Spelprogram - Pojkar 01 B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Blå Marinblå, Marinblå, Vit
Herrestads AIF
IBF Backadalen Röd, Röd, Röd
IF Marin Väst 1 Orange, Mörkblå, vit
IK Zenith Grön Grön, Vit, Grön
Landvetter IBK röd
Lindome IBK Lila Grön, Vit, Vit
Lindås IBK Ruter Svart, Svart, Svart
Marstrands IBK Blå röd, svart, svart
Mölndals IBF 1 Röd, Röd, Röd
Partille IBS Öjersjö 2 Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Blå Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK Svart Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Skår IBK
Sportlife Kungälvs IBK Orange, Svart, Svart
Surte IS IBK Svart, Svart, Svart
Varla IBK Gbg Svart/Lila, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Landvetter IBK röd - Sportlife Kungälvs IBK Önnerödshallen
Lindås IBK Ruter - Surte IS IBK Salming (X3M) Arena
Pixbo Wallenstam IBK Blå - Mölndals IBF 1 Mölnlycke Idrottshall
IK Zenith Grön - IBF Backadalen Björlanda Idrottshall
IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart Hall Of Flame
Ale IBF Blå - Partille IBS Öjersjö 2 Nödinge Sporthall
Varla IBK Gbg - Marstrands IBK Blå Fjärås Idrottshall
Sportlife Kungälvs IBK - Marstrands IBK Blå Kastellegårdshallen
Lindås IBK Ruter - Sportlife Kungälvs IBK Salming (X3M) Arena
2012-02-04 12:00 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Blå Djupedalsskolan
Omgång 2
2011-10-01 12:00 2 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Ale IBF Blå Pauline Fylke, Jonna Linger Mölnlycke Idrottshall
2011-10-01 15:20 2 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Markus Saarijärvi, Fredrik Lahtela Bohushallen
2011-10-01 16:40 2 Mölndals IBF 1 - IK Zenith Grön Aktiviteten
2011-10-02 10:00 2 Landvetter IBK röd - Lindås IBK Ruter Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2011-10-02 11:00 2 Partille IBS Öjersjö 2 - Varla IBK Gbg August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-02 11:10 2 IBF Backadalen - Herrestads AIF Tomas Levin, Tomas Levin Skälltorpsskolan
2011-10-02 14:00 2 Skår IBK - Lindome IBK Lila Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Skepplanda Idrottshall
Omgång 3
2011-10-08 10:00 3 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Landvetter IBK röd Kajsa Högemark, Pauline Fylke Mölnlycke Idrottshall
2011-10-08 11:30 3 Herrestads AIF - Mölndals IBF 1 Rimnershallen
2011-10-09 09:00 3 IF Marin Väst 1 - Skår IBK Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2011-10-09 11:00 3 IK Zenith Grön - Surte IS IBK Pouria Saber, Arvid Löfving Sjumilahallen
2011-10-09 11:15 3 Marstrands IBK Blå - Partille IBS Öjersjö 2 Oscar Bengtsson, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-10-09 15:30 3 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK Svart Lindälvshallen
Omgång 4
2011-10-15 10:15 4 Landvetter IBK röd - IK Zenith Grön Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-15 15:20 4 Surte IS IBK - Herrestads AIF Eleonore Green, Kent Österström Bohushallen
2011-10-16 10:00 4 IBF Backadalen - Lindome IBK Lila Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-10-16 10:00 4 Lindås IBK Ruter - Pixbo Wallenstam IBK Blå Anela Hadziselimovic, Anna Larsson Salming (X3M) Arena
2011-10-16 12:00 4 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Marstrands IBK Blå Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-10-16 14:00 4 Skår IBK - Ale IBF Blå Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Skepplanda Idrottshall
2011-10-16 15:40 4 Sportlife Kungälvs IBK - Partille IBS Öjersjö 2 Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
Omgång 5
2011-10-22 10:20 5 Herrestads AIF - Landvetter IBK röd Rimnershallen
2011-10-22 18:10 5 Partille IBS Öjersjö 2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Partillebohallen
2011-10-23 10:00 5 IF Marin Väst 1 - IBF Backadalen John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-10-23 11:00 5 Lindome IBK Lila - Mölndals IBF 1 Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen
2011-10-23 12:00 5 IK Zenith Grön - Lindås IBK Ruter Emil Blomgren, Andreas Jillgart Sjumilahallen
2011-10-23 12:15 5 Varla IBK Gbg - Skår IBK Lindälvshallen
2011-11-19 09:30 5 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Sportlife Kungälvs IBK Kenneth Thorell, Kenneth Thorell Wallenstamhallen
Omgång 6
2011-11-04 18:00 6 Skår IBK - Marstrands IBK Blå Linda Lindskog, Ulf Jonasson Skepplanda Idrottshall
2011-11-05 09:00 6 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IK Zenith Grön Kajsa Högemark, Elin Djerf Mölnlycke Idrottshall
2011-11-05 14:20 6 Surte IS IBK - Lindome IBK Lila Oliver Engström, Mika Pulkkinen Bohushallen
2011-11-06 09:00 6 Lindås IBK Ruter - Herrestads AIF Anela Hadziselimovic, Michaela Karlsson Salming (X3M) Arena
2011-11-06 10:30 6 IBF Backadalen - Ale IBF Blå Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-11-06 11:40 6 Sportlife Kungälvs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-11-06 13:40 6 Mölndals IBF 1 - IF Marin Väst 1 Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
Omgång 7
2011-11-12 10:20 7 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Blå Rimnershallen
2011-11-12 12:00 7 Ale IBF Blå - Mölndals IBF 1 Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2011-11-13 09:00 7 Lindome IBK Lila - Landvetter IBK röd Victoria Persson-Miettinen, Rasmus Carlström Ekenskolan
2011-11-13 11:00 7 IF Marin Väst 1 - Surte IS IBK John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-11-13 11:00 7 Partille IBS Öjersjö 2 - Skår IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-11-13 13:00 7 IK Zenith Grön - Sportlife Kungälvs IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-11-13 16:00 7 Varla IBK Gbg - IBF Backadalen Fjärås Idrottshall
Omgång 8
2011-11-18 18:00 8 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Fredrik Gander, Magnus Håkansson Skepplanda Idrottshall
2011-11-19 13:30 8 Mölndals IBF 1 - Varla IBK Gbg Jakob Hambert Katrinebergshallen
2011-11-19 16:30 8 Surte IS IBK - Ale IBF Blå Fredrik Lahtela, Oliver Engström Bohushallen
2011-11-20 09:00 8 Landvetter IBK röd - IF Marin Väst 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-11-20 10:00 8 IK Zenith Grön - Herrestads AIF Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-11-20 11:30 8 IBF Backadalen - Marstrands IBK Blå Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-11-20 13:00 8 Lindås IBK Ruter - Lindome IBK Lila Pouria Saber, Pouria Saber Önneredsskolan
Omgång 9
2011-12-03 09:50 9 Ale IBF Blå - Landvetter IBK röd Tobias Fri, Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2011-12-03 13:00 9 Herrestads AIF - Sportlife Kungälvs IBK Rimnershallen
2011-12-03 15:00 9 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Blå Adam Widebert, Adam Widebert Skånhällaskolan
2011-12-04 09:00 9 IF Marin Väst 1 - Lindås IBK Ruter William Berntsson, Adam Berntsson Hall Of Flame
2011-12-04 12:15 9 Marstrands IBK Blå - Mölndals IBF 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-12-04 14:30 9 Varla IBK Gbg - Surte IS IBK Fjärås Idrottshall
2011-12-04 18:00 9 Partille IBS Öjersjö 2 - IBF Backadalen Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
Omgång 10
2011-12-10 09:00 10 Mölndals IBF 1 - Partille IBS Öjersjö 2 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Katrinebergshallen
2011-12-10 16:20 10 Surte IS IBK - Marstrands IBK Blå Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2011-12-11 10:00 10 IK Zenith Grön - Lindome IBK Lila Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-12-11 10:10 10 Landvetter IBK röd - Varla IBK Gbg Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-12-11 11:30 10 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Svart Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-12-11 13:00 10 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IF Marin Väst 1 Amanda Stenhoff, Michaela Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2011-12-11 13:40 10 Sportlife Kungälvs IBK - Skår IBK Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-12-11 15:20 10 Lindås IBK Ruter - Ale IBF Blå Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Önneredsskolan
Omgång 11
2011-12-17 11:00 11 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF 1 Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2011-12-17 13:00 11 Lindome IBK Lila - Herrestads AIF Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2011-12-18 09:00 11 IF Marin Väst 1 - IK Zenith Grön John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-12-18 11:15 11 Marstrands IBK Blå - Landvetter IBK röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-12-18 13:20 11 Ale IBF Blå - Pixbo Wallenstam IBK Blå Tobias Fri, Johanna Fri Bohushallen
2011-12-18 14:30 11 Varla IBK Gbg - Lindås IBK Ruter Fjärås Idrottshall
2011-12-18 15:15 11 Partille IBS Öjersjö 2 - Surte IS IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
Omgång 12
2012-01-14 14:10 12 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Varla IBK Gbg Kajsa Högemark, Pauline Fylke Mölnlycke Idrottshall
2012-01-14 18:30 12 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2012-01-15 10:20 12 Herrestads AIF - IF Marin Väst 1 Rimnershallen
2012-01-15 10:30 12 IBF Backadalen - Skår IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-01-15 11:00 12 Landvetter IBK röd - Partille IBS Öjersjö 2 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-01-15 11:00 12 Lindås IBK Ruter - Marstrands IBK Blå Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-01-15 13:00 12 IK Zenith Grön - Ale IBF Blå Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
Omgång 13
2012-01-20 19:00 13 Lindome IBK Lila - Sportlife Kungälvs IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-01-21 09:00 13 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK röd Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2012-01-22 11:15 13 Marstrands IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK Blå Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-01-22 13:00 13 Partille IBS Öjersjö 2 - Lindås IBK Ruter August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-01-22 14:00 13 Varla IBK Gbg - IK Zenith Grön Lindälvshallen
2012-01-22 16:00 13 Skår IBK - Mölndals IBF 1 Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2012-02-02 19:30 13 Ale IBF Blå - Herrestads AIF Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Bohushallen
Omgång 14
2012-01-28 11:00 14 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Partille IBS Öjersjö 2 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2012-01-28 15:20 14 Surte IS IBK - Skår IBK Patrik Jonasson, Patrik Jonasson Bohushallen
2012-01-29 09:00 14 IK Zenith Grön - Marstrands IBK Blå Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-01-29 10:00 14 Lindås IBK Ruter - Pixbo Wallenstam IBK Svart Emil Martinsson, Pontus Ek Salming (X3M) Arena
2012-01-29 10:20 14 Herrestads AIF - Varla IBK Gbg Rimnershallen
2012-01-29 15:40 14 Sportlife Kungälvs IBK - IBF Backadalen Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-30 18:00 14 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst 1 Linda Lindskog, Linda Lindskog Ekenskolan
Omgång 15
2012-02-05 09:00 15 IF Marin Väst 1 - Sportlife Kungälvs IBK August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2012-02-05 11:00 15 Partille IBS Öjersjö 2 - IK Zenith Grön August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-02-05 13:20 15 Ale IBF Blå - Lindome IBK Lila Johanna Fri, Fredrik Lahtela Bohushallen
2012-02-05 15:00 15 IBF Backadalen - Mölndals IBF 1 Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-02-05 16:00 15 Skår IBK - Landvetter IBK röd Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2012-03-03 12:00 15 Marstrands IBK Blå - Herrestads AIF Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
Omgång 16
2012-02-25 09:00 16 Lindome IBK Lila - Varla IBK Gbg Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-02-25 14:30 16 Surte IS IBK - IBF Backadalen Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2012-02-26 11:00 16 IF Marin Väst 1 - Ale IBF Blå Adam Berntsson, William Berntsson Hall Of Flame
2012-02-26 12:00 16 Lindås IBK Ruter - Skår IBK Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-02-26 12:00 16 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-02-26 13:40 16 Sportlife Kungälvs IBK - Mölndals IBF 1 Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-02-28 17:30 16 Herrestads AIF - Partille IBS Öjersjö 2 Rimnershallen
Omgång 17
2012-03-03 09:00 17 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Herrestads AIF Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-03-03 10:50 17 Ale IBF Blå - Sportlife Kungälvs IBK Albin Andersson, Tobias Fri Ale Gymnasium
2012-03-03 11:00 17 Mölndals IBF 1 - Surte IS IBK Simon Lundh Katrinebergshallen
2012-03-04 11:15 17 Marstrands IBK Blå - Lindome IBK Lila Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-04 11:30 17 IBF Backadalen - Landvetter IBK röd Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-03-04 15:00 17 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2012-03-04 16:00 17 Varla IBK Gbg - IF Marin Väst 1 Fjärås Idrottshall
Omgång 18
2012-03-17 09:00 18 Lindome IBK Lila - Partille IBS Öjersjö 2 Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-03-17 10:00 18 Ale IBF Blå - Varla IBK Gbg Albin Andersson, Jonas Sjödin Andersson Ale Gymnasium
2012-03-18 09:00 18 IF Marin Väst 1 - Marstrands IBK Blå Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-03-18 11:00 18 Lindås IBK Ruter - IBF Backadalen Jakob Ericson, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-03-18 13:00 18 Sportlife Kungälvs IBK - Surte IS IBK Anton Larsson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-03-18 15:00 18 IK Zenith Grön - Skår IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-18 15:10 18 Landvetter IBK röd - Mölndals IBF 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
Omgång 19
2012-03-24 09:00 19 Mölndals IBF 1 - Lindås IBK Ruter Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Katrinebergshallen
2012-03-24 10:00 19 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Lila Besim Mehmedagic, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-03-24 16:10 19 Surte IS IBK - Landvetter IBK röd Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2012-03-25 10:30 19 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Blå Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-03-25 12:00 19 Partille IBS Öjersjö 2 - IF Marin Väst 1 Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2012-03-25 13:15 19 Marstrands IBK Blå - Ale IBF Blå Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-25 16:00 19 Varla IBK Gbg - Sportlife Kungälvs IBK Fjärås Idrottshall
2012-03-31 16:00 19 Skår IBK - Herrestads AIF Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skepplanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis