Fagerstahallen

Adress
Risbrovägen 2, 737 80 Fagersta
Telefon
0223-44231 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-04 14:00 Träningsmatcher Herr/Pojk VIBF 211213017 Per-Ols IBF H2 - IBF Ludvika Herr Div 2
Oktober
2022-10-15 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031006 Per-Ols IBF P14 PK9 - IBK Köping P2014 PK9
2022-10-16 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032003 Per-Ols IBF P2015 PK10 - IK Råby Västerås P2015 PK10
2022-10-23 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011009 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6
2022-10-29 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031026 Per-Ols IBF P14 PK9 - Surahammars IBF P2014 PK9
November
2022-11-13 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011019 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6
2022-11-27 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032042 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10
2022-11-27 13:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011034 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6
2022-11-27 15:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031053 Per-Ols IBF P14 PK9 - Tillberga IK Ung Vit P2014 PK9
December
2022-12-08 18:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031069 Per-Ols IBF P14 PK9 - Skälby IBK P2013 PK9
2022-12-10 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032054 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10
2022-12-31 00:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018027 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - IFK Arboga 2010 PK5
Januari
2023-01-08 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032066 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Skiljebo SK 2015 PK10
2023-01-21 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032078 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10
2023-01-22 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011071 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6
2023-01-28 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031101 Per-Ols IBF P14 PK9 - IFK Arboga P2014 PK9
2023-01-28 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000080 Per-Ols IBF H2 - Örebro SK IBK H2
2023-01-29 11:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021004 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7
2023-01-29 13:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018060 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - Tillberga IK Ung 2010 PK5
2023-01-29 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221089 Per-Ols IBF H5 B-lag - IBK Sala H5 B-lag
Februari
2023-02-11 11:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018059 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - IBK Köping 07/08 FK1
2023-02-11 13:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018068 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - Skiljebo SK 2010 PK5
2023-02-11 15:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012063 Per-Ols IBF P06/07 - Lillån IBK/Lillån IBK Ung PK1
2023-02-12 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011084 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6
2023-02-12 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017063 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4
2023-02-12 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300068 Per-Ols IBF D3 - IBK Sala D3
2023-02-18 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000094 Per-Ols IBF H2 - Västerås IBS Ungdom H2
2023-02-25 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017069 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4
2023-02-25 15:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018076 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - Skogsgymnastikens IBS 10/11 PK5
2023-02-26 11:00 Pantamera PK7 Vårserie 1 211026008 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7
2023-02-26 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018064 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - Västerås IBS Ung/Romfartuna GIF FK1
2023-02-26 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300079 Per-Ols IBF D3 - Knäppmora AIK D3
Mars
2023-03-04 11:00 Pantamera PK7 Vårserie 1 211026014 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7
2023-03-04 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000110 Per-Ols IBF H2 - IBK Hallsta H2
2023-03-11 11:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017074 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4
2023-03-11 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221117 Per-Ols IBF H5 B-lag - Sala Silverstaden IBK H5 B-lag
2023-03-18 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221122 Per-Ols IBF H5 B-lag - Västerås IBS Ung H5 B-lag
2023-03-19 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011107 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6
2023-03-19 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018071 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - SMÅ IF 06-08 FK1
2023-03-25 11:00 Pantamera PK7 Vårserie 1 211026027 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7
2023-03-25 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000131 Per-Ols IBF H2 - Kumla IBK H2
2023-03-26 11:00 Pantamera PK7 Vårserie 1 211026004 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7
2023-03-26 15:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012087 Per-Ols IBF P06/07 - Skogsgymnastikens IBS P06/07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis