Spelprogram - Flickor 02

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum Röd, Röd, Vit
Floda IBK Vit, Vit, Vit
IK Zenith Grön, Vit, Grön
Landvetter IBK
Lindome IBK Grön, Vit, Vit
Lindås IBK Svart, Svart, Svart
Partille IBS Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Stenungsunds IBK Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2011-10-01 10:00 1 Pixbo Wallenstam IBK - FBC Lerum Tomas Levin, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 08:00 1 Landvetter IBK - Lindås IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2011-10-02 08:00 1 IK Zenith - Stenungsunds IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-10-02 13:00 1 Floda IBK - Lindome IBK Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
Omgång 2
2011-10-08 12:00 2 Lindome IBK - Landvetter IBK Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen
2011-10-09 09:00 2 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-09 10:10 2 Stenungsunds IBK - Floda IBK Sundahallen
2011-10-09 11:00 2 FBC Lerum - IK Zenith Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
Omgång 3
2011-10-16 11:45 3 FBC Lerum - Partille IBS Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-10-16 12:00 3 IK Zenith - Floda IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-10-16 13:30 3 Landvetter IBK - Stenungsunds IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Önnerödshallen
2011-10-16 14:00 3 Pixbo Wallenstam IBK - Lindås IBK Amanda Stenhoff, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
Omgång 4
2011-10-22 13:20 4 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Sundahallen
2011-10-23 09:00 4 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-23 10:30 4 Floda IBK - Partille IBS Jonathan Stenson, Emil Oredsson Alléhallen
2011-10-23 11:00 4 IK Zenith - Lindås IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Sjumilahallen
Omgång 5
2011-11-06 10:00 5 Lindome IBK - IK Zenith Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen
2011-11-06 12:30 5 FBC Lerum - Stenungsunds IBK Hannes Larsson, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2011-11-06 13:00 5 Partille IBS - Landvetter IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-11-06 14:00 5 Lindås IBK - Floda IBK Hotan Jadidi, Albin Carlsson Önneredsskolan
Omgång 6
2011-11-13 08:00 6 IK Zenith - Pixbo Wallenstam IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-11-13 09:00 6 Landvetter IBK - FBC Lerum Emelie Bengtsson, Amanda Stenhoff Landvetter Idrottshall
2011-11-13 11:00 6 Lindome IBK - Lindås IBK Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Ekenskolan
2011-11-13 16:40 6 Stenungsunds IBK - Partille IBS Stora Höga Arena
Omgång 7
2011-11-19 09:30 7 Pixbo Wallenstam IBK - Floda IBK Amanda Stenhoff, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-11-19 16:00 7 Lindås IBK - Stenungsunds IBK Anela Hadziselimovic, Pouria Saber Önneredsskolan
2011-11-20 08:00 7 Partille IBS - IK Zenith Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-20 14:30 7 FBC Lerum - Lindome IBK Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
Omgång 8
2011-12-03 14:00 8 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Skånhällaskolan
2011-12-04 10:20 8 Floda IBK - FBC Lerum Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-12-04 15:30 8 Lindås IBK - Partille IBS Fabian Petersson, August Larsson Salming (X3M) Arena
2011-12-04 16:00 8 IK Zenith - Landvetter IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
Omgång 9
2011-12-11 08:00 9 Landvetter IBK - Floda IBK Lina Thorell, Kenneth Thorell Landvetter Idrottshall
2011-12-11 08:30 9 Partille IBS - Lindome IBK Lawrence Kinde, Freddy Hansem Lexby Idrottshall
2011-12-11 13:45 9 FBC Lerum - Lindås IBK Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-12-11 13:50 9 Pixbo Wallenstam IBK - Stenungsunds IBK Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Wallenstamhallen
Omgång 10
2011-12-17 10:20 10 Stenungsunds IBK - IK Zenith Sundahallen
2011-12-17 11:00 10 Lindome IBK - Floda IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2011-12-18 09:00 10 Lindås IBK - Landvetter IBK Emil Wålinder, Axel Lindskog Salming (X3M) Arena
2011-12-18 09:00 10 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
Omgång 11
2012-01-15 08:00 11 Landvetter IBK - Lindome IBK Joakim Sandberg, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-01-15 13:00 11 Pixbo Wallenstam IBK - Partille IBS Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-01-15 14:00 11 IK Zenith - FBC Lerum Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-11 18:00 11 Floda IBK - Stenungsunds IBK Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
Omgång 12
2012-01-21 18:10 12 Partille IBS - FBC Lerum Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Partillebohallen
2012-01-22 10:20 12 Stenungsunds IBK - Landvetter IBK Sundahallen
2012-01-22 11:30 12 Floda IBK - IK Zenith Jonathan Stenson, Jonathan Stenson Alléhallen
2012-01-22 15:00 12 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Jakob Ericson, Emil Martinsson Askims Sporthall
Omgång 13
2012-01-29 09:00 13 Partille IBS - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-29 11:00 13 Lindås IBK - IK Zenith Anders Jonefjäll, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
2012-01-29 11:10 13 Pixbo Wallenstam IBK - Landvetter IBK Anna Larsson, Anna Larsson Mölnlycke Idrottshall
2012-01-29 17:00 13 Lindome IBK - Stenungsunds IBK Fabian Petersson, August Larsson Streteredsskolan
Omgång 14
2012-02-04 11:45 14 Stenungsunds IBK - FBC Lerum Sundahallen
2012-02-05 08:00 14 Landvetter IBK - Partille IBS Joakim Sandberg, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-02-05 09:00 14 IK Zenith - Lindome IBK Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2012-02-25 13:10 14 Floda IBK - Lindås IBK Goran Kuduzovic, Goran Kuduzovic Alléhallen
Omgång 15
2012-02-25 09:00 15 Pixbo Wallenstam IBK - IK Zenith Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Mölnlycke Idrottshall
2012-02-25 14:20 15 Partille IBS - Stenungsunds IBK Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2012-02-26 09:00 15 Lindås IBK - Lindome IBK Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming (X3M) Arena
2012-02-26 12:45 15 FBC Lerum - Landvetter IBK Joakim Svenrot, Erik Edberg Rydsbergshallen
Omgång 16
2012-03-03 10:20 16 Stenungsunds IBK - Lindås IBK Sundahallen
2012-03-04 08:00 16 IK Zenith - Partille IBS Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-04 11:30 16 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Emil Oredsson, Fredrik Oredsson Alléhallen
2012-03-04 13:20 16 Lindome IBK - FBC Lerum Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
Omgång 17
2012-03-18 08:00 17 Landvetter IBK - IK Zenith Lina Thorell, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-03-18 08:00 17 Partille IBS - Lindås IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-18 12:00 17 Pixbo Wallenstam IBK - Lindome IBK Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-03-18 12:45 17 FBC Lerum - Floda IBK Anton Ström, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
Omgång 18
2012-03-24 10:00 18 Lindome IBK - Partille IBS Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen
2012-03-25 13:15 18 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK Sundahallen
2012-03-25 15:00 18 Lindås IBK - FBC Lerum Anders Jonefjäll, Mark Moulavi Askims Sporthall
2012-03-25 15:30 18 Floda IBK - Landvetter IBK Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis