Hagahallen

Adress
Sundsvall





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 10:30 Träningsmatcher barn o ungdom 247000010 Sundsvalls IBF F08 - Sundsvalls IBF Utveckling
December
2022-12-10 12:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031022 Timrå IBC P09 Öst 1 - Sundsvall City IBC P07-08 Vit
Februari
2023-02-04 12:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201042 Sundsvalls IBF Utveckling - Jemtland Innebandy
2023-02-04 14:30 Damer Utveckling A 242301065 Sundsvall FBC Ungdom - Timrå IBC Damutveckling
2023-02-04 17:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011040 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Vattjoms IK P-07
2023-02-05 12:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041038 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P09
2023-02-05 15:00 Herrar Utveckling 241502090 FBC Nordic/Sundsvall City - Brunflo FK A-lag
2023-02-11 14:00 Pantamera Flickor Division 1B 247002045 Sundsvalls IBF F07 - G/K IBS F08
2023-02-12 12:00 Herrar Utveckling 241502093 Sundsvall FBC Ungdom J18 - Timrå IBC HJ18
2023-02-12 14:45 Pantamera Flickor Division 2B 247012040 Sundsvall FBC U F08/09 - IBK Härnösand F08-10
2023-02-15 20:00 Herrar Utveckling 241502106 Sundsvall FBC Ungdom J18 - FBC Nordic/Sundsvall City
2023-02-18 13:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022027 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart
2023-02-19 10:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021055 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Moälvens IBK F10
2023-02-19 12:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041042 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P09
2023-02-19 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021041 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Moälvens IBK F10
2023-02-19 15:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041044 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2023-02-20 20:00 Herrar Utveckling 241502102 FBC Nordic/Sundsvall City - Sundsvall GBK Utv
2023-02-22 20:00 Herrar Utveckling 241502114 FBC Nordic/Sundsvall City - IFK Nyland HU
2023-02-24 19:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021047 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Klockarbergets BK F08/09
2023-02-25 11:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041047 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P09
2023-02-25 13:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041046 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2023-02-26 12:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071046 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - IBK Härnösand F08-10
2023-02-26 17:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011045 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Sundsvall FBC U P08
Mars
2023-03-04 11:15 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042048 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09-10
2023-03-04 12:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022046 Sundsvall FBC U P09 Väst - Timrå IBC P08
2023-03-04 14:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011028 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Vattjoms IK P-07
2023-03-04 16:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012031 Sundsvall FBC U F08/09 - Örnsköldsvik IBK F09
2023-03-19 15:00 Herrar Utveckling 241502126 FBC Nordic/Sundsvall City - FBC Lo Utv
2023-03-25 11:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052012 Sundsvall City IBC U P10 - G/K IBS P10
2023-03-25 14:15 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052055 Klockarberget BK P09-10 - G/K IBS P10
2023-03-26 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031056 Timrå IBC P09 Öst 1 - Sundsvall GBK P08
2023-03-26 10:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001041 Klockarbergets BK F06/07 - Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Svart
2023-03-26 12:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011054 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Timrå IBC P07-08
2023-03-26 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021054 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - G/K IBS F10
2023-03-26 15:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001055 Sundsvalls IBF F08 - Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis