Höglunda

Adress
Parkgatan 17, 852 38 SUNDSVALL





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-05 14:00 Träningsmatcher Herr 245000011 Sundsvall City IBC U Utveckling - Vattjoms IK Herr Utv
Oktober
2020-10-10 Herrjunior B 241302002 Sundsvall FBC U P05 - Sundsvall FBC U P05 Svart
2020-10-17 17:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041065 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Vattjom F08/09
2020-10-24 17:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041070 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Vattjom F08/09
November
2020-11-15 11:00   Uppskj. Pantamera Pojkar Division 4 B 248042027 Sundsvall City IBC U P07 - G/K IBS P08
2020-11-21 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041016 Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall GBK P07
2020-11-21 15:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053014 Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2020-11-22 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061028 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Vakant 1
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062031 Timrå IBC P10 - Klockarberget BK P09
2020-11-22 12:45 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062032 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2020-11-22 13:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062033 Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2020-11-22 15:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201044 Sundsvall City IBC U - Fränsta IK
2020-11-22 17:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001017 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange - Gullänget-Kroksta IBS F05
2020-11-28 11:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031018 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange - Nätra IBK F08-09
2020-11-28 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061042 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - IBK Härnösand P09
2020-11-28 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051018 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P08 Röd
2020-11-28 14:45 Pantamera Flickor Division 1A 247001007 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange - Jäbo IK F05/06
2020-11-28 17:00   Uppskj. Herrar Division 2 Mittsverige 241202055 Sundsvall City IBC U - Alfta IBK
2020-11-29 11:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021018 Sundsvall City U P06 Svart - Örnsköldsvik IBK P06
2020-11-29 11:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041024 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Örnsköldsvik IBK F09
2020-11-29 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041006 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - G/K IBS F09
2020-11-29 14:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041017 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Örnsköldsvik IBK F09
2020-11-29 16:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011018 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - Sundsvall FBC U Röd
2020-11-29 18:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022025 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange - Vattjoms IK F-06/08
December
2020-12-05 11:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042018 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart
2020-12-05 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042019 Sundsvall City IBC U P07 - Vattjoms IK P-07
2020-12-05 15:30 Herrar Division 3 241402031 Sundsvall City IBC U - IBK Härnösand
2020-12-05 18:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022017 Sundsvall City U P06 Orange - Timrå IBC P06 Röd
2020-12-06 10:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041029 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Moälvens IBK F09
2020-12-06 11:45 Pantamera Flickor Division 1B 247002017 Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06 - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange
2020-12-06 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052004 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - FBC Lo P07-08
2020-12-06 15:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201057 Sundsvall City IBC U - Hudik/Björkberg IBK
2020-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021024 Sundsvall City U P06 Svart - Sundsvall FBC U P05 Vit
2020-12-12 12:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011024 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2020-12-12 14:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053024 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Jäbo IK P08
2020-12-12 16:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021024 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - Klockarbergets BK F06/07
2020-12-13 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051024 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2020-12-13 15:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041018 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Vattjom F08/09
2020-12-19 11:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041026 Sundsvall GBK P07 - Örnsköldsvik IBK P07
2020-12-19 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061054 Sundsvall FBC U P09 Öst Vit - Sundsvall FBC U P09 Väst
2020-12-19 14:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061055 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Timrå IBC P09 Svart
2020-12-19 15:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061056 Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2020-12-19 17:00   Uppskj. Herrar Division 2 Mittsverige 241202075 Sundsvall City IBC U - Jemtland Innebandy
Januari
2021-01-09 10:45 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012025 Sundsvall City U P06 Svart - IBK Härnösand 05
2021-01-09 13:00 Herrar Division 3 241402042 Sundsvall City IBC U - Jäbo IK H3
2021-01-09 15:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072025 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - G/K IBS F07
2021-01-09 17:00 Pantamera Flickor Division 1B 247002025 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange
2021-01-10 11:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042025 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Timrå IBC P08
2021-01-10 13:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054025 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Vattjoms IK P08 Svart
2021-01-10 15:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201077 Sundsvall City IBC U - Jemtland Innebandy
2021-01-16 15:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042031 Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2021-01-16 17:00   Uppskj. Herrar Division 2 Mittsverige 241202087 Sundsvall City IBC U - IBK Strömsund
2021-01-17 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052030 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Vattjoms IK P08 Röd
2021-01-23 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051032 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - FBC Lo P07-08
2021-01-23 12:45 Pantamera Flickor Division 1A 247001029 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange - Vattjoms IK F04/05 Svart
2021-01-23 16:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031041 Sundsvall City U P06 Orange - FBC Lo P06
2021-01-24 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053030 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2021-01-24 13:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021039 Sundsvall City U P06 Svart - Nätra IBK P06-07 Svart
2021-01-24 15:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201089 Sundsvall City IBC U - Vattjoms IK
2021-01-24 17:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021031 Sundsvall FBC U P05 Vit - Nätra IBK P06-07 Svart
2021-01-30 17:00   Uppskj. Herrar Division 2 Mittsverige 241202099 Sundsvall City IBC U - Vattjoms IK
2021-01-31 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053026 Sundsvall GBK P08 - Jäbo IK P08
2021-01-31 12:30 Herrar Division 3 241402056 Sundsvall City IBC U - Klockarbergets BK Herr Utv
2021-01-31 15:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201091 Sundsvall City IBC U - IK Ljusdal Dam
Februari
2021-02-06 11:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011031 Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06 - IBK Ånge F05-06
2021-02-06 12:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021039 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - IBK Härnösand F07/08
2021-02-06 14:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011039 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - IBK Ånge F05-06
2021-02-06 16:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041038 Sundsvall GBK P07 - Timrå IBC P07
2021-02-06 18:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053038 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart
2021-02-07 11:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031039 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange - Sundsvall FBC U F08/09
2021-02-07 12:45 Pantamera Flickor Division 1A 247001037 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange - Fränsta IK 04-05
2021-02-07 15:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031040 Sundsvall City U P06 Orange - Fränsta IK P06-08 Blå
2021-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022026 Sundsvall City U P06 Orange - Örnsköldsvik IBK P06
2021-02-13 12:30 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054038 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall GBK P08
2021-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022038 Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05 - Örnsköldsvik IBK P06
2021-02-13 15:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042040 Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart
2021-02-14 13:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052037 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - IBK Härnösand P08
2021-02-14 15:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201104 Sundsvall City IBC U - Söderhamns IBF
2021-02-19 19:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053042 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Svart
2021-02-20 09:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051042 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P-07
2021-02-20 10:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011039 FBC Nordic Sundsvall 04/05 - Moälvens IBK P05
2021-02-20 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031031 Sundsvall City U P06 Orange - Moälvens IBK P07
2021-02-20 14:30 Herrar Division 3 241402065 Sundsvall City IBC U - FBC Lo Herr Utv
2021-02-20 17:00   Uppskj. Herrar Division 2 Mittsverige 241202115 Sundsvall City IBC U - FBC Lo
2021-02-21 Herrjunior B 241302044 Sundsvall FBC U P05 - IBK Härnösand P04
2021-02-21 11:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011042 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - IBK Härnösand 05/06
2021-02-21 16:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021042 Sundsvall City U P06 Svart - FBC Nordic Sundsvall 05
2021-02-21 18:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021042 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - Sundsvalls IBF F07-08 Haga
2021-02-27 11:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022057 Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05 - Timrå IBC P06 Röd
2021-02-27 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053046 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2021-02-27 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041046 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07
2021-02-27 15:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041047 Sundsvall City IBC U P07 - Timrå IBC P07
2021-02-27 17:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201117 Sundsvall City IBC U - Timrå IBC
2021-02-28 14:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041069 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2021-02-28 16:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031045 Sundsvall City U P06 Orange - IBK Härnösand P06-07
Mars
2021-03-06 11:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022003 Sundsvall City U P06 Orange - Nätra IBK P06-07 Svart
2021-03-06 12:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022046 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange - Nätra IBK F07/09
2021-03-06 12:30 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054046 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall GBK P08
2021-03-06 14:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022047 Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05 - Nätra IBK P06-07 Svart
2021-03-06 15:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042046 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall GBK P07
2021-03-06 17:00 Herrar Division 3 241402075 Sundsvall City IBC U - Fränsta IK Herr_Utv
2021-03-07 10:45 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012046 Sundsvall City U P06 Svart - Timrå IBC P06 Svart
2021-03-07 13:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072046 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - Nätra IBK F06
2021-03-07 15:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241202128 Sundsvall City IBC U - IBK Härnösand
2021-03-07 17:15 Pantamera Flickor Division 1B 247002045 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2021-03-14 15:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201130 Sundsvall City IBC U - Sundsvalls IBF 2
2021-03-20 11:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031032 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange - FBC Lo F07/08
2021-03-20 12:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041058 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07
2021-03-20 14:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031050 Sundsvall FBC U F08/09 - FBC Lo F07/08
2021-03-20 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031052 Sundsvall City U P06 Orange - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2021-03-21 Herrjunior B 241302049 Sundsvall FBC U P05 - G/K IBS HJ
2021-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041049 Sundsvall GBK P07 - Timrå IBC P08
2021-03-21 15:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041061 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2021-03-27 09:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061115 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P09 Öst Vit
2021-03-27 11:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072055 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Jäbo IK F07
2021-03-27 12:15 Pantamera Flickor Division 1B 247002053 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit
2021-03-27 14:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072047 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Jäbo IK F07
2021-03-27 16:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041067 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Klockarbergets BK F08/09
2021-03-28 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031054 Sundsvall City U P06 Orange - Vakant 1
2021-03-28 11:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011053 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - Timrå IBC Flickor 05-07
2021-03-28 17:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021053 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - Vattjoms IK F-06/08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis