Folkungahallen

Adress
Linköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Juni
2022-06-19 14:00 Träningsmatcher Dam 235810001 IBF Linköping - Hovslätts IK A
December
2022-12-02 19:15   Uppskj. Damer Division 2 230350039 IBF Linköping U-lag - IBK Åtvidaberg
Februari
2023-02-10 19:15 Herrar Division 2 230100099 Linköping IBK Ungdom - KFUM Norrköping IBF
2023-02-11 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200064 Linköping IBK Ungdom F 06/08:77 - Hjulsbro IK F 07/09 Blå
2023-02-11 11:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202098 Linköping IBK Ungdom F 09 - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2023-02-11 17:15 Damer Division 1 230300109 Linköping IBK Ungdom - IFK Gnesta
2023-02-12 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001068 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06/08
2023-02-12 13:15 Herrar Division 2 230100097 Linköpings IBS - Åby IBK Ungdom
2023-02-12 15:30 Herrar Division 3 230200098 Linköpings IBS U-lag - Ledberg IBF U-lag
2023-02-12 17:45   Uppskj. Herrar Division 3 230200102 Linköping AIS - Åby IBK Ungdom U-lag
2023-02-17 19:15 Herrar Division 2 230100104 Linköpings Universitets AIF IBK - Linköpings IBS
2023-02-19 13:00 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735042 IBF Linköping - Trosa Edanö IBK
2023-02-19 15:15 Damer Division 2 230350080 IBF Linköping U-lag - Borensberg IBC
2023-02-19 17:30 HJ B 231002035 Linköping IBK Ungdom P 02-07 - Onyx IBS HJ
2023-02-20 20:15 Damer Division 1 230300086 Linköping IBK Ungdom - Linköpings Universitets AIF IBK
2023-02-24 19:15 Herrar Division 2 230100109 Linköpings IBS - Hjulsbro IK
2023-02-26 10:30 Damer Division 2 230350083 Linköping IBK Ungdom U-lag - Solfjäderstaden IBK
2023-02-26 13:00 Damjunior 231100078 Linköping IBK Ungdom DJ - Telge SIBK DJ
2023-02-26 15:30 Herrar Division 2 230100110 Linköping IBK Ungdom - Linköpings Universitets AIF IBK
2023-02-26 18:00 HJ B 231002038 Hjulsbro IK HJ - Linköping IBK Ungdom P 02-07
Mars
2023-03-03 19:15 Herrar Division 2 230100116 Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom
2023-03-04 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001069 Bergs IK P 06/08 Röd B - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2023-03-04 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003109 Bergs IK P 09 Svart - Borensberg IBC P 08/09
2023-03-04 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005073 Bergs IK P 10 - Rimforsa IF P 09 Vit
2023-03-04 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004071 Ekängens IF P 09 - IF Trym P 07/10
2023-03-04 17:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200068 Ekängens IF/Linghems SK - Hjulsbro IK F 07/09 Blå
2023-03-05 10:00 HJ B 231002044 Linköping IBK Ungdom P 02-07 - IBF Norrköping HJ A
2023-03-05 12:30 Herrar Division 3 230200117 Linköping AIS - Borensberg IBC
2023-03-05 14:45 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735048 IBF Linköping - Nykvarns IBF Ungdom
2023-03-05 17:00 Damer Division 1 230300128 Linköping IBK Ungdom - IBF Linköping
2023-03-05 19:15 Herrar Division 2 230100115 Linköpings Universitets AIF IBK - IBF Norrköping
2023-03-10 19:15 Herrar Division 2 230100121 Linköping IBK Ungdom - Linköpings IBS
2023-03-12 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200071 Hjulsbro IK F 07/09 Blå - Trosa Edanö IBK F 07/08
2023-03-12 12:00 Damjunior 231100086 Linköping IBK Ungdom DJ - Onyx IBS DJ
2023-03-12 14:15 Herrar Division 3 230200122 Linköpings IBS U-lag - IBF Norrköping U-lag
2023-03-12 16:45 Herrar Division 2 230100123 Linköpings Universitets AIF IBK - Söderköpings IBK
2023-03-18 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001079 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2023-03-18 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006081 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Bergs IK P 10/11
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000078 Linköping IBK Ungdom P 06/07:71 - Rimforsa IF P 06/07
2023-03-18 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001077 Linköping IBK Ungdom P 06/08 - Bergs IK P 06/08 Röd B
2023-03-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000065 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Westerviks IBK P 07
2023-03-19 15:00 Herrar Division 2 230100128 Linköpings IBS - IBF Norrköping
2023-03-19 17:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201077 Hjulsbro IK F 07/09 Vit - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2023-03-26 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005086 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - Ledberg IBF P 10 Grön
2023-03-26 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004086 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - Ekängens IF P 09
2023-03-26 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001082 Linköping IBK Ungdom P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-03-26 14:15 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200083 Linköping IBK Ungdom F 06/08:77 - Trosa Edanö IBK F 07/08
2023-03-26 16:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201082 Hjulsbro IK F 07/09 Vit - Boxholms IBK
2023-03-26 17:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200082 Hjulsbro IK F 07/09 Blå - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis