Nolaskolan

Adress
Nygatan 32, 891 34 ÖRNSKÖLDSVIK





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 13:30 Träningsmatcher barn o ungdom 247000001 Moälvens IBK F09 - Gullänget-Kroksta IBS F09
November
2022-11-26 09:30 Pantamera Division 8 Norr 248082001 Moälvens IBK F13 Orange - G/K IBS F13/14 Blå
2022-11-26 09:30 Pantamera Division 8 Norr 248082002 Moälvens IBK F13 Svart - G/K IBS F13/14 Vit
2022-11-26 10:10 Pantamera Division 8 Norr 248082005 Moälvens IBK F13 Svart - G/K IBS F13/14 Blå
2022-11-26 10:10 Pantamera Division 8 Norr 248082006 Höglands AIF F13-14 Svart - Moälvens IBK F13 Orange
2022-11-26 10:30 Pantamera Division 8 Norr 248082007 Moälvens IBK F13 Vit - G/K IBS F13/14 Vit
2022-11-26 10:50 Pantamera Division 8 Norr 248082010 Moälvens IBK F13 Orange - G/K IBS F13/14 Vit
2022-11-26 11:10 Pantamera Division 8 Norr 248082012 Moälvens IBK F13 Vit - Höglands AIF F13-14 Vit
2022-11-26 11:30 Pantamera Division 8 Norr 248082013 G/K IBS F13/14 Blå - Höglands AIF F13-14 Svart
2022-11-26 11:50 Pantamera Division 8 Norr 248082015 Moälvens IBK F13 Svart - Höglands AIF F13-14 Vit
2022-11-26 12:10 Pantamera Division 8 Norr 248082017 Moälvens IBK F13 Vit - G/K IBS F13/14 Blå
2022-11-26 12:30 Pantamera Division 8 Norr 248082019 G/K IBS P13-14 Blå - Moälvens IBK P13 Orange
2022-11-26 12:30 Pantamera Division 8 Norr 248082020 G/K IBS P13-14 Vit - Moälvens IBK P13 Svart
2022-11-26 12:50 Pantamera Division 8 Norr 248082021 G/K IBS P13-14 Svart - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd
2022-11-26 12:50 Pantamera Division 8 Norr 248082022 Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Röd
2022-11-26 13:10 Pantamera Division 8 Norr 248082023 Nätra IBK P12-13 1 - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
2022-11-26 13:10 Pantamera Division 8 Norr 248082024 G/K IBS P13-14 Blå - Moälvens IBK P13 Svart
2022-11-26 13:30 Pantamera Division 8 Norr 248082025 G/K IBS P13-14 Vit - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd
2022-11-26 13:30 Pantamera Division 8 Norr 248082026 G/K IBS P13-14 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Röd
2022-11-26 13:50 Pantamera Division 8 Norr 248082027 Moälvens IBK P13 Orange - Nätra IBK P12-13 1
2022-11-26 13:50 Pantamera Division 8 Norr 248082028 Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
2022-11-26 14:10 Pantamera Division 8 Norr 248082029 G/K IBS P13-14 Blå - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd
2022-11-26 14:10 Pantamera Division 8 Norr 248082030 G/K IBS P13-14 Vit - Örnsköldsvik IBK P14 Röd
2022-11-26 14:30 Pantamera Division 8 Norr 248082031 Moälvens IBK P13 Svart - Nätra IBK P12-13 1
2022-11-26 14:30 Pantamera Division 8 Norr 248082032 G/K IBS P13-14 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
2022-11-26 14:50 Pantamera Division 8 Norr 248082033 Moälvens IBK P13 Orange - Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart
2022-11-26 14:50 Pantamera Division 8 Norr 248082034 Örnsköldsvik IBK P14 Röd - G/K IBS P13-14 Blå
2022-11-26 15:10 Pantamera Division 8 Norr 248082035 G/K IBS P13-14 Vit - Nätra IBK P12-13 1
2022-11-26 15:10 Pantamera Division 8 Norr 248082036 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Moälvens IBK P13 Svart
2022-11-26 15:30 Pantamera Division 8 Norr 248082037 G/K IBS P13-14 Svart - Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart
2022-11-26 15:30 Pantamera Division 8 Norr 248082038 Moälvens IBK P13 Orange - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
Januari
2023-01-15 13:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051156 Husums IBK F11 - Gullänget-Kroksta IBS F11-12
2023-01-15 14:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051157 Jäbo IK F12 Svart - Höglands AIF F12
Februari
2023-02-05 08:30 Pantamera Division 8 Norr 248082121 Jäbo IK P14 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
2023-02-05 08:30 Pantamera Division 8 Norr 248082122 Husums IBK PF13/14 - Moälvens IBK P14 Orange
2023-02-05 08:50 Pantamera Division 8 Norr 248082123 Jäbo IK P14 Rosa - Örnsköldsvik IBK P14 Röd
2023-02-05 08:50 Pantamera Division 8 Norr 248082124 Moälvens IBK P14 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Vit
2023-02-05 09:10 Pantamera Division 8 Norr 248082125 Moälvens IBK P14 Orange - Jäbo IK P14 Svart
2023-02-05 09:10 Pantamera Division 8 Norr 248082126 Örnsköldsvik IBK P14 Svart - Husums IBK PF13/14
2023-02-05 09:30 Pantamera Division 8 Norr 248082127 Örnsköldsvik IBK P14 Vit - Jäbo IK P14 Rosa
2023-02-05 09:30 Pantamera Division 8 Norr 248082128 Örnsköldsvik IBK P14 Röd - Moälvens IBK P14 Svart
2023-02-05 09:50 Pantamera Division 8 Norr 248082129 Jäbo IK P14 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Vit
2023-02-05 09:50 Pantamera Division 8 Norr 248082130 Moälvens IBK P14 Orange - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
2023-02-05 10:10 Pantamera Division 8 Norr 248082131 Husums IBK PF13/14 - Örnsköldsvik IBK P14 Röd
2023-02-05 10:10 Pantamera Division 8 Norr 248082132 Jäbo IK P14 Rosa - Moälvens IBK P14 Svart
2023-02-05 10:30 Pantamera Division 8 Norr 248082133 Moälvens IBK P14 Orange - Örnsköldsvik IBK P14 Vit
2023-02-05 10:30 Pantamera Division 8 Norr 248082134 Örnsköldsvik IBK P14 Röd - Jäbo IK P14 Svart
2023-02-05 10:50 Pantamera Division 8 Norr 248082135 Husums IBK PF13/14 - Jäbo IK P14 Rosa
2023-02-05 10:50 Pantamera Division 8 Norr 248082136 Örnsköldsvik IBK P14 Svart - Moälvens IBK P14 Svart
2023-02-05 11:10 Pantamera Division 8 Norr 248082137 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Moälvens IBK P13 Orange
2023-02-05 11:10 Pantamera Division 8 Norr 248082138 G/K IBS P13-14 Blå - Nätra IBK P12-13 1
2023-02-05 11:30 Pantamera Division 8 Norr 248082139 Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart - Moälvens IBK P13 Svart
2023-02-05 11:30 Pantamera Division 8 Norr 248082140 G/K IBS P13-14 Vit - Nätra IBK P12-13 2
2023-02-05 11:50 Pantamera Division 8 Norr 248082141 Höglands AIF P13 - G/K IBS P13-14 Svart
2023-02-05 11:50 Pantamera Division 8 Norr 248082142 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Nätra IBK P12-13 1
2023-02-05 12:10 Pantamera Division 8 Norr 248082143 Moälvens IBK P13 Orange - G/K IBS P13-14 Blå
2023-02-05 12:10 Pantamera Division 8 Norr 248082144 Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart - G/K IBS P13-14 Vit
2023-02-05 12:30 Pantamera Division 8 Norr 248082145 Nätra IBK P12-13 2 - G/K IBS P13-14 Svart
2023-02-05 12:30 Pantamera Division 8 Norr 248082146 Moälvens IBK P13 Svart - Höglands AIF P13
2023-02-05 12:50 Pantamera Division 8 Norr 248082147 Nätra IBK P12-13 1 - Moälvens IBK P13 Orange
2023-02-05 12:50 Pantamera Division 8 Norr 248082148 G/K IBS P13-14 Blå - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd
2023-02-05 13:10 Pantamera Division 8 Norr 248082149 G/K IBS P13-14 Vit - Moälvens IBK P13 Svart
2023-02-05 13:10 Pantamera Division 8 Norr 248082150 G/K IBS P13-14 Svart - Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart
2023-02-05 13:30 Pantamera Division 8 Norr 248082151 Höglands AIF P13 - Nätra IBK P12-13 2
2023-02-05 13:30 Pantamera Division 8 Norr 248082152 Moälvens IBK P13 Orange - G/K IBS P13-14 Blå
2023-02-05 13:50 Pantamera Division 8 Norr 248082153 Nätra IBK P12-13 1 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Svart
2023-02-05 13:50 Pantamera Division 8 Norr 248082154 G/K IBS P13-14 Svart - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd
2023-02-05 14:10 Pantamera Division 8 Norr 248082155 Moälvens IBK P13 Svart - Nätra IBK P12-13 1
2023-02-05 14:10 Pantamera Division 8 Norr 248082156 Höglands AIF P13 - G/K IBS P13-14 Vit
2023-02-05 14:30 Pantamera Division 8 Norr 248082157 Jäbo IK F13 Rosa - Höglands AIF F13-14 Vit
2023-02-05 14:30 Pantamera Division 8 Norr 248082158 Moälvens IBK F13 Svart - G/K IBS F13/14 Blå
2023-02-05 14:50 Pantamera Division 8 Norr 248082159 Jäbo IK F13 Svart - Höglands AIF F13-14 Svart
2023-02-05 14:50 Pantamera Division 8 Norr 248082160 Moälvens IBK F13 Orange - G/K IBS F13/14 Vit
2023-02-05 15:10 Pantamera Division 8 Norr 248082161 Jäbo IK F13 Vit - Moälvens IBK F13 Vit
2023-02-05 15:10 Pantamera Division 8 Norr 248082162 G/K IBS F13/14 Blå - Jäbo IK F13 Rosa
2023-02-05 15:30 Pantamera Division 8 Norr 248082163 Höglands AIF F13-14 Vit - Moälvens IBK F13 Svart
2023-02-05 15:30 Pantamera Division 8 Norr 248082164 G/K IBS F13/14 Vit - Jäbo IK F13 Svart
2023-02-05 15:50 Pantamera Division 8 Norr 248082165 Höglands AIF F13-14 Svart - Moälvens IBK F13 Vit
2023-02-05 15:50 Pantamera Division 8 Norr 248082166 Moälvens IBK F13 Orange - Jäbo IK F13 Vit
2023-02-05 16:10 Pantamera Division 8 Norr 248082167 Jäbo IK F13 Rosa - Moälvens IBK F13 Svart
2023-02-05 16:10 Pantamera Division 8 Norr 248082168 G/K IBS F13/14 Blå - Höglands AIF F13-14 Vit
2023-02-05 16:30 Pantamera Division 8 Norr 248082169 Jäbo IK F13 Svart - Moälvens IBK F13 Orange
2023-02-05 16:30 Pantamera Division 8 Norr 248082170 Moälvens IBK F13 Vit - G/K IBS F13/14 Vit
2023-02-05 16:50 Pantamera Division 8 Norr 248082171 Höglands AIF F13-14 Svart - Jäbo IK F13 Vit
2023-02-05 16:50 Pantamera Division 8 Norr 248082172 Moälvens IBK F13 Svart - G/K IBS F13/14 Blå
2023-02-05 17:10 Pantamera Division 8 Norr 248082173 Jäbo IK F13 Rosa - Moälvens IBK F13 Vit
2023-02-05 17:10 Pantamera Division 8 Norr 248082174 Höglands AIF F13-14 Vit - Jäbo IK F13 Svart
2023-02-05 17:30 Pantamera Division 8 Norr 248082175 Moälvens IBK F13 Orange - Höglands AIF F13-14 Svart
2023-02-05 17:30 Pantamera Division 8 Norr 248082176 G/K IBS F13/14 Vit - Jäbo IK F13 Vit
2023-02-11 10:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052038 Örnsköldsvik IBK P10 - Nätra IBK P10/11
2023-02-12 12:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022040 G/K IBS P08 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2023-02-12 13:45 Pantamera Flickor Division 4B 247022038 Höglands AIF F10-11 Blå - G/K IBS F10
2023-02-12 15:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022037 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Jäbo IK F10
2023-02-18 13:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011041 G/K IBS F08 - Sundsvalls IBF F07-08
2023-02-19 10:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072019 Moälvens IBK F09 - Klockarbergets BK F08/09
2023-02-19 12:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011044 Jäbo IK F09 - Sundsvall FBC U F08/09
2023-02-19 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021042 Höglands AIF F10 Vit - Klockarbergets BK F08/09
2023-02-25 10:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021047 G/K IBS P08 - IBK Härnösand P08
2023-02-25 11:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011046 Jäbo IK F09 - Nätra IBK/ÖIBF F07/09
2023-02-25 13:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021056 Jäbo IK P08 - IBK Härnösand P08
2023-02-25 14:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021046 G/K IBS F10 - Höglands AIF F10 Vit
2023-02-25 16:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021048 Moälvens IBK F10 - Örnsköldsvik IBK F10
2023-02-26 10:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051047 G/K IBS P10 - Husums IBK PF09
2023-02-26 11:45 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051045 Örnsköldsviks IBK P09 - Moälvens IBK P10
2023-02-26 13:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071045 Örnsköldsvik IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
Mars
2023-03-04 13:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022048 Örnsköldsvik IBK F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart
2023-03-04 14:45 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042046 Höglands AIF P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2023-03-05 10:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052027 G/K IBS P10 - Vakant 1
2023-03-05 11:45 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052045 Moälvens IBK P10 - Jäbo IK P10
2023-03-05 13:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052047 Örnsköldsvik IBK P10 - G/K IBS P10
2023-03-18 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063075 Jäbo IK P11 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2023-03-18 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063076 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Örnsköldsvik IBK P10
2023-03-18 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063077 Moälvens IBK P11/12 Svart - G/K IBS P11 Vit
2023-03-18 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063078 G/K IBS P11 Blå - Jäbo IK P11
2023-03-18 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063079 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Husums IBK P11-12
2023-03-18 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063080 Moälvens IBK P11/12 Orange - Jäbo IK P10
2023-03-18 15:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063081 Örnsköldsvik IBK P10 - Husums IBK P11-12
2023-03-18 16:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063082 Jäbo IK P10 - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2023-03-19 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022050 G/K IBS P08 - Jäbo IK P08
2023-03-19 08:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051182 Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit - Jäbo IK F12 Rosa
2023-03-19 09:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051183 Gullänget-Kroksta IBS F11-12 - Höglands AIF F12
2023-03-19 10:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051184 Jäbo IK F12 Svart - IBK Härnösand F12-13 Vit
2023-03-19 10:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051185 Jäbo IK F12 Rosa - Gullänget-Kroksta IBS F11-12
2023-03-19 11:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051186 Höglands AIF F12 - IBK Härnösand F12-13 Vit
2023-03-19 12:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051187 IBK Härnösand F12-13 Blå - Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit
2023-03-19 13:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051188 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Husums IBK F11
2023-03-19 13:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051189 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Jäbo IK F12 Svart
2023-03-19 14:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051190 Husums IBK F11 - IBK Härnösand F12-13 Vit
2023-03-19 15:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051191 IBK Härnösand F12-13 Blå - Jäbo IK F12 Rosa
2023-03-25 10:45 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052056 Örnsköldsvik IBK P10 - FBC Lo P10
2023-03-25 12:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022054 G/K IBS F10 - Vattjom F10-11 Svart
2023-03-25 13:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072055 Moälvens IBK F10 - Moälvens IBK F09
2023-03-25 15:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022032 Örnsköldsvik IBK F10 - Klockarbergets BK F11
2023-03-26 10:45 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051054 Örnsköldsviks IBK P09 - Nätra IBK P10/11
2023-03-26 12:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071054 Örnsköldsvik IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2023-03-26 13:45 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051041 Örnsköldsviks IBK P09 - IBK Härnösand P09-10
2023-03-26 15:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071041 Örnsköldsvik IBK F09 - Brunflo FK F08-10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis