Forshaga Sporthall

Adress
Forshaga





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Röd Serie 5 184600019 GS 86 AIF - Hultsberg IBF
Pantamera Flickor Röd Serie 5 184600069 GS 86 AIF - Åmåls IBK
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200065 GS 86 AIF - Karlstad IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Vår 183201038 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Oktober
2022-10-15 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201001 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 3
2022-10-23 09:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400019 GS 86 AIF Syd - Karlstad IBF Bredd Öst 1
2022-10-23 09:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400020 GS 86 AIF Öst - Karlstad IBF Bredd Öst 2
2022-10-23 10:10 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400021 Lekvattnets BK - GS 86 AIF Syd
2022-10-23 10:10 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400022 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - GS 86 AIF Öst
2022-10-23 11:20 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400023 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Lekvattnets BK
2022-10-23 12:40 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500013 GS 86 AIF Nord - SK Örnen
2022-10-23 12:40 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500014 GS 86 AIF Syd - IFK Heden
2022-10-23 13:50 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500015 SK Örnen - Eda IF
2022-10-23 13:50 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500016 IFK Heden - Munkfors IBK
2022-10-23 15:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500017 Eda IF - GS 86 AIF Nord
2022-10-23 15:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500028 Munkfors IBK - GS 86 AIF Syd
2022-10-29 14:00 Pojkar Blå Serie 3 Central 185302015 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 1
November
2022-11-12 15:45 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201014 GS 86 AIF - BK Vålberg 2
2022-11-19 09:30 Flickor Blå Serie 2 östra 186201018 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2022-11-27 15:45 Flickor Blå Serie 2 östra 186201022 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
December
2022-12-04 14:15 Pojkar Blå Serie 3 Central 185302028 GS 86 AIF - Hagfors IBS
2022-12-10 09:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201027 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd Central
2022-12-11   Uppskj. Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300044 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2022-12-11 16:15   Uppskj. Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200028 GS 86 AIF - Karlstad IBF
2022-12-17 09:30 Pojkar Blå Serie 3 Central 185302037 GS 86 AIF - Hultsberg IBF 2
2022-12-17 11:00 Flickor Blå Serie 2 östra 186201032 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd 2
2022-12-18 09:00 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500020 GS 86 AIF Väst - Hagfors IF Uddeholm
2022-12-18 09:00 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500021 GS 86 AIF Öst - Fagerås BK
2022-12-18 10:10 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500022 GS 86 AIF Väst - Fagerås BK
2022-12-18 10:10 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500023 Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF Öst
2022-12-18 12:40 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500045 GS 86 AIF Syd - SK Örnen
2022-12-18 12:40 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500046 GS 86 AIF Nord - Säffle SK
2022-12-18 13:50 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500047 Billingsfors IBK - GS 86 AIF Syd
2022-12-18 13:50 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500048 SK Örnen - GS 86 AIF Nord
2022-12-18 15:00 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500049 Säffle SK - Billingsfors IBK
Januari
2023-01-15 09:50 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501018 GS 86 AIF Nord - Dotteviks IF 1
2023-01-15 09:50 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501019 GS 86 AIF Syd - Dotteviks IF 2
2023-01-15 11:00 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501020 Dotteviks IF 2 - Hagfors IF Uddeholm 1
2023-01-15 11:00 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501021 Dotteviks IF 1 - GS 86 AIF Syd
2023-01-15 12:10 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501022 Hagfors IF Uddeholm 1 - GS 86 AIF Nord
2023-01-21 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201039 GS 86 AIF - Hultsberg IBF 1
2023-01-22 11:45 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201033 GS 86 AIF - Deje IBF
2023-01-22 13:40 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501013 GS 86 AIF Syd - Arvika IBF 1
2023-01-22 13:40 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501014 GS 86 AIF Nord - Arvika IBF 2
2023-01-22 14:50 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501015 Karlstad IBF Bredd Norr 1 - GS 86 AIF Syd
2023-01-22 14:50 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501016 Arvika IBF 1 - GS 86 AIF Nord
2023-01-22 16:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501017 Arvika IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Norr 1
2023-01-28 09:30 Pojkar Blå Serie 3 Central 185302055 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd Öst 2
2023-01-28 11:00 Flickor Blå Serie 2 östra 186201044 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2023-01-28 14:15   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd Serie 2 Vår 183301008 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2023-01-29 10:00   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd Serie 7 östra 183802041 GS 86 AIF - Filipstad IBK
Februari
2023-02-03 18:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300064 GS 86 AIF - Hertzöga BK
2023-02-04 09:30 Pojkar Blå Serie 3 Central 185302071 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2023-02-04 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Vår 183201020 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2023-02-05 10:40 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401012 GS 86 AIF Nord - Hertzöga BK Vit
2023-02-05 10:40 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401013 Karlstad IBF Bredd Väst - Hertzöga BK Röd
2023-02-05 11:50 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401014 Hertzöga BK Vit - Karlstad IBF Bredd Väst
2023-02-05 11:50 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401015 Hertzöga BK Röd - GS 86 AIF Nord
2023-02-05 13:20 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401016 GS 86 AIF Öst - Hultsberg IBF 1
2023-02-05 13:20 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401017 GS 86 AIF Syd - Hultsberg IBF 2
2023-02-05 14:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401018 Hultsberg IBF 1 - Arvika IBF/Dotteviks IF 1
2023-02-05 14:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401019 Hultsberg IBF 2 - Arvika IBF/Dotteviks IF 2
2023-02-05 15:40 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401020 Arvika IBF/Dotteviks IF 1 - GS 86 AIF Öst
2023-02-05 15:40 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401021 Arvika IBF/Dotteviks IF 2 - GS 86 AIF Syd
2023-02-05 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701057 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2
2023-02-10 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 Vår 183301015 GS 86 AIF - Säffle SK
2023-02-11 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201045 GS 86 AIF - Hagfors IBS
2023-02-11 11:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200046 GS 86 AIF - Hertzöga BK
2023-02-11 13:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501048 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2023-02-11 15:30 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019108 GS 86 AIF D1 - Rönnby Västerås IBK Ung D1
2023-02-17 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Vår 183201029 GS 86 AIF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2023-02-18 10:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201051 GS 86 AIF - Lekvattnets BK
2023-02-18 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 7 östra 183802049 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom Central
2023-02-18 14:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019114 GS 86 AIF D1 - Kumla IBK
2023-02-18 16:30 Herrar Division 2 181200108 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2023-02-19 09:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701070 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2023-02-19 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500051 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
2023-02-21 20:00 Herrar Division 2 181200114 GS 86 AIF - Hultsberg IBF
2023-02-25 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501055 GS 86 AIF - SK Örnen
2023-02-26 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 5 184600078 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2023-02-26 17:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 Vår 183301021 GS 86 AIF - Karlstad IBF
Mars
2023-03-05 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500056 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2023-03-05 14:00 Juniorallsvenskan E DJ18 580734088 GS 86 AIF /Munkfors IBK - Hertzöga BK
2023-03-10 19:45 Herrar Division 2 181200130 GS 86 AIF - Edebäck IBF
2023-03-11 09:30 Pojkar Blå Serie 3 Central 185302069 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 5
2023-03-11 11:00 Flickor Blå Serie 2 östra 186201053 GS 86 AIF - Degerfors IBK
2023-03-11 12:45 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501060 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2023-03-11 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019130 GS 86 AIF D1 - Munkfors IBK Dam A
2023-03-11 17:15 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300084 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2023-03-12 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701079 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2023-03-17 19:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200059 GS 86 AIF - Säffle SK/Nordmarkens IBF
2023-03-18 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500062 GS 86 AIF - Säffle SK
2023-03-18 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 5 184600087 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 7 östra 183802062 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom Central
2023-03-19 09:20 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401064 GS 86 AIF Syd - Karlstad IBF Bredd Öst 1
2023-03-19 09:20 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401065 GS 86 AIF Öst - Karlstad IBF Bredd Öst 2
2023-03-19 10:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401066 GS 86 AIF Nord - Karlstad IBF Bredd Väst
2023-03-19 10:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401067 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - GS 86 AIF Syd
2023-03-19 11:40 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401068 Karlstad IBF Bredd Väst - GS 86 AIF Öst
2023-03-19 11:40 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Vår 185401069 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - GS 86 AIF Nord
2023-03-19 13:20 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501047 GS 86 AIF Öst - IFK Heden Blå
2023-03-19 13:20 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501048 GS 86 AIF Väst - IFK Heden Vit
2023-03-19 14:30 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501049 IFK Heden Blå - Hagfors IF Uddeholm 1
2023-03-19 14:30 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501050 IFK Heden Vit - Hagfors IF Uddeholm 2
2023-03-19 15:40 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501051 Hagfors IF Uddeholm 1 - GS 86 AIF Öst
2023-03-19 15:40 Flickor Grön Poolspel Nybörjare Vår 186501052 Hagfors IF Uddeholm 2 - GS 86 AIF Väst
2023-03-19 17:15 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 Vår 183301026 GS 86 AIF - Billingsfors IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis