Olandshallen

Adress
Skolvägen 5, 74731 ALUNDA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-19 16:00 Träningsmatcher Uppland 175555004 Alunda IBF JAS - Gävle GIK Akademi 1
2023-08-24 19:30 Träningsmatcher Uppland 175555052 Alunda IBF Dam - Västerås IBS Dam
Oktober
2023-10-21 10:00 Pantamera Flickor blå 3 171917005 Alunda IBF F15-16 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2023-10-21 11:15 Pantamera Flickor blå 2 171916005 Alunda IBF F13-14 Blå - SK Vide Flickor Blå
2023-10-28 09:00 Pantamera Flickor blå 2 171916009 Alunda IBF F13-14 - IK Sirius IBK F13:2
2023-10-28 10:15 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913015 Alunda IBF P13-14 - Väddö IF PF13/14
December
2023-12-02 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913028 Alunda IBF P13-14 - Vaksala SK P 2013 Gul
2023-12-09 11:00 Pantamera Flickor blå 2 171916047 Alunda IBF F13-14 - Bälinge IF F13 gul
2023-12-16 09:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913036 Alunda IBF P13-14 - Rasbo IK P12/13
Januari
2024-01-26 18:15 Pantamera Flickor blå 2 171916072 Alunda IBF F13-14 Blå - IK Sirius IBK F12/13 Södra
2024-01-27 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913054 Alunda IBF P13-14 - Björklinge BK P13 röd
Februari
2024-02-03 09:00 Pantamera Flickor blå 3 171917102 Alunda IBF F15-16 - Vaksala SK F 2014 Gul 2
2024-02-03 10:15 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914064 Alunda IBF P13-14 Blå - Tierp IBK P14
Mars
2024-03-02 09:00 Pantamera Flickor blå 2 171916088 Alunda IBF F13-14 Blå - IK Sirius IBK F13:2
2024-03-02 10:15 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 3 171227111 Alunda IBF P12 - IBF Roslagsalliansen P11Ri
2024-03-02 11:30 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 2 171226112 Alunda IBF P11 - Hagunda IF P12 lag2
2024-03-02 12:45 Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 1 171232022 Alunda IBF P10 - Storvreta Ungdom IBK P11
2024-03-02 16:00 D2 170103109 Alunda IBF U - Stenhagens KK
2024-03-03 13:50 Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 1 171232040 Alunda IBF P10 - Storvreta Ungdom IBK P10
2024-03-08 18:15 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 172221054 Alunda IBF F10-12 Blå - IBK Östhammar F11/12
2024-03-08 20:00 H5 170005118 Alunda IBF U - Storvreta IBK Legends
2024-03-09 09:15 Pantamera Flickor blå 2 171916094 Alunda IBF F13-14 - IK Sirius IBK F12/13 Södra
2024-03-09 10:45 Pantamera Flickor röd div 4 172219078 Alunda IBF F10-12 - Vaksala SK F 2010 1
2024-03-09 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 172221032 Alunda IBF F10-12 Blå - Örsundsbro IF F10/11
2024-03-09 14:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701084 Alunda IBF - Hälsinggårdens AIK
2024-03-09 16:30 D2 170103073 Alunda IBF U - Vaksala SK IBK U
2024-03-09 18:30 Pantamera Pojkar röd div 3 slutspelsgrupp 1 171230017 Alunda IBF P08-09 Svart - Frötuna IBF P 08/09
2024-03-09 20:15 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 1 172220031 Alunda IBF F10-12 - IFK Dannemora/Ö F10-12
2024-03-10 12:30 Herrar Div 1 Västra Svealand 580031130 Alunda IBF - KAIS Mora IF
2024-03-13 20:00 D2 170103091 Alunda IBF U - IK Sirius FBC U
2024-03-15 18:15 Pantamera Pojkar röd div 2 slutspelsgrupp 1 171219015 Alunda IBF HJ16 - Vaksala SK P07/08
2024-03-15 20:20 D2 170103121 Alunda IBF U - Frötuna IBF (Nej till uppflytt)
2024-03-17 16:30 Damer Allsvenskan Östra 580027087 Alunda IBF - Storvreta IBK
2024-03-22 18:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219086 Alunda IBF F10-12 - Storvreta Ungdom IBK F10
2024-03-23 09:00 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 172221044 Alunda IBF F10-12 Blå - Hagunda IF F11/F12
2024-03-23 10:15 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 2 171226132 Alunda IBF P11 - IBK Östhammar P11/12
2024-03-23 11:30 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 1 172220041 Alunda IBF F10-12 - IK Sirius IBK F10/11:2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis