Ramdalens Sportcenter

Adress
Oxelösund





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-07 19:00 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735004 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-10-08 11:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004004 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK
2022-10-08 12:30 Herrar Division 3 161200017 Onyx IBS U-lag - Trosa Edanö IBK U-lag
2022-10-08 15:00 Herrar Division 2 161110012 Onyx IBS - Telge SIBK
2022-10-14 18:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004006 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Nyköping
2022-10-16 15:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580706020 Onyx IBS/IBK - Nykvarns IF
2022-10-21 19:00 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735011 Onyx IBS - Bergs Innebandyklubb (IK)
2022-10-22 11:45 Pantamera Flickor Röd B 166001013 Onyx IBS - IFK Gnesta
2022-10-22 13:00 Pantamera Flickor Röd A 166000010 Onyx IBS - IK Standard
2022-10-22 15:00 Damer division 2 162030008 Onyx IBS U-lag - Katrineholms IBF
2022-10-23 11:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003019 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-10-23 13:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005018 Onyx IBS - Eskilstuna Nyfors IK
2022-10-23 14:30 Pojkar Blå A 168000009 Onyx IBS Vit - Mesta IBK
2022-10-29 15:00 Herrar Division 2 161110022 Onyx IBS - Eskilstuna Nyfors IK
November
2022-11-06 13:30 Herrar Division 3 161200035 Onyx IBS U-lag - FM 21
2022-11-06 16:00 Damer Division 1 230300042 Onyx IBS - Linköpings Universitets AIF IBK
2022-11-12 11:30 Pojkar Blå A 168000129 Onyx IBS Svart - Järna SK
2022-11-12 13:00 Pantamera Flickor Röd B 166001016 Onyx IBS - Nykvarns IF Vit
2022-11-12 14:15 Pantamera Pojkar Röd B 165001021 Onyx IBS Nyköping/Oxelösund - Nykvarns IF
2022-11-12 16:00 Damer division 2 162030022 Onyx IBS U-lag - Nykvarns IBF Ungdom U-lag
2022-11-13 11:00 Pojkar Grön B 167001004 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK Vit/Röd
2022-11-13 11:00 Pojkar Grön B 167001005 Onyx IBS Oxelösund Orange - Vakant plats
2022-11-13 11:25 Pojkar Grön B 167001006 FM 21Röd - Telge SIBK Vit/Röd
2022-11-13 11:25 Pojkar Grön B 167001007 Telge SIBK Vit - Vakant plats
2022-11-13 11:50 Pojkar Grön B 167001008 FM 21Röd - Onyx IBS Oxelösund
2022-11-13 11:50 Pojkar Grön B 167001009 Telge SIBK Vit - Onyx IBS Oxelösund Orange
2022-11-13 12:30 Pojkar Grön B 167001010 Telge SIBK Vit/Röd - Onyx IBS Oxelösund Orange
2022-11-13 12:30 Pojkar Grön B 167001011 Vakant plats - Onyx IBS Oxelösund
2022-11-13 12:55 Pojkar Grön B 167001012 FM 21Röd - Vakant plats
2022-11-13 12:55 Pojkar Grön B 167001013 Telge SIBK Vit - Telge SIBK Vit/Röd
2022-11-13 13:20 Pojkar Grön B 167001014 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK Vit
2022-11-13 13:20 Pojkar Grön B 167001015 Onyx IBS Oxelösund Orange - FM 21Röd
2022-11-13 15:00 Pantamera Flickor Röd A 166000012 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-11-19 11:15 Herrjunior 169500022 Onyx IBS - Torshälla IBK HJ
2022-11-19 13:30 Damer division 2 162030030 Onyx IBS U-lag - Pershagens SK
2022-11-19 16:00 Herrar Division 2 161110035 Onyx IBS - FBC Nyköping U-lag
2022-11-27 10:00 Flickor Blå C 168505010 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Svart
2022-11-27 11:30 Flickor Blå C 168505011 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF Vit
2022-11-27 13:00 Flickor Blå C 168505012 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS
2022-11-29 19:30 Pantamera Flickor Röd A 166000015 Onyx IBS - Nykvarns IF /IBF Ungdom
December
2022-12-02 19:00 Damjunior 231100031 Onyx IBS DJ - Åby IBK Ungdom DJ
2022-12-03 09:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003037 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2022-12-03 10:45 Pantamera Pojkar Röd F 165004027 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF
2022-12-03 12:00 Pantamera Flickor Röd A 166000018 Onyx IBS - Telge SIBK
2022-12-03 13:30 Damer division 2 162030039 Onyx IBS U-lag - FBC Nyköping D2
2022-12-03 16:00 Herrar Division 3 161200055 Onyx IBS U-lag - IFK Gnesta U-lag
2022-12-11 13:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004031 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF
2022-12-11 15:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580706046 Onyx IBS/IBK - Ledberg IBF
2022-12-11 17:00 Herrar Division 2 161110047 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-12-18 10:00 Pojkar Grön C 167010079 Onyx IBS Nyköping Orange - Hölö-Mörkö IF
2022-12-18 10:00 Pojkar Grön C 167010080 Onyx IBS Nyköping - Hölö-Mörkö IF Blå
2022-12-18 10:25 Pojkar Grön C 167010081 Katrineholms IBF Svart - Hölö-Mörkö IF
2022-12-18 10:25 Pojkar Grön C 167010082 Katrineholms IBF - Hölö-Mörkö IF Blå
2022-12-18 10:50 Pojkar Grön C 167010083 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Nyköping Orange
2022-12-18 10:50 Pojkar Grön C 167010084 Katrineholms IBF - Onyx IBS Nyköping
2022-12-18 11:30 Pojkar Grön C 167010085 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Nyköping
2022-12-18 11:30 Pojkar Grön C 167010086 Hölö-Mörkö IF Blå - Onyx IBS Nyköping Orange
2022-12-18 11:55 Pojkar Grön C 167010087 Katrineholms IBF Svart - Hölö-Mörkö IF Blå
2022-12-18 11:55 Pojkar Grön C 167010088 Katrineholms IBF - Hölö-Mörkö IF
2022-12-18 12:20 Pojkar Grön C 167010089 Onyx IBS Nyköping Orange - Katrineholms IBF
2022-12-18 12:20 Pojkar Grön C 167010090 Onyx IBS Nyköping - Katrineholms IBF Svart
Januari
2023-01-13 19:00 Herrar Division 2 161110053 Onyx IBS - Katrineholms IBF
2023-01-15 11:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004040 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK
2023-01-15 12:30 Herrar Division 3 161200076 Onyx IBS U-lag - Nykvarns IF U-lag
2023-01-15 15:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580706057 Onyx IBS/IBK - Huddinge IBS
2023-01-15 17:15 Damer Division 1 230300081 Onyx IBS - IBF Linköping
2023-01-22 10:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004041 Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK
2023-01-22 11:45 Damer division 2 162030058 Onyx IBS U-lag - Kolpenäs IBF
2023-01-28 12:45 Pantamera Pojkar Röd B 165001061 Onyx IBS Nyköping/Oxelösund - Katrineholms IBF
2023-01-28 14:15 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735036 Onyx IBS - IBF Linköping
2023-01-29 11:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005056 Onyx IBS - Nykvarns IF
Februari
2023-02-04 10:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004050 Onyx IBS Oxelösund - IFK Mariefred
2023-02-04 11:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003069 Onyx IBS - IFK Gnesta
2023-02-04 12:45 Damjunior 231100061 Onyx IBS DJ - Strängnäs IBK DJ
2023-02-04 15:00 Herrar Division 2 161110068 Onyx IBS - Telge SIBK
2023-02-05 12:00 Pojkar Blå A 168000070 Onyx IBS Vit - Järna SK
2023-02-05 12:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004052 Onyx IBS Nyköping - Katrineholms IBF
2023-02-05 13:30 Pantamera Flickor Röd A 166000030 Onyx IBS - IK Standard
2023-02-05 15:00 Herrar Division 3 161200096 Onyx IBS U-lag - Strängnäs IBK
2023-02-07 19:30 Juniorallsvenskan F HJ18 580706079 Onyx IBS/IBK - Bergs Innebandyklubb (IK)
2023-02-11 12:15 Pantamera Flickor Röd B 166001066 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2023-02-11 13:30 Pantamera Flickor Röd A 166000032 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2023-02-11 15:00 Damer Division 1 230300113 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2023-02-12 12:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005063 Onyx IBS - Telge SIBK
2023-02-12 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001071 Onyx IBS Nyköping/Oxelösund - Telge SIBK
2023-02-12 15:00 Herrar Division 2 161110072 Onyx IBS - IFK Gnesta
2023-02-17 19:00 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735040 Onyx IBS - Nykvarns IBF Ungdom
2023-02-19 10:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005051 Onyx IBS - Torshälla IBK RÖD
2023-02-19 12:00 Damer division 2 162030080 Onyx IBS U-lag - Strängnäs IBK
2023-02-19 14:15 Herrar Division 3 161200106 Onyx IBS U-lag - IFK Mariefred
Mars
2023-03-04 11:45 Pantamera Pojkar Röd D 165005074 Onyx IBS - Eskilstuna Nyfors IK
2023-03-04 13:30 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735047 Onyx IBS - Solfjäderstaden IBK
2023-03-05 12:00 Pantamera Flickor Röd A 166000035 Onyx IBS - Nykvarns IF /IBF Ungdom
2023-03-05 14:00 Damer division 2 162030089 Onyx IBS U-lag - Endre IF U-lag
2023-03-05 17:00 Damer Division 1 230300132 Onyx IBS - Nykvarns IBF Ungdom
2023-03-11 10:00 Pojkar Blå A 168000087 Onyx IBS Svart - IFK Mariefred
2023-03-18 10:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004063 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Nyköping
2023-03-18 11:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003087 Onyx IBS - Torshälla IBK
2023-03-18 13:00 Pantamera Flickor Röd B 166001082 Onyx IBS - Hölö-Mörkö IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis