Skogstorpskolan

Adress
Mastgatan 7, Kumla





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-30 16:45 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000028 IBF Örebro Utv PK3/Ekeby IF - Kumla IBK P08 PK2
November
2022-11-05 09:30 Pantamera FK7 - Ekeby IF 5 nov - 2022 128898001 Ekeby IF Vit 2015 FK7 - IBF Örebro Utv 2014 FK7
2022-11-05 10:15 Pantamera FK7 - Ekeby IF 5 nov - 2022 128898002 IBF Örebro Utv 2014 FK7 - Lillån IBK FK7 Vit
2022-11-05 11:00 Pantamera FK7 - Ekeby IF 5 nov - 2022 128898003 Lillån IBK FK7 Vit - Ekeby IF Vit 2015 FK7
2022-11-19 15:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024019 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - IBK Köping 12/13 FK5 Blå
2022-11-20 09:15 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902001 Glanshammars AF PK9 - KFUM Örebro 2014 PK9
2022-11-20 09:15 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902002 Ekeby IF Vit 2014 PK9 - Ekeby IF Svart 2014 PK9
2022-11-20 10:00 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902003 KFUM Örebro 2014 PK9 - Askersunds IBK PK9 13/14
2022-11-20 10:00 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902004 Ekeby IF Vit 2014 PK9 - Glanshammars AF PK9
2022-11-20 10:45 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902005 Askersunds IBK PK9 13/14 - Ekeby IF Svart 2014 PK9
2022-11-20 10:45 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902006 KFUM Örebro 2014 PK9 - Ekeby IF Vit 2014 PK9
2022-11-20 11:30 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902007 Ekeby IF Vit 2014 PK9 - Askersunds IBK PK9 13/14
2022-11-20 11:30 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902008 Glanshammars AF PK9 - Ekeby IF Svart 2014 PK9
2022-11-20 12:45 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902009 Askersunds IBK PK9 13/14 - Glanshammars AF PK9
2022-11-20 12:45 Pantamera PK9 Ekeby IF 20 nov 2022 128902010 Ekeby IF Svart 2014 PK9 - KFUM Örebro 2014 PK9
December
2022-12-03 09:50 Pantamera PK10 Ekeby IF 3 dec - 2022 128894001 Ekeby IF 2015 PK10 - Gropens IF 14/15 PK10
2022-12-03 10:30 Pantamera PK10 Ekeby IF 3 dec - 2022 128894002 Hovsta IF 2015 PK10 Grön - Hovsta IF 2015 Orange
2022-12-03 11:10 Pantamera PK10 Ekeby IF 3 dec - 2022 128894003 Ekeby IF 2015 PK10 - Hovsta IF 2015 PK10 Grön
2022-12-03 11:50 Pantamera PK10 Ekeby IF 3 dec - 2022 128894004 Gropens IF 14/15 PK10 - Hovsta IF 2015 Orange
2022-12-03 12:30 Pantamera PK10 Ekeby IF 3 dec - 2022 128894005 Hovsta IF 2015 Orange - Ekeby IF 2015 PK10
2022-12-04 09:30 Pantamera FK6 - Ekeby IF 4 dec - 2022 128896001 Ekeby IF FK6 Svart - Hovsta IF 13/14 FK6
2022-12-04 10:15 Pantamera FK6 - Ekeby IF 4 dec - 2022 128896002 Hovsta IF 13/14 FK6 - Ekeby IF FK6 Vit
2022-12-04 11:00 Pantamera FK6 - Ekeby IF 4 dec - 2022 128896003 Ekeby IF FK6 Vit - Ekeby IF FK6 Svart
2022-12-10 12:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024031 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - Tillberga IK Ung 12/13 FK5 Blå
2022-12-18 08:45 Pantamera PK8 - Ekeby IF 18 dec 128890001 Ekeby IF Svart PK8 2013 - Gropens IF PK8 12/13
2022-12-18 10:00 Pantamera PK8 - Ekeby IF 18 dec 128890006 Ekeby IF Vit PK8 2013 - Gropens IF PK8 12/13
2022-12-18 10:30 Pantamera PK8 - Ekeby IF 18 dec 128890004 Gropens IF PK8 12/13 - Hovsta IF PK8 13/14
2022-12-18 11:00 Pantamera PK8 - Ekeby IF 18 dec 128890005 Hovsta IF PK8 13/14 - Ekeby IF Svart PK8 2013
Januari
2023-01-07 12:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024037 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - Rönnby Västerås IBK Ung 11/12 FK5
2023-01-08 12:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020055 Ekeby IF P2011 Vit PK6 - Ekeby IF P2011 Svart PK6
2023-01-14 12:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024042 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - IFK Arboga IBK 12/13 FK5 Blå
2023-01-27 18:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019057 Kumla IBK P08 PK2 - Gropens IF P07/08
2023-01-28 12:00 Pantamera PK4 Lätt RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 219877088 Ekeby IF P2010 PK4 - Lillån IBK P09 PK4
2023-01-28 16:15 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569060 Ekeby IF H4 - IFK Arboga IBK Ung H4
2023-01-29 10:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020073 Ekeby IF P2011 Vit PK6 - Hovsta IF P2011 PK6
2023-01-29 12:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020074 Ekeby IF P2011 Svart PK6 - WSK Lindesberg P2011 PK6
2023-01-29   Uppskj. Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010058 Kumla IBK P09 PK3 - Ekeby IF P08 PK3
2023-01-29 16:30 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021092 Ekeby IF P2012 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7
Februari
2023-02-04 09:20 Pantamera PK8 - Ekeby IF 4 feb 2023 128893005 Ekeby IF Vit PK8 2013 - Ekeby IF Svart PK8 2013
2023-02-04 09:30 Pantamera PK8 - Ekeby IF 4 feb 2023 128893002 Kopparbergs BK PK8 13/14 - Ekeby IF Vit PK8 2013
2023-02-04 10:00 Pantamera PK8 - Ekeby IF 4 feb 2023 128893003 Ekeby IF Svart PK8 2013 - Kopparbergs BK PK8 13/14
2023-02-04 10:00 Pantamera PK8 - Ekeby IF 4 feb 2023 128893001 Ekeby IF Svart PK8 2013 - WSK Lindesberg PK8 12/13
2023-02-04 11:00 Pantamera PK8 - Ekeby IF 4 feb 2023 128893004 WSK Lindesberg PK8 12/13 - Ekeby IF Vit PK8 2013
2023-02-04 12:20 Pantamera PK8 - Ekeby IF 4 feb 2023 128893006 Kopparbergs BK PK8 13/14 - WSK Lindesberg PK8 12/13
2023-02-05 09:30 Pantamera FK6 - Ekeby IF 5 feb - 2023 128897001 Ekeby IF FK6 Svart - Hovsta IF 13/14 FK6
2023-02-05 10:15 Pantamera FK6 - Ekeby IF 5 feb - 2023 128897002 Hovsta IF 13/14 FK6 - Ekeby IF FK6 Vit
2023-02-05 11:00 Pantamera FK6 - Ekeby IF 5 feb - 2023 128897003 Ekeby IF FK6 Vit - Ekeby IF FK6 Svart
2023-02-05 13:00 Pantamera FK7 - Ekeby IF 5 feb - 2023 128899001 Ekeby IF Vit 2015 FK7 - IBF Örebro Utv 2014 FK7
2023-02-05 13:45 Pantamera FK7 - Ekeby IF 5 feb - 2023 128899002 IBF Örebro Utv 2014 FK7 - Kumla IBK FK7
2023-02-05 14:30 Pantamera FK7 - Ekeby IF 5 feb - 2023 128899003 Kumla IBK FK7 - Ekeby IF Vit 2015 FK7
2023-02-11 13:00 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569064 Ekeby IF H4 - Kopparbergs BK H4
2023-02-12 10:45 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020082 Ekeby IF P2011 Svart PK6 - Lillån IBK P2011 PK6
2023-02-12 13:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810041 Ekeby IF 10/11 FK4 - Nora IBK FK4
2023-02-12 18:20 Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010092 Ekeby IF P08 PK3 - Västerås IBS Ung 2009 PK3
2023-02-16 20:00 Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010062 Ekeby IF P08 PK3 - Gropens IF PK3
2023-02-19 13:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012069 Kumla IBK 06/07 PK1 - Skogsgymnastikens IBS P06/07
2023-02-25 10:50 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018063 Ekeby IF 07/09 FK1 - KFUM Örebro F0809 FK1
2023-02-25 13:00 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569070 Ekeby IF H4 - Skiljebo SK H4
2023-02-26 11:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020090 Ekeby IF P2011 Vit PK6 - WSK Lindesberg P2011 PK6
2023-02-26 13:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020089 Ekeby IF P2011 Svart PK6 - Kopparbergs BK P11/12 PK6
Mars
2023-03-02 20:00 Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010098 Ekeby IF P08 PK3 - Gropens IF PK3
2023-03-04 08:45 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904001 Askersunds IBK PK9 13/14 - Ekeby IF Svart 2014 PK9
2023-03-04 08:45 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904002 Ekeby IF Vit 2014 PK9 - Glanshammars AF PK9
2023-03-04 09:30 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904003 Askersunds IBK PK9 13/14 - Ekeby IF Vit 2014 PK9
2023-03-04 09:30 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904004 Ekeby IF Svart 2014 PK9 - Glanshammars AF PK9
2023-03-04 10:15 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904005 Glanshammars AF PK9 - Askersunds IBK PK9 13/14
2023-03-04 10:15 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904006 Ekeby IF Vit 2014 PK9 - Ekeby IF Svart 2014 PK9
2023-03-04 11:00 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904007 Askersunds IBK PK9 13/14 - Ekeby IF Svart 2014 PK9
2023-03-04 11:00 Pantamera PK9 Ekeby IF 4 mars 2023 128904008 Ekeby IF Vit 2014 PK9 - Glanshammars AF PK9
2023-03-04 13:00 Damer Junior 16-18 214045129 Ekeby IF DJ16 - Lillån IBK DJ16
2023-03-05 12:15 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895001 Kumla IBK 2015 PK10 - Åsbro GOIF 14/16 PK10
2023-03-05 12:15 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895002 Ekeby IF 2015 PK10 - SMÅ IF 14/15 PK10
2023-03-05 13:00 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895003 Åsbro GOIF 14/16 PK10 - Pålsboda IBF 2015 PK10
2023-03-05 13:00 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895004 Ekeby IF 2015 PK10 - Kumla IBK 2015 PK10
2023-03-05 13:45 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895005 Pålsboda IBF 2015 PK10 - SMÅ IF 14/15 PK10
2023-03-05 13:45 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895006 Åsbro GOIF 14/16 PK10 - Ekeby IF 2015 PK10
2023-03-05 14:30 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895007 Ekeby IF 2015 PK10 - Pålsboda IBF 2015 PK10
2023-03-05 14:30 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895008 Kumla IBK 2015 PK10 - SMÅ IF 14/15 PK10
2023-03-05 15:15 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895009 Pålsboda IBF 2015 PK10 - Kumla IBK 2015 PK10
2023-03-05 15:15 Pantamera PK10 Ekeby IF 5 mars - 2023 128895010 SMÅ IF 14/15 PK10 - Åsbro GOIF 14/16 PK10
2023-03-11 12:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810050 Ekeby IF 10/11 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4
2023-03-11 14:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019079 Kumla IBK P08 PK2 - Lillån IBK Ung/Lillån IBK
2023-03-18 09:45 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018069 Ekeby IF 07/09 FK1 - Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1
2023-03-18 12:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024075 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - IBK Köping 12/13 FK5 Blå
2023-03-18   Uppskj. Pantamera PK4 Lätt RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 219877116 Ekeby IF P2010 PK4 - Örebro SK Ung P09 PK4
2023-03-18 15:30 Damer Junior 16-18 214045116 Ekeby IF DJ16 - Västerås IBS Ung DJ16
2023-03-18 18:15 Pantamera PK3 RÖD Svår (08-09) ÖLIBF/VIBF 124010083 Kumla IBK P09 PK3 - Gropens IF PK3
2023-03-19 09:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020096 Ekeby IF P2011 Svart PK6 - Ekeby IF P2011 Vit PK6
2023-03-19 11:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021123 Ekeby IF P2012 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7
2023-03-25 12:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018074 Ekeby IF 07/09 FK1 - Per-Ols IBF 08/09 FK1
2023-03-25 14:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019088 Kumla IBK P08 PK2 - Tillberga IK Ung P07/08
2023-03-26 13:15 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020100 Ekeby IF P2011 Svart PK6 - KFUM Örebro P10/11 PK6
2023-03-26 15:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020101 Ekeby IF P2011 Vit PK6 - Lillån IBK P2011 PK6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis