Sporthallen Vikingen

Adress
Storängsparken 2 , Söderköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-13 09:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004001 Söderköpings IBK 14/15 - Mjölby IBK
2022-11-13 09:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004002 Söderköpings IBK 14/15 Vit - Linghems SK P 15 Svart
2022-11-13 09:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004003 Ledberg IBF P 14/15 Svart - Bergs IK P 14/15 Vit
2022-11-13 09:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004004 Ledberg IBF P 14/15 Vit - Finspång IBK PF 14/15 Vit
2022-11-13 10:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004005 IBF Kolmården P15 - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2022-11-13 10:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004006 IBF Norrköping P 14/15 - Linghems SK P 15 Grön
2022-11-13 10:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004007 Mjölby IBK - Ledberg IBF P 14/15 Svart
2022-11-13 10:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004008 Linghems SK P 15 Svart - Ledberg IBF P 14/15 Vit
2022-11-13 11:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004009 Bergs IK P 14/15 Vit - Söderköpings IBK 14/15
2022-11-13 11:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004010 Finspång IBK PF 14/15 Vit - Söderköpings IBK 14/15 Vit
2022-11-13 11:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004011 IBF Norrköping P 14/15 - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2022-11-13 11:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004012 Linghems SK P 15 Grön - IBF Kolmården P15
2022-11-13 12:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004013 Ledberg IBF P 14/15 Svart - Söderköpings IBK 14/15 Vit
2022-11-13 12:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004014 Ledberg IBF P 14/15 Vit - Söderköpings IBK 14/15
2022-11-13 12:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004015 IBF Kolmården P15 - Mjölby IBK
2022-11-13 12:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004016 IBF Norrköping P 14/15 - Linghems SK P 15 Svart
2022-11-13 13:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004017 Åby IBK Ungdom P14/15 Vit - Bergs IK P 14/15 Vit
2022-11-13 13:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004018 Linghems SK P 15 Grön - Finspång IBK PF 14/15 Vit
2022-11-13 13:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004019 Ledberg IBF P 14/15 Svart - IBF Kolmården P15
2022-11-13 13:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004020 Ledberg IBF P 14/15 Vit - IBF Norrköping P 14/15
2022-11-13 14:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004021 Söderköpings IBK 14/15 Vit - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2022-11-13 14:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004022 Söderköpings IBK 14/15 - Linghems SK P 15 Grön
2022-11-13 14:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004023 Mjölby IBK - Bergs IK P 14/15 Vit
2022-11-13 14:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004024 Linghems SK P 15 Svart - Finspång IBK PF 14/15 Vit
Januari
2023-01-15 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005058 BK Vingen P 12/13 - Borensberg IBC P 12/13 Svart
2023-01-15 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005055 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - BK Vingen P 12/13
2023-01-15 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005057 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2023-01-15 12:15 Pojkar Blå Klass F 233005060 Borensberg IBC P 12/13 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2023-01-15 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005059 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - BK Vingen P 12/13
2023-01-15 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005056 Borensberg IBC P 12/13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2023-01-21 13:30 Pojkar Blå Klass G 233006079 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13
2023-01-21 14:15 Pojkar Blå Klass G 233006080 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2023-01-21 15:00 Pojkar Blå Klass G 233006081 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2023-01-21 15:45 Pojkar Blå Klass G 233006082 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2023-01-21 16:30 Pojkar Blå Klass G 233006083 IBF Norrköping P 12/13 Blå - IBK Åtvidaberg P 12/13
2023-01-21 17:15 Pojkar Blå Klass G 233006084 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
Februari
2023-02-04 13:30 Herrar Division 4 230250094 Söderköpings IBK U-lag - Finspång IBK U-lag
2023-02-11 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003098 Söderköpings IBK P 07/09 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2023-02-11 17:30 Damer Division 2 230350071 Söderköpings IBK - Linköping IBK Ungdom U-lag
2023-02-24 19:15 Herrar Division 2 230100111 Söderköpings IBK - IBF Norrköping
2023-02-25 13:30 Herrar Division 4 230250112 Söderköpings IBK U-lag - Linghems SK
Mars
2023-03-01 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003103 Söderköpings IBK P 07/09 - IBF Kolmården P 07/09 Vit
2023-03-03 19:15 Herrar Division 2 230100117 Söderköpings IBK - Linköpings IBS
2023-03-04 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004073 Söderköpings IBK P 08/10 - Boxholms IBK
2023-03-11 13:30 Herrar Division 4 230250124 Söderköpings IBK U-lag - Sturefors IF
2023-03-12 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006076 Söderköpings IBK P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003122 Söderköpings IBK P 07/09 - Borensberg IBC P 08/09
2023-03-18 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004085 Söderköpings IBK P 08/10 - IBK Mantorp P 08/10
2023-03-18 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006082 Söderköpings IBK P 10/11 - Ekängens IF P 10/11
2023-03-19 15:00 Herrar Division 2 230100127 Söderköpings IBK - Linköping IBK Ungdom
2023-03-25 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004090 Söderköpings IBK P 08/10 - Rimforsa IF P 09 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis