBK (B)
December
2022-12-01 20:45 Juniorallsvenskan D DJ18 580733041 Sköndals IK - FBI Tullinge
2022-12-04 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320052 Sköndals IK (B) - Norrtulls SK (A)
2022-12-04 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350054 Sköndals IK - Ängby IF (B )
2022-12-04 14:15 Damer division 1 150012057 Sköndals IK (A) - Råsunda IS
2022-12-04 16:15 Herrar division 3 norra 150002038 Sköndals IK (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2022-12-04 17:45 Herrar division 3 norra 150002037 Huvudstadens IBK - IBK Bandhagen
2022-12-11 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350060 Sköndals IK - Nacka IBK (E)
2022-12-11 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413057 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2022-12-11 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416059 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-12-11 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334059 Sköndals IK - Täby FC
2022-12-11 15:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315039 Sköndals IK - Vendelsö IK
2022-12-11 16:45 Damer division 3 södra 150042059 Sköndals IK (B) - Tungelsta IF
2022-12-11 18:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035057 Sköndals IK - Västerhaninge IBK /Nynäshamns IBK
2022-12-18 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337062 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (C)
2022-12-18 11:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315042 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2022-12-18 12:30 Damer division 3 södra 150042062 Sköndals IK (B) - Järfälla IBK (C )
2022-12-18 14:00 Herrar division 4 mellersta 150007049 Sköndals IK (B) - AIK IBF (B)
2022-12-18 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014064 Sköndals IK - Vendelsö IK (B)
Januari
2023-01-08 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416067 Sköndals IK (A) - Norrtulls SK
2023-01-08 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334067 Sköndals IK - AIK IBF
2023-01-08 14:30 Damer division 3 södra 150042067 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (C)
2023-01-13 19:15 Damer division 1 150012077 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-01-14 09:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315046 Sköndals IK - Salems IF
2023-01-20 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580733061 Sköndals IK - Salems IF
2023-01-22 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416080 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (D)
2023-01-22 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337080 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (A)
2023-01-22 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413077 Sköndals IK (B) - Täby FC (D)
2023-01-22 12:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411075 Sköndals IK (A) - Täby FC (C)
2023-01-22 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315006 Sköndals IK - Nynäshamns IBK (A)
2023-01-22 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334080 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö
2023-01-22 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014082 Sköndals IK - Nynäshamns IBK (B)
2023-01-22 17:15 Herrar division 3 norra 150002055 Sköndals IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2023-01-22 19:00 Herrar division 3 norra 150002054 Huvudstadens IBK - Högalids IF (A)
2023-01-29 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315057 Sköndals IK - Huddinge IBS
2023-01-29 13:00 Damer division 1 150012089 Sköndals IK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2023-01-29 15:00 Herrar division 3 norra 150002056 Sköndals IK (A) - Huvudstadens IBK
2023-01-29 16:30 Herrar division 4 mellersta 150007065 Sköndals IK (B) - Värtans IK
Februari
2023-02-05 10:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413091 Sköndals IK (B) - Älta IF
2023-02-05 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014095 Sköndals IK - FBI Tullinge (B)
2023-02-05 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337093 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (B)
2023-02-05 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416093 Sköndals IK (A) - Tumba GOIF
2023-02-05 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334093 Sköndals IK - Tumba GOIF
2023-02-05 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410064 Sköndals IK - Huddinge IBS (B)
2023-02-05 17:45 Damer division 1 150012091 Sköndals IK (A) - Djurgårdens IF IBS
2023-02-05 19:45 Damer division 3 södra 150042093 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (B)
2023-02-10 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580733071 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2023-02-12 11:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410066 Sköndals IK - Sundbybergs IK
2023-02-12 13:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411099 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A)
2023-02-12 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315068 Sköndals IK - Nacka IBK
2023-02-12 15:15 Herrar division 3 norra 150002064 Huvudstadens IBK - IBF Offensiv Lidingö (B)
2023-02-12 16:45 Herrar division 4 mellersta 150007075 Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF (B)
2023-02-19 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416106 Sköndals IK (A) - Örby IS
2023-02-19 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337106 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (B)
2023-02-19 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413104 Sköndals IK (B) - Rotebro IS IBK
2023-02-19 12:15 Damer division 1 150012104 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A)
2023-02-19 14:15 Herrar division 3 norra 150002066 Huvudstadens IBK - Högdalens AIS (A)
2023-02-19 15:45 Herrar division 3 norra 150002067 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-02-24 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580733081 Sköndals IK - Värmdö IF/Nacka IBK
Mars
2023-03-05 12:45 Damer division 1 150012117 Sköndals IK (A) - Vallentuna IBK
2023-03-12 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411111 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-03-12 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410054 Sköndals IK - Örby IS
2023-03-12 15:30 Herrar division 3 norra 150002077 Huvudstadens IBK - Hässelby SK IBK (B)
2023-03-12 17:15 Herrar division 3 norra 150002078 Sköndals IK (A) - IBK Bandhagen
2023-03-19 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337119 Sköndals IK (B) - Högalids IF
2023-03-19 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413117 Sköndals IK (B) - Ekerö IK
2023-03-19 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411115 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-03-19 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416119 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A)
2023-03-19 14:30 Damer division 1 150012130 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (A)
2023-03-19 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334119 Sköndals IK - Norrtulls SK
2023-03-19 17:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315079 Sköndals IK - Värmdö IF / Ingarö IF
2023-03-19 19:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410077 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-26 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014124 Sköndals IK - Täby FC (D)
April
2023-04-02 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413130 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-04-02 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411128 Sköndals IK (A) - Värmdö IF
2023-04-02 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410088 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (A)
2023-04-02 15:45 Herrar division 3 norra 150002089 Sköndals IK (A) - Duvbo IK (A)
2023-04-02 17:30 Herrar division 3 norra 150002088 Huvudstadens IBK - Rosersberg Arlanda IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis