Örbyhus Sporthall

Adress
Uppsalavägen 7B, ÖRBYHUS
Telefon
0295 - 104 85 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-07 19:30 H3 170008016 Tobo/Örbyhus FF - Uppsala Life IF
2022-10-08 12:00 D3 170105009 Tobo/Örbyhus FF - Midas IBK
2022-10-15 11:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220015 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - IBK Östhammar P09/10
2022-10-15 13:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224009 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Wåhla IBK P11-12
2022-10-22 12:00 D3 170105019 Tobo/Örbyhus FF - Enköpings IBK U
2022-10-28 18:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220029 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - SK Vide PF09
2022-10-28 20:15 H3 170008036 Tobo/Örbyhus FF - Fyris Nabla IBK
2022-10-29 11:30 D3 170105026 Tobo/Örbyhus FF - FBC Uppsala U
November
2022-11-05 12:00 H6 grupp 2 170007023 Tobo/Örbyhus FF U - Björklinge BK U
2022-11-11 19:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224026 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Midas IBK P11/12
2022-11-18 19:30 H3 170008046 Tobo/Örbyhus FF - IBS Fålhagen
2022-11-19 09:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709019 Tobo/Örbyhus FF PF13/14 - Bälinge IF P13 Gul
2022-11-19 09:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709020 Bälinge IF P13 Svart - Hagunda IF P13
2022-11-19 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709021 Tobo/Örbyhus FF PF13/14 - Bälinge IF P13 Svart
2022-11-19 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709022 Bälinge IF P13 Gul - Hagunda IF P13
2022-11-19 10:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709023 Hagunda IF P13 - Bälinge IF P13 Svart
2022-11-19 10:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709024 Bälinge IF P13 Gul - Tobo/Örbyhus FF PF13/14
2022-11-19 11:45 D3 170105040 Tobo/Örbyhus FF - FBC Åland
2022-11-19 13:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220043 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Bålsta FBC FP09
2022-11-19 15:45 H6 grupp 2 170007035 Tobo/Örbyhus FF U - Södra Trögds IK
2022-11-25 18:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224040 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - IFK Dannemora/Ö P-10/12
2022-11-25 20:00 H6 grupp 2 170007040 Tobo/Örbyhus FF U - Örsundsbro IF U
December
2022-12-02 18:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220057 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Vaksala SK P09/10
2022-12-02 20:00 D3 170105054 Tobo/Örbyhus FF - IBF Roslagsalliansen
2022-12-03 11:45 H3 170008056 Tobo/Örbyhus FF - FBC Åland
2022-12-09 18:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220066 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Tierp IBK P09
2022-12-09 20:00 H6 grupp 2 170007048 Tobo/Örbyhus FF U - Tierp IBK A-lag
2022-12-11 11:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224054 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - IK Sirius FBC P12
2022-12-11 12:30 D3 170105060 Tobo/Örbyhus FF - Rosersberg Arlanda IBK U
2022-12-16 19:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224060 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Hagunda IF P12
Januari
2023-01-06 19:30 H3 170008075 Tobo/Örbyhus FF - Storvreta Ungdom IBK
2023-01-07 12:30 D3 170105099 Tobo/Örbyhus FF - Rasbo IK Dam
2023-01-07 14:30 H6 grupp 2 170007056 Tobo/Örbyhus FF U - IBF Grillby U
2023-01-13 18:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224070 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Storvreta IBK P12
2023-01-13 20:00 D3 170105070 Tobo/Örbyhus FF - Wåhla IBK
2023-01-14 11:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220084 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - IBF Roslagsalliansen P09Ne
2023-01-14 13:00 H6 grupp 2 170007062 Tobo/Örbyhus FF U - Hagunda IF U
2023-01-20 19:30 H3 170008089 Tobo/Örbyhus FF - IBF Grillby
2023-01-27 18:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224080 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - IBK Östhammar P11/12
2023-01-27 20:00 D3 170105080 Tobo/Örbyhus FF - Stenhagens KK
2023-01-28 11:20 Pantamera Pojkar röd div 5 171220102 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - IK Sirius FBC P09
2023-01-28 13:00 H6 grupp 2 170007074 Tobo/Örbyhus FF U - Ärentuna SK
Februari
2023-02-03 19:30 H3 170008096 Tobo/Örbyhus FF - IBK Uppsala Teknologer U
2023-02-04 11:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224085 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Vaksala SK P 2012 Svart 1
2023-02-10 19:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220120 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Storvreta IBK P09
2023-02-17 19:30 H3 170008107 Tobo/Örbyhus FF - SK Vide
2023-02-18 11:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224099 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Bälinge IF P12
2023-02-18 13:10 H6 grupp 2 170007089 Tobo/Örbyhus FF U - Storvreta IBK Legends
2023-02-24 19:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220128 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Bortalag meddelas i januari
Mars
2023-03-04 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709079 Tobo/Örbyhus FF PF13/14 - Bälinge IF P13 Svart
2023-03-04 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709080 IBK Östhammar P13 - Bälinge IF P13 Gul
2023-03-04 10:45 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709081 Tobo/Örbyhus FF PF13/14 - Bälinge IF P13 Gul
2023-03-04 10:45 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709082 IBK Östhammar P13 - Bälinge IF P13 Svart
2023-03-04 11:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709083 Bälinge IF P13 Gul - IBK Östhammar P13
2023-03-04 11:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709084 Bälinge IF P13 Svart - Tobo/Örbyhus FF PF13/14
2023-03-10 18:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220142 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-10 20:15 H3 170008117 Tobo/Örbyhus FF - Rasbo IK U
2023-03-24 18:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 1 171224131 Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 - Alunda IBF P12 blå
2023-03-24 20:15 H3 170008127 Tobo/Örbyhus FF - Loke IBK
2023-03-25 11:20 Pantamera Pojkar röd div 5 171220156 Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-25 13:00 D3 170105131 Tobo/Örbyhus FF - SK Vide U
2023-03-31 19:30 H6 grupp 2 170007113 Tobo/Örbyhus FF U - Björklinge BK U
April
2023-04-14 19:30 H6 grupp 2 170007125 Tobo/Örbyhus FF U - Södra Trögds IK
2023-04-21 19:30 H6 grupp 2 170007130 Tobo/Örbyhus FF U - Örsundsbro IF U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis