Sportcentrum

Adress
Gustav Adolfs väg, NORRTÄLJE
Telefon
0176 - 183 10 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 13:00 H4 170004007 IBF Roslagsalliansen - Storvreta AIK
2022-10-01 14:45 H6 grupp 1 170006002 IBF Roslagsalliansen U - Vaksala SK
2022-10-08 11:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220003 IBF Roslagsalliansen P09Ne - IK Sirius FBC P09
2022-10-15 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913004 IBF Roslagsalliansen P12Ne - Uppsala Life IF P11/12 Blå 2
2022-10-15 12:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225010 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Hagunda IF P11
2022-10-29 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711013 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Almunge IK P15
2022-10-29 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711014 Estuna IF P15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2022-10-29 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711015 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Estuna IF P15
2022-10-29 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711016 Almunge IK P15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2022-10-29 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711017 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Almunge IK P15
2022-10-29 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711018 Estuna IF P15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2022-10-29 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913020 IBF Roslagsalliansen P12Ne - Björklinge BK P12 Svart
2022-10-29 13:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225020 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Björklinge BK P11
November
2022-11-09 19:15 H4 170004042 IBF Roslagsalliansen - Enköpings IBK
2022-11-12 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710025 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - SK Vide PF14
2022-11-12 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710026 SK Vide PF14 blå - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart
2022-11-12 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710027 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - SK Vide PF14 blå
2022-11-12 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710028 SK Vide PF14 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart
2022-11-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710029 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - SK Vide PF14
2022-11-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710030 SK Vide PF14 blå - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart
2022-11-12 12:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220039 IBF Roslagsalliansen P09Ne - IBK Östhammar P09/10
2022-11-12 13:15 H6 grupp 1 170006029 IBF Roslagsalliansen U - Almunge IK
2022-11-26 10:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225039 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Almunge IK P10/11
December
2022-12-10 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710067 IBF Roslagsalliansen P14Ri - Björklinge BK P14 röd
2022-12-10 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710068 Alunda IBF P13-14 svart - Björklinge BK P14 svart
2022-12-10 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710069 IBF Roslagsalliansen P14Ri - Björklinge BK P14 svart
2022-12-10 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710070 Björklinge BK P14 röd - Alunda IBF P13-14 svart
2022-12-10 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710071 IBF Roslagsalliansen P14Ri - Björklinge BK P14 röd
2022-12-10 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710072 Alunda IBF P13-14 svart - Björklinge BK P14 svart
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225053 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Väddö IF PF10/11
2022-12-10 13:15 D3 170105059 IBF Roslagsalliansen - FBC Uppsala U
2022-12-17 11:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220077 IBF Roslagsalliansen P09Ne - Bälinge IF P09 Gul
2022-12-17 13:00 H4 170004068 IBF Roslagsalliansen - IBK Uppsala Teknologer Legends
2022-12-17 14:45 H6 grupp 1 170006053 IBF Roslagsalliansen U - Fyris Nabla IBK U
Januari
2023-01-14 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711067 IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul - Frötuna IBF P-15
2023-01-14 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711068 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Frötuna IBF P-15 röd
2023-01-14 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711069 IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul - Frötuna IBF P-15 röd
2023-01-14 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711070 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Frötuna IBF P-15
2023-01-14 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711071 Frötuna IBF P-15 röd - IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå
2023-01-14 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711072 Frötuna IBF P-15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2023-01-14 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913053 IBF Roslagsalliansen P12Ne - Estuna IF
2023-01-14 13:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225071 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Bålsta FBC FP11
2023-01-21 H6 grupp 1 170006070 IBF Roslagsalliansen U - Väddö IF U
2023-01-21 11:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220091 IBF Roslagsalliansen P09Ne - Tierp IBK P09
2023-01-21 12:15 H4 170004087 IBF Roslagsalliansen - Örsundsbro IF
2023-01-25 19:15 H4 170004094 IBF Roslagsalliansen - Frötuna IBF
Februari
2023-02-04 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913065 IBF Roslagsalliansen P12Ne - Bälinge IF P12
2023-02-04 11:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220105 IBF Roslagsalliansen P09Ne - Vaksala SK P09/10
2023-02-04 12:30 D3 170105086 IBF Roslagsalliansen - Rosersberg Arlanda IBK U
2023-02-04 14:15 H6 grupp 1 170006078 IBF Roslagsalliansen U - Hagunda IBF U
2023-02-11 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711097 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Storvreta IBK P15 röd
2023-02-11 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711098 Storvreta IBK P15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2023-02-11 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711099 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Storvreta IBK P15
2023-02-11 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711100 Storvreta IBK P15 röd - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2023-02-11 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711101 IBF Roslagsalliansen P14Ne Blå - Storvreta IBK P15 röd
2023-02-11 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 1 170711102 Storvreta IBK P15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Gul
2023-02-11 12:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225091 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Storvreta IBK P11
2023-02-11 13:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220114 IBF Roslagsalliansen P09Ne - FBC Åland P09/10 vit
2023-02-18 12:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225098 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Bälinge IF P11 Gul
2023-02-18 13:15 D3 170105100 IBF Roslagsalliansen - Wåhla IBK
2023-02-19 19:15 D3 170105027 IBF Roslagsalliansen - SK Vide U
Mars
2023-03-04 10:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225112 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Alunda IBF P11 div 9
2023-03-04 11:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220132 IBF Roslagsalliansen P09Ne - Bortalag meddelas i januari
2023-03-11 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710121 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - SK Vide PF14 blå
2023-03-11 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710122 IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart - SK Vide PF14
2023-03-11 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710123 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - SK Vide PF14
2023-03-11 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710124 SK Vide PF14 blå - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart
2023-03-11 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710125 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - SK Vide PF14 blå
2023-03-11 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710126 IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart - SK Vide PF14
2023-03-11 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913087 IBF Roslagsalliansen P12Ne - IFK Dannemora/Ö P-10/12
2023-03-15 19:15 H6 grupp 1 170006104 IBF Roslagsalliansen U - Öregrunds IK
2023-03-18 10:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225126 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Rosersberg Arlanda IBK P11
2023-03-18 11:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220150 IBF Roslagsalliansen P09Ne - Bortalag meddelas i januari
2023-03-25 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710133 IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart - Vaksala SK 2014 Svart 2
2023-03-25 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710134 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - Vaksala SK 2014 Svart 1
2023-03-25 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710135 IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart - Vaksala SK 2014 Svart 1
2023-03-25 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710136 Vaksala SK 2014 Svart 2 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd
2023-03-25 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710137 IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart - Vaksala SK 2014 Svart 2
2023-03-25 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 1 170710138 IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd - Vaksala SK 2014 Svart 1
2023-03-25 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913103 IBF Roslagsalliansen P12Ne - Frötuna IBF P-12
2023-03-25 13:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225132 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Rasbo IK P11
April
2023-04-08 H6 grupp 1 170006119 IBF Roslagsalliansen U - Almunge IK
2023-04-22 13:00 H6 grupp 1 170006127 IBF Roslagsalliansen U - Stenhagens KK Legends

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis