UW-Elasthallen, Mariestad

Adress
Mariestad





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-12 11:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340004 IBK Lockerud Mariestad P16 - IBK Lidköping P15 2
2023-11-12 12:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340005 IBK Lidköping P15 2 - Tibro IBK FP16
2023-11-12 13:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340006 Tibro IBK FP16 - IBK Lockerud Mariestad P16
2023-11-25 10:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 8 204339005 IBK Lockerud Mariestad P15 - Skövde IBF P15 Svart
2023-11-25 12:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 8 204339006 IBK Lockerud Mariestad P15 - Skövde IBF P15 Svart
2023-11-26 10:00 Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 204346005 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Stöpen IBK F15/16 (F08)
2023-11-26 12:00 Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 204346006 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Stöpen IBK F15/16 (F08)
December
2023-12-09 11:00 Pantamera Flickor Blå 2 204313027 IBK Lockerud Mariestad F13/14 2 - Fröjereds IBF F13
2023-12-10 15:00 Träningsmatcher 2023/24 209000034 IBK Lockerud Mariestad SSL Dam - FBC Partille D allsv
2023-12-16 10:00 Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 204346009 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Mullsjö AIS F14/16
2023-12-16 12:00 Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 204346010 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Mullsjö AIS F14/16
Februari
2024-02-11 12:00 Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 2 204360004 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Fröjereds IBF F16/17
2024-02-11 13:00 Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 2 204360005 Fröjereds IBF F16/17 - Stöpen IBK F15/16 (F08)
2024-02-11 14:00 Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 2 204360006 Stöpen IBK F15/16 (F08) - IBK Lockerud Mariestad F15/16
Mars
2024-03-02 17:00 Pantamera Flickor Blå 1 204312055 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Fröjereds IBF F12
2024-03-03 12:00 Pantamera Flickor Röd serie 3 204311057 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Wårgårda IBK F10/11 (2)
2024-03-03 15:00 Damjunior/Utveckling 204351002 IBK Lockerud Mariestad DJ/D2 - Sandareds IBS DAM
2024-03-09 14:00 Damjunior/Utveckling 204351060 IBK Lockerud Mariestad DJ/D2 - IBK Vänersborg U
2024-03-15 19:00 Pantamera Flickor Röd serie 3 204311067 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Fröjereds IBF F10/11
2024-03-16 10:00 Pantamera Flickor Blå 2 204313057 IBK Lockerud Mariestad F13/14 2 - BK Halna F13-15
2024-03-17 12:00 Pantamera Flickor Blå 1 204312062 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - IBK Elfhög F12/13
2024-03-19 19:45 Pantamera Flickor Röd serie 1 204309109 IBK Lockerud Mariestad F09/10 - IBK Lidköping/Vara IBK F07
2024-03-24 10:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 204376001 IBK Lockerud Mariestad P16 - Skövde IBF P16 Svart
2024-03-24 11:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 204376002 Skövde IBF P16 Svart - Tibro IBK FP16
2024-03-24 12:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 204376003 Tibro IBK FP16 - IBK Lockerud Mariestad P16
2024-03-24 15:00 Pantamera Flickor Röd serie 1 204309098 IBK Lockerud Mariestad F09/10 - IBK Alingsås F08/09 Lag 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis