Lagmanshallen

Adress
Bondegatan 25, Mjölby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-05 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003007 Mjölby IBK P Blå 3 - Bergs IK P 10 Svart
2019-10-05 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003008 Bergs IK P 10 Svart - Ledberg IBF P10 Gul
2019-10-05 14:00 Pojkar Blå Klass D 233003012 Ledberg IBF P10 Gul - Mjölby IBK P Blå 3
2019-10-26 10:00 Pojkar Blå Klass C 233002049 Mjölby IBK P Blå 2 - Åby IBK Ungdom P09 Vit
2019-10-26 10:50 Pojkar Blå Klass C 233002050 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart
2019-10-26 11:40 Pojkar Blå Klass C 233002051 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Mjölby IBK P Blå 2
2019-10-26 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002052 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2019-10-26 13:20 Pojkar Blå Klass C 233002053 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Åby IBK Ungdom P09 Vit
2019-10-26 14:10 Pojkar Blå Klass C 233002054 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Mjölby IBK P Blå 2
2019-10-27 10:00 Pojkar Grön Klass C 234003017 Mjölby IBK P Grön 3 - Rimforsa IF P-11/12 svart
2019-10-27 10:00 Pojkar Grön Klass C 234003018 Mjölby IBK P Grön 4 - Rimforsa IF P-11/12 vit
2019-10-27 10:25 Pojkar Grön Klass C 234003019 Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - Brokind IF P 11/12
2019-10-27 10:25 Pojkar Grön Klass C 234003020 Solfjäderstaden IBK P 12 Vit - KFUM Norrköping IBF P12
2019-10-27 10:50 Pojkar Grön Klass C 234003021 Rimforsa IF P-11/12 svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Svart
2019-10-27 10:50 Pojkar Grön Klass C 234003022 Rimforsa IF P-11/12 vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Vit
2019-10-27 11:15 Pojkar Grön Klass C 234003023 Brokind IF P 11/12 - Mjölby IBK P Grön 3
2019-10-27 11:15 Pojkar Grön Klass C 234003024 KFUM Norrköping IBF P12 - Mjölby IBK P Grön 4
2019-10-27 11:40 Pojkar Grön Klass C 234003025 Rimforsa IF P-11/12 svart - Brokind IF P 11/12
2019-10-27 11:40 Pojkar Grön Klass C 234003026 Rimforsa IF P-11/12 vit - KFUM Norrköping IBF P12
2019-10-27 12:05 Pojkar Grön Klass C 234003027 Mjölby IBK P Grön 3 - Solfjäderstaden IBK P 12 Svart
2019-10-27 12:05 Pojkar Grön Klass C 234003028 Mjölby IBK P Grön 4 - Solfjäderstaden IBK P 12 Vit
2019-10-27 12:30 Pojkar Grön Klass C 234003029 Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - Rimforsa IF P-11/12 vit
2019-10-27 12:30 Pojkar Grön Klass C 234003030 Solfjäderstaden IBK P 12 Vit - Rimforsa IF P-11/12 svart
2019-10-27 12:55 Pojkar Grön Klass C 234003031 Brokind IF P 11/12 - Mjölby IBK P Grön 4
2019-10-27 12:55 Pojkar Grön Klass C 234003032 KFUM Norrköping IBF P12 - Mjölby IBK P Grön 3
November
2019-11-16 10:00 Pojkar Blå Klass B 233001061 Mjölby IBK P Blå 1 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2019-11-16 10:50 Pojkar Blå Klass B 233001062 Åby IBK Ungdom P07/08 kombi - Boxholms IBK P 08-09 Blå
2019-11-16 11:40 Pojkar Blå Klass B 233001063 Boxholms IBK P 08-09 Blå - Mjölby IBK P Blå 1
2019-11-16 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001064 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Åby IBK Ungdom P07/08 kombi
2019-11-16 13:20 Pojkar Blå Klass B 233001065 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Boxholms IBK P 08-09 Blå
2019-11-16 14:10 Pojkar Blå Klass B 233001066 Mjölby IBK P Blå 1 - Åby IBK Ungdom P07/08 kombi
2019-11-17 10:00 Flickor Blå Klass A 233200013 Mjölby IBK Blå - Hjulsbro IK F 08
2019-11-17 10:50 Flickor Blå Klass A 233200014 Åby IBK Ungdom F07-09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2019-11-17 11:40 Flickor Blå Klass A 233200015 Hjulsbro IK F 08 - Åby IBK Ungdom F07-09
2019-11-17 12:30 Flickor Blå Klass A 233200016 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Mjölby IBK Blå
2019-11-17 13:20 Flickor Blå Klass A 233200017 Hjulsbro IK F 08 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2019-11-17 14:10 Flickor Blå Klass A 233200018 Åby IBK Ungdom F07-09 - Mjölby IBK Blå
Januari
2020-01-12 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234001115 Mjölby IBK Grön 1 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-01-12 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234001116 Mjölby IBK Grön 2 - Ledberg IBF P 11/12 Gul
2020-01-12 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234001117 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Mjölby IBK Grön 1
2020-01-12 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234001118 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Mjölby IBK Grön 2
2020-01-12 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234001119 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2020-01-12 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234001120 Ledberg IBF P 11/12 Gul - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2020-01-12 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234001121 Mjölby IBK Grön 2 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-01-12 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234001122 Mjölby IBK Grön 1 - Ledberg IBF P 11/12 Gul
2020-01-12 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234001123 Mjölby IBK Grön 1 - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2020-01-12 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234001124 Mjölby IBK Grön 2 - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2020-01-12 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234001125 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Ledberg IBF P 11/12 Gul
2020-01-12 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234001126 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-01-12 13:10 Pojkar Blå Klass B 233001109 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2020-01-12 14:00 Pojkar Blå Klass B 233001110 Linköping IBK Ungdom P 08:80 - Boets IK P 07/08
2020-01-12 14:50 Pojkar Blå Klass B 233001111 Boets IK P 07/08 - Mjölby IBK P Blå 1
2020-01-12 15:40 Pojkar Blå Klass B 233001112 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Linköping IBK Ungdom P 08:80
2020-01-12 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001113 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Boets IK P 07/08
2020-01-12 17:20 Pojkar Blå Klass B 233001114 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 08:80
2020-01-26 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003073 Mjölby IBK P Blå 3 - Linghems SK P 10 Grön
2020-01-26 10:50 Pojkar Blå Klass D 233003074 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Svart
2020-01-26 11:40 Pojkar Blå Klass D 233003075 Bergs IK P 10 Svart - Mjölby IBK P Blå 3
2020-01-26 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003076 Linghems SK P 10 Grön - Ledberg IBF P10 Grön
2020-01-26 13:20 Pojkar Blå Klass D 233003077 Bergs IK P 10 Svart - Linghems SK P 10 Grön
2020-01-26 14:10 Pojkar Blå Klass D 233003078 Ledberg IBF P10 Grön - Mjölby IBK P Blå 3
Februari
2020-02-02 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234001143 Mjölby IBK Grön 2 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-02-02 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234001144 Mjölby IBK Grön 1 - Ledberg IBF P 11/12 Gul
2020-02-02 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234001145 Bergs IK P 11 Gul - Vidingsjö MOIF P/F 11
2020-02-02 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234001146 Bergs IK P 11 Svart - Mjölby IBK Grön 2
2020-02-02 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234001147 Mjölby IBK Grön 1 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-02-02 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234001148 Ledberg IBF P 11/12 Gul - Bergs IK P 11 Gul
2020-02-02 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234001149 Vidingsjö MOIF P/F 11 - Mjölby IBK Grön 2
2020-02-02 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234001150 Mjölby IBK Grön 1 - Bergs IK P 11 Svart
2020-02-02 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234001151 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Bergs IK P 11 Gul
2020-02-02 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234001152 Vidingsjö MOIF P/F 11 - Ledberg IBF P 11/12 Gul
2020-02-02 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234001153 Bergs IK P 11 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-02-02 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234001154 Mjölby IBK Grön 2 - Ledberg IBF P 11/12 Gul
2020-02-02 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234001155 Mjölby IBK Grön 1 - Bergs IK P 11 Gul
2020-02-02 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234001156 Vidingsjö MOIF P/F 11 - Bergs IK P 11 Svart
2020-02-09 10:00 Pojkar Blå Klass C 233002175 Mjölby IBK P Blå 2 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-02-09 10:50 Pojkar Blå Klass C 233002176 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2020-02-09 11:40 Pojkar Blå Klass C 233002177 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Mjölby IBK P Blå 2
2020-02-09 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002178 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge
2020-02-09 13:20 Pojkar Blå Klass C 233002179 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-02-09 14:10 Pojkar Blå Klass C 233002180 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Mjölby IBK P Blå 2
Mars
2020-03-01 10:00 Flickor Grön Klass B 234201073 Mjölby IBK F Grön - Bergs IK F 11/12 Svart
2020-03-01 10:00 Flickor Grön Klass B 234201074 Hjulsbro IK F 12 Blå - Solfjäderstaden IBK F 11 Svart
2020-03-01 10:25 Flickor Grön Klass B 234201075 Hjulsbro IK F 12 Vit - Bergs IK F 11/12 Gul
2020-03-01 10:25 Flickor Grön Klass B 234201076 Bergs IK F 11/12 Svart - Hjulsbro IK F 12 Blå
2020-03-01 10:50 Flickor Grön Klass B 234201077 Bergs IK F 11/12 Gul - Solfjäderstaden IBK F 11 Svart
2020-03-01 10:50 Flickor Grön Klass B 234201078 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK F 12 Vit
2020-03-01 11:15 Flickor Grön Klass B 234201079 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK F 12 Blå
2020-03-01 11:15 Flickor Grön Klass B 234201080 Solfjäderstaden IBK F 11 Svart - Bergs IK F 11/12 Svart
2020-03-01 11:40 Flickor Grön Klass B 234201081 Hjulsbro IK F 12 Vit - Bergs IK F 11/12 Svart
2020-03-01 11:40 Flickor Grön Klass B 234201082 Hjulsbro IK F 12 Blå - Bergs IK F 11/12 Gul
2020-03-01 12:05 Flickor Grön Klass B 234201083 Bergs IK F 11/12 Gul - Mjölby IBK F Grön
2020-03-01 12:05 Flickor Grön Klass B 234201084 Solfjäderstaden IBK F 11 Svart - Hjulsbro IK F 12 Vit
2020-03-08 10:00 Flickor Blå Klass A 233200037 Mjölby IBK Blå - Hjulsbro IK F 08
2020-03-08 10:50 Flickor Blå Klass A 233200038 Åby IBK Ungdom F07-09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-03-08 11:40 Flickor Blå Klass A 233200039 Hjulsbro IK F 08 - Åby IBK Ungdom F07-09
2020-03-08 12:30 Flickor Blå Klass A 233200040 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Mjölby IBK Blå
2020-03-08 13:20 Flickor Blå Klass A 233200041 Hjulsbro IK F 08 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-03-08 14:10 Flickor Blå Klass A 233200042 Åby IBK Ungdom F07-09 - Mjölby IBK Blå
2020-03-15 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005078 Mjölby IBK P Röd 2 - Hjulsbro IK Röd E
2020-03-15 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004080 Mjölby IBK P Röd 1 - Linköping IBK Ungdom P 06:66
2020-03-28 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005086 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart
2020-03-28 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004088 Mjölby IBK P Röd 1 - Solfjäderstaden IBK P 06
2020-03-29 10:00 Pojkar Grön Klass C 234003241 Mjölby IBK P Grön 3 - Solfjäderstaden IBK P 12 Svart
2020-03-29 10:00 Pojkar Grön Klass C 234003242 Mjölby IBK P Grön 4 - Solfjäderstaden IBK P 12 Vit
2020-03-29 10:25 Pojkar Grön Klass C 234003243 Linghems SK P 12 - Brokind IF P 11/12
2020-03-29 10:25 Pojkar Grön Klass C 234003244 Svinstadsjöns IF - KFUM Norrköping IBF P12
2020-03-29 10:50 Pojkar Grön Klass C 234003245 Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - Linghems SK P 12
2020-03-29 10:50 Pojkar Grön Klass C 234003246 Solfjäderstaden IBK P 12 Vit - Svinstadsjöns IF
2020-03-29 11:15 Pojkar Grön Klass C 234003247 Brokind IF P 11/12 - Mjölby IBK P Grön 3
2020-03-29 11:15 Pojkar Grön Klass C 234003248 KFUM Norrköping IBF P12 - Mjölby IBK P Grön 4
2020-03-29 11:40 Pojkar Grön Klass C 234003249 Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - Brokind IF P 11/12
2020-03-29 11:40 Pojkar Grön Klass C 234003250 Solfjäderstaden IBK P 12 Vit - KFUM Norrköping IBF P12
2020-03-29 12:05 Pojkar Grön Klass C 234003251 Mjölby IBK P Grön 3 - Linghems SK P 12
2020-03-29 12:05 Pojkar Grön Klass C 234003252 Mjölby IBK P Grön 4 - Svinstadsjöns IF
2020-03-29 12:30 Pojkar Grön Klass C 234003253 Linghems SK P 12 - Solfjäderstaden IBK P 12 Vit
2020-03-29 12:30 Pojkar Grön Klass C 234003254 Svinstadsjöns IF - Solfjäderstaden IBK P 12 Svart
2020-03-29 12:55 Pojkar Grön Klass C 234003255 Brokind IF P 11/12 - Mjölby IBK P Grön 4
2020-03-29 12:55 Pojkar Grön Klass C 234003256 KFUM Norrköping IBF P12 - Mjölby IBK P Grön 3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis