Sundsvalls Sporthall-A

Adress
Universitetsallén 11, 852 34 SUNDSVALL
Telefon
060-192002 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-16 15:15 Träningsmatcher Barn/ungdom 247000003 Sundsvalls IBF F08-09 - Gävle GIK F07-09
November
2023-11-12 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091001 Sundsvall GBK P15-16 Svart - SKB Sundsvall IF P14
2023-11-12 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091002 Timrå IBC P15 Vit - S-vall FBC U P15 Öst 1
2023-11-12 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091003 S-vall FBC U P15 Öst 3 - Klockarbergets BK P15 Svart
2023-11-12 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091004 IBK Härnösand P15 - S-vall City P15 Lag 1
2023-11-12 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091005 Timrå IBC P15 Röd - S-vall FBC U P15 Öst 2
2023-11-12 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091006 Klockarbergets BK P15 Grön - S-vall City P15 Lag 2
2023-11-12 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091007 S-vall City P15 Lag 3 - Sundsvall GBK P15-16 Svart
2023-11-12 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091008 Fränsta IK P15/16 Blåvit - Timrå IBC P15 Svart
2023-11-12 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091009 S-vall FBC U P15 Öst 4 - Klockarbergets BK P15 Gul
2023-11-12 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091010 S-vall City P15 Lag 4 - FBC Lo P15
2023-11-12 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091011 SKB Sundsvall IF P14 - Timrå IBC P15 Vit
2023-11-12 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091012 S-vall FBC U P15 Öst 1 - IBK Härnösand P15
2023-11-12 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091013 S-vall FBC U P15 Öst 3 - S-vall City P15 Lag 1
2023-11-12 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091014 Klockarbergets BK P15 Svart - S-vall City P15 Lag 3
2023-11-12 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091015 Timrå IBC P15 Röd - Klockarbergets BK P15 Grön
2023-11-12 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091016 S-vall FBC U P15 Öst 2 - S-vall City P15 Lag 2
2023-11-12 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091017 Fränsta IK P15/16 Blåvit - S-vall FBC U P15 Öst 4
2023-11-12 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091018 Timrå IBC P15 Svart - S-vall City P15 Lag 4
2023-11-12 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091019 Klockarbergets BK P15 Gul - FBC Lo P15
2023-11-12 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091020 Sundsvall GBK P15-16 Svart - Timrå IBC P15 Vit
2023-11-12 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091021 SKB Sundsvall IF P14 - S-vall FBC U P15 Öst 1
2023-11-12 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091022 S-vall FBC U P15 Öst 3 - IBK Härnösand P15
2023-11-12 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091023 Klockarbergets BK P15 Svart - S-vall City P15 Lag 1
2023-11-12 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091024 S-vall City P15 Lag 3 - Timrå IBC P15 Röd
2023-11-12 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091025 S-vall FBC U P15 Öst 2 - Klockarbergets BK P15 Grön
2023-11-12 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091026 S-vall City P15 Lag 2 - Fränsta IK P15/16 Blåvit
2023-11-12 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091027 Timrå IBC P15 Svart - S-vall FBC U P15 Öst 4
2023-11-12 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091028 Klockarbergets BK P15 Gul - S-vall City P15 Lag 4
2023-11-12 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091029 FBC Lo P15 - Sundsvall GBK P15-16 Svart
2023-11-12 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091030 SKB Sundsvall IF P14 - S-vall FBC U P15 Öst 3
2023-11-12 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091031 Timrå IBC P15 Vit - IBK Härnösand P15
2023-11-12 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091032 S-vall FBC U P15 Öst 1 - S-vall City P15 Lag 1
2023-11-12 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091033 Klockarbergets BK P15 Svart - Timrå IBC P15 Röd
2023-11-12 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091034 S-vall City P15 Lag 3 - S-vall FBC U P15 Öst 2
2023-11-12 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091035 Klockarbergets BK P15 Grön - Fränsta IK P15/16 Blåvit
2023-11-12 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091036 S-vall City P15 Lag 2 - Klockarbergets BK P15 Gul
2023-11-12 13:00 Pantamera Division 9 Syd 248091037 Timrå IBC P15 Svart - FBC Lo P15
2023-11-12 13:00 Pantamera Division 9 Syd 248091038 S-vall FBC U P15 Öst 4 - S-vall City P15 Lag 4
2023-11-12 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091039 Fränsta IK P15/16 Vit - S-vall FBC U P16 Öst Svart
2023-11-12 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091040 S-vall FBC U P16 Öst Vit - Timrå IBC P16 Svart
2023-11-12 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091041 Timrå IBC P16 Rödvit - FBC Lo P16 2
2023-11-12 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091042 IBK Härnösand P16 Blå - FBC Nordic P16 Svart
2023-11-12 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091043 IBK Härnösand P16 Blåvit - FBC Nordic P16 Blåsvart
2023-11-12 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091044 Sundsvall GBK P15-16 Röd - Fränsta IK P15/16 Blå
2023-11-12 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091045 FBC Nordic P16 Blå - Timrå IBC P16 Röd
2023-11-12 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091046 FBC Lo P16 1 - IBK Härnösand P16 Vit
2023-11-12 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091047 Fränsta IK P15/16 Vit - S-vall FBC U P16 Öst Vit
2023-11-12 14:40 Pantamera Division 9 Syd 248091048 S-vall FBC U P16 Öst Svart - Timrå IBC P16 Svart
2023-11-12 14:40 Pantamera Division 9 Syd 248091049 Timrå IBC P16 Rödvit - IBK Härnösand P16 Blå
2023-11-12 14:40 Pantamera Division 9 Syd 248091050 FBC Lo P16 2 - FBC Nordic P16 Blåsvart
2023-11-12 15:00 Pantamera Division 9 Syd 248091051 IBK Härnösand P16 Blåvit - FBC Nordic P16 Svart
2023-11-12 15:00 Pantamera Division 9 Syd 248091052 FBC Nordic P16 Blå - Fränsta IK P15/16 Blå
2023-11-12 15:00 Pantamera Division 9 Syd 248091053 Timrå IBC P16 Röd - FBC Lo P16 1
2023-11-12 15:20 Pantamera Division 9 Syd 248091054 Sundsvall GBK P15-16 Röd - IBK Härnösand P16 Vit
2023-11-12 15:20 Pantamera Division 9 Syd 248091055 Fränsta IK P15/16 Vit - Timrå IBC P16 Rödvit
2023-11-12 15:20 Pantamera Division 9 Syd 248091056 S-vall FBC U P16 Öst Vit - IBK Härnösand P16 Blå
2023-11-12 15:40 Pantamera Division 9 Syd 248091057 S-vall FBC U P16 Öst Svart - FBC Nordic P16 Blåsvart
2023-11-12 15:40 Pantamera Division 9 Syd 248091058 Timrå IBC P16 Svart - FBC Nordic P16 Svart
2023-11-12 15:40 Pantamera Division 9 Syd 248091059 FBC Lo P16 2 - IBK Härnösand P16 Blåvit
2023-11-12 16:00 Pantamera Division 9 Syd 248091060 IBK Härnösand P16 Vit - FBC Nordic P16 Blå
2023-11-12 16:00 Pantamera Division 9 Syd 248091061 Fränsta IK P15/16 Blå - Timrå IBC P16 Röd
2023-11-12 16:00 Pantamera Division 9 Syd 248091062 FBC Lo P16 1 - Sundsvall GBK P15-16 Röd
2023-11-12 16:20 Pantamera Division 9 Syd 248091063 Fränsta IK P15/16 Vit - IBK Härnösand P16 Blå
2023-11-12 16:20 Pantamera Division 9 Syd 248091064 Timrå IBC P16 Rödvit - S-vall FBC U P16 Öst Vit
2023-11-12 16:20 Pantamera Division 9 Syd 248091065 S-vall FBC U P16 Öst Svart - FBC Nordic P16 Blåsvart
2023-11-12 16:40 Pantamera Division 9 Syd 248091066 Timrå IBC P16 Svart - IBK Härnösand P16 Blåvit
2023-11-12 16:40 Pantamera Division 9 Syd 248091067 FBC Nordic P16 Svart - FBC Lo P16 2
2023-11-12 16:40 Pantamera Division 9 Syd 248091068 Fränsta IK P15/16 Blå - FBC Lo P16 1
2023-11-12 17:00 Pantamera Division 9 Syd 248091069 Sundsvall GBK P15-16 Röd - FBC Nordic P16 Blå
2023-11-12 17:00 Pantamera Division 9 Syd 248091070 IBK Härnösand P16 Vit - Timrå IBC P16 Röd
Februari
2024-02-11 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091289 Klockarbergets BK F16 Gul - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange
2024-02-11 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091290 S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit - S-valls IBF F15-16 Haga Svart
2024-02-11 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091291 S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit - S-vall FBC U F16 Öst Vit
2024-02-11 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091292 S-valls IBF F15-16 Haga Silver - Fränsta IK F15/16 Vit
2024-02-11 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091293 Klockarbergets BK F16 Svart - S-valls IBF F15-16 S-malm Vit
2024-02-11 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091294 S-valls IBF F15-16 Haga Orange - S-vall FBC U F16 Öst Svart
2024-02-11 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091295 S-valls IBF F15-16 Haga Vit - Fränsta IK F15/16 Blå
2024-02-11 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091296 S-valls IBF F15-16 Haga Guld - Klockarbergets BK F15 Svart
2024-02-11 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091297 Klockarbergets BK F15 Gul - Klockarbergets BK F16 Gul
2024-02-11 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091298 S-valls IBF F15-16 S-malm Orange - S-valls IBF F15-16 Haga Svart
2024-02-11 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091299 S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit - S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit
2024-02-11 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091300 S-valls IBF F15-16 Haga Silver - S-vall FBC U F16 Öst Vit
2024-02-11 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091301 Fränsta IK F15/16 Vit - Klockarbergets BK F15 Gul
2024-02-11 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091302 Klockarbergets BK F16 Svart - S-valls IBF F15-16 Haga Orange
2024-02-11 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091303 S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - S-vall FBC U F16 Öst Svart
2024-02-11 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091304 S-valls IBF F15-16 Haga Vit - Klockarbergets BK F15 Svart
2024-02-11 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091305 S-valls IBF F15-16 Haga Guld - Fränsta IK F15/16 Blå
2024-02-11 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091306 Klockarbergets BK F16 Gul - S-valls IBF F15-16 Haga Svart
2024-02-11 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091307 S-valls IBF F15-16 S-malm Orange - S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit
2024-02-11 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091308 S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit - S-vall FBC U F16 Öst Vit
2024-02-11 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091309 S-valls IBF F15-16 Haga Silver - Klockarbergets BK F15 Gul
2024-02-11 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091310 Fränsta IK F15/16 Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Orange
2024-02-11 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091311 Klockarbergets BK F16 Svart - S-vall FBC U F16 Öst Svart
2024-02-11 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091312 S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Vit
2024-02-11 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091313 Fränsta IK F15/16 Blå - Klockarbergets BK F15 Svart
2024-02-11 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091314 S-valls IBF F15-16 Haga Guld - Klockarbergets BK F16 Gul
2024-02-11 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091315 S-vall FBC U F16 Öst Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Svart
2024-02-11 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091316 Klockarbergets BK F15 Gul - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange
2024-02-11 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091317 S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit - Fränsta IK F15/16 Vit
2024-02-11 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091318 S-valls IBF F15-16 S-malm Orangevit - S-valls IBF F15-16 Haga Silver
2024-02-11 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091319 S-valls IBF F15-16 Haga Orange - Fränsta IK F15/16 Blå
2024-02-11 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091320 S-valls IBF F15-16 Haga Vit - S-vall FBC U F16 Öst Svart
2024-02-11 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091321 Klockarbergets BK F15 Svart - Klockarbergets BK F16 Svart
2024-02-11 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091322 S-valls IBF F15-16 Haga Guld - S-valls IBF F15-16 S-malm Vit
2024-02-11 13:30 Pantamera Division 9 Syd 248091323 Sundsvall GBK P15-16 Röd - Klockarbergets BK P15 Svart
2024-02-11 13:30 Pantamera Division 9 Syd 248091324 Klockarbergets BK P15 Grön - S-vall FBC U P15 Öst 2
2024-02-11 13:30 Pantamera Division 9 Syd 248091325 S-vall FBC U P15 Öst 4 - S-vall City P15 Lag 2
2024-02-11 13:50 Pantamera Division 9 Syd 248091326 S-vall City P15 Lag 4 - S-vall FBC U P16 Väst Svart
2024-02-11 13:50 Pantamera Division 9 Syd 248091327 Sundsvall GBK P15-16 Vit - Klockarbergets BK P15 Gul
2024-02-11 13:50 Pantamera Division 9 Syd 248091328 S-vall FBC U P15 Öst 1 - S-vall City P15 Lag 1
2024-02-11 14:10 Pantamera Division 9 Syd 248091329 S-vall FBC U P15 Öst 3 - S-vall FBC U P16 Väst Vit
2024-02-11 14:10 Pantamera Division 9 Syd 248091330 S-vall City P15 Lag 3 - S-vall FBC U P16 Väst Blå
2024-02-11 14:10 Pantamera Division 9 Syd 248091331 Sundsvall GBK P15-16 Röd - S-vall FBC U P15 Öst 2
2024-02-11 14:30 Pantamera Division 9 Syd 248091332 Klockarbergets BK P15 Svart - S-vall FBC U P15 Öst 4
2024-02-11 14:30 Pantamera Division 9 Syd 248091333 Klockarbergets BK P15 Grön - S-vall City P15 Lag 4
2024-02-11 14:30 Pantamera Division 9 Syd 248091334 S-vall City P15 Lag 2 - S-vall FBC U P16 Väst Svart
2024-02-11 14:50 Pantamera Division 9 Syd 248091335 Sundsvall GBK P15-16 Vit - S-vall FBC U P15 Öst 1
2024-02-11 14:50 Pantamera Division 9 Syd 248091336 Klockarbergets BK P15 Gul - S-vall City P15 Lag 1
2024-02-11 14:50 Pantamera Division 9 Syd 248091337 S-vall FBC U P15 Öst 3 - S-vall FBC U P16 Väst Blå
2024-02-11 15:10 Pantamera Division 9 Syd 248091338 S-vall City P15 Lag 3 - S-vall FBC U P16 Väst Vit
2024-02-11 15:10 Pantamera Division 9 Syd 248091339 S-vall City P15 Lag 4 - Sundsvall GBK P15-16 Röd
2024-02-11 15:10 Pantamera Division 9 Syd 248091340 S-vall FBC U P15 Öst 2 - Klockarbergets BK P15 Svart
2024-02-11 15:30 Pantamera Division 9 Syd 248091341 Klockarbergets BK P15 Grön - S-vall City P15 Lag 2
2024-02-11 15:30 Pantamera Division 9 Syd 248091342 S-vall FBC U P15 Öst 4 - S-vall FBC U P16 Väst Svart
2024-02-11 15:30 Pantamera Division 9 Syd 248091343 S-vall City P15 Lag 1 - Sundsvall GBK P15-16 Vit
2024-02-11 15:50 Pantamera Division 9 Syd 248091344 S-vall FBC U P16 Väst Blå - S-vall FBC U P15 Öst 1
2024-02-11 15:50 Pantamera Division 9 Syd 248091345 S-vall FBC U P16 Väst Vit - Klockarbergets BK P15 Gul
2024-02-11 15:50 Pantamera Division 9 Syd 248091346 S-vall City P15 Lag 3 - S-vall FBC U P15 Öst 3
2024-02-11 16:10 Pantamera Division 9 Syd 248091347 S-vall FBC U P16 Väst Svart - Sundsvall GBK P15-16 Röd
2024-02-11 16:10 Pantamera Division 9 Syd 248091348 S-vall City P15 Lag 4 - S-vall FBC U P15 Öst 2
2024-02-11 16:10 Pantamera Division 9 Syd 248091349 S-vall City P15 Lag 2 - Klockarbergets BK P15 Svart
2024-02-11 16:30 Pantamera Division 9 Syd 248091350 S-vall FBC U P15 Öst 4 - Klockarbergets BK P15 Grön
2024-02-11 16:30 Pantamera Division 9 Syd 248091351 S-vall FBC U P16 Väst Blå - Sundsvall GBK P15-16 Vit
2024-02-11 16:30 Pantamera Division 9 Syd 248091352 S-vall FBC U P15 Öst 1 - S-vall FBC U P16 Väst Vit
2024-02-11 16:50 Pantamera Division 9 Syd 248091353 S-vall FBC U P15 Öst 3 - S-vall City P15 Lag 1
2024-02-11 16:50 Pantamera Division 9 Syd 248091354 Klockarbergets BK P15 Gul - S-vall City P15 Lag 3
Mars
2024-03-24 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091473 Timrå IBC P15 Röd - S-vall FBC U P15 Öst 1
2024-03-24 09:00 Pantamera Division 9 Syd 248091474 S-vall FBC U P16 Väst Vit - SKB Sundsvall IF P14
2024-03-24 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091475 S-vall City P15 Lag 1 - Klockarbergets BK P15 Svart
2024-03-24 09:20 Pantamera Division 9 Syd 248091476 Timrå IBC P15 Svart - S-vall FBC U P15 Öst 3
2024-03-24 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091477 S-vall City P15 Lag 3 - Klockarbergets BK P15 Grön
2024-03-24 09:40 Pantamera Division 9 Syd 248091478 Timrå IBC P15 Röd - S-vall FBC U P16 Väst Vit
2024-03-24 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091479 S-vall FBC U P15 Öst 1 - SKB Sundsvall IF P14
2024-03-24 10:00 Pantamera Division 9 Syd 248091480 S-vall City P15 Lag 1 - Timrå IBC P15 Svart
2024-03-24 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091481 Klockarbergets BK P15 Svart - S-vall City P15 Lag 3
2024-03-24 10:20 Pantamera Division 9 Syd 248091482 S-vall FBC U P15 Öst 3 - Klockarbergets BK P15 Grön
2024-03-24 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091483 SKB Sundsvall IF P14 - Timrå IBC P15 Röd
2024-03-24 10:40 Pantamera Division 9 Syd 248091484 S-vall City P15 Lag 1 - S-vall FBC U P16 Väst Vit
2024-03-24 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091485 Klockarbergets BK P15 Svart - S-vall FBC U P15 Öst 1
2024-03-24 11:00 Pantamera Division 9 Syd 248091486 Timrå IBC P15 Svart - Klockarbergets BK P15 Grön
2024-03-24 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091487 S-vall FBC U P15 Öst 3 - S-vall City P15 Lag 3
2024-03-24 11:20 Pantamera Division 9 Syd 248091488 Timrå IBC P15 Röd - S-vall City P15 Lag 1
2024-03-24 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091489 SKB Sundsvall IF P14 - Timrå IBC P15 Svart
2024-03-24 11:40 Pantamera Division 9 Syd 248091490 S-vall FBC U P16 Väst Vit - Klockarbergets BK P15 Grön
2024-03-24 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091491 S-vall FBC U P15 Öst 1 - S-vall City P15 Lag 3
2024-03-24 12:00 Pantamera Division 9 Syd 248091492 S-vall FBC U P15 Öst 3 - Klockarbergets BK P15 Svart
2024-03-24 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091493 Timrå IBC P15 Vit - S-vall FBC U P15 Öst 2
2024-03-24 12:20 Pantamera Division 9 Syd 248091494 S-vall FBC U P16 Väst Svart - FBC Lo P15
2024-03-24 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091495 S-vall City P15 Lag 2 - Klockarbergets BK P15 Gul
2024-03-24 12:40 Pantamera Division 9 Syd 248091496 SKB Sundsvall IF F14 - S-vall City P15 Lag 4
2024-03-24 13:00 Pantamera Division 9 Syd 248091497 S-vall FBC U P15 Öst 4 - S-vall City P15 Lag 5
2024-03-24 13:00 Pantamera Division 9 Syd 248091498 Timrå IBC P15 Vit - S-vall FBC U P16 Väst Svart
2024-03-24 13:20 Pantamera Division 9 Syd 248091499 S-vall FBC U P15 Öst 2 - FBC Lo P15
2024-03-24 13:20 Pantamera Division 9 Syd 248091500 S-vall City P15 Lag 2 - SKB Sundsvall IF F14
2024-03-24 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091501 Klockarbergets BK P15 Gul - S-vall City P15 Lag 5
2024-03-24 13:40 Pantamera Division 9 Syd 248091502 S-vall FBC U P15 Öst 4 - S-vall City P15 Lag 4
2024-03-24 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091503 FBC Lo P15 - Timrå IBC P15 Vit
2024-03-24 14:00 Pantamera Division 9 Syd 248091504 S-vall FBC U P16 Väst Svart - SKB Sundsvall IF F14
2024-03-24 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091505 S-vall FBC U P15 Öst 2 - S-vall City P15 Lag 5
2024-03-24 14:20 Pantamera Division 9 Syd 248091506 S-vall City P15 Lag 2 - S-vall FBC U P15 Öst 4
2024-03-24 14:40 Pantamera Division 9 Syd 248091507 Klockarbergets BK P15 Gul - S-vall City P15 Lag 4
2024-03-24 14:40 Pantamera Division 9 Syd 248091508 SKB Sundsvall IF F14 - Timrå IBC P15 Vit
2024-03-24 15:00 Pantamera Division 9 Syd 248091509 S-vall City P15 Lag 5 - FBC Lo P15
2024-03-24 15:00 Pantamera Division 9 Syd 248091510 S-vall City P15 Lag 2 - S-vall FBC U P16 Väst Svart
2024-03-24 15:20 Pantamera Division 9 Syd 248091511 S-vall City P15 Lag 4 - S-vall FBC U P15 Öst 2
2024-03-24 15:20 Pantamera Division 9 Syd 248091512 S-vall FBC U P15 Öst 4 - Klockarbergets BK P15 Gul
April
2024-04-17 19:00 Kval till SSL Herr Play Off 2B 580045004 Sundsvall FBC - Warberg IC

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis