Spelprogram - P01 A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Grön Marinblå, Marinblå, Vit
FBC Lerum A Röd, Röd, Vit
Floda IBK Vit, Vit, Vit
Herrestads AIF
IBF Backadalen Röd Röd, Röd, Röd
IBK Göteborg Vit, Svart, Svart
IK Zenith Grön Grön, Vit, Grön
Kärra IBK Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK vit
Lindome IBK Grön Grön, Vit, Vit
Lindås IBK Hjärter Svart, Svart, Svart
Lindås IBK Ruter Svart, Svart, Svart
Marstrands IBK Röd röd, svart, svart
Mölndals IBF 1 Röd, Röd, Röd
Partille IBS Vit Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBK Blå Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK Svart Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Skår IBK
Surte IS IBK Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Herrestads AIF - Floda IBK Stenab
Herrestads AIF - Landvetter IBK vit Stenab
Herrestads AIF - Marstrands IBK Röd Stenab
Landvetter IBK vit - FBC Lerum A Landvetter Idrottshall
Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Lillekärrshallen
Pixbo Wallenstam IBK Blå - Ale IBF Grön Mölnlycke Idrottshall
Surte IS IBK - Skår IBK Bohushallen
IBK Göteborg - Mölndals IBF 1 Svingelns Sporthall
Floda IBK - Partille IBS Vit Alléhallen
IK Zenith Grön - Lindås IBK Ruter Björlanda Idrottshall
Lindome IBK Grön - Lindås IBK Hjärter Skånhällaskolan
2012-10-06 08:00 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Blå Mölnlycke Idrottshall
2012-10-21 11:30 Lindås IBK Ruter - Herrestads AIF Salming (X3M) Arena
2012-12-16 16:00 IBF Backadalen Röd - Herrestads AIF Skälltorpsskolan
2013-02-23 16:05 Surte IS IBK - Herrestads AIF Bohushallen
Omgång 1
2012-10-05 19:00 1 Skår IBK - Mölndals IBF 1 Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-10-06 11:30 1 Lindås IBK Hjärter - IBF Backadalen Röd Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Askims Sporthall
2012-10-06 12:30 1 Lindås IBK Ruter - Lindome IBK Grön Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Askims Sporthall
2012-10-06 17:55 1 IBK Göteborg - Floda IBK Anton Brive, Emelie Seigner Torpahallen
2012-10-07 09:00 1 Partille IBS Vit - IK Zenith Grön Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-07 13:30 1 FBC Lerum A - Kärra IBK Robin Petersson-Bark, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-07 14:30 1 Marstrands IBK Röd - Landvetter IBK vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-07 15:20 1 Ale IBF Grön - Surte IS IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
Omgång 2
2012-10-13 10:00 2 Herrestads AIF - Lindås IBK Hjärter Rimnershallen
2012-10-13 10:50 2 Mölndals IBF 1 - Floda IBK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2012-10-13 15:05 2 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Tobias Fri, Tobias Fri Bohushallen
2012-10-14 09:00 2 IBF Backadalen Röd - Lindås IBK Ruter Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-10-14 10:00 2 Kärra IBK - Marstrands IBK Röd Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-14 10:00 2 Pixbo Wallenstam IBK Blå - FBC Lerum A Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-10-14 11:00 2 Lindome IBK Grön - Partille IBS Vit Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen
2012-10-14 15:00 2 IK Zenith Grön - IBK Göteborg Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-10-14 15:00 2 Skår IBK - Ale IBF Grön Stefan Lagholm, Ida Lagholm Skepplanda Idrottshall
Omgång 3
2012-10-20 13:00 3 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Skår IBK Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-10-20 18:45 3 IBK Göteborg - Lindome IBK Grön Anton Brive, Ludvig Engman Torpahallen
2012-10-21 10:30 3 Lindås IBK Hjärter - Landvetter IBK vit Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-10-21 11:00 3 Partille IBS Vit - IBF Backadalen Röd Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-21 12:30 3 Marstrands IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Blå Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-21 13:00 3 FBC Lerum A - Surte IS IBK Anton Ström, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-21 13:40 3 Floda IBK - IK Zenith Grön Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2012-10-21 15:20 3 Ale IBF Grön - Mölndals IBF 1 Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
Omgång 4
2012-10-27 09:00 4 Mölndals IBF 1 - IK Zenith Grön Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-10-27 10:00 4 Lindome IBK Grön - Floda IBK David Ek, Adam Widebert Almåshallen
2012-10-27 11:45 4 Herrestads AIF - Partille IBS Vit Rimnershallen
2012-10-27 15:55 4 Surte IS IBK - Marstrands IBK Röd Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-28 10:00 4 Landvetter IBK vit - Lindås IBK Ruter Alva Nyström, Emelie Seigner Landvetter Idrottshall
2012-10-28 12:00 4 Kärra IBK - Lindås IBK Hjärter Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-28 14:20 4 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Patrik Jonasson, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-28 15:50 4 IBF Backadalen Röd - IBK Göteborg Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-11-25 14:00 4 Skår IBK - FBC Lerum A Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
Omgång 5
2012-11-10 17:45 5 IBK Göteborg - Herrestads AIF Anton Brive, Ludvig Engman Torpahallen
2012-11-11 08:50 5 Floda IBK - IBF Backadalen Röd Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2012-11-11 09:00 5 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-11-11 09:20 5 Partille IBS Vit - Landvetter IBK vit Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-11-11 13:30 5 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF 1 Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-11-11 13:30 5 Marstrands IBK Röd - Skår IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-11-11 14:00 5 Lindås IBK Hjärter - Pixbo Wallenstam IBK Blå Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Salming (X3M) Arena
2012-11-11 15:00 5 Lindås IBK Ruter - Kärra IBK Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Salming (X3M) Arena
2012-11-11 16:30 5 FBC Lerum A - Ale IBF Grön Anton Ström, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
Omgång 6
2012-11-17 09:00 6 Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Grön Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-11-17 09:00 6 Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum A Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-11-17 11:00 6 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindås IBK Ruter Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-11-17 16:40 6 Surte IS IBK - Lindås IBK Hjärter Linus Warnholtz, Sofia Pettersson Bohushallen
2012-11-18 09:00 6 IBF Backadalen Röd - IK Zenith Grön Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-18 09:10 6 Landvetter IBK vit - IBK Göteborg Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2012-11-18 14:00 6 Kärra IBK - Partille IBS Vit Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2012-11-18 15:30 6 Ale IBF Grön - Marstrands IBK Röd Patrik Jonasson, Tobias Fri Bohushallen
Omgång 7
2012-12-02 08:00 7 IBK Göteborg - Kärra IBK Alva Nyström, Emelie Seigner Torpahallen
2012-12-02 09:00 7 IK Zenith Grön - Herrestads AIF Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-12-02 09:40 7 Floda IBK - Landvetter IBK vit Robin Göransson, Robin Göransson Alléhallen
2012-12-02 11:30 7 Lindås IBK Hjärter - Skår IBK Martin Solaja, Anton Johansson Salming (X3M) Arena
2012-12-02 12:30 7 Lindås IBK Ruter - Surte IS IBK Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-12-02 14:20 7 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK Blå Jesper Olsson, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2012-12-02 14:20 7 Lindome IBK Grön - IBF Backadalen Röd Andreas Olcén, Karl Eriksson Almåshallen
2012-12-02 14:30 7 Marstrands IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Svart Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-12-02 16:25 7 FBC Lerum A - Mölndals IBF 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
Omgång 8
2012-12-07 19:00 8 Mölndals IBF 1 - IBF Backadalen Röd Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-12-08 10:00 8 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBK Göteborg Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-12-08 10:15 8 Herrestads AIF - Lindome IBK Grön Rimnershallen
2012-12-08 16:00 8 Surte IS IBK - Partille IBS Vit Linus Warnholtz, Sofia Pettersson Bohushallen
2012-12-09 11:00 8 Kärra IBK - Floda IBK Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2012-12-09 11:30 8 Landvetter IBK vit - IK Zenith Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2012-12-09 11:30 8 FBC Lerum A - Marstrands IBK Röd Joakim Svenrot, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-12-09 13:00 8 Skår IBK - Lindås IBK Ruter Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-12-09 14:20 8 Ale IBF Grön - Lindås IBK Hjärter Patrik Jonasson, Fredrik Lahtela Bohushallen
Omgång 9
2012-12-15 10:00 9 Lindås IBK Hjärter - Pixbo Wallenstam IBK Svart Emil Salomonsson, Ludvig Fredriksson Salming (X3M) Arena
2012-12-15 11:00 9 Lindås IBK Ruter - Ale IBF Grön Emil Salomonsson, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-12-15 16:45 9 IBK Göteborg - Surte IS IBK Alva Nyström, Emelie Seigner Torpahallen
2012-12-16 09:00 9 Marstrands IBK Röd - Mölndals IBF 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2012-12-16 09:00 9 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Robin Göransson, Robin Göransson Alléhallen
2012-12-16 09:00 9 IK Zenith Grön - Kärra IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-12-16 10:10 9 Partille IBS Vit - Skår IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-12-16 15:40 9 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK vit David Ek, Andreas Olcén Skånhällaskolan
Omgång 10
2013-01-10 19:40 10 Surte IS IBK - Floda IBK Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2013-01-12 11:30 10 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IK Zenith Grön Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2013-01-12 15:30 10 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Ruter Marcus Magnemyr, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-01-13 09:30 10 Landvetter IBK vit - IBF Backadalen Röd Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-01-13 09:30 10 FBC Lerum A - Lindås IBK Hjärter Anton Ström, Erik Ström Rydsbergshallen
2013-01-13 12:00 10 Mölndals IBF 1 - Herrestads AIF Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-01-13 12:50 10 Kärra IBK - Lindome IBK Grön Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2013-01-13 14:00 10 Skår IBK - IBK Göteborg Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-01-13 15:20 10 Ale IBF Grön - Partille IBS Vit Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
Omgång 11
2013-01-19 09:00 11 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Axel Alfredson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-01-19 15:50 11 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Blå Felicia Krouthén, Sara Karlholm Streteredsskolan
2013-01-19 18:30 11 IBK Göteborg - Ale IBF Grön Anton Brive, Emelie Seigner Torpahallen
2013-01-20 13:50 11 Floda IBK - Skår IBK Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-01-20 15:30 11 Lindås IBK Hjärter - Marstrands IBK Röd Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming (X3M) Arena
2013-01-20 16:00 11 IK Zenith Grön - Surte IS IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2013-01-20 16:00 11 IBF Backadalen Röd - Kärra IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-01-20 16:30 11 Lindås IBK Ruter - FBC Lerum A Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming (X3M) Arena
Omgång 12
2013-01-26 12:00 12 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-01-26 13:30 12 Mölndals IBF 1 - Landvetter IBK vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2013-01-26 14:00 12 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBF Backadalen Röd Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-01-26 15:40 12 Surte IS IBK - Lindome IBK Grön Linus Warnholtz, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-01-27 09:00 12 Marstrands IBK Röd - Lindås IBK Ruter Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2013-01-27 09:30 12 FBC Lerum A - Partille IBS Vit Anton Ström, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2013-01-27 12:00 12 Kärra IBK - Herrestads AIF Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2013-01-27 12:00 12 Skår IBK - IK Zenith Grön Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-01-27 15:20 12 Ale IBF Grön - Floda IBK Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
Omgång 13
2013-02-02 13:00 13 IBK Göteborg - FBC Lerum A Erik Gaberud, Erik Gaberud Svingelns Sporthall
2013-02-02 16:30 13 Partille IBS Vit - Marstrands IBK Röd Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-03 10:50 13 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-02-03 12:40 13 IBF Backadalen Röd - Surte IS IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-02-03 13:00 13 Lindås IBK Hjärter - Mölndals IBF 1 Victor Rodin, Martin Solaja Askims Sporthall
2013-02-03 13:20 13 Lindome IBK Grön - Skår IBK Oskar Andersson, Karl Eriksson Streteredsskolan
2013-02-03 13:20 13 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Blå Rimnershallen
2013-02-03 14:00 13 IK Zenith Grön - Ale IBF Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-02-03 14:00 13 Landvetter IBK vit - Kärra IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
Omgång 14
2013-02-23 11:00 14 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Grön Kajsa Högemark, Elin Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-02-23 13:00 14 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Landvetter IBK vit Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2013-02-23 18:00 14 Mölndals IBF 1 - Kärra IBK Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2013-02-24 11:00 14 Lindås IBK Hjärter - Lindås IBK Ruter Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Salming (X3M) Arena
2013-02-24 14:30 14 Marstrands IBK Röd - IBK Göteborg Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-02-24 16:15 14 FBC Lerum A - Floda IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
2013-02-24 16:20 14 Ale IBF Grön - Lindome IBK Grön Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Bohushallen
2013-02-24 17:00 14 Skår IBK - IBF Backadalen Röd Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
Omgång 15
2013-03-02 09:30 15 Partille IBS Vit - Lindås IBK Hjärter Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2013-03-02 11:00 15 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Kornelia Ärlig, Sara Karlholm Almåshallen
2013-03-02 14:30 15 Herrestads AIF - Skår IBK Rimnershallen
2013-03-03 09:00 15 IK Zenith Grön - FBC Lerum A Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2013-03-03 10:00 15 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2013-03-03 10:20 15 IBF Backadalen Röd - Ale IBF Grön Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-03-03 11:20 15 Floda IBK - Marstrands IBK Röd Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-03-03 12:00 15 Lindås IBK Ruter - Mölndals IBF 1 Christopher Ryrberg, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
2013-03-03 12:30 15 Landvetter IBK vit - Surte IS IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
Omgång 16
2013-03-08 19:00 16 Skår IBK - Landvetter IBK vit Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-09 16:55 16 Surte IS IBK - Kärra IBK Linus Warnholtz, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-03-10 09:00 16 Mölndals IBF 1 - Pixbo Wallenstam IBK Blå Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-03-10 12:00 16 FBC Lerum A - Lindome IBK Grön Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2013-03-10 12:30 16 Marstrands IBK Röd - IK Zenith Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-10 13:00 16 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBF Backadalen Röd Redfoxhallen
2013-03-10 13:00 16 Lindås IBK Hjärter - IBK Göteborg Hannes Schollin-Löfstedt, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
2013-03-10 13:00 16 Lindås IBK Ruter - Partille IBS Vit Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Askims Sporthall
2013-03-10 15:20 16 Ale IBF Grön - Herrestads AIF Patrik Jonasson Bohushallen
Omgång 17
2013-03-16 12:30 17 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Svart Rimnershallen
2013-03-16 14:50 17 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Surte IS IBK Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-03-16 18:30 17 IBK Göteborg - Lindås IBK Ruter Emelie Seigner, Ludvig Engman Torpahallen
2013-03-17 10:00 17 Kärra IBK - Skår IBK Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2013-03-17 11:30 17 Landvetter IBK vit - Ale IBF Grön Mikael Ärlig, Kornelia Ärlig Landvetter Idrottshall
2013-03-17 11:50 17 IBF Backadalen Röd - FBC Lerum A Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-03-17 13:00 17 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK Röd Andreas Olcén, Mikael Ärlig Almåshallen
2013-03-17 13:40 17 Floda IBK - Lindås IBK Hjärter Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-03-17 14:30 17 Partille IBS Vit - Mölndals IBF 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Öjersjö Idrottshall
Omgång 18
2013-03-23 13:00 18 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK vit Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-03-24 10:00 18 Partille IBS Vit - IBK Göteborg Philip Blom, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-03-24 12:00 18 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-24 12:00 18 Lindås IBK Hjärter - IK Zenith Grön Marcus Magnemyr, Fabian Thunberg Salming (X3M) Arena
2013-03-24 12:30 18 Marstrands IBK Röd - IBF Backadalen Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-24 13:00 18 Lindås IBK Ruter - Floda IBK Christopher Ryrberg, Ludvig Fredriksson Salming (X3M) Arena
2013-03-24 14:50 18 Mölndals IBF 1 - Surte IS IBK Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2013-03-24 17:20 18 Ale IBF Grön - Kärra IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis