Västergård Arena

Adress
Västergatan 2-4, 15145 Södertälje





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-09 11:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003006 Telge SIBK - Onyx IBS
2022-10-09 12:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005012 Telge SIBK - Eskilstuna Nyfors IK
2022-10-09 14:00 Damer Division 1 230300017 Telge SIBK U-lag - Linköpings Universitets AIF IBK
2022-10-10 18:30 Träningsmatch Dam 169020008 Telge SIBK D1 - Södermanland F17
2022-10-15 08:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003011 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart
2022-10-15 09:45 Pantamera Flickor Röd A 166000008 Telge SIBK - Onyx IBS
2022-10-15 11:00 Herrjunior 169500006 Telge SIBK - FM 21
2022-10-15 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028014 Telge SIBK - Lindås IBK
2022-10-15 16:45 Herrar Division 2 161110015 Telge SIBK - Torshälla IBK
2022-10-16 10:15 Pantamera Flickor Röd B 166001010 Telge SIBK - Strängnäs IBK
2022-10-16 11:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001015 Telge SIBK - IFK Gnesta
2022-10-16 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028018 Telge SIBK - Warberg IBF
2022-10-16 16:45 Herrar Division 3 161200021 Telge SIBK U-lag - FM 21
2022-10-21 20:00 Damer Division 1 230300029 Telge SIBK U-lag - Onyx IBS
2022-10-22 10:00 Pojkar Blå C 168010019 Telge SIBK - Onyx IBS Orange
2022-10-22 10:45 Pojkar Blå C 168010020 Strängnäs IBK - IK Standard
2022-10-22 11:30 Pojkar Blå C 168010021 Telge SIBK - IK Standard
2022-10-22 12:15 Pojkar Blå C 168010022 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK
2022-10-22 13:00 Pojkar Blå C 168010023 IK Standard - Onyx IBS Orange
2022-10-22 13:45 Pojkar Blå C 168010024 Strängnäs IBK - Telge SIBK
2022-10-22 14:00 Pantamera Pojkar Röd F 165004012 Telge SIBK - Onyx IBS Oxelösund
2022-10-23 10:00 Pojkar Grön A 167000004 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF Svart
2022-10-23 10:00 Pojkar Grön A 167000005 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit
2022-10-23 10:25 Pojkar Grön A 167000006 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart
2022-10-23 10:25 Pojkar Grön A 167000007 IFK Mariefred Blå - Nykvarns IF Vit
2022-10-23 10:50 Pojkar Grön A 167000008 IFK Mariefred - Telge SIBK Vit
2022-10-23 10:50 Pojkar Grön A 167000009 IFK Mariefred Blå - Telge SIBK Röd
2022-10-23 11:15 Pojkar Grön A 167000010 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd
2022-10-23 11:15 Pojkar Grön A 167000011 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Vit
2022-10-23 11:55 Pojkar Grön A 167000012 IFK Mariefred - Nykvarns IF Vit
2022-10-23 11:55 Pojkar Grön A 167000013 IFK Mariefred Blå - Nykvarns IF Svart
2022-10-23 12:30 Pojkar Grön A 167000014 Telge SIBK Vit - IFK Mariefred Blå
2022-10-23 12:30 Pojkar Grön A 167000015 Telge SIBK Röd - IFK Mariefred
2022-10-29 12:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005016 Telge SIBK - Torshälla IBK RÖD
2022-10-29 13:30 Herrjunior 169500015 Telge SIBK - Torshälla IBK HJ
2022-10-29 16:00 Herrar Division 2 161110021 Telge SIBK - Katrineholms IBF
November
2022-11-06 17:00 Herrar Division 2 161110026 Telge SIBK - IFK Gnesta
2022-11-11 20:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580733027 Telge SIBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-11-12 11:30 Damjunior 231100017 Telge SIBK DJ - IFK Gnesta DJ
2022-11-12 14:00 Damer Division 1 230300044 Telge SIBK U-lag - Bergs IK U-lag
2022-11-12 16:30 Herrar Division 3 161200038 Telge SIBK U-lag - Eskilstuna Nyfors IK U-Lag
2022-11-13 13:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005022 Telge SIBK - Strängnäs IBK
2022-11-19 10:00 Pojkar Blå B 168005019 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta
2022-11-19 10:45 Pojkar Blå B 168005020 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Svart
2022-11-19 11:30 Pojkar Blå B 168005021 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Svart
2022-11-19 12:15 Pojkar Blå B 168005022 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK
2022-11-19 13:00 Pojkar Blå B 168005023 Trosa Edanö IBK Svart - IFK Gnesta
2022-11-19 13:45 Pojkar Blå B 168005024 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd
2022-11-19 14:00 Herrar Division 2 161110036 Telge SIBK - Eskilstuna Nyfors IK
2022-11-19 16:45 Pantamera Flickor Röd B 166001024 Telge SIBK - Nykvarns IF/IBF Ungdom
2022-11-20 10:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004019 Telge SIBK - IFK Mariefred
2022-11-20 11:45 Pantamera Flickor Röd A 166000014 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2022-11-20 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028031 Telge SIBK - Bergs IK
2022-11-20 16:45 Pantamera Pojkar Röd B 165001028 Telge SIBK - Onyx IBS Nyköping/Oxelösund
2022-11-25 20:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580733036 Telge SIBK - Huddinge IBS
2022-11-26 14:00 Herrar Division 2 161110040 Telge SIBK - Onyx IBS
2022-11-27 12:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003035 Telge SIBK - IFK Gnesta
2022-11-27 14:00 Herrjunior 169500027 Telge SIBK - Onyx IBS
December
2022-12-03 09:00 Flickor Blå C 168505021 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Röd
2022-12-03 10:30 Flickor Blå C 168505020 FM 21 - Nykvarns IF Vit
2022-12-03 12:00 Flickor Blå C 168505019 Telge SIBK Röd - FM 21
2022-12-03 13:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004026 Telge SIBK - Katrineholms IBF
2022-12-03 15:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001037 Telge SIBK - Katrineholms IBF
2022-12-04 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001034 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2022-12-04 12:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005035 Telge SIBK - Onyx IBS
2022-12-04 14:00 Damer Division 1 230300063 Telge SIBK U-lag - IFK Gnesta
2022-12-10 10:00 Pojkar Blå B 168005031 Telge SIBK - IFK Gnesta
2022-12-10 11:15 Pojkar Blå B 168005034 IFK Gnesta - Eskilstuna Nyfors IK
2022-12-10 12:30 Pojkar Blå B 168005036 Eskilstuna Nyfors IK - Telge SIBK
2022-12-10 14:00 Pantamera Pojkar Röd F 165004032 Telge SIBK - Onyx IBS Nyköping
2022-12-10 15:45 Herrar Division 2 161110046 Telge SIBK - FBC Nyköping U-lag
2022-12-10 18:30 Damer Division 1 230300071 Telge SIBK U-lag - Nykvarns IBF Ungdom
2022-12-11 10:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003045 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2022-12-11 11:45 Pantamera Flickor Röd A 166000019 Telge SIBK - Nykvarns IF /IBF Ungdom
2022-12-11 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028044 Telge SIBK - FBC Katrineholm
2022-12-11 16:45 Herrar Division 3 161200066 Telge SIBK U-lag - Nykvarns IF U-lag
2022-12-16 20:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580733054 Telge SIBK - FBI Tullinge
2022-12-17 11:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004033 Telge SIBK - Torshälla IBK
2022-12-17 13:00 Pantamera Flickor Röd A 166000021 Telge SIBK - IK Standard
2022-12-17 15:00 Herrar Division 3 161200072 Telge SIBK U-lag - Trosa Edanö IBK U-lag
2022-12-18 11:00 Pantamera Flickor Röd B 166001044 Telge SIBK - IFK Gnesta
2022-12-18 12:15 Pantamera Pojkar Röd E 165003050 Telge SIBK - Mesta IBK
2022-12-18 13:30 Damjunior 231100045 Telge SIBK DJ - Strängnäs IBK DJ
Januari
2023-01-13 20:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580733056 Telge SIBK - Älvsjö AIK IBF
2023-01-14 11:30 Pantamera Flickor Röd B 166001049 Telge SIBK - Onyx IBS
2023-01-14 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028050 Telge SIBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2023-01-14 16:45 Pantamera Pojkar Röd B 165001055 Telge SIBK - Mesta IBK
2023-01-15 10:45 Pantamera Pojkar Röd D 165005047 Telge SIBK - Nykvarns IF
2023-01-15 12:00 Damjunior 231100050 Telge SIBK DJ - Nykvarns IBF Ungdom DJ
2023-01-15 15:00 Damer Allsvenskan Västra 580028054 Telge SIBK - Växjö IBK
2023-01-21 10:00 Flickor Grön A 167500064 Telge SIBK - Onyx IBS
2023-01-21 10:00 Flickor Grön A 167500065 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange
2023-01-21 10:25 Flickor Grön A 167500066 Nykvarns IF - Onyx IBS
2023-01-21 10:25 Flickor Grön A 167500067 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Orange
2023-01-21 10:50 Flickor Grön A 167500068 Nykvarns IF - Telge SIBK
2023-01-21 10:50 Flickor Grön A 167500069 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK
2023-01-21 11:15 Flickor Grön A 167500070 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2023-01-21 11:15 Flickor Grön A 167500071 Onyx IBS Orange - Telge SIBK
2023-01-21 11:55 Flickor Grön A 167500072 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange
2023-01-21 11:55 Flickor Grön A 167500073 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS
2023-01-21 12:20 Flickor Grön A 167500074 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit
2023-01-21 12:20 Flickor Grön A 167500075 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF
2023-01-21 14:00 Herrar Division 2 161110059 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2023-01-21 16:45 Herrar Division 3 161200082 Telge SIBK U-lag - Strängnäs IBK
2023-01-22 10:00 Pojkar Grön A 167000064 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF
2023-01-22 10:00 Pojkar Grön A 167000065 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF Svart/Vit
2023-01-22 10:25 Pojkar Grön A 167000066 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF
2023-01-22 10:25 Pojkar Grön A 167000067 Onyx IBS Nyköping Orange - Nykvarns IF Svart/Vit
2023-01-22 10:50 Pojkar Grön A 167000068 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK Röd
2023-01-22 10:50 Pojkar Grön A 167000069 Onyx IBS Nyköping Orange - Telge SIBK Vit
2023-01-22 11:15 Pojkar Grön A 167000070 Nykvarns IF - Telge SIBK Vit
2023-01-22 11:15 Pojkar Grön A 167000071 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Röd
2023-01-22 11:55 Pojkar Grön A 167000072 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF Svart/Vit
2023-01-22 11:55 Pojkar Grön A 167000073 Onyx IBS Nyköping Orange - Nykvarns IF
2023-01-22 12:30 Pojkar Grön A 167000074 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Nyköping Orange
2023-01-22 12:30 Pojkar Grön A 167000075 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Nyköping
2023-01-27 19:30 Damer Division 1 230300101 Telge SIBK U-lag - Trosa Edanö IBK
2023-01-28 09:00 Pojkar Grön B 167001169 Telge SIBK Röd - Telge SIBK
2023-01-28 09:00 Pojkar Grön B 167001170 Telge SIBK Röd 2 - Telge SIBK Vit/Röd
2023-01-28 09:25 Pojkar Grön B 167001171 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK
2023-01-28 09:25 Pojkar Grön B 167001172 Onyx IBS Oxelösund Orange - Telge SIBK Vit/Röd
2023-01-28 09:50 Pojkar Grön B 167001173 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK Röd
2023-01-28 09:50 Pojkar Grön B 167001174 Onyx IBS Oxelösund Orange - Telge SIBK Röd 2
2023-01-28 10:15 Pojkar Grön B 167001175 Telge SIBK - Telge SIBK Röd 2
2023-01-28 10:15 Pojkar Grön B 167001176 Telge SIBK Vit/Röd - Telge SIBK Röd
2023-01-28 10:55 Pojkar Grön B 167001177 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK Vit/Röd
2023-01-28 10:55 Pojkar Grön B 167001178 Onyx IBS Oxelösund Orange - Telge SIBK
2023-01-28 11:20 Pojkar Grön B 167001179 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Oxelösund Orange
2023-01-28 11:20 Pojkar Grön B 167001180 Telge SIBK Röd 2 - Onyx IBS Oxelösund
2023-01-28 12:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005053 Telge SIBK - Mesta IBK Svart
2023-01-28 13:45 Pantamera Flickor Röd B 166001060 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit
2023-01-29 10:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003065 Telge SIBK - Torshälla IBK
2023-01-29 11:45 Pantamera Flickor Röd A 166000028 Telge SIBK - Onyx IBS
2023-01-29 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028065 Telge SIBK - Hagfors IF Uddeholm
Februari
2023-02-04 14:00 Damer Division 1 230300104 Telge SIBK U-lag - Linköping IBK Ungdom
2023-02-04 16:30 Damjunior 231100033 Telge SIBK DJ - Linköping IBK Ungdom DJ
2023-02-05 11:45 Pantamera Pojkar Röd F 165004051 Telge SIBK - Nykvarns IF
2023-02-05 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001069 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart
2023-02-05 15:15 Herrar Division 3 161200092 Telge SIBK U-lag - IFK Mariefred
2023-02-10 19:00 Herrar Division 3 161200097 Telge SIBK U-lag - IFK Gnesta U-lag
2023-02-11 12:00 Pantamera Flickor Röd B 166001064 Telge SIBK - IK Standard
2023-02-11 14:15 Herrar Division 2 161110071 Telge SIBK - Torshälla IBK
2023-02-12 10:00 Pojkar Grön B 167001199 Telge SIBK Vit - IFK Gnesta Vit
2023-02-12 10:00 Pojkar Grön B 167001200 FM 21Röd - IFK Gnesta Blå/Vit
2023-02-12 10:25 Pojkar Grön B 167001201 Mesta IBK Svart - IFK Gnesta Vit
2023-02-12 10:25 Pojkar Grön B 167001202 Mesta IBK - IFK Gnesta Blå/Vit
2023-02-12 10:50 Pojkar Grön B 167001203 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Vit
2023-02-12 10:50 Pojkar Grön B 167001204 Mesta IBK - FM 21Röd
2023-02-12 11:15 Pojkar Grön B 167001205 IFK Gnesta Vit - FM 21Röd
2023-02-12 11:15 Pojkar Grön B 167001206 IFK Gnesta Blå/Vit - Telge SIBK Vit
2023-02-12 11:55 Pojkar Grön B 167001207 Mesta IBK Svart - IFK Gnesta Blå/Vit
2023-02-12 11:55 Pojkar Grön B 167001208 Mesta IBK - IFK Gnesta Vit
2023-02-12 12:20 Pojkar Grön B 167001209 Telge SIBK Vit - Mesta IBK
2023-02-12 12:20 Pojkar Grön B 167001210 FM 21Röd - Mesta IBK Svart
2023-02-12 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028071 Telge SIBK - Västerås IBS
2023-02-12 16:45 Damjunior 231100066 Telge SIBK DJ - Onyx IBS DJ
2023-02-18 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001074 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF
2023-02-18 11:45 Damjunior 231100072 Telge SIBK DJ - Åby IBK Ungdom DJ
2023-02-18 14:00 Damer Division 1 230300115 Telge SIBK U-lag - IBF Linköping
2023-02-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001078 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2023-02-19 09:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003075 Telge SIBK - Strängnäs IBK
2023-02-19 10:45 Pantamera Flickor Röd A 166000034 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2023-02-19 12:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005068 Telge SIBK - Eskilstuna Nyfors IK
2023-02-19 14:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580733077 Telge SIBK - Sköndals IK
2023-02-25 11:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005072 Telge SIBK - Torshälla IBK RÖD
2023-02-25 12:45 Damer Division 1 230300123 Telge SIBK U-lag - FBC Katrineholm U-lag
2023-02-25 15:00 Herrar Division 2 161110077 Telge SIBK - Katrineholms IBF
2023-02-26 08:30 Pojkar Blå B 168005079 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK
2023-02-26 09:15 Pojkar Blå B 168005080 Järna SK Röd - Trosa Edanö IBK Svart
2023-02-26 10:00 Pojkar Blå B 168005081 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Svart
2023-02-26 10:45 Pojkar Blå B 168005082 Trosa Edanö IBK - Järna SK Röd
2023-02-26 11:30 Pojkar Blå B 168005083 Trosa Edanö IBK Svart - Trosa Edanö IBK
2023-02-26 12:15 Pojkar Blå B 168005084 Järna SK Röd - Telge SIBK Röd
2023-02-26 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028079 Telge SIBK - Fröjereds IF
Mars
2023-03-03 20:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580733086 Telge SIBK - Salems IF
2023-03-04 12:30 Damjunior 231100084 Telge SIBK DJ - Trosa Edanö IBK DJ
2023-03-04 15:00 Herrar Division 2 161110082 Telge SIBK - IFK Gnesta
2023-03-05 08:45 Flickor Blå C 168505049 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Svart
2023-03-05 10:15 Flickor Blå C 168505050 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS
2023-03-05 11:45 Flickor Blå C 168505051 Onyx IBS - Telge SIBK Röd
2023-03-05 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028083 Telge SIBK - IBK Lockerud Mariestad
2023-03-05 16:45 Herrar Division 3 161200111 Telge SIBK U-lag - Onyx IBS U-lag
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar Röd F 165004060 Telge SIBK - Nykvarns IF
2023-03-11 12:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005078 Telge SIBK - Strängnäs IBK
2023-03-18 09:00 Pojkar Blå B 168005091 Telge SIBK - Järna SK
2023-03-18 09:45 Pojkar Blå B 168005092 IFK Gnesta - Eskilstuna Nyfors IK
2023-03-18 10:30 Pojkar Blå B 168005093 Telge SIBK - Eskilstuna Nyfors IK
2023-03-18 11:15 Pojkar Blå B 168005094 Järna SK - IFK Gnesta
2023-03-18 12:00 Pojkar Blå B 168005095 Eskilstuna Nyfors IK - Järna SK
2023-03-18 12:45 Pojkar Blå B 168005096 IFK Gnesta - Telge SIBK
2023-03-18 13:30 Pantamera Flickor Röd A 166000039 Telge SIBK - Nykvarns IF /IBF Ungdom
2023-03-18 15:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001087 Telge SIBK - Nykvarns IF
2023-03-19 09:00 Pojkar Blå C 168010163 Telge SIBK - Järna SK
2023-03-19 09:45 Pojkar Blå C 168010164 Vakant plats - Onyx IBS Orange/Svart
2023-03-19 10:30 Pojkar Blå C 168010165 Telge SIBK - Onyx IBS Orange/Svart
2023-03-19 11:15 Pojkar Blå C 168010166 Järna SK - Vakant plats
2023-03-19 12:00 Pojkar Blå C 168010167 Onyx IBS Orange/Svart - Järna SK
2023-03-19 12:45 Pojkar Blå C 168010168 Vakant plats - Telge SIBK
2023-03-19 13:30 Pantamera Flickor Röd B 166001084 Telge SIBK - Katrineholms IBF
2023-03-19 15:00 Herrar Division 3 161200125 Telge SIBK U-lag - Torshälla IBK U-lag

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis