Tegelbruket

Adress
Lertagsgatan 2, 70347 Örebro
Telefon
019-12 16 72 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2019-09-12 19:30 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000018 KFUM Örebro Div 3 - Lillån IBK Ung (H3)
2019-09-19 19:30 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000023 KFUM Örebro Div 3 - Lillån IBK H3 B-lag
Oktober
2019-10-19 13:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202008 KFUM Örebro FK5 - Ekeby IF Vit FK5
2019-10-19 16:30 Blå PK6 ÖLIBF (08-09) 123202002 KFUM Örebro PK6 - Pålsboda IBF PK6
2019-10-27 16:30 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201009 KFUM Örebro PK7 - Kumla IBK/Ekeby IF PK7
November
2019-11-16 10:45 Blå PK6 ÖLIBF (08-09) 123202016 KFUM Örebro PK6 - Askersunds IBK PK6
2019-11-20 19:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202030 KFUM Örebro FK5 - Silvergruvans IBF FK5
December
2019-12-08 14:30 Blå PK6 ÖLIBF (08-09) 123202023 KFUM Örebro PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6
2019-12-08 15:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202039 KFUM Örebro FK5 - Lillån IBK FK5
Januari
2020-01-11 15:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202047 KFUM Örebro FK5 - Ekeby IF Svart FK5
2020-01-18 11:00 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201048 KFUM Örebro PK7 - Lillån IBK PK7
2020-01-19 15:00 Blå PK6 ÖLIBF (08-09) 123202036 KFUM Örebro PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6
2020-01-25 15:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202058 KFUM Örebro FK5 - Nora IBK FK5
Februari
2020-02-01 16:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202062 KFUM Örebro FK5 - Hovsta IF FK5
2020-02-02 14:45 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201059 KFUM Örebro PK7 - Nora IBK PK7
2020-02-09 13:00 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201063 KFUM Örebro PK7 - Örebro SK Ung PK7
2020-02-09 14:45 Blå PK6 ÖLIBF (08-09) 123202046 KFUM Örebro PK6 - Gropens IF PK6
Mars
2020-03-07 16:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202080 KFUM Örebro FK5 - Kopparbergs BK FK5
2020-03-08 13:00 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201073 KFUM Örebro PK7 - Vintrosa IS PK7
2020-03-21 13:00 Pantamera RÖD PK2 Vår-LÄTT 211023020 KFUM Örebro PK2 - Ekeby IF PK2
2020-03-22 15:30 Pantamera RÖD FK3 VIBF/ÖLIBF (06-07) 211017082 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Per-Ols IBF FK3
2020-03-28 16:00 Pantamera RÖD FK3 VIBF/ÖLIBF (06-07) 211017086 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IFK Arboga FK3
2020-03-29 15:00 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201090 KFUM Örebro PK7 - Hovsta IF PK7
April
2020-04-19 16:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202089 KFUM Örebro FK5 - IBF Örebro Utv FK5
2020-04-22 19:30 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000033 KFUM Örebro 1 PK2 - Karlskoga IBF P05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis