Almunge Sporthall

Adress
UPPSALA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-07 19:00 H6 grupp 1 170006007 Almunge IK - Väddö IF U
2022-10-08 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225004 Almunge IK P10/11 - Rosersberg Arlanda IBK P11
2022-10-08 13:45 Pantamera Pojkar röd div 4 171219001 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Vaksala SK P09
2022-10-15 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916005 Almunge IK F11/12 Gul - Storvreta IBK F12
2022-10-15 12:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217013 Almunge IK P06/07 2 - Stenhagens KK P07/08 Röd
2022-10-22 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914003 Almunge IK PF12/14 - Frötuna IBF P-13
2022-10-22 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220009 Almunge IK F11/12 Röd - IK Sirius IBK F11/12
2022-10-22 15:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225018 Almunge IK P10/11 - Bålsta FBC FP11
2022-10-22 16:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219009 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Hagunda IF P08/09 röd4
2022-10-29 12:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217027 Almunge IK P06/07 2 - FBC Uppsala P08 svart
November
2022-11-04 19:00 H6 grupp 1 170006023 Almunge IK - Stenhagens KK Legends
2022-11-12 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916023 Almunge IK F11/12 Gul - Vaksala SK F 2012 3
2022-11-12 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914015 Almunge IK PF12/14 - Björklinge BK P13
2022-11-12 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220017 Almunge IK F11/12 Röd - Storvreta IBK F11
2022-11-19 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225034 Almunge IK P10/11 - Björklinge BK P11
2022-11-19 13:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171217041 Almunge IK P06/07 2 - IFK Dannemora/Ö P-07/09
2022-11-25 19:00 H6 grupp 1 170006040 Almunge IK - Fyris Nabla IBK U
2022-11-26 12:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219025 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Alunda IBF P09
2022-11-26 13:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171217050 Almunge IK P06/07 2 - Storvreta Ungdom/Storvreta IBK P07
December
2022-12-03 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916033 Almunge IK F11/12 Gul - Vaksala SK F 2012 2
2022-12-03 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914028 Almunge IK PF12/14 - IFK Dannemora/Ö P13/14
2022-12-03 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220033 Almunge IK F11/12 Röd - IBK Östhammar F11/12
2022-12-03 15:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225044 Almunge IK P10/11 - Bälinge IF P11 Gul
2022-12-09 19:00 H6 grupp 1 170006048 Almunge IK - Midas IBK U
2022-12-10 12:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219033 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Midas IBK P10
2022-12-17 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220045 Almunge IK F11/12 Röd - IFK Dannemora/Ö F10-12
Januari
2023-01-07 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225063 Almunge IK P10/11 - Väddö IF PF10/11
2023-01-07 13:45 Pantamera Pojkar röd div 4 171219041 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Frötuna IBF P 08/09
2023-01-07 15:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217086 Almunge IK P06/07 2 - Hagunda IF P06/07 röd2
2023-01-08 11:30 H6 grupp 1 170006056 Almunge IK - Rasbo IK Legends
2023-01-13 19:00 H6 grupp 1 170006062 Almunge IK - Hagunda IBF U
2023-01-14 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916043 Almunge IK F11/12 Gul - Björklinge BK F12 Svart
2023-01-14 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914036 Almunge IK PF12/14 - SK Vide PF11/12 vit
2023-01-14 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220050 Almunge IK F11/12 Röd - Alunda IBF F11-12 blå
2023-01-15 11:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219045 Almunge IK P08/09 Röd 6 - FBC Åland P09/10
2023-01-21 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916050 Almunge IK F11/12 Gul - Rasbo IK F10/13
2023-01-21 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225077 Almunge IK P10/11 - Rasbo IK P11
2023-01-21 13:45 Pantamera Pojkar röd div 4 171219049 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Bälinge IF P09
2023-01-21 15:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217104 Almunge IK P06/07 2 - Vaksala SK P 2007/2008
2023-01-27 19:00 H6 grupp 1 170006074 Almunge IK - IBF Roslagsalliansen U
2023-01-28 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220058 Almunge IK F11/12 Röd - Hagunda IF F11/F12
2023-01-28 13:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171217112 Almunge IK P06/07 2 - Tierp IBK P08
Februari
2023-02-03 19:00 H6 grupp 1 170006080 Almunge IK - Vaksala SK
2023-02-04 12:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219057 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Vaksala SK P09
2023-02-04 13:45 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225090 Almunge IK P10/11 - Hagunda IF P11
2023-02-04 15:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217119 Almunge IK P06/07 2 - IK Sirius FBC HJ-16
2023-02-11 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916064 Almunge IK F11/12 Gul - Alunda IBF F11-12 vit
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914054 Almunge IK PF12/14 - Alunda IBF P13-14 blå
2023-02-11 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217126 Almunge IK P06/07 2 - Bortalag meddelas i januari
2023-02-17 19:00 H6 grupp 1 170006089 Almunge IK - Öregrunds IK
2023-02-25 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225105 Almunge IK P10/11 - IBF Roslagsalliansen P10/11Ne
2023-02-25 13:45 Pantamera Pojkar röd div 4 171219065 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Hagunda IF P08/09 röd4
Mars
2023-03-04 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220072 Almunge IK F11/12 Röd - Frötuna IBF F10/11
2023-03-10 19:00 H6 grupp 1 170006097 Almunge IK - Väddö IF U
2023-03-11 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916078 Almunge IK F11/12 Gul - IK Sirius IBK F11/12
2023-03-11 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914065 Almunge IK PF12/14 - Vaksala SK P 2013 Gul
2023-03-11 14:00 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225115 Almunge IK P10/11 - Storvreta IBK P11
2023-03-11 15:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171217140 Almunge IK P06/07 2 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-12 11:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219073 Almunge IK P08/09 Röd 6 - FBC Åland P09/10
2023-03-18 Pantamera Flickor blå 2 4 vs 4 171916084 Almunge IK F11/12 Gul - Tierp IBK F11/12
2023-03-18 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 1 170914069 Almunge IK PF12/14 - Väddö IF PF13/14
2023-03-18 14:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 1 172220084 Almunge IK F11/12 Röd - Vaksala SK F 2011 1
2023-03-18 15:15 Pantamera Pojkar röd div 9 Grupp 2 171225122 Almunge IK P10/11 - Alunda IBF P11 div 9
2023-03-25 12:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219081 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Alunda IBF P09
2023-03-25 13:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171217154 Almunge IK P06/07 2 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-31 19:00 H6 grupp 1 170006113 Almunge IK - Stenhagens KK Legends
April
2023-04-21 19:00 H6 grupp 1 170006130 Almunge IK - Fyris Nabla IBK U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis