Spelprogram - P8 Lokal (-02)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Forsbacka IK svart, Svart, Svart
Gävle GIK Blå, Svart, Blå
IBK Runsten Röd Röd, Svart, Svart
IK Sätra Grön, Svart, Grön
Karlholms Gymnastik O IF
Sandvikens AIK Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK U Blå
Strömsbro IF Orange, Blå, Vit
Valbo AIF Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Älvkarleby IK Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2010-10-23 11:00 1 Älvkarleby IK - Karlholms Gymnastik O IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2010-10-23 12:00 1 Forsbacka IK - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2010-10-23 12:00 1 IBK Runsten Röd - Sandvikens AIK U Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-10-23 13:50 1 Gävle GIK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 2
2010-10-30 10:30 2 IK Sätra - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-10-30 13:30 2 Sandvikens AIK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2010-10-30 14:30 2 Valbo AIF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2010-10-30 15:10 2 Sandvikens AIK U Blå - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 3
2010-11-06 09:20 3 Gävle GIK - Sandvikens AIK U Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2010-11-06 10:00 3 Älvkarleby IK - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2010-11-06 10:10 3 Strömsbro IF - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2010-11-06 16:20 3 Forsbacka IK - Karlholms Gymnastik O IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2010-11-07 13:20 3 IBK Runsten Röd - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 4
2010-11-13 09:10 4 Sandvikens AIK U Blå - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2010-11-13 11:00 4 Karlholms Gymnastik O IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2010-11-13 14:00 4 Valbo AIF - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-11-14 08:40 4 Sandvikens AIK - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 5
2010-11-27 09:30 5 Strömsbro IF - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-11-27 11:00 5 Gävle GIK - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-11-27 12:30 5 IBK Runsten Röd - Karlholms Gymnastik O IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-11-27 16:20 5 Forsbacka IK - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 6
2010-12-04 11:20 6 Strömsbro IF - Karlholms Gymnastik O IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-12-04 13:00 6 Valbo AIF - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-12-04 14:50 6 Forsbacka IK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2010-12-04 16:20 6 Sandvikens AIK U Blå - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 7
2010-12-11 12:00 7 Älvkarleby IK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2010-12-11 14:10 7 IK Sätra - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2010-12-11 16:10 7 Sandvikens AIK U Blå - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2010-12-12 13:50 7 Forsbacka IK - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 8
2011-01-08 11:10 8 Valbo AIF - Sandvikens AIK U Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2011-01-08 12:30 8 Karlholms Gymnastik O IF - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2011-01-08 14:50 8 Gävle GIK - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2011-01-08 16:30 8 Strömsbro IF - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 9
2011-01-22 10:30 9 Karlholms Gymnastik O IF - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2011-01-22 10:40 9 Sandvikens AIK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2011-01-22 14:10 9 IBK Runsten Röd - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-01-22 16:20 9 Forsbacka IK - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 10
2011-01-29 10:50 10 IK Sätra - Sandvikens AIK U Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-01-29 11:00 10 Karlholms Gymnastik O IF - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2011-01-29 12:30 10 Gävle GIK - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-01-29 14:30 10 Älvkarleby IK - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
Omgång 11
2011-02-12 09:10 11 Sandvikens AIK - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2011-02-12 10:50 11 Sandvikens AIK U Blå - Karlholms Gymnastik O IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2011-02-12 12:30 11 IBK Runsten Röd - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-02-12 14:20 11 Strömsbro IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 12
2011-02-19 10:00 12 Karlholms Gymnastik O IF - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2011-02-19 10:40 12 Sandvikens AIK U Blå - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2011-02-19 12:20 12 Sandvikens AIK - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2011-02-20 09:30 12 IK Sätra - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 13
2011-02-26 12:00 13 Älvkarleby IK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2011-02-26 12:20 13 Strömsbro IF - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-02-26 14:10 13 Gävle GIK - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-02-26 14:30 13 Forsbacka IK - Sandvikens AIK U Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 14
2010-11-20 10:40 14 Sandvikens AIK U Blå - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2010-11-20 16:10 14 Sandvikens AIK - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2011-02-06 12:50 14 IK Sätra - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-03-12 12:30 14 Karlholms Gymnastik O IF - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2011-03-12 16:35 14 Valbo AIF - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 15
2011-03-19 10:00 15 Älvkarleby IK - Valbo AIF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2011-03-20 11:10 15 IBK Runsten Röd - Sandvikens AIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-03-20 12:50 15 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-03-20 14:30 15 Gävle GIK - Karlholms Gymnastik O IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 16
2011-03-26 10:20 16 IK Sätra - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2011-03-26 11:00 16 Karlholms Gymnastik O IF - IBK Runsten Röd FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Björkängsskolan
2011-03-26 15:50 16 Valbo AIF - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2011-03-27 17:30 16 Sandvikens AIK - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis