Spelprogram - Pojkar Klass 7 (-03-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hofors IBK Vit, Svart, Svart
IBK Runsten Röd, Svart, Svart
IK Sätra Grön, Svart, Grön
Sandvikens AIK U Grå
Sandvikens AIK U Svart
Sandvikens AIK U Vit
Storviks IF Grön, Svart, Svart
Strömsbro IF Blå Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Orange Orange, Blå, Vit
Valbo AIF Grön Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Valbo AIF Vit Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Åmots IF
Älvkarleby IK Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-11-02 10:45 1 Strömsbro IF Blå - Åmots IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2013-11-02 11:00 1 Älvkarleby IK - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2013-11-02 12:30 1 Strömsbro IF Orange - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2013-11-02 13:00 1 Storviks IF - Sandvikens AIK U Grå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2013-11-02 13:30 1 Sandvikens AIK U Svart - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-02 15:00 1 Sandvikens AIK U Vit - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 2
2013-11-09 09:45 2 Valbo AIF Grön - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2013-11-09 10:15 2 IK Sätra - Strömsbro IF Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2013-11-09 11:00 2 Älvkarleby IK - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2013-11-09 12:00 2 Åmots IF - Strömsbro IF Orange FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bionärhallen
2013-11-09 16:15 2 IBK Runsten - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-09 17:00 2 Sandvikens AIK U Grå - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 3
2013-11-16 09:00 3 Strömsbro IF Orange - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-16 10:00 3 Hofors IBK - Åmots IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2013-11-16 10:30 3 Strömsbro IF Blå - Sandvikens AIK U Grå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-16 11:30 3 Storviks IF - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2013-11-16 13:30 3 Sandvikens AIK U Svart - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-16 15:00 3 Sandvikens AIK U Vit - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 4
2013-11-23 09:00 4 Sandvikens AIK U Svart - Strömsbro IF Orange FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-23 11:40 4 Strömsbro IF Blå - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2013-11-23 13:15 4 Storviks IF - Åmots IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2013-11-23 13:30 4 Valbo AIF Vit - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2013-11-23 14:00 4 Älvkarleby IK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2013-11-23 18:00 4 Sandvikens AIK U Vit - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 5
2013-11-30 09:15 5 Hofors IBK - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2013-11-30 09:30 5 Sandvikens AIK U Grå - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-30 10:45 5 IK Sätra - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2013-11-30 12:00 5 Valbo AIF Grön - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2013-11-30 12:00 5 Åmots IF - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bionärhallen
2013-11-30 15:00 5 Strömsbro IF Orange - Strömsbro IF Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 6
2013-12-07 10:30 6 Valbo AIF Grön - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2013-12-07 11:00 6 Älvkarleby IK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2013-12-07 12:00 6 Storviks IF - Strömsbro IF Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2013-12-07 12:00 6 Valbo AIF Vit - Sandvikens AIK U Grå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2013-12-07 15:30 6 Sandvikens AIK U Vit - Strömsbro IF Orange FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-12-08 11:00 6 Sandvikens AIK U Svart - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Arena Jernvallen
Omgång 7
2014-01-11 09:00 7 Strömsbro IF Orange - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2014-01-11 10:00 7 Hofors IBK - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2014-01-11 11:00 7 Åmots IF - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bionärhallen
2014-01-11 11:00 7 Strömsbro IF Blå - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2014-01-11 11:15 7 IBK Runsten - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-01-11 12:00 7 Sandvikens AIK U Grå - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 8
8 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Grå Ludvigbergsskolan
2014-01-18 17:30 8 Sandvikens AIK U Vit - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-25 09:45 8 Valbo AIF Grön - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-01-25 11:00 8 Älvkarleby IK - Strömsbro IF Orange FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2014-01-25 11:15 8 Valbo AIF Vit - Åmots IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-01-25 12:00 8 Storviks IF - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
Omgång 9
2014-02-01 11:00 9 Sandvikens AIK U Grå - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-01 11:45 9 IK Sätra - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-02-01 12:30 9 Sandvikens AIK U Svart - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-01 13:00 9 Strömsbro IF Blå - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-02 09:30 9 Hofors IBK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2014-03-22 12:00 9 Åmots IF - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bionärhallen
Omgång 10
2014-02-08 08:45 10 Valbo AIF Vit - Strömsbro IF Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-02-08 10:15 10 Valbo AIF Grön - Strömsbro IF Orange FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-02-08 11:00 10 Älvkarleby IK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2014-02-08 11:15 10 IBK Runsten - Åmots IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-02-08 12:00 10 Sandvikens AIK U Grå - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-08 13:30 10 Sandvikens AIK U Vit - Hofors IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 11
2014-02-21 19:00 11 IK Sätra - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2014-02-22 09:00 11 Strömsbro IF Orange - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-22 10:30 11 Strömsbro IF Blå - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-02-22 11:00 11 Hofors IBK - Sandvikens AIK U Grå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2014-02-22 11:00 11 Åmots IF - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bionärhallen
2014-02-22 12:00 11 Storviks IF - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
Omgång 12
2014-03-08 11:00 12 Älvkarleby IK - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Sörgärdets Sporthall
2014-03-08 12:00 12 IK Sätra - Åmots IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-03-08 13:30 12 Valbo AIF Vit - Storviks IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-03-08 15:00 12 IBK Runsten - Strömsbro IF Blå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-03-09 17:00 12 Sandvikens AIK U Grå - Strömsbro IF Orange FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-23 09:00 12 Sandvikens AIK U Svart - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 13
2014-03-15 09:30 13 Sandvikens AIK U Svart - Valbo AIF Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-03-15 11:00 13 Åmots IF - Sandvikens AIK U Grå FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bionärhallen
2014-03-15 12:00 13 Storviks IF - Älvkarleby IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Parkhallen
2014-03-15 12:15 13 Strömsbro IF Orange - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-03-15 13:00 13 Hofors IBK - IK Sätra FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Hoforshallen
2014-03-15 13:45 13 Strömsbro IF Blå - Valbo AIF Grön FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis