Spelprogram - Vår F02

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum Vår Panthers Röd, Röd, Vit
FBC Lerum Vår Tigers Röd, Röd, Vit
Landvetter IBK Vår
Lindome IBK Vår Grön, Vit, Vit
Partille IBS Vår Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Varla IBK Vår Svart/Lila, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
FBC Lerum Vår Tigers - FBC Lerum Vår Panthers Rydsbergshallen
Varla IBK Vår - Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd Forsgläntans Idrottshall
Landvetter IBK Vår - Lindome IBK Vår Önnerödshallen
FBC Lerum Vår Tigers - Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart Rydsbergshallen
Varla IBK Vår - Lindome IBK Vår Forsgläntans Idrottshall
Partille IBS Vår - Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd Partillebohallen
FBC Lerum Vår Panthers - Partille IBS Vår Rydsbergshallen
Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart - Varla IBK Vår Mölnlycke Idrottshall
Landvetter IBK Vår - FBC Lerum Vår Tigers Önnerödshallen
Omgång 1
2011-01-30 11:00 1 Partille IBS Vår - Lindome IBK Vår Axel Lingheimer, Axel Lingheimer Lexby Idrottshall
2011-01-30 13:00 1 Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd - FBC Lerum Vår Panthers Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2011-01-30 17:20 1 Varla IBK Vår - Landvetter IBK Vår Lindälvshallen
Omgång 2
2011-02-05 10:20 2 Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart - Partille IBS Vår Renée Kronlund, Renée Kronlund Wallenstamhallen
2011-02-05 16:15 2 FBC Lerum Vår Tigers - Varla IBK Vår Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2011-02-06 12:00 2 Lindome IBK Vår - Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Skånhällaskolan
Omgång 3
2011-02-26 15:00 3 Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd - Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2011-02-26 18:50 3 Partille IBS Vår - Landvetter IBK Vår Jesper Axelsson, Hampe Gustavsson Lexby Idrottshall
2011-02-27 16:00 3 FBC Lerum Vår Panthers - Lindome IBK Vår Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Hjällsnäshallen
Omgång 4
2011-03-05 15:30 4 Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart - FBC Lerum Vår Panthers Martin Erenstedt, Torbjörn Zahner Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 08:30 4 FBC Lerum Vår Tigers - Partille IBS Vår Oscar Eriksson Elfsberg, Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2011-03-06 14:25 4 Landvetter IBK Vår - Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd Adem Can, Adnan Tongur Landvetter Idrottshall
Omgång 5
2011-03-19 15:00 5 Pixbo Wallenstam IBK Vår Röd - FBC Lerum Vår Tigers Kajsa Högemark, Fanny Lundqvist Mölnlycke Idrottshall
2011-03-19 17:30 5 Partille IBS Vår - Varla IBK Vår Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Partillebohallen
2011-03-19 17:30 5 Lindome IBK Vår - Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart Pelle Hellberg, Adam Widebert Almåshallen
2011-03-20 18:30 5 FBC Lerum Vår Panthers - Landvetter IBK Vår Peter Novakovic, Fredrik Sävestrand Rydsbergshallen
Omgång 7
2011-03-26 14:00 7 Pixbo Wallenstam IBK Vår Svart - Landvetter IBK Vår Elin Djerf, Michaela Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2011-03-26 15:00 7 Lindome IBK Vår - FBC Lerum Vår Tigers Therese Magnusson, Therese Magnusson Almåshallen
2011-03-27 09:15 7 FBC Lerum Vår Panthers - Varla IBK Vår Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis