Spelprogram - P01 B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF Blå Marinblå, Marinblå, Vit
FBC Lerum B Röd, Röd, Vit
IBF Backadalen Vit Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden Vit, Svart, Svart
IF Marin Väst Orange, Mörkblå, vit
IK Zenith Vit Grön, Vit, Grön
Lindome IBK Lila Grön, Vit, Vit
Lindås IBK Klöver Svart, Svart, Svart
Marstrands IBK Vit röd, svart, svart
Mölndals IBF 2 Röd, Röd, Röd
Onsala IBK Rosa/Svart, Svart, Svarta
Partille IBS Svart Svart, Svart, Svarta
Partille IBS Öjersjö Svart, Svart, Svarta
Sandö IBK Gula, Gröna, Gula
Sportlife Kungälvs IBK Orange, Svart, Svart
Utbynäs SK Gul, Blå, Gul
Varla IBK Gbg Svart/Lila, Svart, Svart
Öckerö IBK Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
Utbynäs SK - Marstrands IBK Vit Gamlestadshallen
Öckerö IBK - FBC Lerum B Hedenskolans Idrottshall
IF Marin Väst - IBF Älvstranden Hall Of Flame
Sportlife Kungälvs IBK - Mölndals IBF 2 Kastellegårdshallen
Onsala IBK - Partille IBS Svart Rydets Idrottshall
IK Zenith Vit - Partille IBS Öjersjö Björlanda Idrottshall
Lindome IBK Lila - Lindås IBK Klöver Skånhällaskolan
IBF Backadalen Vit - Sandö IBK Skälltorpsskolan
Omgång 1
2012-10-06 10:45 1 Ale IBF Blå - IF Marin Väst Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Ale Gymnasium
2012-10-06 13:30 1 Lindås IBK Klöver - IBF Backadalen Vit Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Askims Sporthall
2012-10-06 14:25 1 Sandö IBK - Utbynäs SK Vallda Idrottshall
2012-10-06 16:15 1 Partille IBS Öjersjö - Lindome IBK Lila Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-07 09:00 1 IBF Älvstranden - Mölndals IBF 2 Elof Hallin, David Ganefalk
2012-10-07 10:00 1 Partille IBS Svart - IK Zenith Vit Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-07 12:20 1 FBC Lerum B - Varla IBK Gbg Robin Petersson-Bark, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-07 13:30 1 Marstrands IBK Vit - Öckerö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-07 16:40 1 Sportlife Kungälvs IBK - Onsala IBK Rickard Anneräng, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
Omgång 2
2012-10-13 09:50 2 Mölndals IBF 2 - Onsala IBK Jakob Hambert, Simon Lundh Aktiviteten
2012-10-14 09:00 2 IBF Älvstranden - Ale IBF Blå Elof Hallin, Elof Hallin
2012-10-14 11:00 2 IBF Backadalen Vit - Partille IBS Öjersjö Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-10-14 12:00 2 Lindome IBK Lila - Partille IBS Svart Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen
2012-10-14 12:00 2 Utbynäs SK - Lindås IBK Klöver Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2012-10-14 13:00 2 Öckerö IBK - Sandö IBK Stefan Larsson, Stefan Larsson Hedenskolans Idrottshall
2012-10-14 13:00 2 Varla IBK Gbg - Marstrands IBK Vit Fjärås Idrottshall
2012-10-14 14:00 2 IK Zenith Vit - Sportlife Kungälvs IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
Omgång 3
2012-10-18 17:25 3 Sandö IBK - Varla IBK Gbg Vallda Idrottshall
2012-10-20 17:40 3 Ale IBF Blå - Mölndals IBF 2 Tobias Fri, Jonas Sjödin Andersson Ale Gymnasium
2012-10-21 12:00 3 Partille IBS Öjersjö - Utbynäs SK Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-10-21 12:30 3 Lindås IBK Klöver - Öckerö IBK Christopher Ryrberg, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
2012-10-21 13:00 3 Partille IBS Svart - IBF Backadalen Vit Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-10-21 14:40 3 Sportlife Kungälvs IBK - Lindome IBK Lila Simon Hogner, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-10-21 16:30 3 Onsala IBK - IK Zenith Vit Presseskolan
2012-11-25 12:15 3 FBC Lerum B - IF Marin Väst Anton Ström, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
Omgång 4
2012-10-27 09:00 4 Lindome IBK Lila - Onsala IBK David Ek, Adam Widebert Almåshallen
2012-10-27 10:00 4 Mölndals IBF 2 - IK Zenith Vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-10-27 10:30 4 Öckerö IBK - Partille IBS Öjersjö Adnan Tongur, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2012-10-28 10:00 4 IF Marin Väst - Marstrands IBK Vit Arvid Burefors, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2012-10-28 11:00 4 Utbynäs SK - Partille IBS Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Gamlestadshallen
2012-10-28 11:00 4 IBF Älvstranden - FBC Lerum B Morgan Ekberg, Elof Hallin
2012-10-28 13:00 4 Varla IBK Gbg - Lindås IBK Klöver Fjärås Idrottshall
2012-10-28 13:50 4 IBF Backadalen Vit - Sportlife Kungälvs IBK Pouria Saber, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
Omgång 5
2012-11-08 17:30 5 Sandö IBK - IF Marin Väst Vallda Idrottshall
2012-11-11 10:00 5 IK Zenith Vit - Lindome IBK Lila Jonathan Tärnberg, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-11-11 10:20 5 Partille IBS Öjersjö - Varla IBK Gbg Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-11-11 11:20 5 Partille IBS Svart - Öckerö IBK Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-11-11 11:40 5 Sportlife Kungälvs IBK - Utbynäs SK Rickard Anneräng, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2012-11-11 13:30 5 Onsala IBK - IBF Backadalen Vit Presseskolan
2012-11-11 14:30 5 Marstrands IBK Vit - IBF Älvstranden Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-11-11 15:30 5 FBC Lerum B - Ale IBF Blå Anton Ström, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
Omgång 6
2012-11-17 10:00 6 Mölndals IBF 2 - Lindome IBK Lila Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-11-17 11:10 6 Ale IBF Blå - Marstrands IBK Vit Tobias Fri Ale Gymnasium
2012-11-17 12:00 6 Öckerö IBK - Sportlife Kungälvs IBK Eleonore Green, Mattias Alderblad Hedenskolans Idrottshall
2012-11-18 09:00 6 IF Marin Väst - Lindås IBK Klöver Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-11-18 10:00 6 IBF Backadalen Vit - IK Zenith Vit Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-18 11:00 6 IBF Älvstranden - Sandö IBK Elof Hallin, David Ganefalk
2012-11-18 15:50 6 Varla IBK Gbg - Partille IBS Svart Lindälvshallen
2012-11-18 16:40 6 Utbynäs SK - Onsala IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Gamlestadshallen
Omgång 7
2012-12-02 10:00 7 IK Zenith Vit - Utbynäs SK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-12-02 12:40 7 Sportlife Kungälvs IBK - Varla IBK Gbg Victor Olsson Kastellegårdshallen
2012-12-02 13:30 7 Lindås IBK Klöver - IBF Älvstranden Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming (X3M) Arena
2012-12-02 15:00 7 Onsala IBK - Öckerö IBK Presseskolan
2012-12-02 15:20 7 Partille IBS Öjersjö - IF Marin Väst Jesper Olsson, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2012-12-02 15:20 7 Lindome IBK Lila - IBF Backadalen Vit Andreas Olcén, Karl Eriksson Almåshallen
2012-12-02 15:30 7 Sandö IBK - Ale IBF Blå Vallda Idrottshall
2012-12-02 18:25 7 FBC Lerum B - Mölndals IBF 2 Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
Omgång 8
2012-12-07 18:00 8 Mölndals IBF 2 - IBF Backadalen Vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-12-08 10:00 8 Ale IBF Blå - Lindås IBK Klöver Tobias Fri Ale Gymnasium
2012-12-08 11:30 8 Öckerö IBK - IK Zenith Vit Eleonore Green, Mattias Alderblad Hedenskolans Idrottshall
2012-12-08 14:00 8 Utbynäs SK - Lindome IBK Lila Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2012-12-09 09:00 8 IF Marin Väst - Partille IBS Svart Arvid Burefors, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2012-12-09 10:00 8 IBF Älvstranden - Partille IBS Öjersjö Elof Hallin, David Ganefalk
2012-12-09 12:00 8 Varla IBK Gbg - Onsala IBK Fjärås Idrottshall
2012-12-09 12:30 8 FBC Lerum B - Marstrands IBK Vit Hajrudin Begic, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
Omgång 9
2012-12-01 14:10 9 Sandö IBK - FBC Lerum B Vallda Idrottshall
2012-12-16 09:10 9 IBF Backadalen Vit - Utbynäs SK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-12-16 10:00 9 Marstrands IBK Vit - Mölndals IBF 2 Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2012-12-16 10:00 9 IK Zenith Vit - Varla IBK Gbg Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-12-16 11:20 9 Partille IBS Öjersjö - Ale IBF Blå Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-12-16 12:30 9 Partille IBS Svart - IBF Älvstranden Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-12-16 12:40 9 Sportlife Kungälvs IBK - IF Marin Väst Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-12-16 16:40 9 Lindome IBK Lila - Öckerö IBK David Ek, Andreas Olcén Skånhällaskolan
Omgång 10
2013-01-12 10:30 10 Öckerö IBK - IBF Backadalen Vit Eleonore Green, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2013-01-12 11:00 10 Ale IBF Blå - Partille IBS Svart Tobias Fri Ale Gymnasium
2013-01-12 15:20 10 Varla IBK Gbg - Lindome IBK Lila Lindälvshallen
2013-01-13 10:00 10 IF Marin Väst - Onsala IBK Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2013-01-13 10:00 10 IBF Älvstranden - Sportlife Kungälvs IBK Elof Hallin, David Ganefalk
2013-01-13 10:30 10 FBC Lerum B - Lindås IBK Klöver Anton Ström, Erik Ström Rydsbergshallen
2013-01-13 11:00 10 Mölndals IBF 2 - Utbynäs SK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-01-13 15:40 10 Marstrands IBK Vit - Sandö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
Omgång 11
2013-01-19 10:00 11 Partille IBS Öjersjö - FBC Lerum B Axel Alfredson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-01-19 10:30 11 Utbynäs SK - Öckerö IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2013-01-19 14:25 11 Sandö IBK - Mölndals IBF 2 Vallda Idrottshall
2013-01-20 12:40 11 Sportlife Kungälvs IBK - Ale IBF Blå Kastellegårdshallen
2013-01-20 15:00 11 Onsala IBK - IBF Älvstranden Presseskolan
2013-01-20 15:00 11 IK Zenith Vit - IF Marin Väst Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2013-01-20 15:00 11 IBF Backadalen Vit - Varla IBK Gbg Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-01-20 17:30 11 Lindås IBK Klöver - Marstrands IBK Vit Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming (X3M) Arena
Omgång 12
2013-01-26 12:20 12 Mölndals IBF 2 - Öckerö IBK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2013-01-26 13:00 12 Ale IBF Blå - Onsala IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Ale Gymnasium
2013-01-26 14:30 12 Sandö IBK - Lindås IBK Klöver Vallda Idrottshall
2013-01-26 18:10 12 IBF Älvstranden - IK Zenith Vit Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Sjumilahallen
2013-01-27 09:00 12 IF Marin Väst - Lindome IBK Lila Arvid Burefors, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2013-01-27 10:00 12 Marstrands IBK Vit - Partille IBS Öjersjö Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2013-01-27 10:30 12 FBC Lerum B - Partille IBS Svart Anton Ström, Erik Ström Rydsbergshallen
2013-01-27 13:30 12 Varla IBK Gbg - Utbynäs SK Fjärås Idrottshall
Omgång 13
2013-02-02 09:30 13 Partille IBS Öjersjö - Sandö IBK Jesper Olsson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-02 11:30 13 Öckerö IBK - Varla IBK Gbg Eleonore Green, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2013-02-02 14:30 13 Partille IBS Svart - Marstrands IBK Vit Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-03 13:00 13 IK Zenith Vit - Ale IBF Blå Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-02-03 13:40 13 IBF Backadalen Vit - IF Marin Väst Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skälltorpsskolan
2013-02-03 14:20 13 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Oskar Andersson, Karl Eriksson Streteredsskolan
2013-02-03 15:00 13 Lindås IBK Klöver - Mölndals IBF 2 Anton Johansson, Martin Solaja Askims Sporthall
2013-02-03 17:15 13 Sportlife Kungälvs IBK - FBC Lerum B Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
Omgång 14
2013-02-23 10:45 14 Ale IBF Blå - Lindome IBK Lila Tobias Fri Ale Gymnasium
2013-02-23 17:00 14 Mölndals IBF 2 - Varla IBK Gbg Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2013-02-24 09:00 14 IF Marin Väst - Utbynäs SK Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2013-02-24 12:00 14 Lindås IBK Klöver - Partille IBS Öjersjö Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Salming (X3M) Arena
2013-02-24 13:30 14 Marstrands IBK Vit - Sportlife Kungälvs IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-02-24 17:15 14 FBC Lerum B - Onsala IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
2013-02-24 19:00 14 IBF Älvstranden - IBF Backadalen Vit Morgan Ekberg, Morgan Ekberg Sjumilahallen
2013-02-25 18:25 14 Sandö IBK - Partille IBS Svart Vallda Idrottshall
Omgång 15
2013-03-02 10:30 15 Partille IBS Svart - Lindås IBK Klöver Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2013-03-02 10:30 15 Öckerö IBK - IF Marin Väst Lazo Cesto, Lazo Cesto Hedenskolans Idrottshall
2013-03-03 09:30 15 Partille IBS Öjersjö - Mölndals IBF 2 Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-03-03 10:00 15 IK Zenith Vit - FBC Lerum B Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2013-03-03 11:20 15 IBF Backadalen Vit - Ale IBF Blå Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-03-03 13:30 15 Onsala IBK - Marstrands IBK Vit Presseskolan
2013-03-03 14:40 15 Sportlife Kungälvs IBK - Sandö IBK Simon Hogner Kastellegårdshallen
2013-03-03 16:00 15 Utbynäs SK - IBF Älvstranden Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Gamlestadshallen
Omgång 16
2013-03-09 13:00 16 Ale IBF Blå - Utbynäs SK Thomas Johansson Ale Gymnasium
2013-03-09 14:25 16 Sandö IBK - Onsala IBK Vallda Idrottshall
2013-03-10 10:00 16 IF Marin Väst - Varla IBK Gbg Jonas Almskog, Jonas Almskog Hall Of Flame
2013-03-10 10:00 16 IBF Älvstranden - Öckerö IBK Elof Hallin, David Ganefalk
2013-03-10 12:10 16 Partille IBS Öjersjö - Partille IBS Svart Philip Blom, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-10 13:00 16 FBC Lerum B - Lindome IBK Lila Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2013-03-10 13:30 16 Marstrands IBK Vit - IK Zenith Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-10 14:00 16 Lindås IBK Klöver - Sportlife Kungälvs IBK Hannes Schollin-Löfstedt, Mark Moulavi Salming (X3M) Arena
Omgång 17
2013-03-16 10:30 17 Öckerö IBK - Ale IBF Blå Aldin Hadziselmovic, Martin Helg Hedenskolans Idrottshall
2013-03-16 13:00 17 Varla IBK Gbg - IBF Älvstranden Lindälvshallen
2013-03-17 09:00 17 IK Zenith Vit - Sandö IBK Daniel Påsse, William Hilmersson Sjumilahallen
2013-03-17 12:50 17 IBF Backadalen Vit - FBC Lerum B Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-03-17 14:00 17 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK Vit Andreas Olcén, Mikael Ärlig Almåshallen
2013-03-17 14:40 17 Sportlife Kungälvs IBK - Partille IBS Öjersjö Adrian Mellbin Kastellegårdshallen
2013-03-17 15:30 17 Partille IBS Svart - Mölndals IBF 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Öjersjö Idrottshall
2013-03-17 16:30 17 Onsala IBK - Lindås IBK Klöver Presseskolan
Omgång 18
2013-03-18 18:15 18 Sandö IBK - Lindome IBK Lila Vallda Idrottshall
2013-03-24 11:00 18 Partille IBS Öjersjö - Onsala IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-24 12:00 18 Partille IBS Svart - Sportlife Kungälvs IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-24 13:25 18 FBC Lerum B - Utbynäs SK Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
2013-03-24 13:30 18 Marstrands IBK Vit - IBF Backadalen Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-24 14:00 18 Lindås IBK Klöver - IK Zenith Vit Christopher Ryrberg, Ludvig Fredriksson Salming (X3M) Arena
2013-03-24 16:00 18 Mölndals IBF 2 - IF Marin Väst Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2013-03-24 18:20 18 Ale IBF Blå - Varla IBK Gbg Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis