Boxholm Sporthall

Adress
Skolgatan 1, 59011 Boxholm





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-22 10:00 Flickor Blå Klass B 233201007 Boxholms IBK F Blå - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2022-10-22 10:45 Flickor Blå Klass B 233201008 Westerviks IBK F 10-13 - Åby IBK Ungdom F10/12 Svart
2022-10-22 11:45 Flickor Blå Klass B 233201009 Boxholms IBK F Blå - Åby IBK Ungdom F10/12 Svart
2022-10-22 12:30 Flickor Blå Klass B 233201010 Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - Westerviks IBK F 10-13
2022-10-22 13:30 Flickor Blå Klass B 233201011 Åby IBK Ungdom F10/12 Svart - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2022-10-22 14:15 Flickor Blå Klass B 233201012 Westerviks IBK F 10-13 - Boxholms IBK F Blå
November
2022-11-12 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005019 Boxholms IBK P Blå - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2022-11-12 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005020 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - BK Vingen P 12/13
2022-11-12 11:45 Pojkar Blå Klass F 233005021 Boxholms IBK P Blå - BK Vingen P 12/13
2022-11-12 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005022 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2022-11-12 13:30 Pojkar Blå Klass F 233005023 BK Vingen P 12/13 - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2022-11-12 14:15 Pojkar Blå Klass F 233005024 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Boxholms IBK P Blå
Februari
2023-02-10 19:30 Herrar Division 4 230250098 Boxholms IBK - IBF Antvarden U-lag
2023-02-11 10:00 Flickor Blå Klass B 233201055 Boxholms IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12
2023-02-11 10:45 Flickor Blå Klass B 233201056 Bergs IK F 11/12 - Westerviks IBK F 10-13
2023-02-11 11:45 Flickor Blå Klass B 233201057 Boxholms IBK F Blå - Westerviks IBK F 10-13
2023-02-11 12:30 Flickor Blå Klass B 233201058 Rimforsa IF F-10-12 - Bergs IK F 11/12
2023-02-11 13:30 Flickor Blå Klass B 233201059 Westerviks IBK F 10-13 - Rimforsa IF F-10-12
2023-02-11 14:15 Flickor Blå Klass B 233201060 Bergs IK F 11/12 - Boxholms IBK F Blå
2023-02-11 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004069 Boxholms IBK - Ledberg IBF P 09 Vit
2023-02-14 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201023 Boxholms IBK - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2023-02-17 19:30 Herrar Division 4 230250103 Boxholms IBK - Bergs IK U-lag
2023-02-28 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201067 Boxholms IBK - Bergs IK F 09/11 Gul
Mars
2023-03-04 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005091 Boxholms IBK P Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2023-03-04 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005092 BK Vingen P 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2023-03-04 11:45 Pojkar Blå Klass F 233005093 Boxholms IBK P Blå - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2023-03-04 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005094 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - BK Vingen P 12/13
2023-03-04 13:30 Pojkar Blå Klass F 233005095 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2023-03-04 14:15 Pojkar Blå Klass F 233005096 BK Vingen P 12/13 - Boxholms IBK P Blå
2023-03-10 19:30 Herrar Division 4 230250122 Boxholms IBK - Finspång IBK U-lag
2023-03-11 10:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005085 Boxholms IBK P Grön - Solfjäderstaden IBK P 15 Röd
2023-03-11 10:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005086 Ödeshögs IK P 14 - Hjulsbro IK Grön (Lila:P15)
2023-03-11 10:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005087 Mjölby IBK P 14/15 - Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15)
2023-03-11 10:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005088 Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Boxholms IBK P Grön
2023-03-11 11:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005089 Solfjäderstaden IBK P 15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Lila:P15)
2023-03-11 11:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005090 Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15) - Ödeshögs IK P 14
2023-03-11 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005091 Mjölby IBK P 14/15 - Solfjäderstaden IBK P 15 Svart
2023-03-11 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005092 Boxholms IBK P Grön - Hjulsbro IK Grön (Lila:P15)
2023-03-11 12:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005093 Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15) - Solfjäderstaden IBK P 15 Röd
2023-03-11 12:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005094 Ödeshögs IK P 14 - Solfjäderstaden IBK P 15 Svart
2023-03-11 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005095 Mjölby IBK P 14/15 - Boxholms IBK P Grön
2023-03-11 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005096 Solfjäderstaden IBK P 15 Röd - Ödeshögs IK P 14
2023-03-11 13:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005097 Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15)
2023-03-11 13:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005098 Hjulsbro IK Grön (Lila:P15) - Mjölby IBK P 14/15
2023-03-11 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004077 Boxholms IBK - IF Trym P 07/10
2023-03-18 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201079 Boxholms IBK - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis