Spelprogram - Pojkar 01 A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Grön Marinblå, Marinblå, Vit
FBC Lerum Röd, Röd, Vit
Floda IBK Vit, Vit, Vit
IBF Älvstranden Vit, Svart, Svart
IBK Göteborg Vit, Svart, Svart
IK Zenith Vit Grön, Vit, Grön
Kärra IBK Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK vit
Lindome IBK Grön Grön, Vit, Vit
Lindås IBK Hjärter Svart, Svart, Svart
Lindås IBK Klöver Svart, Svart, Svart
Marstrands IBK Gul röd, svart, svart
Partille IBS Sävedalen Svart, Svart, Svarta
Partille IBS Öjersjö 1 Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Röd Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Sandö IBK Gula, Gröna, Gula
Utbynäs SK Gul, Blå, Gul
Öckerö IBK Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Kärra IBK - FBC Lerum Kärra Sporthall
Öckerö IBK - Partille IBS Öjersjö 1 Hedenskolans Idrottshall
Floda IBK - Marstrands IBK Gul Alléhallen
Sandö IBK - Lindås IBK Hjärter Vallda Idrottshall
Landvetter IBK vit - IBF Älvstranden Önnerödshallen
Lindome IBK Grön - Ale IBF Grön Almåshallen
Lindås IBK Klöver - Pixbo Wallenstam IBK Röd Salming (X3M) Arena
IK Zenith Vit - Utbynäs SK Björlanda Idrottshall
Sandö IBK - Öckerö IBK Vallda Idrottshall
2011-10-02 11:00 Kärra IBK - Öckerö IBK Kärra Sporthall
2011-10-08 09:00 Öckerö IBK - FBC Lerum Hedenskolans Idrottshall
2011-11-19 09:00 Öckerö IBK - Partille IBS Sävedalen Hedenskolans Idrottshall
2011-12-03 16:00 Lindome IBK Grön - Öckerö IBK Skånhällaskolan
2012-03-17 09:00 Öckerö IBK - Lindås IBK Hjärter Hedenskolans Idrottshall
Omgång 2
2011-10-01 15:10 2 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 09:00 2 IBF Älvstranden - Partille IBS Sävedalen Daniel Erenstedt, Patrik Freter
2011-10-02 09:00 2 IBK Göteborg - Landvetter IBK vit Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Torpahallen
2011-10-02 10:00 2 Partille IBS Öjersjö 1 - Floda IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-02 14:00 2 FBC Lerum - Utbynäs SK Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-10-02 14:20 2 Ale IBF Grön - Lindås IBK Klöver Tomas Levin, Albin Andersson Bohushallen
2011-10-22 12:00 2 Marstrands IBK Gul - Sandö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
Omgång 3
2011-10-01 15:00 3 Sandö IBK - Partille IBS Öjersjö 1 Forsgläntans Idrottshall
2011-10-08 14:00 3 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen
2011-10-09 11:00 3 Landvetter IBK vit - Lindås IBK Hjärter Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-09 12:00 3 IK Zenith Vit - Ale IBF Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Sjumilahallen
2011-10-09 12:10 3 Utbynäs SK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Tomas Levin, Tomas Levin Pjäshallen
2011-10-09 13:00 3 Partille IBS Sävedalen - IBK Göteborg August Alfredson, Axel Alfredson Ugglumshallen
2011-10-09 14:50 3 Floda IBK - Kärra IBK Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
Omgång 4
2011-10-14 18:00 4 Lindås IBK Hjärter - Partille IBS Sävedalen Pouria Saber, Pouria Saber Önneredsskolan
2011-10-15 10:00 4 Öckerö IBK - Floda IBK Oskar Konkell, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-10-16 08:00 4 Kärra IBK - Sandö IBK Lukas Nelhage, Adam Auer-Hussein Kärra Sporthall
2011-10-16 09:00 4 IBF Älvstranden - Lindås IBK Klöver Elof Hallin, Filip Sernhede
2011-10-16 12:15 4 Marstrands IBK Gul - Landvetter IBK vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-10-16 12:20 4 IBK Göteborg - Lindome IBK Grön Anela Hadziselimovic, Pouria Saber Svingelns Sporthall
2011-10-16 14:20 4 Ale IBF Grön - Utbynäs SK Tobias Fri, Emma Stålesjö Bohushallen
2011-10-16 14:45 4 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Röd Hannes Larsson, Janne Ranelöv Rydsbergshallen
Omgång 5
2011-10-22 13:50 5 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF Grön Rebecca Anderson, Johanna Andersson Mölnlycke Idrottshall
2011-10-23 10:00 5 Landvetter IBK vit - Partille IBS Öjersjö 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-23 10:00 5 Partille IBS Sävedalen - Marstrands IBK Gul Anna Larsson, Anna Larsson Lexby Idrottshall
2011-10-23 10:00 5 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Hjärter Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen
2011-10-23 10:00 5 Lindås IBK Klöver - IBK Göteborg Albin Carlsson, Hotan Jadidi Salming (X3M) Arena
2011-10-23 10:00 5 IK Zenith Vit - IBF Älvstranden Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2011-10-23 11:30 5 Floda IBK - FBC Lerum Jonathan Stenson, Emil Oredsson Alléhallen
Omgång 6
2011-11-06 08:00 6 Kärra IBK - Landvetter IBK vit Adam Auer-Hussein, Sebastian Larsson Kärra Sporthall
2011-11-06 10:00 6 Lindås IBK Hjärter - Lindås IBK Klöver Anela Hadziselimovic, Michaela Karlsson Salming (X3M) Arena
2011-11-06 11:00 6 IBK Göteborg - IK Zenith Vit Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Torpahallen
2011-11-06 12:15 6 Marstrands IBK Gul - Lindome IBK Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-11-06 14:30 6 FBC Lerum - Ale IBF Grön Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-11-06 14:30 6 IBF Älvstranden - Utbynäs SK Daniel Erenstedt, Patrik Freter
2011-11-06 15:40 6 Floda IBK - Sandö IBK Sarah Lundberg, Jonathan Stenson Alléhallen
2011-11-10 19:20 6 Partille IBS Öjersjö 1 - Partille IBS Sävedalen Anton Brive, Ludvig Engman Jonsereds Idrottshall
Omgång 7
2011-11-12 11:00 7 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2011-11-12 13:30 7 Sandö IBK - FBC Lerum Forsgläntans Idrottshall
2011-11-13 10:00 7 Partille IBS Sävedalen - Kärra IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-13 10:00 7 Lindome IBK Grön - Partille IBS Öjersjö 1 Victoria Persson-Miettinen, Rasmus Carlström Ekenskolan
2011-11-13 10:00 7 Lindås IBK Klöver - Marstrands IBK Gul Albin Carlsson, Hotan Jadidi Salming (X3M) Arena
2011-11-13 11:30 7 Utbynäs SK - IBK Göteborg Pouria Saber, Pouria Saber Pjäshallen
2011-11-13 12:00 7 Landvetter IBK vit - Öckerö IBK Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-11-13 12:00 7 IK Zenith Vit - Lindås IBK Hjärter Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
Omgång 8
2011-11-20 09:00 8 Partille IBS Öjersjö 1 - Lindås IBK Klöver Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-20 09:00 8 Kärra IBK - Lindome IBK Grön Adam Auer-Hussein, Lukas Nelhage Kärra Sporthall
2011-11-20 10:00 8 IBF Älvstranden - Ale IBF Grön Adnan Tongur, Adnan Tongur Sjumilahallen
2011-11-20 10:00 8 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Röd Anela Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Torpahallen
2011-11-20 12:00 8 Lindås IBK Hjärter - Utbynäs SK Pouria Saber, Pouria Saber Önneredsskolan
2011-11-20 12:15 8 Marstrands IBK Gul - IK Zenith Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-11-20 13:00 8 Floda IBK - Landvetter IBK vit Sarah Lundberg, Jonathan Stenson Alléhallen
Omgång 9
2011-12-04 09:00 9 Lindås IBK Klöver - Kärra IBK Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Salming (X3M) Arena
2011-12-04 11:00 9 IK Zenith Vit - Partille IBS Öjersjö 1 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-12-04 12:45 9 Landvetter IBK vit - Sandö IBK Anton Brive, Ludvig Engman Landvetter Idrottshall
2011-12-04 14:00 9 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Hjärter Emelie Bengtsson, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2011-12-04 14:20 9 Ale IBF Grön - IBK Göteborg Malin Hysing, Albin Andersson Bohushallen
2011-12-04 17:00 9 Partille IBS Sävedalen - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2011-12-04 18:30 9 Utbynäs SK - Marstrands IBK Gul Tomas Levin, Tomas Levin Pjäshallen
Omgång 10
2011-12-10 10:30 10 Öckerö IBK - Lindås IBK Klöver Oskar Konkell, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-12-10 14:15 10 Sandö IBK - Partille IBS Sävedalen Forsgläntans Idrottshall
2011-12-11 11:00 10 Kärra IBK - IK Zenith Vit Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2011-12-11 12:40 10 Floda IBK - Lindome IBK Grön Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-12-11 12:50 10 Partille IBS Öjersjö 1 - Utbynäs SK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-12-11 14:45 10 FBC Lerum - IBF Älvstranden Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-12-11 16:20 10 Lindås IBK Hjärter - Ale IBF Grön Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-12-11 17:30 10 Marstrands IBK Gul - Pixbo Wallenstam IBK Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
Omgång 11
2011-12-17 09:00 11 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Partille IBS Öjersjö 1 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-12-17 09:50 11 Ale IBF Grön - Marstrands IBK Gul Tobias Fri, Jonas Sjödin Andersson Ale Gymnasium
2011-12-17 12:00 11 Lindome IBK Grön - Sandö IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2011-12-18 09:00 11 IK Zenith Vit - Öckerö IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-12-18 10:00 11 Landvetter IBK vit - FBC Lerum Daniel Nygren, Joakim Sandberg Landvetter Idrottshall
2011-12-18 10:00 11 Lindås IBK Klöver - Floda IBK Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming (X3M) Arena
2011-12-18 12:40 11 Utbynäs SK - Kärra IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2011-12-18 17:40 11 IBF Älvstranden - IBK Göteborg Elof Hallin, Filip Sernhede Björlanda Idrottshall
Omgång 12
2012-01-14 10:30 12 Öckerö IBK - Utbynäs SK Emil Karlsson, Oskar Konkell Hedenskolans Idrottshall
2012-01-14 13:45 12 FBC Lerum - IBK Göteborg Robin Petersson-Bark, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-01-14 14:15 12 Sandö IBK - Lindås IBK Klöver Älvsåkershallen
2012-01-15 10:00 12 Partille IBS Öjersjö 1 - Ale IBF Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-15 10:00 12 Landvetter IBK vit - Partille IBS Sävedalen Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-01-15 10:30 12 Floda IBK - IK Zenith Vit Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Alléhallen
2012-01-15 11:00 12 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2012-01-15 12:00 12 Lindås IBK Hjärter - IBF Älvstranden Ludwig Blanc, Mark Moulavi Askims Sporthall
Omgång 13
2012-01-20 18:00 13 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK vit Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-01-21 09:50 13 Ale IBF Grön - Kärra IBK Albin Andersson, Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2012-01-21 16:30 13 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Öckerö IBK Amanda Stenhoff, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-01-22 09:00 13 IBF Älvstranden - Marstrands IBK Gul Elof Hallin, Filip Sernhede
2012-01-22 10:00 13 IK Zenith Vit - Sandö IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-01-22 11:00 13 IBK Göteborg - Lindås IBK Hjärter Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Torpahallen
2012-01-22 11:30 13 Utbynäs SK - Floda IBK Lawrence Kinde, Lawrence Kinde Pjäshallen
2012-01-22 12:00 13 Partille IBS Sävedalen - FBC Lerum August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
Omgång 14
2011-12-03 10:00 14 Öckerö IBK - Ale IBF Grön Oskar Konkell, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2012-01-28 13:20 14 Sandö IBK - Utbynäs SK Forsgläntans Idrottshall
2012-01-29 10:30 14 Landvetter IBK vit - Lindås IBK Klöver Joakim Sandberg, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-01-29 11:00 14 FBC Lerum - Lindås IBK Hjärter Jesper Löfvenius, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-01-29 11:00 14 Partille IBS Sävedalen - Lindome IBK Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-29 12:00 14 Partille IBS Öjersjö 1 - IBF Älvstranden August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-01-29 12:25 14 Marstrands IBK Gul - IBK Göteborg Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-01-29 13:40 14 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
Omgång 15
2012-01-29 19:00 15 Ale IBF Grön - Floda IBK Albin Andersson, Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2012-02-04 10:00 15 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Sandö IBK Pauline Fylke, Kajsa Högemark Djupedalsskolan
2012-02-04 17:00 15 Lindome IBK Grön - FBC Lerum Adam Widebert, Rasmus Carlström Skånhällaskolan
2012-02-05 10:00 15 IBF Älvstranden - Kärra IBK Elof Hallin, Filip Sernhede Sjumilahallen
2012-02-05 11:00 15 IBK Göteborg - Partille IBS Öjersjö 1 Ludvig Engman, Ludvig Engman Torpahallen
2012-02-05 12:00 15 Lindås IBK Klöver - Partille IBS Sävedalen Axel Lindskog, Emil Wålinder Askims Sporthall
2012-02-05 12:00 15 Lindås IBK Hjärter - Marstrands IBK Gul Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming (X3M) Arena
2012-02-05 13:00 15 IK Zenith Vit - Landvetter IBK vit Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
Omgång 16
2012-02-25 10:00 16 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Klöver Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-02-25 10:30 16 Öckerö IBK - IBF Älvstranden Emil Karlsson, Oskar Konkell Hedenskolans Idrottshall
2012-02-25 14:50 16 Sandö IBK - Ale IBF Grön Forsgläntans Idrottshall
2012-02-26 09:00 16 Kärra IBK - IBK Göteborg Lukas Nelhage, Adam Auer-Hussein Kärra Sporthall
2012-02-26 10:00 16 Partille IBS Öjersjö 1 - Lindås IBK Hjärter Pouria Saber, Pouria Saber Lexby Idrottshall
2012-02-26 10:00 16 Landvetter IBK vit - Utbynäs SK Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-02-26 11:00 16 Partille IBS Sävedalen - IK Zenith Vit Pouria Saber, Pouria Saber Lexby Idrottshall
2012-02-26 13:45 16 FBC Lerum - Marstrands IBK Gul Joakim Svenrot, Erik Edberg Rydsbergshallen
Omgång 17
2012-03-03 11:00 17 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Landvetter IBK vit Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-03-04 10:00 17 IBK Göteborg - Öckerö IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Torpahallen
2012-03-04 11:30 17 Utbynäs SK - Partille IBS Sävedalen Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2012-03-04 12:00 17 Lindås IBK Hjärter - Kärra IBK Anders Jonefjäll, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
2012-03-04 12:15 17 Marstrands IBK Gul - Partille IBS Öjersjö 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-04 12:40 17 IBF Älvstranden - Floda IBK Amir Huseinovic, Amir Huseinovic
2012-03-04 13:00 17 Lindås IBK Klöver - FBC Lerum Anders Jonefjäll, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
2012-03-04 13:00 17 IK Zenith Vit - Lindome IBK Grön Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
Omgång 18
2012-03-10 18:00 18 Sandö IBK - IBF Älvstranden Forsgläntans Idrottshall
2012-03-17 10:00 18 Lindome IBK Grön - Utbynäs SK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-03-18 09:00 18 Kärra IBK - Marstrands IBK Gul Lukas Nelhage, Robin Poropat Kärra Sporthall
2012-03-18 11:00 18 Partille IBS Sävedalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-03-18 14:10 18 Landvetter IBK vit - Ale IBF Grön Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-03-18 14:30 18 Lindås IBK Klöver - IK Zenith Vit Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming (X3M) Arena
2012-03-18 15:10 18 Floda IBK - IBK Göteborg Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-03-18 16:15 18 FBC Lerum - Partille IBS Öjersjö 1 Robin Petersson-Bark, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
Omgång 19
2012-03-24 13:00 19 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Grön Besim Mehmedagic, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-03-25 08:00 19 IK Zenith Vit - FBC Lerum Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-03-25 11:00 19 IBK Göteborg - Sandö IBK Filip Håkansson, John Lundkvist Torpahallen
2012-03-25 11:00 19 Partille IBS Öjersjö 1 - Kärra IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-25 12:00 19 Lindås IBK Hjärter - Floda IBK Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming (X3M) Arena
2012-03-25 12:10 19 Utbynäs SK - Lindås IBK Klöver Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Pjäshallen
2012-03-25 12:15 19 Marstrands IBK Gul - Öckerö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-25 16:20 19 Ale IBF Grön - Partille IBS Sävedalen Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Bohushallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis