Borgsmohallen

Adress
Dalviksgatan 75, Norrköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2023-02-04 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005063 IBF Norrköping P 09 - Westerviks IBK P 10
2023-02-05 13:00 Damer Division 2 230350070 IBF Norrköping - Solfjäderstaden IBK
2023-02-09 20:00 Herrar Division 3 230200100 IBF Norrköping U-lag - IBF Kolmården
2023-02-11 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002067 IBF Norrköping P 10/11 Blå - KFUM Norrköping IBF P 11/12
2023-02-11 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002068 Linghems SK P 11 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-02-11 13:30 Pojkar Blå Klass C 233002069 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-02-11 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002070 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Linghems SK P 11 Svart
2023-02-11 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002071 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - KFUM Norrköping IBF P 11/12
2023-02-11 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002072 Linghems SK P 11 Svart - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2023-02-12 12:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002121 IBF Norrköping P 12/13 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2023-02-12 12:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002122 Finspång IBK PF 14/15 Röd - IBF Kolmården P14 Röd
2023-02-12 12:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002123 Finspång IBK PF 14/15 Svart - IBF Kolmården P14 Vit
2023-02-12 12:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002124 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Svärtinge SK P 14/15
2023-02-12 12:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002125 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Finspång IBK PF 14/15 Svart
2023-02-12 12:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002126 IBF Kolmården P14 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2023-02-12 13:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002127 IBF Kolmården P14 Vit - IBF Norrköping P 12/13 Grön
2023-02-12 13:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002128 Svärtinge SK P 14/15 - Finspång IBK PF 14/15 Röd
2023-02-12 13:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002129 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - IBF Kolmården P14 Vit
2023-02-12 13:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002130 IBF Kolmården P14 Röd - Svärtinge SK P 14/15
2023-02-12 14:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002131 IBF Norrköping P 12/13 Grön - Finspång IBK PF 14/15 Svart
2023-02-12 14:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002132 Finspång IBK PF 14/15 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2023-02-12 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002133 IBF Norrköping P 12/13 Grön - IBF Kolmården P14 Röd
2023-02-12 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002134 Finspång IBK PF 14/15 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2023-02-12 14:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002135 Finspång IBK PF 14/15 Svart - Svärtinge SK P 14/15
2023-02-12 14:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002136 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - IBF Kolmården P14 Vit
2023-02-19 13:00 Damer Division 2 230350078 IBF Norrköping - IBK Åtvidaberg
Mars
2023-03-04 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005075 IBF Norrköping P 09 - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2023-03-05 14:00 Damer Division 2 230350086 IBF Norrköping - Söderköpings IBK
2023-03-07 19:45 HJ B 231002046 IBF Norrköping HJ A - Åby IBK Ungdom HJ
2023-03-11 12:00 Pojkar Blå Klass G 233006109 IBF Norrköping P 12/13 Blå - Ledberg IBF P 13 Grön
2023-03-11 12:45 Pojkar Blå Klass G 233006110 Finspång IBK PF 13 - Ekängens IF P 12/13 Blå
2023-03-11 13:30 Pojkar Blå Klass G 233006111 IBF Norrköping P 12/13 Blå - Ekängens IF P 12/13 Blå
2023-03-11 14:15 Pojkar Blå Klass G 233006112 Ledberg IBF P 13 Grön - Finspång IBK PF 13
2023-03-11 15:00 Pojkar Blå Klass G 233006113 Ekängens IF P 12/13 Blå - Ledberg IBF P 13 Grön
2023-03-11 15:45 Pojkar Blå Klass G 233006114 Finspång IBK PF 13 - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2023-03-12 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005080 IBF Norrköping P 09 - Brokinds IF P 09/10
2023-03-25 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005088 IBF Norrköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 09/10
2023-03-26 13:00 HJ B 231002055 IBF Norrköping HJ A - FM 21

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis