Olandshallen

Adress
Skolvägen 5, 74731 ALUNDA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-18 19:30 Träningsmatcher Uppland 2022/23 175555006 Alunda IBF Dam - Gävle GIK Div 1
September
2022-09-30 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702007 Alunda IBF - Hagunda IF
Oktober
2022-10-01 13:00 D2 170103003 Alunda IBF U - Storvreta Ungdom IBK
2022-10-01 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027007 Alunda IBF - Örnsköldsvik IBK
2022-10-02 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027011 Alunda IBF - RIG Umeå IBF
2022-10-07 20:00 Herrar Division 2 GUD 039970016 Alunda IBF - IBK Östhammar
2022-10-08 11:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225002 Alunda IBF P11 div 9 - Väddö IF PF10/11
2022-10-08 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224006 Alunda IBF P12 blå - Midas IBK P11/12
2022-10-08 13:45 Pantamera Pojkar röd div 4 171219002 Alunda IBF P09 - Midas IBK P10
2022-10-08 15:00 H5 170005017 Alunda IBF U - IS Saga U
2022-10-08 17:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217001 Alunda IBF F05-08 - Enköpings IBK / Örsundsbro IF
2022-10-14 18:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171217011 Alunda IBF P16 div 2 - Storvreta IBK P08
2022-10-14 20:00 D2 170103017 Alunda IBF U - Uppsala Life IF
2022-10-15 09:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913002 Alunda IBF P12 svart - IFK Dannemora/Ö P-10/12
2022-10-15 11:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224012 Alunda IBF P12 blå - Bälinge IF P12
2022-10-15 12:15 Pantamera Pojkar röd div 7 171222010 Alunda IBF P10 - Bälinge IF P10
2022-10-15 13:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171218017 Alunda IBF P08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7)
2022-10-15 15:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702020 Alunda IBF - KAIS Mora UIF
2022-10-15 16:45 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220005 Alunda IBF F11-12 blå - Almunge IK F11/12 Röd
2022-10-15 18:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221004 Alunda IBF F11-12 svart - Enköpings IBK F10/11
2022-10-15 19:15 Pantamera Flickor röd div 4 172219013 Alunda IBF F08-10 blå - Örsundsbro IF F09
2022-10-21 18:15 Pantamera Pojkar röd div 7 171222020 Alunda IBF P10 - Stenhagens KK P09/10
2022-10-21 19:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219012 Alunda IBF P09 - Bälinge IF P09
2022-10-21 20:45 Pantamera Pojkar röd div 1 171216014 Alunda IBF P16 - Hagunda IF P06/07
2022-10-22 08:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916008 Alunda IBF F11-12 vit - Vaksala SK F 2012 1
2022-10-22 09:10 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916007 Alunda IBF F13-14 svart - Björklinge BK F12 Svart
2022-10-22 10:20 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917001 Alunda IBF F13-14 - IK Sirius IBK F13 Södra
2022-10-22 11:10 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917002 Alunda IBF F13-14 vit - Örsundsbro IF F12
2022-10-22 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225016 Alunda IBF P11 div 9 - Rasbo IK P11
2022-10-22 13:40 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220010 Alunda IBF F11-12 blå - Frötuna IBF F10/11
2022-10-22 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027023 Alunda IBF - Älvsjö AIK IBF
2022-10-22 18:15 Pantamera Pojkar röd div 8 171223005 Alunda IBF P11 - Bälinge IF P11 Svart
2022-10-22 19:25 Pantamera Flickor röd div 4 172219017 Alunda IBF F08-10 - Hagunda IF F09/10
2022-10-22 20:35 Pantamera Flickor röd div 2 172217013 Alunda IBF F05-08 - Vaksala SK F 2008 1
2022-10-25 20:45 D2 170103030 Alunda IBF U - IBK Uppsala Teknologer U
2022-10-28 18:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171217025 Alunda IBF P16 div 2 - IFK Dannemora/Ö P-07/09
2022-10-28 20:00 Herrar Division 2 GUD 039970036 Alunda IBF - Strömsbro IF
2022-10-29 08:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711007 Alunda IBF P15-16 blå - Storvreta IBK P15 röd
2022-10-29 08:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711008 Alunda IBF P15-16 vit - Storvreta IBK P15
2022-10-29 08:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711009 Alunda IBF P15-16 blå - Storvreta IBK P15
2022-10-29 08:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711010 Storvreta IBK P15 röd - Alunda IBF P15-16 vit
2022-10-29 09:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711011 Alunda IBF P15-16 blå - Storvreta IBK P15 röd
2022-10-29 09:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711012 Alunda IBF P15-16 vit - Storvreta IBK P15
2022-10-29 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914009 Alunda IBF P13-14 blå - Almunge IK PF12/14
2022-10-29 11:10 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913018 Alunda IBF P12 svart - Frötuna IBF P-12
2022-10-29 12:20 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916014 Alunda IBF F13-14 svart - Vaksala SK F 2012 2
2022-10-29 13:30 Pantamera Pojkar röd div 8 171223010 Alunda IBF P11 - SK Vide PF10/11
2022-10-29 15:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702029 Alunda IBF - IBF Borlänge
2022-10-29 16:40 Pantamera Pojkar röd div 4 171219016 Alunda IBF P09 - Vaksala SK P09
2022-10-29 17:50 Pantamera Pojkar röd div 3 171218033 Alunda IBF P08 - Wåhla IBK P07-08
November
2022-11-04 20:00 H5 170005035 Alunda IBF U - IBK Östhammar U
2022-11-05 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710025 Alunda IBF 15-16 vit - Almunge IK F14/16
2022-11-05 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710026 IK Sirius IBK F14/16 - Alunda IBF 15-16 svart
2022-11-05 10:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710027 Alunda IBF 15-16 vit - IK Sirius IBK F14/16
2022-11-05 10:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710028 Almunge IK F14/16 - Alunda IBF 15-16 svart
2022-11-05 11:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710029 Alunda IBF 15-16 vit - Almunge IK F14/16
2022-11-05 11:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710030 IK Sirius IBK F14/16 - Alunda IBF 15-16 svart
2022-11-05 12:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219025 Alunda IBF F08-10 blå - Alunda IBF F08-10
2022-11-05 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027026 Alunda IBF - KAIS Mora IF
2022-11-05 18:15 Pantamera Flickor röd div 2 172217025 Alunda IBF F05-08 - Stenhagens KK F07/08 röd
2022-11-09 18:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171217034 Alunda IBF P16 div 2 - Almunge IK P06/07 2
2022-11-11 18:15 Pantamera Flickor röd div 4 172219033 Alunda IBF F08-10 - Bälinge IF F10 Svart
2022-11-11 20:00 Herrar Division 2 GUD 039970046 Alunda IBF - IK Sirius FBC
2022-11-12 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917015 Alunda IBF F13-14 - Vaksala SK F 2013
2022-11-12 10:10 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917018 Alunda IBF F13-14 vit - Rosersberg Arlanda IBK F13/14
2022-11-12 11:45 USM Pojkar 16 Grupp 6 580355001 Alunda IBF - Storvreta Ungdom IBK
2022-11-12 12:45 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225030 Alunda IBF P11 div 9 - Hagunda IF P11
2022-11-12 14:30 USM Pojkar 16 Grupp 6 580355002 Storvreta Ungdom IBK - IK Sirius FBC
2022-11-12 17:00 USM Pojkar 16 Grupp 6 580355003 IK Sirius FBC - Alunda IBF
2022-11-12 18:15 D2 170103035 Alunda IBF U - SK Vide
2022-11-20 19:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216042 Alunda IBF P16 - Storvreta Ungdom IBK HJ
2022-11-20 20:45 H5 170005045 Alunda IBF U - Löjte IBK
2022-11-25 18:15 Pantamera Pojkar röd div 7 171222056 Alunda IBF P10 - Vaksala SK P 10
2022-11-25 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702038 Alunda IBF - Gävle GIK
2022-11-26 08:30 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917029 Alunda IBF F13-14 - Storvreta IBK F13
2022-11-26 09:40 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917034 Alunda IBF F13-14 vit - Frötuna IBF F12/13 röd
2022-11-26 11:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221027 Alunda IBF F11-12 svart - Vaksala SK F 2011 2
2022-11-26 12:30 Herrar Division 2 GUD 039970056 Alunda IBF - IBF Gagnef
2022-11-26 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027034 Alunda IBF - Täby FC
2022-11-27 17:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216048 Alunda IBF P16 - Storvreta Ungdom/Storvreta IBK P07
2022-11-27 18:45 D2 170103045 Alunda IBF U - Hagunda IF U
December
2022-12-02 18:15 Pantamera Pojkar röd div 8 171223030 Alunda IBF P11 - Storvreta IBK P11
2022-12-02 20:00 H5 170005055 Alunda IBF U - Rosersberg Arlanda IBK Legends
2022-12-03 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710049 Alunda IBF P13-14 svart - Tierp IBK P14
2022-12-03 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710050 IBF Roslagsalliansen P14Ri - Tierp IBK vit
2022-12-03 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710051 Alunda IBF P13-14 svart - Tierp IBK vit
2022-12-03 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710052 Tierp IBK P14 - IBF Roslagsalliansen P14Ri
2022-12-03 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710053 Alunda IBF P13-14 svart - Tierp IBK P14
2022-12-03 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710054 IBF Roslagsalliansen P14Ri - Tierp IBK vit
2022-12-03 12:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171218065 Alunda IBF P08 - VÅSC P05-07
2022-12-03 13:10 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225046 Alunda IBF P11 div 9 - IBF Roslagsalliansen P10/11Ne
2022-12-03 14:20 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220032 Alunda IBF F11-12 blå - IK Sirius IBK F11/12
2022-12-03 15:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219056 Alunda IBF F08-10 - Frötuna IBF F10/11
2022-12-09 18:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171217070 Alunda IBF P16 div 2 - Storvreta Ungdom/Storvreta IBK P07/08
2022-12-10 08:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916041 Alunda IBF F11-12 vit - Vaksala SK F 2012 3
2022-12-10 09:10 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916042 Alunda IBF F13-14 svart - Vaksala SK F 2012 1
2022-12-10 10:20 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914033 Alunda IBF P13-14 blå - Vaksala SK P 2013 Gul
2022-12-10 11:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224051 Alunda IBF P12 blå - Wåhla IBK P11-12
2022-12-10 12:40 Pantamera Pojkar röd div 7 171222074 Alunda IBF P10 - Estuna IF 09/10
2022-12-10 13:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171219035 Alunda IBF P09 - Frötuna IBF P 08/09
2022-12-10 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027041 Alunda IBF - AIK IBF
2022-12-10 18:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702046 Alunda IBF - IBF Falun Utveckling
2022-12-11 17:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219059 Alunda IBF F08-10 blå - Tierp IBK F09/10
2022-12-11 18:30 Pantamera Pojkar röd div 1 171216058 Alunda IBF P16 - IS Saga
2022-12-16 18:15 Pantamera Flickor röd div 4 172219068 Alunda IBF F08-10 - IBK Östhammar F09/10
2022-12-16 20:00 D2 170103062 Alunda IBF U - Björklinge BK
2022-12-17 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711061 Alunda IBF P15-16 svart - Storvreta IBK P15
2022-12-17 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711062 Vaksala SK Vit - Storvreta IBK P15 röd
2022-12-17 09:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711063 Alunda IBF P15-16 svart - Storvreta IBK P15 röd
2022-12-17 09:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711064 Vaksala SK Vit - Storvreta IBK P15
2022-12-17 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711065 Storvreta IBK P15 röd - Vaksala SK Vit
2022-12-17 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711066 Storvreta IBK P15 - Alunda IBF P15-16 svart
2022-12-17 11:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917043 Alunda IBF F13-14 - IK Sirius IBK F13 - Svart
2022-12-17 12:20 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225056 Alunda IBF P11 div 9 - Almunge IK P10/11
2022-12-17 13:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220044 Alunda IBF F11-12 blå - Storvreta IBK F11
2022-12-17 14:40 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221043 Alunda IBF F11-12 svart - Södra Trögds IK
2022-12-17 15:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217061 Alunda IBF F05-08 - Björklinge BK F08/09
Januari
2023-01-06 15:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171217088 Alunda IBF P16 div 2 - IK Sirius FBC P08 Svart
2023-01-06 17:00 H5 170005076 Alunda IBF U - FBC Uppsala
2023-01-06 18:45 Pantamera Pojkar röd div 1 171216068 Alunda IBF P16 - SK Vide P05-07
2023-01-07 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224065 Alunda IBF P12 blå - Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12
2023-01-07 13:40 Pantamera Pojkar röd div 8 171223043 Alunda IBF P11 - Lokomotiv Grillby IBK
2023-01-13 18:15 Pantamera Pojkar röd div 7 171222092 Alunda IBF P10 - Björklinge BK P10
2023-01-13 20:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217096 Alunda IBF P16 div 2 - Vaksala SK P 2007/2008
2023-01-14 08:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917055 Alunda IBF F13-14 vit - Vaksala SK F 2013
2023-01-14 09:10 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913055 Alunda IBF P12 svart - Vaksala SK P 12 Gul
2023-01-14 10:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219075 Alunda IBF F08-10 blå - Frötuna IBF F10/11
2023-01-14 11:40 Pantamera Pojkar röd div 4 171219047 Alunda IBF P09 - Hagunda IF P08/09 röd4
2023-01-14 12:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217073 Alunda IBF F05-08 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08
2023-01-14 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027051 Alunda IBF - IBF Dalen
2023-01-14 18:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702057 Alunda IBF - IBF Hedemora/IBF Ludvika
2023-01-15 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027055 Alunda IBF - IBK Dalen
2023-01-20 18:15 Pantamera Pojkar röd div 3 171218113 Alunda IBF P08 - SK Vide P08
2023-01-20 20:00 H5 170005090 Alunda IBF U - IK Sirius FBC U
2023-01-21 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914045 Alunda IBF P13-14 blå - IFK Dannemora/Ö P13/14
2023-01-21 10:10 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917057 Alunda IBF F13-14 - Hagunda IF F11/F12 blå3
2023-01-21 11:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221055 Alunda IBF F11-12 svart - Örsundsbro IF F10/11
2023-01-21 12:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219080 Alunda IBF F08-10 - Örsundsbro IF F09
2023-01-21 13:50 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225075 Alunda IBF P11 div 9 - Rosersberg Arlanda IBK P11
2023-01-21 15:15 D2 170103076 Alunda IBF U - FBC Uppsala
2023-01-25 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702070 Alunda IBF - IK Sirius FBC/IBK
2023-01-27 18:15 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220059 Alunda IBF F11-12 blå - IBK Östhammar F11/12
2023-01-27 19:25 Pantamera Flickor röd div 2 172217085 Alunda IBF F05-08 - Tierp IBK F06/07
2023-01-27 20:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171217110 Alunda IBF P16 div 2 - IK Sirius FBC HJ-16
2023-01-28 09:40 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224083 Alunda IBF P12 blå - IFK Dannemora/Ö P-10/12
2023-01-28 10:50 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221060 Alunda IBF F11-12 svart - Hagunda IF F09/10 röd5
2023-01-28 12:00 H5 170005096 Alunda IBF U - FBC Åland U
2023-01-28 14:30 Herrar Division 2 GUD 039970089 Alunda IBF - Alfta IBK
2023-01-28 16:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219091 Alunda IBF F08-10 blå - IBK Östhammar F09/10
2023-01-28 17:50 Pantamera Pojkar röd div 8 171223055 Alunda IBF P11 - Tierp IBK P10/11
2023-01-28 19:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171219053 Alunda IBF P09 - Almunge IK P08/09 Röd 6
2023-01-29 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027067 Alunda IBF - Tyresö Trollbäcken IBK
Februari
2023-02-03 18:15 Pantamera Pojkar röd div 7 171222123 Alunda IBF P10 - FBC Uppsala P10
2023-02-03 20:00 Herrar Division 2 GUD 039970096 Alunda IBF - Hagunda IBF
2023-02-04 08:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710151 Alunda IBF 15-16 vit - Hagunda IF 15/16
2023-02-04 08:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710152 Alunda IBF 15-16 svart - Hagunda IF 15/16 blå
2023-02-04 08:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710153 Alunda IBF 15-16 vit - Hagunda IF 15/16 blå
2023-02-04 08:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710154 Hagunda IF 15/16 - Alunda IBF 15-16 svart
2023-02-04 09:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710155 Alunda IBF 15-16 vit - Hagunda IF 15/16
2023-02-04 09:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710156 Alunda IBF 15-16 svart - Hagunda IF 15/16 blå
2023-02-04 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913067 Alunda IBF P12 svart - Örsundsbro IF P12
2023-02-04 11:20 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225089 Alunda IBF P11 div 9 - Bålsta FBC FP11
2023-02-04 11:20 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221064 Alunda IBF F11-12 svart - Vaksala SK F 2010 1
2023-02-04 12:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219058 Alunda IBF P09 - Midas IBK P10
2023-02-04 13:40 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220063 Alunda IBF F11-12 blå - Vaksala SK F 2011 1
2023-02-04 14:50 Pantamera Pojkar röd div 3 171218133 Alunda IBF P08 - Rosersberg Arlanda IBK P08
2023-02-04 16:15 D2 170103090 Alunda IBF U - Frötuna IBF
2023-02-04 18:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216094 Alunda IBF P16 - IK Sirius FBC HJ16
2023-02-10 18:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224093 Alunda IBF P12 blå - IK Sirius FBC P12
2023-02-10 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702079 Alunda IBF - Storvreta Ungdom IBK
2023-02-11 09:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223061 Alunda IBF P11 - Bälinge IF P11 Svart
2023-02-11 10:10 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220067 Alunda IBF F11-12 blå - IFK Dannemora/Ö F10-12
2023-02-11 11:20 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221068 Alunda IBF F11-12 svart - Storvreta IBK F10 röd
2023-02-11 12:45 Pantamera Pojkar röd div 1 171216101 Alunda IBF P16 - Björklinge BK P06/07
2023-02-11 14:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219100 Alunda IBF F08-10 - Storvreta IBK F09
2023-02-11 15:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217097 Alunda IBF F05-08 - IK Sirius IBK F08
2023-02-11 17:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217124 Alunda IBF P16 div 2 - Bortalag meddelas i januari
2023-02-15 20:00 Herrar Division 2 GUD 039970107 Alunda IBF - Rasbo IK
2023-02-17 18:15 Pantamera Pojkar röd div 3 171218153 Alunda IBF P08 - FBC Uppsala P08
2023-02-17 20:00 Damer Allsvenskan Östra 580027075 Alunda IBF - Storvreta IBK
2023-02-18 11:20 Pantamera Pojkar röd div 8 171223066 Alunda IBF P11 - SK Vide PF10/11
2023-02-18 12:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171222145 Alunda IBF P10 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart
2023-02-18 14:00 H5 170005106 Alunda IBF U - SK Vide U
2023-02-24 18:15 Pantamera Pojkar röd div 4 171219068 Alunda IBF P09 - Bälinge IF P09
2023-02-24 20:00 D2 170103106 Alunda IBF U - Enköpings IBK
2023-02-25 10:20 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224103 Alunda IBF P12 blå - Vaksala SK P 2012 Svart 1
2023-02-25 11:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225107 Alunda IBF P11 div 9 - Björklinge BK P11
2023-02-25 13:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702088 Alunda IBF - Hälsinggårdens AIK Innebandy
Mars
2023-03-03 18:15 Pantamera Pojkar röd div 3 171218162 Alunda IBF P08 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-03 20:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217109 Alunda IBF F05-08 - Hagunda IF F07/08 röd2
2023-03-04 08:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224110 Alunda IBF P12 blå - Storvreta IBK P12
2023-03-04 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219110 Alunda IBF F08-10 blå - Vaksala SK F 2010
2023-03-04 10:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171219072 Alunda IBF P09 - Vaksala SK P09
2023-03-04 12:30 Herrar Division 2 GUD 039970117 Alunda IBF - IBF Ludvika
2023-03-04 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027082 Alunda IBF - Hagunda IF
2023-03-08 20:00 H5 170005116 Alunda IBF U - Bälinge IF
2023-03-10 18:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225117 Alunda IBF P11 div 9 - Bälinge IF P11 Gul
2023-03-11 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917085 Alunda IBF F13-14 - Alunda IBF F13-14 vit
2023-03-11 10:20 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221076 Alunda IBF F11-12 svart - FBC Uppsala F10
2023-03-11 11:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171222167 Alunda IBF P10 - Örsundsbro IF P10
2023-03-11 12:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219116 Alunda IBF F08-10 - Alunda IBF F08-10 blå
2023-03-11 14:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171217138 Alunda IBF P16 div 2 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-17 18:15 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220083 Alunda IBF F11-12 blå - Hagunda IF F11/F12
2023-03-17 20:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217121 Alunda IBF F05-08 - Bälinge IF F08/09 Svart
2023-03-18 08:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710187 Alunda IBF 15-16 svart - Frötuna IBF F2014
2023-03-18 08:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710188 Alunda IBF 15-16 vit - Frötuna IBF F2014:2
2023-03-18 08:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710189 Alunda IBF 15-16 svart - Frötuna IBF F2014:2
2023-03-18 08:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710190 Frötuna IBF F2014 - Alunda IBF 15-16 vit
2023-03-18 09:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710191 Alunda IBF 15-16 svart - Frötuna IBF F2014
2023-03-18 09:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710192 Alunda IBF 15-16 vit - Frötuna IBF F2014:2
2023-03-18 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914066 Alunda IBF P13-14 blå - SK Vide PF11/12 vit
2023-03-18 11:10 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916079 Alunda IBF F11-12 vit - Björklinge BK F12 Svart
2023-03-18 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224124 Alunda IBF P12 blå - IBK Östhammar P11/12
2023-03-18 13:40 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221082 Alunda IBF F11-12 svart - Bälinge IF F10 Gul
2023-03-18 14:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219122 Alunda IBF F08-10 blå - Storvreta IBK F09
2023-03-18 16:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223080 Alunda IBF P11 - Storvreta IBK P11 röd
2023-03-18 17:10 Pantamera Pojkar röd div 3 171218178 Alunda IBF P08 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-24 18:15 Pantamera Flickor röd div 4 172219132 Alunda IBF F08-10 - Tierp IBK F09/10
2023-03-24 20:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216129 Alunda IBF P16 - Bålsta FBC FP05-07
2023-03-25 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917101 Alunda IBF F13-14 vit - Tierp IBK F13/14
2023-03-25 10:10 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917099 Alunda IBF F13-14 - Örsundsbro IF F12
2023-03-25 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914072 Alunda IBF P13-14 blå - Björklinge BK P13
2023-03-25 13:40 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913101 Alunda IBF P12 svart - Uppsala Life IF P11/12 Blå 2
2023-03-25 14:50 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916086 Alunda IBF F11-12 vit - Storvreta IBK F12
2023-03-25 16:10 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225127 Alunda IBF P11 div 9 - Storvreta IBK P11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis