Aspenhallen

Adress
Palmgatan 9, TIERP





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 10:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220007 Tierp IBK P09 - Storvreta IBK P09
2022-10-14 19:45 H6 grupp 2 170007015 Tierp IBK A-lag - Björklinge BK U
2022-10-15 09:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916004 Tierp IBK F11/12 - Vaksala SK F 2012 2
2022-10-15 10:20 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915001 Tierp IBK P12 - SK Vide PF11/12
2022-10-15 11:50 Pantamera Pojkar röd div 8 171223004 Tierp IBK P10/11 - SK Vide PF10/11
2022-10-15 14:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217009 Tierp IBK F06/07 - Björklinge BK F08/09
2022-10-21 19:45 H6 grupp 2 170007020 Tierp IBK A-lag - Ärentuna SK
2022-10-22 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915007 Tierp IBK P12 - Fjärdhundra SK P2012
2022-10-22 10:30 Pantamera Pojkar röd div 8 171223008 Tierp IBK P10/11 - Lokomotiv Grillby IBK
2022-10-29 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915013 Tierp IBK P12 - IK Sirius FBC P13
2022-10-29 10:20 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917010 Tierp IBK F13/14 - Alunda IBF F13-14 vit
2022-10-29 11:40 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916018 Tierp IBK F11/12 - Vaksala SK F 2012 3
2022-10-29 13:10 Pantamera Flickor röd div 2 172217019 Tierp IBK F06/07 - Alunda IBF F05-08
2022-10-29 14:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220031 Tierp IBK P09 - Hagunda IF P08/09 röd5
November
2022-11-05 09:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223014 Tierp IBK P10/11 - Storvreta IBK P12
2022-11-11 19:45 H6 grupp 2 170007028 Tierp IBK A-lag - Örsundsbro IF U
2022-11-12 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710031 Tierp IBK P14 - Vaksala SK 2014 Svart 2
2022-11-12 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710032 Vaksala SK 2014 Svart 1 - Tierp IBK vit
2022-11-12 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710033 Tierp IBK P14 - Vaksala SK 2014 Svart 1
2022-11-12 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710034 Vaksala SK 2014 Svart 2 - Tierp IBK vit
2022-11-12 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710035 Tierp IBK P14 - Vaksala SK 2014 Svart 2
2022-11-12 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710036 Vaksala SK 2014 Svart 1 - Tierp IBK vit
2022-11-12 09:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916024 Tierp IBK F11/12 - Rasbo IK F10/13
2022-11-12 11:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217033 Tierp IBK F06/07 - Hagunda IF F07/08 röd2
2022-11-19 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917022 Tierp IBK F13/14 - Alunda IBF F13-14
2022-11-19 10:20 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915025 Tierp IBK P12 - Frötuna IBF P-12 röd
2022-11-19 11:40 Pantamera Pojkar röd div 5 171220045 Tierp IBK P09 - Enköpings IBK P09
2022-11-19 13:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219041 Tierp IBK F09/10 - Alunda IBF F08-10
2022-11-19 14:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217040 Tierp IBK F06/07 - Bälinge IF F08/09 Svart
2022-11-25 19:45 H6 grupp 2 170007036 Tierp IBK A-lag - IBF Grillby U
2022-11-26 Pantamera Flickor röd div 2 172217047 Tierp IBK F06/07 - Enköpings IBK / Örsundsbro IF
2022-11-26 10:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917030 Tierp IBK F13/14 - Rosersberg Arlanda IBK F13/14
2022-11-26 11:30 Pantamera Pojkar röd div 8 171223027 Tierp IBK P10/11 - Alunda IBF P11
December
2022-12-03 09:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916034 Tierp IBK F11/12 - Alunda IBF F11-12 vit
2022-12-03 10:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219053 Tierp IBK F09/10 - Hagunda IF F09/10
2022-12-03 11:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217054 Tierp IBK F06/07 - Vaksala SK F 2008 1
2022-12-03 13:10 Pantamera Pojkar röd div 5 171220059 Tierp IBK P09 - Bälinge IF P09 Gul
2022-12-10 09:15 Pantamera Flickor röd div 2 172217060 Tierp IBK F06/07 - Stenhagens KK F07/08 röd
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915037 Tierp IBK P12 - Enköpings IBK P12
2022-12-16 19:45 H6 grupp 2 170007054 Tierp IBK A-lag - Hagunda IF U
2022-12-17 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917046 Tierp IBK F13/14 - Frötuna IBF F12/13 röd
2022-12-17 10:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219065 Tierp IBK F09/10 - Bälinge IF F10 Svart
2022-12-17 11:50 Pantamera Pojkar röd div 5 171220073 Tierp IBK P09 - Vaksala SK P09/10
Januari
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713073 Tierp IBK P15 - Hagunda IF P15 blå
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713074 Hagunda IF P15 - Bälinge IF P15
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713075 Tierp IBK P15 - Hagunda IF P15
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713076 Hagunda IF P15 blå - Bälinge IF P15
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713077 Bälinge IF P15 - Hagunda IF P15
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713078 Hagunda IF P15 blå - Tierp IBK P15
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710109 Tierp IBK F14/15 - Vaksala SK 2015 Gul
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710110 Vaksala SK 2015 - Frötuna IBF F15/16
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710111 Tierp IBK F14/15 - Vaksala SK 2015
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710112 Vaksala SK 2015 Gul - Frötuna IBF F15/16
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710113 Tierp IBK F14/15 - Vaksala SK 2015 Gul
2023-01-14 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710114 Vaksala SK 2015 - Frötuna IBF F15/16
2023-01-14 12:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916044 Tierp IBK F11/12 - IK Sirius IBK F11/12
2023-01-14 13:30 Pantamera Pojkar röd div 8 171223045 Tierp IBK P10/11 - Bälinge IF P11 Svart
2023-01-14 14:50 Pantamera Pojkar röd div 5 171220082 Tierp IBK P09 - Örsundsbro IF -P08-10
2023-01-20 19:45 H6 grupp 2 170007069 Tierp IBK A-lag - Södra Trögds IK
2023-01-21 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710085 Tierp IBK vit - Vaksala SK 2014 Svart 2
2023-01-21 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710086 Vaksala SK 2014 Svart 1 - Tierp IBK P14
2023-01-21 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710087 Tierp IBK vit - Vaksala SK 2014 Svart 1
2023-01-21 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710088 Vaksala SK 2014 Svart 2 - Tierp IBK P14
2023-01-21 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710089 Tierp IBK vit - Vaksala SK 2014 Svart 2
2023-01-21 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710090 Vaksala SK 2014 Svart 1 - Tierp IBK P14
2023-01-21 11:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917062 Tierp IBK F13/14 - IK Sirius IBK F13 Södra
2023-01-21 12:20 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915049 Tierp IBK P12 - Örsundsbro IF P2012 blå
2023-01-21 13:40 Pantamera Pojkar röd div 8 171223050 Tierp IBK P10/11 - Storvreta IBK P11
2023-01-21 16:10 Pantamera Flickor röd div 2 172217080 Tierp IBK F06/07 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08
2023-01-28 10:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219087 Tierp IBK F09/10 - Frötuna IBF F10/11
2023-01-28 10:20 Pantamera Pojkar röd div 5 171220100 Tierp IBK P09 - FBC Åland P09/10 vit
Februari
2023-02-03 19:45 H6 grupp 2 170007077 Tierp IBK A-lag - Storvreta IBK Legends
2023-02-04 Pantamera Pojkar röd div 5 171220109 Tierp IBK P09 - IK Sirius FBC P09
2023-02-04 Pantamera Flickor röd div 2 172217092 Tierp IBK F06/07 - IK Sirius IBK F08
2023-02-04 11:20 Pantamera Pojkar röd div 8 171223060 Tierp IBK P10/11 - SK Vide PF10/11
2023-02-11 09:00 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916063 Tierp IBK F11/12 - Alunda IBF F13-14 svart
2023-02-11 10:20 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915061 Tierp IBK P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart
2023-02-11 11:40 Pantamera Pojkar röd div 8 171223064 Tierp IBK P10/11 - Lokomotiv Grillby IBK
2023-02-11 13:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220118 Tierp IBK P09 - Rosersberg Arlanda IBK P09/10
2023-02-11 16:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219103 Tierp IBK F09/10 - IBK Östhammar F09/10
Mars
2023-03-03 19:45 H6 grupp 2 170007093 Tierp IBK A-lag - Tobo/Örbyhus FF U
2023-03-04 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917083 Tierp IBK F13/14 - IK Sirius IBK F13 - Svart
2023-03-04 10:20 Pantamera Pojkar röd div 8 171223070 Tierp IBK P10/11 - Storvreta IBK P12
2023-03-04 11:40 Pantamera Pojkar röd div 5 171220136 Tierp IBK P09 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-11 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710127 Tierp IBK P14 - Bälinge IF P14 Gul
2023-03-11 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710128 Tierp IBK vit - Bälinge IF P14 Svart
2023-03-11 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710129 Tierp IBK P14 - Bälinge IF P14 Svart
2023-03-11 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710130 Bälinge IF P14 Gul - Tierp IBK vit
2023-03-11 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710131 Tierp IBK P14 - Bälinge IF P14 Gul
2023-03-11 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710132 Tierp IBK vit - Bälinge IF P14 Svart
2023-03-11 12:20 Pantamera Flickor röd div 4 172219119 Tierp IBK F09/10 - Örsundsbro IF F09
2023-03-11 13:40 Pantamera Pojkar röd div 5 171220144 Tierp IBK P09 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-17 19:45 H6 grupp 2 170007105 Tierp IBK A-lag - Björklinge BK U
2023-03-18 10:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219126 Tierp IBK F09/10 - Vaksala SK F 2010
2023-03-18 11:30 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917095 Tierp IBK F13/14 - Frötuna IBF F-12/13
2023-03-24 19:45 H6 grupp 2 170007110 Tierp IBK A-lag - Ärentuna SK
2023-03-25 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915085 Tierp IBK P12 - Björklinge BK P12
2023-03-25 10:30 Pantamera Pojkar röd div 8 171223083 Tierp IBK P10/11 - Alunda IBF P11
2023-03-25 11:20 Pantamera Pojkar röd div 5 171220158 Tierp IBK P09 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-25 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217131 Tierp IBK F06/07 - IFK Dannemora/Ö F06-08
April
2023-04-07 19:45 H6 grupp 2 170007118 Tierp IBK A-lag - Örsundsbro IF U
2023-04-21 19:45 H6 grupp 2 170007126 Tierp IBK A-lag - IBF Grillby U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis