Spelprogram - Pojkar 00

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Forsby FF
IBK Köping
IFK Arboga IBK Blå, Blå, Blå
Knäppmora AIK RÖD, SVART, RÖD
Kungsörs IBK Svart(Div4 Röd), Svart, Svart
MIK Västerås Röd Röd, Vit, Röd
MIK Västerås Vit Röd, Vit, Röd
Per-Ols IBF en Röd, Svart, Svart
Romfartuna Gymnastik O IF Svart, Grön, Vit
Råby BK
Rönnby SK Orange, Svart, Svarta
Sala Silverstaden IBK Svart, Svart, Svart
Skogsgymnastikens IBS Blå, Blå, Blå
Surahammars IBF Svart/Gul, Svart, Svart/gul
Tillberga IK Grön, Svart, Svart
Västerås IBS P01-Röd Vit, Svart, Vit
Västerås IBS -Svart Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2010-10-09 10:00 1 MIK Västerås Röd - Sala Silverstaden IBK Wenströmska Skolan
2010-10-09 10:00 1 Kungsörs IBK - Forsby FF Sporthallen Kungsör
2010-10-09 10:30 1 Per-Ols IBF en - MIK Västerås Vit Fagerstahallen
2010-10-09 12:30 1 Tillberga IK - Rönnby SK Tillberga Sporthall
2010-10-09 13:00 1 Surahammars IBF - IBK Köping 62
2010-10-10 09:25 1 Västerås IBS P01-Röd - Råby BK
2010-10-10 10:50 1 Västerås IBS -Svart - Skogsgymnastikens IBS
2010-10-10 18:15 1 Romfartuna Gymnastik O IF - Knäppmora AIK Önsta Skolan
Omgång 2
2010-10-10 13:00 2 Skogsgymnastikens IBS - Tillberga IK Klackbergsgården
2010-10-16 09:30 2 Råby BK - IBK Köping Råbyhallen
2010-10-16 09:45 2 Forsby FF - Västerås IBS -Svart
2010-10-16 12:30 2 Västerås IBS P01-Röd - Per-Ols IBF en
2010-10-16 15:00 2 Knäppmora AIK - IFK Arboga IBK Skinnskattebergs Sporthall
2010-10-17 12:15 2 Sala Silverstaden IBK - Romfartuna Gymnastik O IF Sala Idrottshall
2010-10-17 14:15 2 Rönnby SK - Surahammars IBF Fryxelska Skolan
2010-10-18 17:00 2 MIK Västerås Vit - MIK Västerås Röd Wenströmska Skolan
Omgång 3
2010-10-23 10:00 3 MIK Västerås Röd - Västerås IBS P01-Röd Wenströmska Skolan
2010-10-23 11:00 3 Per-Ols IBF en - Råby BK Fagerstahallen
2010-10-23 12:00 3 Kungsörs IBK - Knäppmora AIK Sporthallen Kungsör
2010-10-23 12:30 3 Tillberga IK - Forsby FF Tillberga Sporthall
2010-10-23 13:00 3 Surahammars IBF - Skogsgymnastikens IBS
2010-10-24 09:45 3 IBK Köping - Rönnby SK Ullvihallen
2010-10-24 14:00 3 IFK Arboga IBK - Sala Silverstaden IBK Sturehallen
2010-10-24 18:15 3 Romfartuna Gymnastik O IF - MIK Västerås Vit Önsta Skolan
Omgång 4
2010-10-28 19:15 4 Västerås IBS P01-Röd - Romfartuna Gymnastik O IF
2010-10-30 09:15 4 Forsby FF - Surahammars IBF
2010-10-30 10:00 4 MIK Västerås Vit - IFK Arboga IBK Wenströmska Skolan
2010-10-30 13:30 4 Knäppmora AIK - Västerås IBS -Svart Skinnskattebergs Sporthall
2010-10-31 10:00 4 Råby BK - Rönnby SK Råbyhallen
2010-10-31 12:15 4 Per-Ols IBF en - MIK Västerås Röd Fagerstahallen
2010-10-31 12:30 4 Sala Silverstaden IBK - Kungsörs IBK Sala Idrottshall
2010-10-31 15:00 4 Skogsgymnastikens IBS - IBK Köping Klackbergsgården
Omgång 5
2010-11-20 09:00 5 MIK Västerås Röd - Råby BK Wenströmska Skolan
2010-11-20 12:30 5 Tillberga IK - Knäppmora AIK Tillberga Sporthall
2010-11-20 16:30 5 IFK Arboga IBK - Västerås IBS P01-Röd Vasahallen
2010-11-21 09:45 5 IBK Köping - Forsby FF Ullvihallen
2010-11-21 12:30 5 Västerås IBS -Svart - Sala Silverstaden IBK
2010-11-21 12:45 5 Rönnby SK - Skogsgymnastikens IBS Kristiansborgshallen
2010-11-21 18:15 5 Romfartuna Gymnastik O IF - Per-Ols IBF en Önsta Skolan
2011-02-27 16:00 5 Kungsörs IBK - MIK Västerås Vit Sporthallen Kungsör
Omgång 6
2010-11-27 09:45 6 Forsby FF - Rönnby SK
2010-11-27 10:00 6 Per-Ols IBF en - IFK Arboga IBK Fagerstahallen
2010-11-27 10:30 6 MIK Västerås Röd - Romfartuna Gymnastik O IF Wenströmska Skolan
2010-11-27 11:00 6 Knäppmora AIK - Surahammars IBF Skinnskattebergs Sporthall
2010-11-27 13:45 6 Råby BK - Skogsgymnastikens IBS Råbyhallen
2010-11-28 09:00 6 Sala Silverstaden IBK - Tillberga IK Sala Idrottshall
2010-11-28 14:00 6 Västerås IBS P01-Röd - Kungsörs IBK
2010-12-02 17:00 6 MIK Västerås Vit - Västerås IBS -Svart Wenströmska Skolan
Omgång 7
2010-12-04 10:00 7 Kungsörs IBK - Per-Ols IBF en Sporthallen Kungsör
2010-12-04 11:00 7 Västerås IBS -Svart - Västerås IBS P01-Röd
2010-12-04 12:30 7 Tillberga IK - MIK Västerås Vit Tillberga Sporthall
2010-12-04 14:30 7 IFK Arboga IBK - MIK Västerås Röd Vasahallen
2010-12-05 12:45 7 IBK Köping - Knäppmora AIK Ullvihallen
2010-12-05 16:30 7 Surahammars IBF - Sala Silverstaden IBK
2010-12-05 16:30 7 Skogsgymnastikens IBS - Forsby FF Klackbergsgården
2010-12-05 18:15 7 Romfartuna Gymnastik O IF - Råby BK Önsta Skolan
Omgång 8
2010-12-11 08:15 8 Råby BK - Forsby FF Råbyhallen
2010-12-11 10:30 8 MIK Västerås Röd - Kungsörs IBK Wenströmska Skolan
2010-12-11 12:00 8 MIK Västerås Vit - Surahammars IBF Wenströmska Skolan
2010-12-11 12:30 8 Knäppmora AIK - Rönnby SK Skinnskattebergs Sporthall
2010-12-11 12:45 8 Sala Silverstaden IBK - IBK Köping Sala Idrottshall
2010-12-12 14:00 8 Västerås IBS P01-Röd - Tillberga IK
2010-12-12 15:30 8 Per-Ols IBF en - Västerås IBS -Svart Fagerstahallen
2010-12-12 18:15 8 Romfartuna Gymnastik O IF - IFK Arboga IBK Önsta Skolan
Omgång 9
2011-01-08 11:00 9 IBK Köping - MIK Västerås Vit
2011-01-08 11:30 9 Kungsörs IBK - Romfartuna Gymnastik O IF Sporthallen Kungsör
2011-01-08 12:30 9 IFK Arboga IBK - Råby BK Vasahallen
2011-01-08 12:30 9 Tillberga IK - Per-Ols IBF en Tillberga Sporthall
2011-01-08 14:00 9 Västerås IBS -Svart - MIK Västerås Röd
2011-01-09 13:30 9 Rönnby SK - Sala Silverstaden IBK Fryxelska Skolan
2011-01-09 14:30 9 Surahammars IBF - Västerås IBS P01-Röd
2011-01-09 16:30 9 Skogsgymnastikens IBS - Knäppmora AIK Klackbergsgården
Omgång 10
2011-01-13 17:00 10 MIK Västerås Vit - Rönnby SK Wenströmska Skolan
2011-01-15 09:00 10 Per-Ols IBF en - Surahammars IBF Fagerstahallen
2011-01-15 09:30 10 Knäppmora AIK - Forsby FF Skinnskattebergs Sporthall
2011-01-15 10:30 10 MIK Västerås Röd - Tillberga IK Wenströmska Skolan
2011-01-15 12:30 10 Västerås IBS P01-Röd - IBK Köping
2011-01-15 16:30 10 IFK Arboga IBK - Kungsörs IBK Sturehallen
2011-01-16 12:00 10 Sala Silverstaden IBK - Skogsgymnastikens IBS Sala Idrottshall
2011-01-16 18:15 10 Romfartuna Gymnastik O IF - Västerås IBS -Svart Önsta Skolan
Omgång 11
2011-01-22 09:30 11 Västerås IBS -Svart - IFK Arboga IBK
2011-01-22 12:30 11 Tillberga IK - Romfartuna Gymnastik O IF Tillberga Sporthall
2011-01-23 09:30 11 Rönnby SK - Västerås IBS P01-Röd Fryxelska Skolan
2011-01-23 10:00 11 Surahammars IBF - MIK Västerås Röd
2011-01-23 12:15 11 IBK Köping - Per-Ols IBF en Ullvihallen
2011-01-23 13:30 11 Forsby FF - Sala Silverstaden IBK Ullvihallen
2011-01-23 15:00 11 Skogsgymnastikens IBS - MIK Västerås Vit Klackbergsgården
2011-01-23 18:30 11 Kungsörs IBK - Råby BK Sporthallen Kungsör
Omgång 12
2011-01-29 09:00 12 Kungsörs IBK - Västerås IBS -Svart Sporthallen Kungsör
2011-01-29 11:00 12 Per-Ols IBF en - Rönnby SK Fagerstahallen
2011-01-29 11:30 12 Råby BK - Knäppmora AIK Råbyhallen
2011-01-29 12:00 12 MIK Västerås Röd - IBK Köping Wenströmska Skolan
2011-01-30 12:15 12 IFK Arboga IBK - Tillberga IK Vasahallen
2011-01-30 15:30 12 MIK Västerås Vit - Forsby FF Wenströmska Skolan
2011-01-30 15:30 12 Västerås IBS P01-Röd - Skogsgymnastikens IBS
2011-01-30 18:15 12 Romfartuna Gymnastik O IF - Surahammars IBF Önsta Skolan
Omgång 13
2011-02-05 09:45 13 IBK Köping - Romfartuna Gymnastik O IF Ullvihallen
2011-02-05 10:30 13 Knäppmora AIK - Sala Silverstaden IBK Skinnskattebergs Sporthall
2011-02-05 11:00 13 Forsby FF - Västerås IBS P01-Röd Ullvihallen
2011-02-05 15:00 13 Surahammars IBF - IFK Arboga IBK
2011-02-06 10:45 13 Rönnby SK - MIK Västerås Röd Kristiansborgshallen
2011-02-06 14:00 13 Västerås IBS -Svart - Råby BK
2011-02-06 16:30 13 Skogsgymnastikens IBS - Per-Ols IBF en Klackbergsgården
2011-04-09 11:30 13 Tillberga IK - Kungsörs IBK Tillberga Sporthall
Omgång 14
2011-02-12 09:00 14 Kungsörs IBK - Surahammars IBF Sporthallen Kungsör
2011-02-12 11:00 14 MIK Västerås Röd - Skogsgymnastikens IBS Wenströmska Skolan
2011-02-12 11:30 14 Per-Ols IBF en - Forsby FF Fagerstahallen
2011-02-12 12:15 14 IFK Arboga IBK - IBK Köping Vasahallen
2011-02-12 12:30 14 MIK Västerås Vit - Knäppmora AIK Wenströmska Skolan
2011-02-12 13:15 14 Råby BK - Sala Silverstaden IBK Råbyhallen
2011-02-13 18:15 14 Romfartuna Gymnastik O IF - Rönnby SK Önsta Skolan
2011-03-27 16:00 14 Västerås IBS -Svart - Tillberga IK
Omgång 15
2011-02-19 09:45 15 IBK Köping - Kungsörs IBK Ullvihallen
2011-02-19 10:15 15 Sala Silverstaden IBK - MIK Västerås Vit Sala Idrottshall
2011-02-19 10:30 15 Surahammars IBF - Västerås IBS -Svart
2011-02-19 11:00 15 Forsby FF - MIK Västerås Röd Ullvihallen
2011-02-19 11:00 15 Knäppmora AIK - Västerås IBS P01-Röd Skinnskattebergs Sporthall
2011-02-19 12:30 15 Tillberga IK - Råby BK Tillberga Sporthall
2011-02-20 11:30 15 Rönnby SK - IFK Arboga IBK Wenströmska Skolan
2011-02-20 16:30 15 Skogsgymnastikens IBS - Romfartuna Gymnastik O IF Klackbergsgården
Omgång 16
2011-03-05 11:00 16 Per-Ols IBF en - Knäppmora AIK Fagerstahallen
2011-03-05 12:30 16 Tillberga IK - Surahammars IBF Tillberga Sporthall
2011-03-05 14:15 16 Råby BK - MIK Västerås Vit Råbyhallen
2011-03-05 15:30 16 IFK Arboga IBK - Skogsgymnastikens IBS Vasahallen
2011-03-06 15:30 16 Västerås IBS -Svart - IBK Köping
2011-03-06 18:15 16 Romfartuna Gymnastik O IF - Forsby FF Önsta Skolan
2011-03-12 12:30 16 Kungsörs IBK - Rönnby SK Sporthallen Kungsör
2011-03-20 18:30 16 Västerås IBS P01-Röd - Sala Silverstaden IBK
Omgång 17
17 Skogsgymnastikens IBS - Kungsörs IBK Sporthallen Kungsör
2011-03-12 10:30 17 Knäppmora AIK - MIK Västerås Röd Skinnskattebergs Sporthall
2011-03-12 10:30 17 MIK Västerås Vit - Västerås IBS P01-Röd Wenströmska Skolan
2011-03-12 17:00 17 Surahammars IBF - Råby BK
2011-03-13 09:00 17 Rönnby SK - Västerås IBS -Svart Wenströmska Skolan
2011-03-13 09:15 17 Forsby FF - IFK Arboga IBK Ullvihallen
2011-03-13 10:30 17 IBK Köping - Tillberga IK Ullvihallen
2011-03-13 12:00 17 Sala Silverstaden IBK - Per-Ols IBF en Sala Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis