S:t Ilianshallen

Adress
Fjärdhundragatan 14, ENKÖPING





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 10:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217006 Enköpings IBK P07 - Almunge IK P06/07 2
2022-10-08 12:00 D2 170103009 Enköpings IBK - IBK Uppsala Teknologer U
2022-10-08 14:00 H4 170004015 Enköpings IBK - Uppsala Life IF U
2022-10-15 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915006 Enköpings IBK P12 - Hagunda IF P12
2022-10-15 11:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220009 Enköpings IBK P09 - Vaksala SK P09/10
2022-10-15 13:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171218010 Enköpings IBK P08 - Vaksala SK P 2008
2022-10-15 15:00 D3 170105013 Enköpings IBK U - IBF Roslagsalliansen
2022-10-21 19:30 H4 170004029 Enköpings IBK - Väddö IF
2022-10-22 10:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221008 Enköpings IBK F10/11 - Bälinge IF F10 Gul
2022-10-22 12:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171218020 Enköpings IBK P08 - Rosersberg Arlanda IBK P08
2022-10-22 13:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217015 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Stenhagens KK F07/08 röd
2022-10-23 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915012 Enköpings IBK P12 - Rosersberg Arlanda IBK P12
2022-10-23 12:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220018 Enköpings IBK P09 - Bålsta FBC FP09
2022-10-26 20:00 D3 170105025 Enköpings IBK U - Rosersberg Arlanda IBK U
2022-10-27 20:00 D2 170103026 Enköpings IBK - Hagunda IF U
November
2022-11-11 19:30 D3 170105031 Enköpings IBK U - FBC Uppsala U
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220036 Enköpings IBK P09 - Tobo/Örbyhus FF P08/09/10
2022-11-12 11:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171218040 Enköpings IBK P08 - FBC Uppsala P08
2022-11-13 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709031 Enköpings IBK F12-14 - Hagunda IF F13/14 blå
2022-11-13 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709032 Stenhagens KK F13/14 - Hagunda IF F13/14
2022-11-13 10:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709033 Enköpings IBK F12-14 - Hagunda IF F13/14
2022-11-13 10:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709034 Hagunda IF F13/14 blå - Stenhagens KK F13/14
2022-11-13 11:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709035 Hagunda IF F13/14 - Stenhagens KK F13/14
2022-11-13 11:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709036 Hagunda IF F13/14 blå - Enköpings IBK F12-14
2022-11-13 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915022 Enköpings IBK P12 - SK Vide PF11/12
2022-11-18 19:30 D2 170103040 Enköpings IBK - Alunda IBF U
2022-11-19 11:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221022 Enköpings IBK F10/11 - Örsundsbro IF F10/11
2022-11-19 13:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217046 Enköpings IBK P07 - Hagunda IF P06/07 röd2
2022-11-19 15:00 D3 170105037 Enköpings IBK U - SK Vide U
2022-11-19 17:00 H4 170004047 Enköpings IBK - Bålsta FBC
2022-11-26 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709025 Enköpings IBK P12 - FBC Uppsala P2013
2022-11-26 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709026 Vaksala SK P 2013 Svart - Enköpings IBK P13
2022-11-26 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709027 Enköpings IBK P12 - Vaksala SK P 2013 Svart
2022-11-26 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709028 FBC Uppsala P2013 - Enköpings IBK P13
2022-11-26 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709029 Enköpings IBK P13 - Vaksala SK P 2013 Svart
2022-11-26 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709030 FBC Uppsala P2013 - Enköpings IBK P12
2022-11-26 12:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171218060 Enköpings IBK P08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7)
2022-11-26 13:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220054 Enköpings IBK P09 - Örsundsbro IF -P08-10
December
2022-12-02 19:30 D3 170105049 Enköpings IBK U - Wåhla IBK
2022-12-03 09:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915032 Enköpings IBK P12 - Frötuna IBF P-12 röd
2022-12-03 11:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217052 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - IK Sirius IBK F08
2022-12-03 13:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217060 Enköpings IBK P07 - Vaksala SK P 2007/2008
2022-12-03 15:00 H4 170004057 Enköpings IBK - Frötuna IBF
2022-12-03 17:00 D2 170103054 Enköpings IBK - Storvreta Ungdom IBK
2022-12-10 10:00 D2 170103060 Enköpings IBK - FBC Uppsala
2022-12-10 12:00 D3 170105055 Enköpings IBK U - FBC Åland
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171218080 Enköpings IBK P08 - Wåhla IBK P07-08
2022-12-15 20:00 D3 170105061 Enköpings IBK U - Midas IBK
2022-12-17 Pantamera Flickor röd div 2 172217062 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Bälinge IF F08/09 Svart
2022-12-17 13:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220080 Enköpings IBK P09 - IK Sirius FBC P09
2022-12-17 15:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217074 Enköpings IBK P07 - IK Sirius FBC HJ-16
2022-12-17 17:00 H4 170004067 Enköpings IBK - Storvreta AIK
Januari
2023-01-07 Pantamera Flickor röd div 2 172217067 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Alunda IBF F05-08
2023-01-07 15:00 H4 170004074 Enköpings IBK - IFK Dannemora/Österby
2023-01-14 12:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221049 Enköpings IBK F10/11 - Alunda IBF F11-12 svart
2023-01-14 13:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217074 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Vaksala SK F 2008 1
2023-01-14 15:00 D2 170103070 Enköpings IBK - Frötuna IBF
2023-01-21 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709055 Enköpings IBK P13 - Bålsta FBC FP13
2023-01-21 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709056 Enköpings IBK P12 - Hagunda IF P13
2023-01-21 09:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709057 Enköpings IBK P13 - Hagunda IF P13
2023-01-21 09:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709058 Bålsta FBC FP13 - Enköpings IBK P12
2023-01-21 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709059 Hagunda IF P13 - Bålsta FBC FP13
2023-01-21 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709060 Enköpings IBK P12 - Enköpings IBK P13
2023-01-21 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915051 Enköpings IBK P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart
2023-01-21 12:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217099 Enköpings IBK P07 - Storvreta IBK P08
2023-01-21 14:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220094 Enköpings IBK P09 - Storvreta IBK P09
2023-01-21 15:00 D3 170105073 Enköpings IBK U - Stenhagens KK
2023-01-26 20:00 D2 170103080 Enköpings IBK - SK Vide
2023-01-28 10:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217088 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - IFK Dannemora/Ö F06-08
2023-01-28 11:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221057 Enköpings IBK F10/11 - Södra Trögds IK
2023-01-28 13:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171218123 Enköpings IBK P08 - Alunda IBF P08
Februari
2023-02-04 11:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220108 Enköpings IBK P09 - IBK Östhammar P09/10
2023-02-04 12:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221061 Enköpings IBK F10/11 - FBC Uppsala F10
2023-02-04 13:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217117 Enköpings IBK P07 - Alunda IBF P16 div 2
2023-02-04 15:00 D3 170105085 Enköpings IBK U - Tobo/Örbyhus FF
2023-02-11 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915065 Enköpings IBK P12 - Björklinge BK P12
2023-02-11 11:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217102 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Björklinge BK F08/09
2023-02-11 13:00 H4 170004102 Enköpings IBK - IBK Uppsala Teknologer Legends
2023-02-18 Pantamera Flickor röd div 2 172217108 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08
2023-02-18 15:00 H4 170004108 Enköpings IBK - IBF Roslagsalliansen
2023-02-25 11:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220122 Enköpings IBK P09 - Bortalag meddelas i januari
2023-02-28 20:00 D2 170103113 Enköpings IBK - Björklinge BK
Mars
2023-03-02 20:00 D3 170105109 Enköpings IBK U - Rasbo IK Dam
2023-03-04 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709139 Enköpings IBK F12-14 - Stenhagens KK F13/14
2023-03-04 10:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709140 Alunda IBF 15-16 blå - Örsundsbro IF F13/14
2023-03-04 10:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709141 Enköpings IBK F12-14 - Örsundsbro IF F13/14
2023-03-04 10:35 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709142 Stenhagens KK F13/14 - Alunda IBF 15-16 blå
2023-03-04 11:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709143 Örsundsbro IF F13/14 - Stenhagens KK F13/14
2023-03-04 11:10 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709144 Alunda IBF 15-16 blå - Enköpings IBK F12-14
2023-03-04 13:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171218155 Enköpings IBK P08 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-04 15:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221073 Enköpings IBK F10/11 - Hagunda IF F09/10 röd5
2023-03-04 15:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217113 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Tierp IBK F06/07
2023-03-04 16:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217135 Enköpings IBK P07 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-11 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221079 Enköpings IBK F10/11 - Vaksala SK F 2010 1
2023-03-11 12:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709085 Enköpings IBK P12 - Tobo/Örbyhus FF PF13/14
2023-03-11 12:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709086 Enköpings IBK P13 - Vaksala SK P 2013 Svart
2023-03-11 13:05 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709087 Enköpings IBK P12 - Vaksala SK P 2013 Svart
2023-03-11 13:05 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709088 Tobo/Örbyhus FF PF13/14 - Enköpings IBK P13
2023-03-11 13:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709089 Enköpings IBK P12 - Tobo/Örbyhus FF PF13/14
2023-03-11 13:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709090 Enköpings IBK P13 - Vaksala SK P 2013 Svart
2023-03-11 15:00 H4 170004118 Enköpings IBK - Örsundsbro IF
2023-03-18 10:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221085 Enköpings IBK F10/11 - Storvreta IBK F10 röd
2023-03-18 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915083 Enköpings IBK P12 - Bålsta FBC PF12
2023-03-18 12:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220147 Enköpings IBK P09 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-18 13:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217123 Enköpings IBK / Örsundsbro IF - Hagunda IF F07/08 röd2
2023-03-25 10:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221090 Enköpings IBK F10/11 - Vaksala SK F 2011 2
2023-03-25 11:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171218183 Enköpings IBK P08 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-25 13:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217159 Enköpings IBK P07 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-25 15:00 D2 170103131 Enköpings IBK - Uppsala Life IF
2023-03-25 17:00 H4 170004128 Enköpings IBK - IS Saga

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis