Motala Sporthall

Adress
Östermalmsvägen, Motala





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-04 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034011 Solfjäderstaden IBK - Växjö IBK U
2020-10-11 14:00 Damjunior 231100002 Solfjäderstaden IBK - IFK Gnesta
2020-10-11 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034016 Solfjäderstaden IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2020-10-16 19:00 Herrar Division 3 230200009 Solfjäderstaden IBK U-lag - Söderköpings IBK
2020-10-18 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201003 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit - Solfjäderstaden IBK F 05
2020-10-18 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001004 Solfjäderstaden IBK P 05 - Hjulsbro IK Blå
2020-10-24 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203005 Solfjäderstaden IBK F 08 - Mjölby IBK F Röd
2020-10-24 10:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006007 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Rimforsa IF P 07/08
2020-10-24 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004008 Solfjäderstaden IBK P 07 - Bergs IK P 06/07 Vit
2020-10-24 13:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201005 Solfjäderstaden IBK F 05 - IBF Kolmården F 03/06
2020-10-25 10:30 Damjunior 231100066 Solfjäderstaden IBK - Strängnäs IBK DJ
November
2020-11-06 19:00 Damjunior 231100011 Solfjäderstaden IBK - Katrineholms IBF
2020-11-07 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006023 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - IBF Norrköping P 07/08
2020-11-07 11:45 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203010 Solfjäderstaden IBK F 08 - Hjulsbro IK F07/08 Vit
2020-11-07 14:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034035 Solfjäderstaden IBK - Vimmerby IBK
2020-11-08 09:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202009 Solfjäderstaden IBK F 07 - Boets IK F 06/08
2020-11-08 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003013 Solfjäderstaden IBK P 06 - Mjölby IBK P Röd 2 06/07
2020-11-13 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001014 Solfjäderstaden IBK P 05 - Ledberg IBF P 04/05 Vit
2020-11-15 18:30 Damjunior 231100013 Solfjäderstaden IBK - Hjulsbro IK/IBF Linköping
2020-11-17 19:20 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202019 Solfjäderstaden IBK F 07 - Hjulsbro IK F07/08 Blå
2020-11-18 19:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034044 Solfjäderstaden IBK - Bergs IK
2020-11-21 09:00 Flickor Blå Klass B 233201019 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Bergs IK F 09/10 Gul
2020-11-21 09:45 Flickor Blå Klass B 233201020 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2020-11-21 10:30 Flickor Blå Klass B 233201021 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2020-11-21 11:15 Flickor Blå Klass B 233201022 Bergs IK F 09/10 Gul - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2020-11-21 12:00 Flickor Blå Klass B 233201023 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Bergs IK F 09/10 Gul
2020-11-21 12:45 Flickor Blå Klass B 233201024 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2020-11-22 09:00 Flickor Blå Klass A 233200019 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Hjulsbro IK F 09 Blå
2020-11-22 09:45 Flickor Blå Klass A 233200020 IBF Kolmården F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2020-11-22 10:30 Flickor Blå Klass A 233200021 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2020-11-22 11:15 Flickor Blå Klass A 233200022 Hjulsbro IK F 09 Blå - IBF Kolmården F 08/09
2020-11-22 12:00 Flickor Blå Klass A 233200023 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - Hjulsbro IK F 09 Blå
2020-11-22 12:45 Flickor Blå Klass A 233200024 IBF Kolmården F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-11-22 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004022 Solfjäderstaden IBK P 07 - Westerviks IBK P 07
2020-11-22 14:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201015 Solfjäderstaden IBK F 05 - Onyx IBS F07/08
2020-11-22 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006031 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - BK Vingen Röd
2020-11-22 18:30 Herrar Division 3 230200033 Solfjäderstaden IBK U-lag - BK Vingen
2020-11-27 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201018 Solfjäderstaden IBK F 05 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2020-11-28 09:00 Flickor Blå Klass B 233201025 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2020-11-28 09:45 Flickor Blå Klass B 233201026 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2020-11-28 10:30 Flickor Blå Klass B 233201027 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2020-11-28 11:15 Flickor Blå Klass B 233201028 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2020-11-28 12:00 Flickor Blå Klass B 233201029 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2020-11-28 12:45 Flickor Blå Klass B 233201030 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2020-11-29 09:00 Pojkar Blå Klass E 233004061 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2020-11-29 09:45 Pojkar Blå Klass E 233004062 IBF Linköping P 09 - Ekängens IF P 11
2020-11-29 10:30 Pojkar Blå Klass E 233004063 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Ekängens IF P 11
2020-11-29 11:15 Pojkar Blå Klass E 233004064 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09
2020-11-29 12:00 Pojkar Blå Klass E 233004065 Ekängens IF P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2020-11-29 12:45 Pojkar Blå Klass E 233004066 IBF Linköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2020-11-29 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003037 Solfjäderstaden IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06 Vit
2020-11-29 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034056 Solfjäderstaden IBK - Ledberg IBF
December
2020-12-01 19:20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001027 Solfjäderstaden IBK P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd B Svart
2020-12-04 19:00 Herrar Division 3 230200045 Solfjäderstaden IBK U-lag - Borensberg IBC
2020-12-05 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002061 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2020-12-05 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002062 IBK Åtvidaberg P 08/10 - Bergs IK P 10 Gul
2020-12-05 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002063 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Bergs IK P 10 Gul
2020-12-05 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002064 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - IBK Åtvidaberg P 08/10
2020-12-05 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002065 Bergs IK P 10 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2020-12-05 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002066 IBK Åtvidaberg P 08/10 - Solfjäderstaden IBK P 09 Svart
2020-12-06 09:00 Flickor Grön Klass A 234200061 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Hjulsbro IK F 11 Blå
2020-12-06 09:00 Flickor Grön Klass A 234200062 Bergs IK F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2020-12-06 09:25 Flickor Grön Klass A 234200063 Hjulsbro IK F 11 Vit - Mjölby IBK F Grön
2020-12-06 09:25 Flickor Grön Klass A 234200064 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Hjulsbro IK F 11 Blå
2020-12-06 09:50 Flickor Grön Klass A 234200065 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12 Röd
2020-12-06 09:50 Flickor Grön Klass A 234200066 Bergs IK F 11/12 - Hjulsbro IK F 11 Vit
2020-12-06 10:15 Flickor Grön Klass A 234200067 Bergs IK F 11/12 - Hjulsbro IK F 11 Blå
2020-12-06 10:15 Flickor Grön Klass A 234200068 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2020-12-06 10:40 Flickor Grön Klass A 234200069 Hjulsbro IK F 11 Vit - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2020-12-06 10:40 Flickor Grön Klass A 234200070 Hjulsbro IK F 11 Blå - Mjölby IBK F Grön
2020-12-06 11:05 Flickor Grön Klass A 234200071 Mjölby IBK F Grön - Bergs IK F 11/12
2020-12-06 11:05 Flickor Grön Klass A 234200072 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Hjulsbro IK F 11 Vit
2020-12-06 13:15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004034 Solfjäderstaden IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 06 Svart
2020-12-06 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006048 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - IBK Mantorp P/F 08
2020-12-11 19:00 Damjunior 231100026 Solfjäderstaden IBK - IBK Mantorp
2020-12-13 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201022 Solfjäderstaden IBK F 05 - Hjulsbro IK
2020-12-13 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034072 Solfjäderstaden IBK - Hovshaga AIF
2020-12-18 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201026 Solfjäderstaden IBK F 05 - IBK Mantorp F Röd
2020-12-19 09:00 Pojkar Blå Klass A 233000073 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Rimforsa IF P 09
2020-12-19 09:45 Pojkar Blå Klass A 233000074 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ekängens IF P 09
2020-12-19 10:30 Pojkar Blå Klass A 233000075 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ekängens IF P 09
2020-12-19 11:15 Pojkar Blå Klass A 233000076 Rimforsa IF P 09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-12-19 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000077 Ekängens IF P 09 - Rimforsa IF P 09
2020-12-19 12:45 Pojkar Blå Klass A 233000078 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2020-12-19 17:30 Herrar Division 3 230200017 Solfjäderstaden IBK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-12-20 09:00 Flickor Blå Klass D 233203043 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - Brokinds IF F 08/10
2020-12-20 09:45 Flickor Blå Klass D 233203044 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Boxholms IBK F 10/11
2020-12-20 10:30 Flickor Blå Klass D 233203045 Brokinds IF F 08/10 - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2020-12-20 11:15 Flickor Blå Klass D 233203046 Boxholms IBK F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 11 Röd
2020-12-20 12:00 Flickor Blå Klass D 233203047 Boxholms IBK F 10/11 - Brokinds IF F 08/10
2020-12-20 12:45 Flickor Blå Klass D 233203048 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2020-12-20 13:45 Pojkar Grön Klass B Västra 234002077 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2020-12-20 13:45 Pojkar Grön Klass B Västra 234002078 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit
2020-12-20 14:10 Pojkar Grön Klass B Västra 234002079 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Solfjäderstaden IBK P 13 Blå
2020-12-20 14:10 Pojkar Grön Klass B Västra 234002080 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2020-12-20 14:35 Pojkar Grön Klass B Västra 234002081 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2020-12-20 14:35 Pojkar Grön Klass B Västra 234002082 Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2020-12-20 15:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002083 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2020-12-20 15:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002084 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit
2020-12-20 15:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234002085 Rimforsa IF P 11/12 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2020-12-20 15:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234002086 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit
2020-12-20 15:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234002087 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2020-12-20 15:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234002088 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit
2020-12-20 16:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234002089 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2020-12-20 16:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234002090 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit
2020-12-20 16:50 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001039 Solfjäderstaden IBK P 05 - Westerviks IBK P 05/06
2020-12-20 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003061 Solfjäderstaden IBK P 06 - IBK Mantorp P 04/07
Januari
2021-01-09 09:00 Flickor Blå Klass B 233201031 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-01-09 09:45 Flickor Blå Klass B 233201032 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2021-01-09 10:30 Flickor Blå Klass B 233201033 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2021-01-09 11:15 Flickor Blå Klass B 233201034 Bergs IK F 09/10 Gul - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2021-01-09 12:00 Flickor Blå Klass B 233201035 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-01-09 12:45 Flickor Blå Klass B 233201036 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2021-01-10 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203043 Solfjäderstaden IBK F 08 - Boxholms IBK F 08/09
2021-01-10 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006065 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Westerviks IBK P 08
2021-01-10 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004049 Solfjäderstaden IBK P 07 - Borensberg IBC P 06/07
2021-01-10 18:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202042 Solfjäderstaden IBK F 07 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2021-01-15 19:00 Herrar Division 3 230200050 Solfjäderstaden IBK U-lag - Bergs IK U-lag
2021-01-16 09:00 Flickor Blå Klass C 233202025 Solfjäderstaden IBK F 10 Blå - Linghems SK F10 Grön
2021-01-16 09:45 Flickor Blå Klass C 233202026 IBF Kolmården F 07/09 - Hjulsbro IK F 10 Blå
2021-01-16 10:30 Flickor Blå Klass C 233202027 Solfjäderstaden IBK F 10 Blå - Hjulsbro IK F 10 Blå
2021-01-16 11:15 Flickor Blå Klass C 233202028 Linghems SK F10 Grön - IBF Kolmården F 07/09
2021-01-16 12:00 Flickor Blå Klass C 233202029 Hjulsbro IK F 10 Blå - Linghems SK F10 Grön
2021-01-16 12:45 Flickor Blå Klass C 233202030 IBF Kolmården F 07/09 - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2021-01-17 09:00 Pojkar Blå Klass B 233001049 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Boxholms IBK P 08/09
2021-01-17 09:45 Pojkar Blå Klass B 233001050 Ledberg IBF P 09 Vit - Bergs IK P 09 Vit
2021-01-17 10:30 Pojkar Blå Klass B 233001051 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 09 Vit
2021-01-17 11:15 Pojkar Blå Klass B 233001052 Boxholms IBK P 08/09 - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-01-17 12:00 Pojkar Blå Klass B 233001053 Bergs IK P 09 Vit - Boxholms IBK P 08/09
2021-01-17 12:45 Pojkar Blå Klass B 233001054 Ledberg IBF P 09 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003073 Solfjäderstaden IBK P 06 - Åby IBK Ungdom P 06
2021-01-17 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006069 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Boets IK P 07/08
2021-01-17 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001045 Solfjäderstaden IBK P 05 - IBF Kolmården P 03/05
2021-01-22 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003085 Solfjäderstaden IBK P 06 - IBF Norrköping P 05
2021-01-23 10:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202056 Solfjäderstaden IBK F 07 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2021-01-23 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001050 Solfjäderstaden IBK P 05 - Linghems SK P 00/04
2021-01-23 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004057 Solfjäderstaden IBK P 07 - Svinstadsjöns IF P 06/08
2021-01-23 14:00 Damjunior 231100037 Solfjäderstaden IBK - IBK Åtvidaberg
2021-01-24 09:00 Flickor Blå Klass A 233200025 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-01-24 09:45 Flickor Blå Klass A 233200026 Hjulsbro IK F 09 Blå - IBF Kolmården F 08/09
2021-01-24 10:30 Flickor Blå Klass A 233200027 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - IBF Kolmården F 08/09
2021-01-24 11:15 Flickor Blå Klass A 233200028 Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F 09 Blå
2021-01-24 12:00 Flickor Blå Klass A 233200029 IBF Kolmården F 08/09 - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-01-24 12:45 Flickor Blå Klass A 233200030 Hjulsbro IK F 09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2021-01-24 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201035 Solfjäderstaden IBK F 05 - IBF Kolmården F 03/06
2021-01-24 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034088 Solfjäderstaden IBK - FBC Kalmarsund Ungdom
2021-01-29 19:00 Herrar Division 3 230200058 Solfjäderstaden IBK U-lag - Mjölby IBK
2021-01-30 12:00 Damjunior 231100041 Solfjäderstaden IBK - Trosa Edanö IBK
2021-01-31 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002091 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Röd
2021-01-31 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002092 Boets IK P/F 11/12 - Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Svart
2021-01-31 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234002093 Rimforsa IF P 11/12 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2021-01-31 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234002094 Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd
2021-01-31 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234002095 Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Röd - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2021-01-31 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234002096 Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Svart - Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit
2021-01-31 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234002097 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Solfjäderstaden IBK P 13 Blå
2021-01-31 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234002098 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Boets IK P/F 11/12
2021-01-31 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234002099 Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Röd - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2021-01-31 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234002100 Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd
2021-01-31 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234002101 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2021-01-31 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234002102 Boets IK P/F 11/12 - Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit
2021-01-31 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002103 Rimforsa IF P 11/12 Svart - Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Svart
2021-01-31 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002104 Rimforsa IF P 11/12 Svart/Vit - Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Röd
2021-01-31 12:55 Pojkar Grön Klass B Västra 234002105 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Solfjäderstaden IBK P 13 Blå
2021-01-31 12:55 Pojkar Grön Klass B Västra 234002106 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Boets IK P/F 11/12
2021-01-31 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006082 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - IBF Linköping P 08
2021-01-31 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034095 Solfjäderstaden IBK - CL98IC
Februari
2021-02-05 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001060 Solfjäderstaden IBK P 05 - Hjulsbro IK Blå
2021-02-06 09:00 Pojkar Blå Klass D 233003073 Solfjäderstaden IBK P 10 Röd - Hjulsbro IK P 09 Vit
2021-02-06 09:45 Pojkar Blå Klass D 233003074 Linghems SK P 10 Svart - Finspång IBK PF 09/10
2021-02-06 10:30 Pojkar Blå Klass D 233003075 Solfjäderstaden IBK P 10 Röd - Finspång IBK PF 09/10
2021-02-06 11:15 Pojkar Blå Klass D 233003076 Hjulsbro IK P 09 Vit - Linghems SK P 10 Svart
2021-02-06 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003077 Finspång IBK PF 09/10 - Hjulsbro IK P 09 Vit
2021-02-06 12:45 Pojkar Blå Klass D 233003078 Linghems SK P 10 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Röd
2021-02-07 09:00 Flickor Grön Klass A 234200109 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Mjölby IBK F Grön
2021-02-07 09:00 Flickor Grön Klass A 234200110 IBF Kolmården F 10/12 Röd - Ekängens IF F 12 Blå
2021-02-07 09:25 Flickor Grön Klass A 234200111 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Ekängens IF F 12 Vit
2021-02-07 09:25 Flickor Grön Klass A 234200112 Ekängens IF F 12 Blå - Mjölby IBK F Grön
2021-02-07 09:50 Flickor Grön Klass A 234200113 Ekängens IF F 12 Vit - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2021-02-07 09:50 Flickor Grön Klass A 234200114 IBF Kolmården F 10/12 Röd - Solfjäderstaden IBK F 12 Röd
2021-02-07 10:15 Flickor Grön Klass A 234200115 IBF Kolmården F 10/12 Röd - Mjölby IBK F Grön
2021-02-07 10:15 Flickor Grön Klass A 234200116 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Ekängens IF F 12 Blå
2021-02-07 10:40 Flickor Grön Klass A 234200117 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Ekängens IF F 12 Blå
2021-02-07 10:40 Flickor Grön Klass A 234200118 Mjölby IBK F Grön - Ekängens IF F 12 Vit
2021-02-07 11:05 Flickor Grön Klass A 234200119 Ekängens IF F 12 Vit - IBF Kolmården F 10/12 Röd
2021-02-07 11:05 Flickor Grön Klass A 234200120 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Solfjäderstaden IBK F 12 Röd
2021-02-07 11:50 Damjunior 231100044 Solfjäderstaden IBK - IFK Gnesta
2021-02-07 13:45 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203061 Solfjäderstaden IBK F 08 - Mjölby IBK F Röd
2021-02-07 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006096 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-02-07 17:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201045 Solfjäderstaden IBK F 05 - Onyx IBS F07/08
2021-02-07 18:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003099 Solfjäderstaden IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2021-02-09 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001064 Solfjäderstaden IBK P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd B
2021-02-13 09:00 Pojkar Grön Klass A 234000145 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Mjölby IBK P Grön 1
2021-02-13 09:00 Pojkar Grön Klass A 234000146 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Boets IK P/F 10
2021-02-13 09:25 Pojkar Grön Klass A 234000147 Bergs IK P 11 Gul - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2021-02-13 09:25 Pojkar Grön Klass A 234000148 Bergs IK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2021-02-13 09:50 Pojkar Grön Klass A 234000149 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - Boets IK P/F 10
2021-02-13 09:50 Pojkar Grön Klass A 234000150 Mjölby IBK P Grön 1 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2021-02-13 10:15 Pojkar Grön Klass A 234000151 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2021-02-13 10:15 Pojkar Grön Klass A 234000152 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - Bergs IK P 11 Gul
2021-02-13 10:40 Pojkar Grön Klass A 234000153 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - Bergs IK P 11 Svart
2021-02-13 10:40 Pojkar Grön Klass A 234000154 Boets IK P/F 10 - Mjölby IBK P Grön 1
2021-02-13 11:05 Pojkar Grön Klass A 234000155 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Bergs IK P 11 Gul
2021-02-13 11:05 Pojkar Grön Klass A 234000156 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2021-02-13 11:30 Pojkar Grön Klass A 234000157 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2021-02-13 11:30 Pojkar Grön Klass A 234000158 Mjölby IBK P Grön 1 - Bergs IK P 11 Svart
2021-02-13 11:55 Pojkar Grön Klass A 234000159 Boets IK P/F 10 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2021-02-13 11:55 Pojkar Grön Klass A 234000160 Bergs IK P 11 Gul - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2021-02-13 12:20 Pojkar Grön Klass A 234000161 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2021-02-13 12:20 Pojkar Grön Klass A 234000162 Bergs IK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2021-02-13 13:15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203066 Solfjäderstaden IBK F 08 - Hjulsbro IK F07/08 Vit
2021-02-13 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201048 Solfjäderstaden IBK F 05 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2021-02-14 09:00 Flickor Grön Klass B 234201061 Solfjäderstaden IBK F 12/13 - IBK Åtvidaberg F 11/12
2021-02-14 09:00 Flickor Grön Klass B 234201062 Solfjäderstaden IBK F 13 - Linghems SK F 12/13
2021-02-14 09:25 Flickor Grön Klass B 234201063 Rimforsa IF F 11/12 Svart - Hjulsbro IK F 13 Vit
2021-02-14 09:25 Flickor Grön Klass B 234201064 Rimforsa IF F 11/12 Vit - Hjulsbro IK F 13 Blå
2021-02-14 09:50 Flickor Grön Klass B 234201065 IBF Kolmården F 13/14 - Solfjäderstaden IBK F 12/13
2021-02-14 09:50 Flickor Grön Klass B 234201066 IBF Linköping F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 13
2021-02-14 10:15 Flickor Grön Klass B 234201067 Rimforsa IF F 11/12 Svart - IBK Åtvidaberg F 11/12
2021-02-14 10:15 Flickor Grön Klass B 234201068 Rimforsa IF F 11/12 Vit - Linghems SK F 12/13
2021-02-14 10:40 Flickor Grön Klass B 234201069 Hjulsbro IK F 13 Vit - IBF Kolmården F 13/14
2021-02-14 10:40 Flickor Grön Klass B 234201070 Hjulsbro IK F 13 Blå - IBF Linköping F 11/12
2021-02-14 11:05 Flickor Grön Klass B 234201071 Solfjäderstaden IBK F 12/13 - Rimforsa IF F 11/12 Svart
2021-02-14 11:05 Flickor Grön Klass B 234201072 Solfjäderstaden IBK F 13 - Rimforsa IF F 11/12 Vit
2021-02-14 11:30 Flickor Grön Klass B 234201073 IBK Åtvidaberg F 11/12 - Hjulsbro IK F 13 Blå
2021-02-14 11:30 Flickor Grön Klass B 234201074 Linghems SK F 12/13 - Hjulsbro IK F 13 Vit
2021-02-14 11:55 Flickor Grön Klass B 234201075 IBF Kolmården F 13/14 - Rimforsa IF F 11/12 Vit
2021-02-14 11:55 Flickor Grön Klass B 234201076 IBF Linköping F 11/12 - Rimforsa IF F 11/12 Svart
2021-02-14 12:20 Flickor Grön Klass B 234201077 Hjulsbro IK F 13 Vit - Solfjäderstaden IBK F 12/13
2021-02-14 12:20 Flickor Grön Klass B 234201078 Hjulsbro IK F 13 Blå - Solfjäderstaden IBK F 13
2021-02-14 12:45 Flickor Grön Klass B 234201079 IBK Åtvidaberg F 11/12 - IBF Linköping F 11/12
2021-02-14 12:45 Flickor Grön Klass B 234201080 Linghems SK F 12/13 - IBF Kolmården F 13/14
2021-02-14 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004073 Solfjäderstaden IBK P 07 - Linghems SK P 05/08
2021-02-14 17:30 Herrar Division 3 230200066 Solfjäderstaden IBK U-lag - Hjulsbro IK
2021-02-20 14:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034103 Solfjäderstaden IBK - Hovslätts IK
2021-02-21 14:30 Damjunior 231100080 Solfjäderstaden IBK - Strängnäs IBK DJ
2021-02-21 17:00 Herrar Division 3 230200072 Solfjäderstaden IBK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2021-02-26 19:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034116 Solfjäderstaden IBK - Linköping FBC
2021-02-27 12:00 Damjunior 231100053 Solfjäderstaden IBK - Katrineholms IBF
Mars
2021-03-05 19:00 Damjunior 231100055 Solfjäderstaden IBK - Hjulsbro IK/IBF Linköping
2021-03-06 09:00 Flickor Blå Klass A 233200049 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-03-06 09:45 Flickor Blå Klass A 233200050 Hjulsbro IK F 09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2021-03-06 10:30 Flickor Blå Klass A 233200051 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2021-03-06 11:15 Flickor Blå Klass A 233200052 Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F 09 Blå
2021-03-06 12:00 Flickor Blå Klass A 233200053 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-03-06 12:45 Flickor Blå Klass A 233200054 Hjulsbro IK F 09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-03-07 09:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004107 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd
2021-03-07 09:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004108 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit
2021-03-07 09:25 Pojkar Grön Klass C Västra 234004109 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Rimforsa IF P-11/12 Vit
2021-03-07 09:25 Pojkar Grön Klass C Västra 234004110 Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Vit - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2021-03-07 09:50 Pojkar Grön Klass C Västra 234004111 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd
2021-03-07 09:50 Pojkar Grön Klass C Västra 234004112 IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-03-07 10:15 Pojkar Grön Klass C Västra 234004113 Rimforsa IF P-11/12 Vit - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2021-03-07 10:15 Pojkar Grön Klass C Västra 234004114 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Vit
2021-03-07 10:40 Pojkar Grön Klass C Västra 234004115 IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-03-07 10:40 Pojkar Grön Klass C Västra 234004116 Rimforsa IF P-11/12 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit
2021-03-07 11:05 Pojkar Grön Klass C Västra 234004117 Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd
2021-03-07 11:05 Pojkar Grön Klass C Västra 234004118 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit
2021-03-07 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004119 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-03-07 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004120 Rimforsa IF P-11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P/F 12:21 Vit
2021-03-07 12:20 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006106 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2021-03-07 16:05 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202070 Solfjäderstaden IBK F 07 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2021-03-07 17:20 Herrar Division 3 230200084 Solfjäderstaden IBK U-lag - IBK Åtvidaberg
2021-03-12 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201052 Solfjäderstaden IBK F 05 - Hjulsbro IK
2021-03-13 09:00 Flickor Blå Klass B 233201055 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2021-03-13 09:45 Flickor Blå Klass B 233201056 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2021-03-13 10:30 Flickor Blå Klass B 233201057 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2021-03-13 11:15 Flickor Blå Klass B 233201058 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2021-03-13 12:00 Flickor Blå Klass B 233201059 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2021-03-13 12:45 Flickor Blå Klass B 233201060 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2021-03-14 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004085 Solfjäderstaden IBK P 07 - IBF Kolmården P 06/07
2021-03-14 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034128 Solfjäderstaden IBK - FBC Nyköping
2021-03-19 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202075 Solfjäderstaden IBK F 07 - Hjulsbro IK F07/08 Blå
2021-03-20 09:00 Flickor Blå Klass D 233203103 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-03-20 09:45 Flickor Blå Klass D 233203104 Bergs IK F 11/12 - Brokinds IF F 08/10
2021-03-20 10:30 Flickor Blå Klass D 233203105 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Bergs IK F 11/12
2021-03-20 11:15 Flickor Blå Klass D 233203106 Brokinds IF F 08/10 - Solfjäderstaden IBK F 11 Röd
2021-03-20 12:00 Flickor Blå Klass D 233203107 Brokinds IF F 08/10 - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-03-20 12:45 Flickor Blå Klass D 233203108 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - Bergs IK F 11/12
2021-03-21 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203080 Solfjäderstaden IBK F 08 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003121 Solfjäderstaden IBK P 06 - Finspång IBK PF 06/08 Svart
2021-03-21 13:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201056 Solfjäderstaden IBK F 05 - IBK Mantorp F Röd
2021-03-21 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006125 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Bergs IK P 08
2021-03-21 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004090 Solfjäderstaden IBK P 07 - Hjulsbro IK Svart
2021-03-27 09:30 Flickor Blå Klass A 233200055 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-03-27 10:15 Flickor Blå Klass A 233200056 IBF Kolmården F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-03-27 11:00 Flickor Blå Klass A 233200057 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-03-27 11:45 Flickor Blå Klass A 233200058 Bergs IK F 09/10 Svart - IBF Kolmården F 08/09
2021-03-27 12:30 Flickor Blå Klass A 233200059 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-03-27 13:15 Flickor Blå Klass A 233200060 IBF Kolmården F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2021-03-28 09:30 Flickor Blå Klass B 233201061 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-03-28 10:15 Flickor Blå Klass B 233201062 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2021-03-28 11:00 Flickor Blå Klass B 233201063 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2021-03-28 11:45 Flickor Blå Klass B 233201064 Bergs IK F 09/10 Gul - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2021-03-28 12:30 Flickor Blå Klass B 233201065 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-03-28 13:15 Flickor Blå Klass B 233201066 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2021-03-28 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001083 Solfjäderstaden IBK P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd B Svart
April
2021-04-04 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000151 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Rimforsa IF P 08
2021-04-04 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000152 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2021-04-04 11:30 Pojkar Blå Klass A 233000153 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2021-04-04 12:15 Pojkar Blå Klass A 233000154 Rimforsa IF P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2021-04-04 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000155 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Rimforsa IF P 08
2021-04-04 13:45 Pojkar Blå Klass A 233000156 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis