Österby Sim o Sporthall

Adress
Herrgårdsvägen, ÖSTERBYBRUK
Telefon
0295 - 20202 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-15 19:30 3x15min Träningsmatcher Uppland 2022/23 175555089 IFK Dannemora/Ö F05-09 - Alunda IBF F05-08
2022-09-21 19:30 Träningsmatcher Uppland 2022/23 175555098 IFK Dannemora/Ö F06-09 - IK Sirius IBK F08
2022-09-30 19:30 H4 170004008 IFK Dannemora/Österby - Enköpings IBK
Oktober
2022-10-01 11:00 Träningsmatcher Uppland 2022/23 175555103 IFK Dannemora/Ö P07/09 - Alunda IBF P07 blå
2022-10-07 19:30 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989004 IFK Dannemora/Ö - Storvreta Ungdom IBK/Storvreta IBK F07
2022-10-08 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224003 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - IK Sirius FBC P12
2022-10-08 14:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219001 IFK Dannemora/Ö F09/10 - Alunda IBF F08-10
2022-10-08 15:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217001 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Hagunda IF P06/07 röd2
2022-10-12 19:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217006 IFK Dannemora/Ö F06-08 - IK Sirius IBK F08
2022-10-15 13:00 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989018 IFK Dannemora/Ö - IK Sirius IBK
2022-10-16 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217012 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Hagunda IF F07/08 röd2
2022-10-22 09:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710007 IFK Dannemora/Ö F-15 - Storvreta IBK F14/15
2022-10-22 09:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710008 Tierp IBK F14/15 - Storvreta IBK F14/15 röd
2022-10-22 09:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710009 IFK Dannemora/Ö F-15 - Storvreta IBK F14/15 röd
2022-10-22 09:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710010 Storvreta IBK F14/15 - Tierp IBK F14/15
2022-10-22 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710011 IFK Dannemora/Ö F-15 - Storvreta IBK F14/15
2022-10-22 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710012 Tierp IBK F14/15 - Storvreta IBK F14/15 röd
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913008 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Bålsta FBC FP12 vit
2022-10-22 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220008 IFK Dannemora/Ö F10-12 - IBK Östhammar F11/12
2022-10-22 14:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224017 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Alunda IBF P12 blå
2022-10-22 15:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217017 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - IK Sirius FBC P08 Svart
2022-10-22 17:00 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989024 IFK Dannemora/Ö - IBF Borlänge
2022-10-23 14:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219015 IFK Dannemora/Ö F09/10 - Storvreta IBK F09
2022-10-29 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914008 IFK Dannemora/Ö P13/14 - Vaksala SK P 2013 Gul
2022-10-29 12:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913016 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Uppsala Life IF P11/12 Blå 2
2022-10-29 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217022 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Enköpings IBK / Örsundsbro IF
November
2022-11-05 16:30 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989034 IFK Dannemora/Ö - Hudik/Björkberg IBK USM F16
2022-11-11 19:30 H4 170004041 IFK Dannemora/Österby - IBK Uppsala Teknologer Legends
2022-11-12 12:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217032 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Stenhagens KK F07/08 röd
2022-11-12 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217033 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Vaksala SK P 2007/2008
2022-11-19 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913032 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Björklinge BK P12
2022-11-19 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914016 IFK Dannemora/Ö P13/14 - SK Vide PF11/12 vit
2022-11-19 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220022 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Alunda IBF F11-12 blå
2022-11-19 15:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224035 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - IBK Östhammar P11/12
2022-11-25 19:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219043 IFK Dannemora/Ö F09/10 - Alunda IBF F08-10 blå
2022-11-26 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914022 IFK Dannemora/Ö P13/14 - Storvreta IBK P13
2022-11-26 13:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217049 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Tierp IBK P08
December
2022-12-02 19:30 H4 170004059 IFK Dannemora/Österby - Örsundsbro IF
2022-12-03 11:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224045 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Midas IBK P11/12
2022-12-03 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220034 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Hagunda IF F11/F12
2022-12-04 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217051 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Björklinge BK F08/09
2022-12-09 19:00 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989063 IFK Dannemora/Ö - Strömsbro IF F07
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217065 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - IK Sirius FBC HJ-16
2022-12-10 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913048 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - IK Sirius FBC P12
2022-12-11 14:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219057 IFK Dannemora/Ö F09/10 - Bälinge IF F10 Svart
2022-12-16 19:30 H4 170004069 IFK Dannemora/Österby - IS Saga
2022-12-17 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709073 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Vaksala SK F 2014 Svart
2022-12-17 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709074 IBK Östhammar F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2022-12-17 10:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709075 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2022-12-17 10:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709076 Vaksala SK F 2014 Svart - IBK Östhammar F13/14
2022-12-17 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709077 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - IBK Östhammar F13/14
2022-12-17 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709078 Vaksala SK F 2014 Svart - IFK Dannemora/Ö F13/14
2022-12-17 12:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224055 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Vaksala SK P 2012 Svart 1
2022-12-18 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217065 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Tierp IBK F06/07
Januari
2023-01-07 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217081 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Enköpings IBK P07
2023-01-11 19:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219071 IFK Dannemora/Ö F09/10 - Tierp IBK F09/10
2023-01-13 19:30 H4 170004079 IFK Dannemora/Österby - Storvreta AIK
2023-01-14 12:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220049 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Frötuna IBF F10/11
2023-01-20 19:30 H4 170004086 IFK Dannemora/Österby - Uppsala Life IF U
2023-01-21 11:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224076 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Hagunda IF P12
2023-01-21 12:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217097 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Stenhagens KK P07/08 Röd
2023-01-21 19:00 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989077 IFK Dannemora/Ö - Norrsundets IF/Gävle GIK
2023-01-22 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217083 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Bälinge IF F08/09 Svart
2023-01-28 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710133 IFK Dannemora/Ö F-15 - Almunge IK F14/16
2023-01-28 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710134 IK Sirius IBK F14/16 - Örsundsbro IF PF15
2023-01-28 10:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710135 IFK Dannemora/Ö F-15 - Örsundsbro IF PF15
2023-01-28 10:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710136 Almunge IK F14/16 - IK Sirius IBK F14/16
2023-01-28 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710137 Örsundsbro IF PF15 - Almunge IK F14/16
2023-01-28 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710138 IK Sirius IBK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15
2023-01-28 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914049 IFK Dannemora/Ö P13/14 - Björklinge BK P13
2023-01-28 13:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220057 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Vaksala SK F 2011 1
Februari
2023-02-04 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913069 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Estuna IF
2023-02-04 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224090 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Storvreta IBK P12
2023-02-04 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217113 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Storvreta IBK P08
2023-02-05 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217093 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Vaksala SK F 2008 1
2023-02-10 19:30 H4 170004100 IFK Dannemora/Österby - Väddö IF
2023-02-11 11:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219099 IFK Dannemora/Ö F09/10 - Frötuna IBF F10/11
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224096 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Wåhla IBK P11-12
2023-02-11 14:00 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989095 IFK Dannemora/Ö - Valbo IBF
2023-02-17 19:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217103 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Alunda IBF F05-08
2023-02-25 12:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224106 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12
2023-02-25 13:30 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989105 IFK Dannemora/Ö - Sandvikens AIK
Mars
2023-03-03 19:30 H4 170004114 IFK Dannemora/Österby - IBF Roslagsalliansen
2023-03-04 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914057 IFK Dannemora/Ö P13/14 - Väddö IF PF13/14
2023-03-04 12:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913081 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Bälinge IF P12
2023-03-04 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220073 IFK Dannemora/Ö F10-12 - IK Sirius IBK F11/12
2023-03-04 15:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217129 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-10 19:30 H4 170004120 IFK Dannemora/Österby - Bålsta FBC
2023-03-11 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224116 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Bälinge IF P12
2023-03-11 14:00 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989115 IFK Dannemora/Ö - Björklinge BK/Vaksala SK
2023-03-18 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913093 IFK Dannemora/Ö P-10/12 - Alunda IBF P12 svart
2023-03-18 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220085 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Storvreta IBK F11
2023-03-18 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217145 IFK Dannemora/Ö P-07/09 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-19 14:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217124 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08
2023-03-24 19:30 H4 170004130 IFK Dannemora/Österby - Frötuna IBF
2023-03-25 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914073 IFK Dannemora/Ö P13/14 - Almunge IK PF12/14
2023-03-25 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220090 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Almunge IK F11/12 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis