Stenhagenskolans Sporthall

Adress
UPPSALA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915016 Stenhagens KK P11/12 Svart - Hagunda IF P12
Augusti
2022-08-26 18:00 Träningsmatcher Uppland 2022/23 175555055 FBC Uppsala P08 - IK Sirius IBK P-07
Oktober
2022-10-16 13:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171222009 Stenhagens KK P09/10 - Björklinge BK P10
2022-10-16 14:45 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915002 Stenhagens KK P11/12 Svart - Fjärdhundra SK P2012
2022-10-23 13:30 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912007 Stenhagens KK P11/12 Röd - Storvreta IBK P11
2022-10-29 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912010 VÅSC P11/12 - Vaksala SK P 2012 svart
2022-10-29 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709013 Stenhagens KK F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 2
2022-10-29 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709014 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - IFK Dannemora/Ö F13/14
2022-10-29 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709015 Stenhagens KK F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2022-10-29 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709016 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IFK Dannemora/Ö F13/14
2022-10-29 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709017 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2022-10-29 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709018 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Stenhagens KK F13/14
2022-10-30 15:40 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912009 Stenhagens KK P11/12 Röd - VÅSC P11/12
2022-10-30 16:45 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912011 Stenhagens KK P11/12 Röd - Vaksala SK P 2012 svart
November
2022-11-13 13:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171218041 Stenhagens KK P07/08 Svart - Alunda IBF P08
2022-11-13 14:45 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912013 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11
2022-11-20 13:30 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912018 Stenhagens KK P11/12 Röd - Vaksala SK P 2012 svart
2022-11-20 14:45 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915030 Stenhagens KK P11/12 Svart - Bålsta FBC PF12
2022-11-20 16:15 Pantamera Pojkar röd div 3 171218031 Stenhagens KK P07/08 Svart - VÅSC P05-07
2022-11-27 13:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171222057 Stenhagens KK P09/10 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart
December
2022-12-04 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915036 Stenhagens KK P11/12 Svart - SK Vide PF11/12
2022-12-10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712061 Stenhagens KK P13/14 - Bålsta FBC FP13/14
2022-12-10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712062 Vaksala SK P 2014 Röd - Bålsta FBC FP13/14 vit
2022-12-10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712063 Stenhagens KK P13/14 - Bålsta FBC FP13/14 vit
2022-12-10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712064 Bålsta FBC FP13/14 - Vaksala SK P 2014 Röd
2022-12-10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712065 Stenhagens KK P13/14 - Bålsta FBC FP13/14
2022-12-10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712066 Vaksala SK P 2014 Röd - Bålsta FBC FP13/14 vit
2022-12-11 15:30 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912032 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11
Januari
2023-01-15 14:45 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912038 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11 röd
2023-01-15 16:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915046 Stenhagens KK P11/12 Svart - Frötuna IBF P-12 röd
2023-01-29 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915056 Stenhagens KK P11/12 Svart - Örsundsbro IF P2012 blå
Februari
2023-02-04 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912051 Frötuna IBF P-11 röd - Hagunda IF P11 blå
2023-02-05 13:30 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912049 Stenhagens KK P11/12 Röd - Vaksala SK P 2012 svart
2023-02-11 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709121 Stenhagens KK F13/14 - SK Vide PF14
2023-02-11 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709122 Alunda IBF 15-16 blå - SK Vide PF14 blå
2023-02-11 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709123 Stenhagens KK F13/14 - SK Vide PF14 blå
2023-02-11 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709124 SK Vide PF14 - Alunda IBF 15-16 blå
2023-02-11 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709125 SK Vide PF14 blå - Alunda IBF 15-16 blå
2023-02-11 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709126 SK Vide PF14 - Stenhagens KK F13/14
2023-02-11 11:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171222144 Stenhagens KK P09/10 - Hagunda IF P10
Mars
2023-03-05 13:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171218154 Stenhagens KK P07/08 Svart - Bortalag meddelas i januari
2023-03-12 13:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171222166 Stenhagens KK P09/10 - Storvreta IBK P10 lätt
2023-03-12 14:45 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912063 Stenhagens KK P11/12 Röd - Storvreta IBK P11
2023-03-12 16:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915075 Stenhagens KK P11/12 Svart - Björklinge BK P12
2023-03-16 18:00 Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4 170912069 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11
2023-03-23 18:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915089 Stenhagens KK P11/12 Svart - Rosersberg Arlanda IBK P12
2023-03-26 13:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171222188 Stenhagens KK P09/10 - Storvreta IBK P10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis