Norrmalmia Sph

Adress
Kyrkbrogatan 19, 94131 Piteå





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2020-08-14 19:30 Träningsmatcher 3x20 119001004 Öjebyns IBF Herr A - FBC Moröbacke A-lag
September
2020-09-09 17:30 Träningsmatcher 3x20 119001010 Öjebyns IBF Dam JAS - Skellefteå IBS F03
2020-09-26 17:15 Pantamera Pojkar Röd 9 110308013 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - Sunderby SK Pröd 9/10
November
2020-11-07 11:00   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd 5 110304024 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - IBF Argentum 91 Pröd 5/6
2020-11-13 17:30 Pantamera Pojkar Röd 6 110305005 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7
2020-11-13 19:30 Pantamera Pojkar Röd 10 110309003 Wibax IBF Piteå Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
2020-11-21 11:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402012 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - K4 IF 3/4
2020-11-24 20:15 Pantamera Flickor Röd 4 110403007 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - IBK Luleå Fröd 4/5
2020-11-27 18:00 Pantamera Pojkar Röd 10 110309008 Wibax IBF Piteå Pröd 10 - Sunderby SK Pröd 10
2020-11-27 20:00 Pantamera Pojkar Röd 6 110305012 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 6/7
2020-11-28 12:00 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452008 Öjebyns IBF F06/07 - Kågedalens AIF F06
December
2020-12-04 18:00 Pantamera Pojkar Röd 7 110306010 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 6/7
2020-12-04 20:00 Pantamera Pojkar Röd 3 110302012 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Luleå SK Pröd 3/4/5
2020-12-06 17:15   Uppskj. Herrar Division 3 N 191131026 Öjebyns IBF/ Utv - BK Solbacken
2020-12-11 18:00 Pantamera Pojkar Röd 6 110305015 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 6/7
2020-12-12 15:00   Uppskj. Final 110703003 Wibax-Piteå IBK - IBK Luleå Herrar Div 1 Norrland
2020-12-13 10:00 Pantamera DJ18/Flickor Röd 1 110400004 Öjebyns IBF Fröd 1 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2020-12-13 17:15   Uppskj. Herrar Division 3 N 191131032 Öjebyns IBF/ Utv - Citykamraterna BK
Januari
2021-01-17 11:00 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452023 Öjebyns IBF F06/07 - Gamla Stan IBK F06
2021-01-22 18:30 Pantamera Pojkar Röd 7 110306013 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Team Kalix IBK Pröd 7
2021-01-23 12:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402030 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2021-01-24 10:30   Uppskj. Herrar Division 3 N 191131042 Öjebyns IBF/ Utv - Guldstaden IBK
2021-01-24 13:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304029 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 4/5
2021-01-29 18:00 Pantamera Pojkar Röd 10 110309015 Wibax IBF Piteå Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
2021-01-29 20:00 Pantamera Pojkar Röd 6 110305020 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
2021-01-31 09:45 Pantamera Pojkar Röd 2 110301008 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2
Februari
2021-02-07 11:00 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253022 Öjebyns IBF F06/07 - Skellefteå IBS F06-07
2021-02-09 20:15 Pantamera Fröd 3 Grupp 2 Enskilda matcher 110408002 Wibax IBF Piteå F06 Fröd 3/4 - Öjebyns IBF F06/07
2021-02-12 18:15 Pantamera Pröd 7 Enskilda matcher 110313001 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 7/8
2021-02-12 20:15 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312001 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Gammelstads IF Pröd 5/6
2021-02-13 09:30 Pojkar Blå 4 Grp 1 110358002 Wibax IBF Piteå P11 L1 - IBK Luleå P11 L1
2021-02-13 11:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110359003 Wibax IBF Piteå P11 L2 - IBK Luleå P11 L2
2021-02-13 12:30 Pojkar Blå 4 Grp 1 110358001 Wibax IBF Piteå P11 L1 - IBK Boden P10 L1
2021-02-13 14:15 Pojkar Blå 1/2 Grp 3 110353002 Wibax IBF Piteå P09 - Luleå SK P10
2021-02-13 15:45 Pojkar Blå 1/2 Grp 3 110353001 Wibax IBF Piteå P09 - IBK Luleå P09
2021-02-13 17:30 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351003 Wibax IBF Piteå P08 - Luleå SK P08
2021-02-14 11:15 Pojkar Grön 1/2 Grp 1 110502003 Wibax IBF Piteå P12 L1 - Öjebyns IBF P12 Vit
2021-02-14 13:15 Pojkar Grön 1/2 Grp 2 110503003 Wibax IBF Piteå P12 L2 - Öjebyns IBF P12 Blå
2021-02-19 17:30 Pantamera Fröd 5/6 Grupp 3 Enskilda matcher 110411004 Wibax IBF Piteå F07/08/09 Fröd 6 - Öjebyns IBF F08/09
2021-02-19 18:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304036 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Gammelstads IF Pröd 5/6
2021-02-19 19:30 Pantamera Pröd 10 Enskilda matcher 110315003 Wibax IBF Piteå Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
2021-02-19 20:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402034 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - Luleå SK Västra Fröd 3
2021-02-20 10:00 Pantamera Fröd 5/6 Grupp 3 Enskilda matcher 110411003 Wibax IBF Piteå F07/08/09 Fröd 6 - Luleå SK F07/08
2021-02-20 12:15 Pantamera Pröd 10 Enskilda matcher 110315004 Wibax IBF Piteå Pröd 10 - Sunderby SK Pröd 10
2021-02-20 15:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030062 Wibax-Piteå IBK - Gamla Stan IBK
2021-02-21 11:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700028 Öjebyns IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK/Thorengruppen IBK
2021-02-27 16:00 Juniorallsvenskan A DJ17 580730027 Öjebyns IBF/Kågedalens AIF - RIG Umeå IBF
2021-02-28 11:00 Pantamera Pojkar Röd 10 110309020 Wibax IBF Piteå Pröd 10 - Sunderby SK Pröd 10
Mars
2021-03-02 20:15 Pantamera Pojkar Röd 7 110306018 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Luleå SK Pröd 7/8
2021-03-02 20:15 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312007 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Råneå BK Pröd 4/5
2021-03-05 17:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 1 110502009 Öjebyns IBF P12 Vit - Wibax IBF Piteå P12 L1
2021-03-06 09:00 Pantamera Fröd 3 Grupp 2 Enskilda matcher 110408007 Wibax IBF Piteå F06 Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2021-03-06 11:15 Herrar Division 2 110120038 Öjebyns IBF H2 - IBF Argentum 91 H2
2021-03-06 15:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030072 Wibax-Piteå IBK - IBF Dalen
2021-03-07 10:00 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312009 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Råneå BK Pröd 4/5
2021-03-07 12:00 Pantamera Pröd 7 Enskilda matcher 110313007 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Team Kalix IBK Pröd 7
2021-03-07 14:30 Juniorallsvenskan A HJ18 580700040 Öjebyns IBF - RIG Umeå IBF
2021-03-09 20:15 Herrar Division 2 110120051 Öjebyns IBF H2 - Bergnäsets AIK H2
2021-03-09 20:15 Pantamera Flickor Röd 4 110403025 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - K4 IF 3/4
2021-03-10 20:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030037 Wibax-Piteå IBK - IBK Luleå
2021-03-12 20:15 Herr Utveckling 110150046 Öjebyns IBF HUtv - IBK Luleå HUtv
2021-03-13 15:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030023 Wibax-Piteå IBK - Gimonäs Umeå IF
2021-03-14 09:45 Pantamera Flickor Röd 3 110402027 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 1/2/3
2021-03-14 12:00 Damer Division 1 110210128 Öjebyns IBF D1 - IBK Boden D1
2021-03-14 15:30 Herr Utveckling 110150062 Öjebyns IBF Herr U VIT - IBK Luleå Herr U ORANGE
2021-03-16 20:15 Herr Utveckling 110150064 Öjebyns IBF Herr U VIT - IBK Luleå HUtv
2021-03-19 19:30 Pantamera Pojkar Röd 6 110305029 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - K 4 IF Pröd 5/6
2021-03-19 20:30 Damer Division 1 110210055 Öjebyns IBF D1 - IBK Luleå B D1
2021-03-20 15:30 Herrar Division 2 110120055 Öjebyns IBF H2 - IBK Luleå H2
2021-03-21 09:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 1 110502012 Wibax IBF Piteå P12 L1 - IBK Luleå P12 L1
2021-03-21 11:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 2 110503012 Wibax IBF Piteå P12 L2 - IBK Luleå P12 L2
2021-03-21 13:15 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351012 Wibax IBF Piteå P08 - Team Kalix IBK P08
2021-03-21 15:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110359012 Wibax IBF Piteå P11 L2 - Team Kalix IBK P10
2021-03-21 16:45 Damer Division 1 110210147 Öjebyns IBF D1 - Team Kalix IBK D1
2021-03-21 20:15 Herrar Division 2 110120074 Öjebyns IBF H2 - Gammelstads IF H2
2021-03-26 18:30 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312013 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 4/5
2021-03-26 20:30 Herr Utveckling 110150016 Öjebyns IBF HUtv - IBK Luleå HUtv
2021-03-28 18:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030032 Wibax-Piteå IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK
2021-03-30 20:15 Damer Division 1 110210142 Öjebyns IBF D1 - IBK Boden D1
April
2021-04-02 19:30 Herr Utveckling 110150073 Öjebyns IBF HUtv - IBK Luleå Herr U ORANGE
2021-04-09 18:00 Pantamera Fröd 3 Grupp 2 Enskilda matcher 110408018 Wibax IBF Piteå F06 Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 1/2/3
2021-04-09 20:15 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312019 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 3/4/5
2021-04-10 12:00 Damer Division 1 110210086 Öjebyns IBF D1 - Team Kalix IBK D1
2021-04-11 14:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030049 Wibax-Piteå IBK - Holmsund City IBC
2021-04-18 12:00 Damer Division 1 110210109 Öjebyns IBF D1 - Haparanda AIK D1
2021-04-18 15:00 Herrar Division 2 110120109 Öjebyns IBF H2 - Haparanda AIK H2
2021-04-20 20:15 Herr Utveckling 110150038 Öjebyns IBF Herr U VIT - Bergnäsets AIK/Gammelstads IF HUtv
Maj
2021-05-04 20:15 Herr Utveckling 110150063 Öjebyns IBF Herr U VIT - IBK Luleå HUtv

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis