Oktober |
2023-10-28 09:30 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035021 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart |
|
2023-10-28 09:30 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035022 |
Söderbärke Goif 1 - Krylbo AIS 2 |
|
2023-10-28 10:45 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035023 |
IBF Falun UoB Rosa - Krylbo AIS 1 |
|
2023-10-28 10:45 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035024 |
Krylbo AIS 2 - IBF Falun UoB Svart |
|
2023-10-28 12:15 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035025 |
IBF Falun UoB Rosa - Söderbärke Goif 1 |
|
2023-10-28 12:15 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035026 |
IBF Falun UoB Svart - Krylbo AIS 1 |
|
2023-10-28 13:30 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035027 |
Krylbo AIS 2 - IBF Falun UoB Rosa |
|
2023-10-28 13:30 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) |
034035028 |
Söderbärke Goif 1 - Krylbo AIS 1 |
|
2023-10-29 09:30 |
Flickor Grön Division 1 (2014) |
034030007 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa |
|
2023-10-29 09:30 |
Flickor Grön Division 1 (2014) |
034030008 |
IBF Ludvika - IBF Säter |
|
2023-10-29 10:45 |
Flickor Grön Division 1 (2014) |
034030009 |
IBF Säter - IBF Falun UoB Svart |
|
2023-10-29 10:45 |
Flickor Grön Division 1 (2014) |
034030010 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika |
|
2023-10-29 12:00 |
Flickor Grön Division 1 (2014) |
034030011 |
IBF Säter - IBF Falun UoB Rosa |
|
2023-10-29 12:00 |
Flickor Grön Division 1 (2014) |
034030012 |
IBF Ludvika - IBF Falun UoB Svart |
|
December |
2023-12-17 09:30 |
Flickor Grön Division 3 (2016) |
034032017 |
IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF |
|
2023-12-17 10:30 |
Flickor Grön Division 3 (2016) |
034032019 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika |
|
2023-12-17 10:30 |
Flickor Grön Division 3 (2016) |
034032020 |
IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF |
|
2023-12-17 11:30 |
Flickor Grön Division 3 (2016) |
034032021 |
Sundborns GOIF - IBF Ludvika |
|
2023-12-17 11:30 |
Flickor Grön Division 3 (2016) |
034032022 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa |
|
2023-12-17 12:30 |
Flickor Grön Division 3 (2016) |
034032023 |
IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa |
|
Mars |
2024-03-23 08:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 1 Grupp A |
039015001 |
IBF Borlänge - Samuelsdals IF |
|
2024-03-23 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp A |
039017001 |
IBF Ludvika 1 - Söderbärke Goif 2 |
|
2024-03-23 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp A |
039017002 |
KFUM Falun Röd - Nås IF |
|
2024-03-23 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp B |
039018001 |
IBF Borlänge - Samuelsdals IF 1 |
|
2024-03-23 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp B |
039018002 |
IBF Ludvika 2 - KFUM Falun Svart |
|
2024-03-23 08:55 |
Knattespelen Flickor Grön Division 1 Grupp A |
039015002 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Säter |
|
2024-03-23 09:35 |
Knattespelen Flickor Grön Division 1 Grupp A |
039015003 |
IBF Säter - IBF Borlänge |
|
2024-03-23 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp A |
039017003 |
Nås IF - IBF Ludvika 1 |
|
2024-03-23 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp A |
039017004 |
KFUM Falun Röd - Söderbärke Goif 2 |
|
2024-03-23 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp B |
039018003 |
KFUM Falun Svart - IBF Borlänge |
|
2024-03-23 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp B |
039018004 |
IBF Ludvika 2 - Samuelsdals IF 1 |
|
2024-03-23 10:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 1 Grupp A |
039015004 |
IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF |
|
2024-03-23 11:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 1 Grupp A |
039015005 |
IBF Borlänge - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-23 11:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp A |
039017005 |
IBF Ludvika 1 - KFUM Falun Röd |
|
2024-03-23 11:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp A |
039017006 |
Nås IF - Söderbärke Goif 2 |
|
2024-03-23 11:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp B |
039018005 |
IBF Borlänge - IBF Ludvika 2 |
|
2024-03-23 11:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp B |
039018006 |
KFUM Falun Svart - Samuelsdals IF 1 |
|
2024-03-23 11:55 |
Knattespelen Flickor Grön Division 1 Grupp A |
039015006 |
IBF Säter - Samuelsdals IF |
|
2024-03-23 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp A |
039010001 |
Bjursås IK Grön - Ornäs IK |
|
2024-03-23 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp A |
039010002 |
IBF Borlänge Vit - KAIS Mora UIF Röd |
|
2024-03-23 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp D |
039028005 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Säter 2 |
|
2024-03-23 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp D |
039028006 |
LI20 IBF 1 - Samuelsdals IF 3 |
|
2024-03-23 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp B |
039011001 |
Bjursås IK Vit - Samuelsdals IF |
|
2024-03-23 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp B |
039011002 |
IBF Falun UoB P2014 - KAIS Mora UIF Svart |
|
2024-03-23 14:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp C |
039012001 |
Hälsinggårdens AIK Svart - Smedjebackens IBK 2 |
|
2024-03-23 14:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp C |
039012002 |
IBF Gagnef - KFUM Falun Röd |
|
2024-03-23 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp D |
039013001 |
Hälsinggårdens AIK Röd - Smedjebackens IBK 1 |
|
2024-03-23 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp A |
039010003 |
KAIS Mora UIF Röd - Bjursås IK Grön |
|
2024-03-23 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp A |
039010004 |
IBF Borlänge Vit - Ornäs IK |
|
2024-03-23 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp B |
039011003 |
KAIS Mora UIF Svart - Bjursås IK Vit |
|
2024-03-23 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp B |
039011004 |
IBF Falun UoB P2014 - Samuelsdals IF |
|
2024-03-23 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp E |
039014001 |
IBF Borlänge Blå - Vakant |
|
2024-03-23 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp C |
039012003 |
KFUM Falun Röd - Hälsinggårdens AIK Svart |
|
2024-03-23 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp C |
039012004 |
IBF Gagnef - Smedjebackens IBK 2 |
|
2024-03-23 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp D |
039013003 |
KFUM Falun Svart - Hälsinggårdens AIK Röd |
|
2024-03-23 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp E |
039014003 |
Nås IF - IBF Borlänge Blå |
|
2024-03-23 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp A |
039010005 |
Bjursås IK Grön - IBF Borlänge Vit |
|
2024-03-23 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp A |
039010006 |
KAIS Mora UIF Röd - Ornäs IK |
|
2024-03-23 17:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp B |
039011005 |
Bjursås IK Vit - IBF Falun UoB P2014 |
|
2024-03-23 17:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp B |
039011006 |
KAIS Mora UIF Svart - Samuelsdals IF |
|
2024-03-23 17:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp D |
039013005 |
Hälsinggårdens AIK Röd - IBF Ludvika 1 |
|
2024-03-23 18:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp E |
039014005 |
IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika 2 |
|
2024-03-23 18:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp C |
039012005 |
Hälsinggårdens AIK Svart - IBF Gagnef |
|
2024-03-23 18:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp C |
039012006 |
KFUM Falun Röd - Smedjebackens IBK 2 |
|
2024-03-24 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907005 |
IBF Borlänge Vit - Bjursås IK |
|
2024-03-24 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907006 |
IBF Falun UoB Vit - Sundborns GOIF |
|
2024-03-24 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp A |
039019001 |
Bjursås IK - LI20 IBF Blå |
|
2024-03-24 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907007 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Borlänge Blå |
|
2024-03-24 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907008 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Gagnef |
|
2024-03-24 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp B |
039020001 |
Dala-Floda IF - LI20 IBF Grön |
|
2024-03-24 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp C |
039021001 |
IBF Borlänge Blå - Nås IF |
|
2024-03-24 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907009 |
IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Vit |
|
2024-03-24 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907010 |
IBF Gagnef - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-24 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907011 |
Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-24 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907012 |
IBF Borlänge Blå - Bjursås IK |
|
2024-03-24 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp A |
039019003 |
IBF Borlänge Gul - Bjursås IK |
|
2024-03-24 11:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907022 |
IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-24 11:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907024 |
IBF Gagnef - IBF Falun UoB Vit |
|
2024-03-24 11:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp B |
039020003 |
IBF Hedemora 1 - Dala-Floda IF |
|
2024-03-24 11:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp C |
039021003 |
IBF Ludvika 1 - IBF Borlänge Blå |
|
2024-03-24 11:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907023 |
Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-24 11:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 4 Grupp A |
030907021 |
IBF Borlänge Vit - Bjursås IK |
|
2024-03-24 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp A |
039019005 |
Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK1 |
|
2024-03-24 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp F |
039024001 |
IBF Falun UoB Vit - Sundborns GOIF |
|
2024-03-24 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp F |
039024002 |
LI20 IBF 2016 - Samuelsdals IF 2 |
|
2024-03-24 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp G |
039025001 |
Envikens IF - Hälsinggårdens AIK 2 |
|
2024-03-24 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp G |
039025002 |
IBF Falun UoB Röd - Krylbo AIS 2 |
|
2024-03-24 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp D |
039022001 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Röd |
|
2024-03-24 14:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp E |
039023001 |
IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF Röd |
|
2024-03-24 14:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp H |
039026001 |
IBF Ludvika 2 - KFUM Falun |
|
2024-03-24 14:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp H |
039026002 |
IBF Säter 2 - KAIS Mora UIF Svart |
|
2024-03-24 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp F |
039024003 |
Samuelsdals IF 2 - IBF Falun UoB Vit |
|
2024-03-24 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp F |
039024004 |
LI20 IBF 2016 - Sundborns GOIF |
|
2024-03-24 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp D |
039022003 |
Samuelsdals IF 1 - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-24 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp E |
039023003 |
Krylbo AIS 1 - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-24 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp G |
039025003 |
Krylbo AIS 2 - Envikens IF |
|
2024-03-24 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp G |
039025004 |
IBF Falun UoB Röd - Hälsinggårdens AIK 2 |
|
2024-03-24 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp F |
039024005 |
IBF Falun UoB Vit - LI20 IBF 2016 |
|
2024-03-24 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp F |
039024006 |
Samuelsdals IF 2 - Sundborns GOIF |
|
2024-03-24 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp D |
039022005 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Säter 1 |
|
2024-03-24 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp E |
039023005 |
IBF Falun UoB Svart - KAIS Mora UIF Röd |
|
2024-03-24 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp G |
039025005 |
Envikens IF - IBF Falun UoB Röd |
|
2024-03-24 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp G |
039025006 |
Krylbo AIS 2 - Hälsinggårdens AIK 2 |
|
2024-03-24 17:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp H |
039026005 |
IBF Ludvika 2 - IBF Säter 2 |
|
2024-03-24 17:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp H |
039026006 |
KAIS Mora UIF Svart - KFUM Falun |
|