Spelprogram - Pojkar Klass 6 (-02-03)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AF Aktivera Innebandy Svart, Svart, Svart
Andersbergs IBK Svart, svart, Svart
Gävle GIK Blå, Svart, Blå
Håsta IBK Svart, Svart, Svart
IBK Runsten Röd, Svart, Svart
Sandvikens AIK U Svart
Sandvikens AIK U Vit -02
Strömsbro IF Orange, Blå, Vit
Söderhamns IBF Blå, Blå, Blå
Valbo AIF Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-10-18 18:00 1 Söderhamns IBF - Håsta IBK Joakim Lindgren, Amel Crnalic Idrottshallen, Söderhamn
2013-10-20 10:00 1 Andersbergs IBK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-10-20 10:45 1 Strömsbro IF - IBK Runsten 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2013-10-20 12:00 1 Gävle GIK - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-10-20 13:30 1 Sandvikens AIK U Vit -02 - AF Aktivera Innebandy FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 2
2013-10-27 09:30 2 Sandvikens AIK U Svart - Sandvikens AIK U Vit -02 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-10-27 12:30 2 AF Aktivera Innebandy - Gävle GIK Elina Furfält Aspenskolan
2013-10-27 13:00 2 IBK Runsten - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-10-27 14:00 2 Valbo AIF - Söderhamns IBF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2013-10-27 15:00 2 Håsta IBK - Strömsbro IF Mats Sjöqvist, Mikael Wiberg Håstaholmen
Omgång 3
2013-11-02 14:00 3 Andersbergs IBK - Håsta IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-11-03 11:00 3 Söderhamns IBF - Strömsbro IF Anna Lindgren, Amel Crnalic Idrottshallen, Söderhamn
2013-11-03 11:30 3 Sandvikens AIK U Vit -02 - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-03 13:00 3 Gävle GIK - Sandvikens AIK U Svart 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-11-12 18:45 3 Valbo AIF - AF Aktivera Innebandy 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
Omgång 4
2013-11-10 10:00 4 Sandvikens AIK U Vit -02 - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-10 10:30 4 Andersbergs IBK - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-11-10 10:30 4 Söderhamns IBF - Sandvikens AIK U Svart Anna Lindgren, Amel Crnalic Idrottshallen, Söderhamn
2014-03-16 17:30 4 Håsta IBK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-03-23 17:00 4 Strömsbro IF - AF Aktivera Innebandy 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 5
2013-11-16 13:30 5 AF Aktivera Innebandy - Andersbergs IBK Leif Ericsson, Elina Furfält Aspenskolan
2013-11-17 09:30 5 Sandvikens AIK U Svart - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-17 11:15 5 IBK Runsten - Söderhamns IBF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-17 11:30 5 Gävle GIK - Sandvikens AIK U Vit -02 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-12 13:45 5 Valbo AIF - Håsta IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 6
2013-11-10 13:30 6 AF Aktivera Innebandy - Håsta IBK Aspenskolan
2013-11-23 15:30 6 Söderhamns IBF - Gävle GIK Anna Lindgren, Amel Crnalic Bergviks Idrottshall
2013-11-24 09:20 6 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2013-11-24 10:15 6 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Vit -02 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2013-11-24 10:30 6 Andersbergs IBK - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
Omgång 7
2013-12-01 09:15 7 Valbo AIF - IBK Runsten 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2013-12-01 11:00 7 Gävle GIK - Strömsbro IF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-12-01 11:30 7 Sandvikens AIK U Svart - Håsta IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-12-01 12:30 7 AF Aktivera Innebandy - Söderhamns IBF Ronnie Eriksson, Erik Christiansen Aspenskolan
2013-12-01 13:00 7 Sandvikens AIK U Vit -02 - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 8
2013-12-08 11:15 8 Strömsbro IF - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2013-12-08 12:30 8 Söderhamns IBF - Andersbergs IBK Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-12-08 13:15 8 IBK Runsten - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-12-08 13:30 8 Sandvikens AIK U Svart - AF Aktivera Innebandy FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-08 10:00 8 Håsta IBK - Sandvikens AIK U Vit -02 Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
Omgång 9
2014-01-11 15:00 9 Valbo AIF - Sandvikens AIK U Svart 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-01-12 09:30 9 Gävle GIK - Håsta IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-12 09:30 9 Andersbergs IBK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-01-12 12:00 9 AF Aktivera Innebandy - IBK Runsten Jouni Myller, Fredrik Longgren Aspenskolan
2014-01-12 15:00 9 Sandvikens AIK U Vit -02 - Söderhamns IBF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 10
2014-01-19 11:30 10 AF Aktivera Innebandy - Sandvikens AIK U Vit -02 Ronnie Eriksson, Fredrik Longgren Aspenskolan
2014-01-19 12:45 10 Valbo AIF - Gävle GIK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-01-19 14:00 10 Sandvikens AIK U Svart - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-19 14:30 10 IBK Runsten - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-03-09 17:10 10 Håsta IBK - Söderhamns IBF Per-Olov Nilsson, Matchledare ML Håstaholmen
Omgång 11
2013-12-15 17:15 11 Söderhamns IBF - Valbo AIF 0 - 0 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2014-01-26 09:30 11 Sandvikens AIK U Vit -02 - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-26 09:50 11 Andersbergs IBK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-01-26 10:00 11 Gävle GIK - AF Aktivera Innebandy 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-09 11:30 11 Strömsbro IF - Håsta IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 12
2014-02-01 11:30 12 Strömsbro IF - Söderhamns IBF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-01 17:20 12 Håsta IBK - Andersbergs IBK Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2014-02-02 09:00 12 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Vit -02 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-02-02 09:30 12 Sandvikens AIK U Svart - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-02 18:15 12 AF Aktivera Innebandy - Valbo AIF 0 - 0 Fredrik Longgren, Jouni Myller Aspenskolan
Omgång 13
2014-02-08 11:00 13 AF Aktivera Innebandy - Strömsbro IF Fredrik Longgren, Jouni Myller Aspenskolan
2014-02-09 11:45 13 Gävle GIK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-09 14:00 13 Valbo AIF - Sandvikens AIK U Vit -02 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-02-09 16:45 13 IBK Runsten - Håsta IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-02-23 15:00 13 Sandvikens AIK U Svart - Söderhamns IBF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 14
2014-02-15 11:00 14 Söderhamns IBF - IBK Runsten Anders Fernlund, Göran Johansen Idrottshallen, Söderhamn
2014-02-16 10:00 14 Sandvikens AIK U Vit -02 - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-16 10:20 14 Andersbergs IBK - AF Aktivera Innebandy FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-02-16 10:30 14 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Svart 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-16 10:40 14 Håsta IBK - Valbo AIF 0 - 0 Mikael Wiberg, Mats Sjöqvist Håstaholmen
Omgång 15
2014-02-23 09:00 15 Sandvikens AIK U Vit -02 - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-23 11:45 15 Gävle GIK - Söderhamns IBF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-23 12:00 15 Sandvikens AIK U Svart - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-23 14:15 15 Valbo AIF - Andersbergs IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-02-23 16:30 15 Håsta IBK - AF Aktivera Innebandy Per-Olov Nilsson, Matchledare ML Håstaholmen
Omgång 16
2014-03-08 12:00 16 Håsta IBK - Sandvikens AIK U Svart Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
2014-03-08 14:30 16 Söderhamns IBF - AF Aktivera Innebandy Anders Fernlund, Amel Crnalic Idrottshallen, Söderhamn
2014-03-09 10:40 16 IBK Runsten - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-03-09 11:00 16 Andersbergs IBK - Sandvikens AIK U Vit -02 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-03-09 17:15 16 Strömsbro IF - Gävle GIK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
Omgång 17
2014-03-16 10:30 17 Valbo AIF - Strömsbro IF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-03-16 10:45 17 Andersbergs IBK - Söderhamns IBF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-03-16 11:15 17 Gävle GIK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-03-16 13:00 17 Sandvikens AIK U Vit -02 - Håsta IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-16 18:00 17 AF Aktivera Innebandy - Sandvikens AIK U Svart Fredrik Longgren, Jouni Myller Aspenskolan
Omgång 18
18 Håsta IBK - Gävle GIK Håstaholmen
2014-03-22 10:15 18 Strömsbro IF - Andersbergs IBK 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-03-23 10:30 18 Söderhamns IBF - Sandvikens AIK U Vit -02 Anders Fernlund, Anna Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2014-03-23 10:30 18 Sandvikens AIK U Svart - Valbo AIF 0 - 0 FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-23 11:30 18 IBK Runsten - AF Aktivera Innebandy FD 1 FD 1, FD 2 FD 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis