Fridegårdsskolan

Adress
Centrumleden, BÅLSTA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-23 Träningsmatcher Uppland 175555111 Bålsta FBC H4 - Södra Trögds IK Herr A-Lag
Oktober
2023-10-14 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913002 Bålsta FBC P13 - IFK Dannemora/Ö P13
2023-10-21 10:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916006 Bålsta FBC P14:1 - SK Vide P13
2023-10-28 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711013 Bålsta FBC FP16:2 - Vaksala SK Gul 2
2023-10-28 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711014 Bålsta FBC FP16:1 - Vaksala SK Gul 1
2023-10-28 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711015 Bålsta FBC FP16:2 - Vaksala SK Gul 1
2023-10-28 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711016 Vaksala SK Gul 2 - Bålsta FBC FP16:1
2023-10-28 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711017 Bålsta FBC FP16:2 - Vaksala SK Gul 2
2023-10-28 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711018 Bålsta FBC FP16:1 - Vaksala SK Gul 1
2023-10-28 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916012 Bålsta FBC P14:1 - Västerlöfsta IBF Pojkar VIBF 13/14
2023-10-28 15:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913014 Bålsta FBC P13 - Almunge IK PF12/14
November
2023-11-18 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710039 SK Vide P15 Blå - Bålsta FBC FP15:1
2023-11-18 09:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710040 Bålsta FBC FP15:1 - SK Vide P15
2023-11-18 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710037 Bålsta FBC FP15:1 - SK Vide P15 Blå
2023-11-18 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710038 SK Vide P15 - Bålsta FBC FP15:1
2023-11-18 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916024 Bålsta FBC P14:1 - IK Sirius FBC P-13
December
2023-12-02 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913029 Bålsta FBC P13 - Midas IBK P13/14
2023-12-16 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711067 Bålsta FBC FP16:1 - Stenhagens KK P15/16
2023-12-16 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711068 Bålsta FBC FP16:2 - IK Sirius FBC P16
2023-12-16 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711071 Bålsta FBC FP16:2 - Stenhagens KK P15/16
2023-12-16 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711072 IK Sirius FBC P16 - Bålsta FBC FP16:1
2023-12-16 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711069 Bålsta FBC FP16:1 - IK Sirius FBC P16
2023-12-16 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711070 Stenhagens KK P15/16 - Bålsta FBC FP16:2
2023-12-16 12:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916039 Bålsta FBC P14:1 - Frötuna IBF P-13
2023-12-16 12:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913037 Bålsta FBC P13 - Väddö IF PF13/14
Januari
2024-01-20 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710101 Örsundsbro IF P-15 Röd - Bålsta FBC FP15:2
2024-01-20 09:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710102 Örsundsbro IF P-15 Blå - Bålsta FBC FP15:1
2024-01-20 09:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710097 Bålsta FBC FP15:2 - Örsundsbro IF P-15 Blå
2024-01-20 09:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710098 Bålsta FBC FP15:1 - Örsundsbro IF P-15 Röd
2024-01-20 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710099 Bålsta FBC FP15:1 - Örsundsbro IF P-15 Röd
2024-01-20 10:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710100 Bålsta FBC FP15:2 - Örsundsbro IF P-15 Blå
2024-01-27 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913053 Bålsta FBC P13 - Vaksala SK P 2013 Gul
Februari
2024-02-03 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711125 Bålsta FBC FP16:1 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2
2024-02-03 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711126 Västerlöfsta IBF P/F 15/16 - Bålsta FBC FP16:2
2024-02-03 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711123 Bålsta FBC FP16:2 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16
2024-02-03 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711124 Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 - Bålsta FBC FP16:1
2024-02-03 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711121 Bålsta FBC FP16:2 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2
2024-02-03 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711122 Bålsta FBC FP16:1 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16
2024-02-17 12:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913065 Bålsta FBC P13 - Alunda IBF P13-14
Mars
2024-03-02 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710145 Bålsta FBC FP15:2 - Vaksala SK P 2015 svart 1
2024-03-02 10:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710146 Vaksala SK P 2015 Vit - Lokomotiv Grillby IBK 2015
2024-03-02 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710147 Bålsta FBC FP15:2 - Vaksala SK P 2015 svart 1
2024-03-02 10:35 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710148 Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Vaksala SK P 2015 Vit
2024-03-02 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710149 Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Vaksala SK P 2015 svart 1
2024-03-02 11:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710150 Vaksala SK P 2015 Vit - Bålsta FBC FP15:2
2024-03-16 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916063 Bålsta FBC P14:1 - Vaksala SK P 2013 Svart 1
2024-03-23 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916080 Bålsta FBC P14:1 - Vaksala SK P 2014 Svart 2
2024-03-23 13:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913078 Bålsta FBC P13 - Björklinge BK P13 röd
2024-03-23 14:00 H4 170004131 Bålsta FBC - Löjte IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis