Nyköpings Arenor Rosvalla

Adress
Idrottsvägen 12, 611 62 Nyköping
Telefon
0155-248910 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-23 18:30 Träningsmatch Dam 169020001 Onyx IBS D1 - Bergs IK Dam A
September
2023-09-23 13:00 Träningsmatch Herr 169010032 Åby IBK Ungdom Division 2 - Torshälla IBK U-lag
2023-09-23 13:00 Träningsmatch Dam 169020015 Onyx IBS D1 - Trosa Edanö IBK D1
2023-09-23 16:00 Träningsmatch Herr 169010033 Onyx IBS H2 - Torshälla IBK U-lag
Oktober
2023-10-07 10:30 Träningsmatch Herr 169010039 Onyx IBS P09 - Katrineholms IBF P09/10
Januari
2024-01-06 11:00 Onyxcupen Flickor Blå A 164260001 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange
2024-01-06 11:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210001 Åby IBK P12/13 A - Onyx IBS P12 Orange
2024-01-06 11:00 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230001 Onyx IBS Svart - Onyx IBS P13/14 Oxelösund
2024-01-06 11:45 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230002 Huddinge IBS P2014 - Onyx IBS Orange
2024-01-06 11:45 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210002 Åby IBK P12/13 B - Onyx IBS P12 Svart
2024-01-06 11:45 Onyxcupen Flickor Blå A 164260002 IBF Linköping F11/12 - Onyx IBS Svart
2024-01-06 12:30 Onyxcupen Flickor Blå B 164270001 Onyx IBS F13/14 Nyköping 1 - Trosa Edanö IBK
2024-01-06 12:30 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210005 Onyx IBS P13 Orange - FM2021
2024-01-06 12:30 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230003 Nynäshamns IBK P-14 - Huddinge IBS P2015
2024-01-06 13:15 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230004 Onyx IBS Svart - Åby IBK Ungdom P13/14/15
2024-01-06 13:15 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210004 Kungsängens IF P13 Blå - Järna SK P12
2024-01-06 13:15 Onyxcupen Flickor Blå B 164270002 Onyx IBS F13/14 Nyköping 2 - Åkersberga IBF F13 Orange
2024-01-06 14:00 Onyxcupen Flickor Blå B 164270003 Onyx IBS F13/14 Oxelösund - Älvsjö AIK IBF
2024-01-06 14:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210006 Onyx IBS P12 Svart - Åby IBK P12/13 A
2024-01-06 14:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210003 Älvsjö AIK IBF P11 - Onyx IBS P12 Svart/Orange
2024-01-06 14:45 Onyxcupen Flickor Blå B 164270004 Huddinge IBS - Åkersberga IBF F13 Svart
2024-01-06 14:45 Onyxcupen Flickor Blå A 164260003 Onyx IBS Orange - Huddinge IBS F12/13 Vit
2024-01-06 14:45 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230005 Åby IBK Ungdom P13/14/15 - Huddinge IBS P2014
2024-01-06 15:30 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210009 Onyx IBS P13 Orange - Kungsängens IF P13 Blå
2024-01-06 15:30 Onyxcupen Flickor Blå A 164260004 IBF Linköping F11/12 - Trosa Edanö IBK
2024-01-06 15:30 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210007 Onyx IBS P12 Svart/Orange - Onyx IBS P12 Orange
2024-01-06 16:15 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210008 Järna SK P12 - Åby IBK P12/13 B
2024-01-06 16:15 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210010 FM2021 - Onyx IBS P13 Svart
2024-01-06 16:15 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230006 Huddinge IBS P2015 - Onyx IBS Orange
2024-01-06 17:00 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230007 Huddinge IBS P2014 - Nynäshamns IBK P-14
2024-01-06 17:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210012 Onyx IBS P12 Orange - Kungsängens IF P13 Blå
2024-01-06 17:00 Onyxcupen Flickor Blå B 164270008 Onyx IBS F13/14 Nyköping 1 - Åkersberga IBF F13 Svart
2024-01-06 17:45 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210013 FM2021 - Älvsjö AIK IBF P11
2024-01-06 17:45 Onyxcupen Flickor Blå B 164270006 Åkersberga IBF F13 Orange - Älvsjö AIK IBF
2024-01-06 17:45 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210011 Järna SK P12 - Onyx IBS P13 Orange
2024-01-06 18:30 Onyxcupen Flickor Blå B 164270007 Huddinge IBS - Onyx IBS F13/14 Oxelösund
2024-01-06 18:30 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210014 Åby IBK P12/13 B - Onyx IBS P12 Svart/Orange
2024-01-06 18:30 Onyxcupen Flickor Blå B 164270005 Onyx IBS F13/14 Nyköping 2 - Trosa Edanö IBK
2024-01-06 19:15 Onyxcupen Flickor Blå A 164260005 Huddinge IBS F12/13 Vit - Onyx IBS Svart
2024-01-06 19:15 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210015 Älvsjö AIK IBF P11 - Åby IBK P12/13 A
2024-01-06 19:15 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230009 Onyx IBS P13/14 Oxelösund - Åby IBK Ungdom P13/14/15
2024-01-07 09:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210017 Kungsängens IF P13 Blå - Onyx IBS P12 Svart
2024-01-07 09:00 Onyxcupen Flickor Blå A 164260006 Onyx IBS Orange - IBF Linköping F11/12
2024-01-07 09:00 Onyxcupen Flickor Blå B 164270009 Onyx IBS F13/14 Nyköping 1 - Älvsjö AIK IBF
2024-01-07 09:45 Onyxcupen Flickor Blå B 164270010 Trosa Edanö IBK - Huddinge IBS
2024-01-07 09:45 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210019 Onyx IBS P12 Orange - Älvsjö AIK IBF P11
2024-01-07 09:45 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230011 Onyx IBS P13/14 Oxelösund - Huddinge IBS P2014
2024-01-07 10:30 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210018 Onyx IBS P13 Svart - Järna SK P12
2024-01-07 10:30 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230008 Huddinge IBS P2015 - Onyx IBS Svart
2024-01-07 10:30 Onyxcupen Flickor Blå B 164270012 Åkersberga IBF F13 Svart - Onyx IBS F13/14 Nyköping 2
2024-01-07 11:15 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210016 Åby IBK P12/13 A - FM2021
2024-01-07 11:15 Onyxcupen Flickor Blå B 164270011 Åkersberga IBF F13 Orange - Onyx IBS F13/14 Oxelösund
2024-01-07 11:15 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230010 Onyx IBS Orange - Nynäshamns IBK P-14
2024-01-07 12:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210022 Onyx IBS P13 Svart - Åby IBK P12/13 B
2024-01-07 12:00 Onyxcupen Flickor Blå A 164260007 IBF Linköping F11/12 - Huddinge IBS F12/13 Vit
2024-01-07 12:00 Onyxcupen Flickor Blå B 164270013 Åkersberga IBF F13 Svart - Älvsjö AIK IBF
2024-01-07 12:45 Onyxcupen Flickor Blå B 164270014 Trosa Edanö IBK - Åkersberga IBF F13 Orange
2024-01-07 12:45 Onyxcupen Flickor Blå B 164270015 Onyx IBS F13/14 Nyköping 1 - Huddinge IBS
2024-01-07 12:45 Onyxcupen Flickor Blå A 164260008 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Svart
2024-01-07 13:30 Onyxcupen Flickor Blå B 164270016 Onyx IBS F13/14 Oxelösund - Onyx IBS F13/14 Nyköping 2
2024-01-07 13:30 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230012 Åby IBK Ungdom P13/14/15 - Huddinge IBS P2015
2024-01-07 13:30 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230013 Nynäshamns IBK P-14 - Onyx IBS Svart
2024-01-07 14:15 Onyxcupen Pojkar Blå C 164230014 Onyx IBS Orange - Onyx IBS P13/14 Oxelösund
2024-01-07 14:15 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210020 Onyx IBS P12 Svart/Orange - Onyx IBS P13 Orange
2024-01-07 14:15 Onyxcupen Flickor Blå A 164260009 Huddinge IBS F12/13 Vit - Trosa Edanö IBK
2024-01-07 15:00 Onyxcupen Flickor Blå A 164260010 Onyx IBS Svart - Onyx IBS Orange
2024-01-07 15:00 Onyxcupen Pojkar Blå AB 164210021 Onyx IBS P12 Svart - Onyx IBS P13 Svart
2024-01-20 13:00 Pojkar Blå B 168005073 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF Vit/Svart
2024-01-20 13:45 Pojkar Blå B 168005074 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF
2024-01-20 14:30 Pojkar Blå B 168005075 Onyx IBS Nyköping - Hölö-Mörkö IF
2024-01-20 15:15 Pojkar Blå B 168005076 Nykvarns IF Vit/Svart - IFK Mariefred
2024-01-20 16:00 Pojkar Blå B 168005077 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Vit/Svart
2024-01-20 16:45 Pojkar Blå B 168005078 IFK Mariefred - Onyx IBS Nyköping
Mars
2024-03-02 11:00 Pantamera Pojkar Röd A 165000056 Onyx IBS - IFK Gnesta
2024-03-09 09:00 Flickor Blå A 168500031 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2024-03-09 10:00 Flickor Blå C 168505073 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF
2024-03-09 10:30 Flickor Blå A 168500032 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart
2024-03-09 10:45 Flickor Blå C 168505074 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Svart
2024-03-09 11:30 Flickor Blå C 168505075 Onyx IBS Orange - Onyx IBS Oxelösund Svart
2024-03-09 12:00 Flickor Blå A 168500033 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS
2024-03-09 12:15 Flickor Blå C 168505076 Nykvarns IF - IFK Gnesta Blå
2024-03-09 13:00 Flickor Blå C 168505077 Onyx IBS Oxelösund Svart - Nykvarns IF
2024-03-09 13:45 Flickor Blå C 168505078 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Orange
2024-03-10 10:00 Flickor Grön A 167501079 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Blå
2024-03-10 10:00 Flickor Grön A 167501080 Onyx IBS - IFK Gnesta Vit
2024-03-10 10:25 Flickor Grön A 167501081 IFK Gnesta Blå - Strängnäs IBK
2024-03-10 10:25 Flickor Grön A 167501082 IFK Gnesta Vit - Telge SIBK
2024-03-10 10:45 Pantamera Flickor Röd B 166001058 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2024-03-10 10:55 Flickor Grön A 167501083 Strängnäs IBK - Onyx IBS Orange
2024-03-10 10:55 Flickor Grön A 167501084 Telge SIBK - Onyx IBS
2024-03-10 11:20 Flickor Grön A 167501085 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Vit
2024-03-10 11:20 Flickor Grön A 167501086 Onyx IBS - IFK Gnesta Blå
2024-03-10 11:45 Flickor Grön A 167501087 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK
2024-03-10 11:45 Flickor Grön A 167501088 IFK Gnesta Vit - Strängnäs IBK
2024-03-10 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200043 Onyx IBS F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A
2024-03-10 12:10 Flickor Grön A 167501089 Telge SIBK - Onyx IBS Orange
2024-03-10 12:10 Flickor Grön A 167501090 Strängnäs IBK - Onyx IBS
2024-03-10 13:15 Pojkar Grön A 167000154 Onyx IBS Nyköping - Torshälla IBK
2024-03-10 13:15 Pojkar Grön A 167000155 Onyx IBS Nyköping Orange - Vakant plats 2
2024-03-10 13:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005040 Onyx IBS Nyköping - Onyx IBS Oxelösund
2024-03-10 13:40 Pojkar Grön A 167000156 Torshälla IBK - IFK Gnesta Vit
2024-03-10 13:40 Pojkar Grön A 167000157 Vakant plats 2 - Vakant plats
2024-03-10 14:05 Pojkar Grön A 167000158 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Nyköping
2024-03-10 14:05 Pojkar Grön A 167000159 Vakant plats - Onyx IBS Nyköping Orange
2024-03-10 14:30 Pojkar Grön A 167000160 Onyx IBS Nyköping - Vakant plats 2
2024-03-10 14:30 Pojkar Grön A 167000161 Onyx IBS Nyköping Orange - Torshälla IBK
2024-03-10 14:55 Pojkar Grön A 167000162 Torshälla IBK - Vakant plats
2024-03-10 14:55 Pojkar Grön A 167000163 Vakant plats 2 - IFK Gnesta Vit
2024-03-10 15:00 Herrar Division 2 161110086 Onyx IBS - Nykvarns IF U-lag
2024-03-10 15:20 Pojkar Grön A 167000164 Vakant plats - Onyx IBS Nyköping
2024-03-10 15:20 Pojkar Grön A 167000165 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Nyköping Orange
2024-03-10 17:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004058 Onyx IBS - Nykvarns IF
2024-03-16 09:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005044 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF
2024-03-16 10:00 Pojkar Blå A 168000133 Onyx IBS - Vakant plats
2024-03-16 10:45 Pojkar Blå A 168000134 Nykvarns IF - Katrineholms IBF Svart
2024-03-16 10:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003045 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2024-03-16 11:30 Pantamera Flickor Röd A 166000063 Onyx IBS - Nykvarns IF/IBF
2024-03-16 11:30 Pojkar Blå A 168000135 Onyx IBS - Katrineholms IBF Svart
2024-03-16 12:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002045 Onyx IBS - Nykvarns IF
2024-03-16 12:15 Pojkar Blå A 168000136 Vakant plats - Nykvarns IF
2024-03-16 13:00 Pojkar Blå A 168000137 Katrineholms IBF Svart - Vakant plats
2024-03-16 13:00 Damjunior 231100083 Onyx IBS - Telge SIBK
2024-03-16 13:45 Pojkar Blå C 168010133 Onyx IBS Nyköping Orange/Svart - Katrineholms IBF
2024-03-16 13:45 Pojkar Blå A 168000138 Nykvarns IF - Onyx IBS
2024-03-16 14:30 Pojkar Blå A 168000139 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK
2024-03-16 14:30 Pojkar Blå C 168010134 Onyx IBS Oxelösund Svart - IFK Gnesta
2024-03-16 15:15 Pojkar Blå C 168010135 Onyx IBS Nyköping Orange/Svart - IFK Gnesta
2024-03-16 15:15 Pojkar Blå A 168000140 Pershagens SK - IFK Gnesta Blå
2024-03-16 16:00 Pojkar Blå A 168000141 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Blå
2024-03-16 16:00 Pojkar Blå C 168010136 Katrineholms IBF - Onyx IBS Oxelösund Svart
2024-03-16 16:45 Pojkar Blå C 168010137 IFK Gnesta - Katrineholms IBF
2024-03-16 16:45 Pojkar Blå A 168000142 Torshälla IBK - Pershagens SK
2024-03-16 17:30 Pojkar Blå A 168000143 IFK Gnesta Blå - Torshälla IBK
2024-03-16 17:30 Pojkar Blå C 168010138 Onyx IBS Oxelösund Svart - Onyx IBS Nyköping Orange/Svart
2024-03-16 18:15 Pojkar Blå A 168000144 Pershagens SK - Onyx IBS Orange
April
2024-04-30 21:00 TESTMATCH! Träningsmatch Herr 169010029 Onyx IBS Veteran - Bästa 2:an
2024-04-30 22:00 Träningsmatch Herr 169010044 Onyx IBS Veteran - Vinnare i match 169010039

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis