Spelprogram - Pojkar H

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Flens IBF Pojkar H svart/lila, svart, svart
IFK Gnesta Pojkar H Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Pojkar H blå, vit, blå
Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Pojkar H Vita, Svarta, Vita
Malmköpings IBF Pojkar H Röd, Vit, Vit
Mesta IBK Pojkar H Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Pojkar H Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Pojkar H Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P03 Orange Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P03 Svart Orange, Svart, Svart
Stigtomta IF Pojkar H Gul, Svart, Gult
Strängnäs IBK Pojkar H Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Rockets Pojkar H Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Pojkar H Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 0
IFK Gnesta Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Mariefreds Sporthall
2013-10-19 09:45 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Hölö Allaktivitetshall
2014-03-08 14:00 Strängnäs IBK Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Thomashallen
2014-03-08 16:15 Onyx IBS P03 Orange - IFK Mariefred Pojkar H Thomashallen
2014-03-08 17:00 Onyx IBS P03 Orange - Nykvarns IF Vit Pojkar H Thomashallen
Omgång 1
2013-10-19 09:00 1 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - IFK Gnesta Pojkar H Adrian Ceder, Robin Hynninen Hölö Allaktivitetshall
2013-10-19 09:45 1 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Adrian Ceder, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2013-10-19 10:30 1 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Ingela Hedlund, Robin Hynninen Hölö Allaktivitetshall
2013-10-19 11:15 1 IFK Gnesta Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Adrian Ceder, Robin Hynninen Hölö Allaktivitetshall
2013-10-19 12:00 1 IFK Gnesta Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Adrian Ceder, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2013-10-19 12:45 1 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Ingela Hedlund, Robin Hynninen Hölö Allaktivitetshall
Omgång 2
2013-10-19 11:30 2 Katrineholms IBF Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Andreas Öhlin, Pontus Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-19 12:15 2 Malmköpings IBF Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Pontus Gustafsson, Daniel Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-19 13:00 2 Onyx IBS P03 Orange - Katrineholms IBF Pojkar H Andreas Öhlin, Daniel Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-19 13:45 2 Flens IBF Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Andreas Öhlin, Pontus Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-19 14:30 2 Flens IBF Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Pontus Gustafsson, Daniel Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-19 15:15 2 Katrineholms IBF Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Andreas Öhlin, Daniel Gustafsson Duveholmshallen
Omgång 3
2013-10-19 09:15 3 Torshälla IBK Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H Anton Carlsson, Linda Berg Gökstensskolan
2013-10-19 10:00 3 Strängnäs IBK Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Anton Carlsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-10-19 10:45 3 IFK Mariefred Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Martin Lindberg, Linda Berg Gökstensskolan
2013-10-19 11:30 3 Mesta IBK Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Anton Carlsson, Linda Berg Gökstensskolan
2013-10-19 12:15 3 Mesta IBK Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Anton Carlsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-10-19 13:00 3 Torshälla IBK Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Martin Lindberg, Linda Berg Gökstensskolan
Omgång 4
2013-11-02 11:30 4 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H William Broberg, Karljohan Ahlroth Björkestahallen
2013-11-02 12:15 4 Stigtomta IF Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Adrian Ceder, Karljohan Ahlroth Björkestahallen
2013-11-02 13:00 4 Onyx IBS P03 Svart - Nykvarns IF Vit Pojkar H William Broberg, Adrian Ceder Björkestahallen
2013-11-02 13:45 4 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H William Broberg, Karljohan Ahlroth Björkestahallen
2013-11-02 14:30 4 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Adrian Ceder, Karljohan Ahlroth Björkestahallen
2013-11-02 15:15 4 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H William Broberg, Adrian Ceder Björkestahallen
Omgång 5
2013-11-02 13:00 5 Strängnäs IBK Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Therese Jonsson, Filip Hynninen Thomashallen
2013-11-02 13:45 5 IFK Mariefred Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Therese Jonsson, Fares Youssef Thomashallen
2013-11-02 14:30 5 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Filip Hynninen, Fares Youssef Thomashallen
2013-11-02 15:15 5 Telge SIBK Rockets Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Therese Jonsson, Filip Hynninen Thomashallen
2013-11-02 16:00 5 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Therese Jonsson, Fares Youssef Thomashallen
2013-11-02 16:45 5 Strängnäs IBK Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Filip Hynninen, Fares Youssef Thomashallen
Omgång 6
2013-11-09 11:30 6 Onyx IBS P03 Orange - IFK Gnesta Pojkar H Simon Palm, Adam Bohlin Ramdalshallen
2013-11-09 12:30 6 Stigtomta IF Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Andreas Hanna, Simon Palm Ramdalshallen
2013-11-09 13:15 6 Malmköpings IBF Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Adam Bohlin, Andreas Hanna Ramdalshallen
2013-11-09 13:45 6 IFK Gnesta Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Simon Palm, Adam Bohlin Ramdalshallen
2013-11-09 14:30 6 IFK Gnesta Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Andreas Hanna, Simon Palm Ramdalshallen
2013-11-09 15:15 6 Onyx IBS P03 Orange - Stigtomta IF Pojkar H Adam Bohlin, Andreas Hanna Ramdalshallen
Omgång 7
2013-11-17 11:30 7 Onyx IBS P03 Svart - Nykvarns IF Vit Pojkar H John Gustavsson, David Olsson Herrhagsskolan
2013-11-17 12:15 7 Flens IBF Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H John Gustavsson, David Olsson Herrhagsskolan
2013-11-17 13:00 7 Mesta IBK Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart John Gustavsson, David Olsson Herrhagsskolan
2013-11-17 13:45 7 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Simon Palm, Simon Holmgren Herrhagsskolan
2013-11-17 14:30 7 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H Simon Palm, Simon Holmgren Herrhagsskolan
2013-11-17 15:15 7 Onyx IBS P03 Svart - Flens IBF Pojkar H Simon Palm, Simon Holmgren Herrhagsskolan
Omgång 8
2013-11-23 12:45 8 IFK Gnesta Pojkar H - Katrineholms IBF Pojkar H Jesper Asplund, Fares Youssef Frejahallen
2013-11-23 13:30 8 IFK Mariefred Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Fares Youssef, Rickard Söderberg Frejahallen
2013-11-23 14:15 8 Torshälla IBK Pojkar H - IFK Gnesta Pojkar H Jesper Asplund, Rickard Söderberg Frejahallen
2013-11-23 15:00 8 Katrineholms IBF Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Jesper Asplund, Fares Youssef Frejahallen
2013-11-23 15:45 8 Katrineholms IBF Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Fares Youssef, Rickard Söderberg Frejahallen
2013-11-23 16:30 8 IFK Gnesta Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Jesper Asplund, Rickard Söderberg Frejahallen
Omgång 9
2013-12-07 10:30 9 Flens IBF Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Anton Carlsson, Ludwig Modh Hälleforsnäs Sporthall
2013-12-07 11:15 9 Stigtomta IF Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Ludwig Modh, Ludwig Achrenius Hälleforsnäs Sporthall
2013-12-07 12:00 9 Onyx IBS P03 Orange - Flens IBF Pojkar H Ludwig Modh, Ludwig Achrenius Hälleforsnäs Sporthall
2013-12-07 12:45 9 Malmköpings IBF Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Anton Carlsson, Ludwig Modh Hälleforsnäs Sporthall
2013-12-07 13:30 9 Malmköpings IBF Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Anton Carlsson, Ludwig Achrenius Hälleforsnäs Sporthall
2013-12-07 14:15 9 Flens IBF Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Anton Carlsson, Ludwig Achrenius Hälleforsnäs Sporthall
Omgång 10
2013-12-14 13:00 10 Malmköpings IBF Pojkar H - Katrineholms IBF Pojkar H Simon Ström, Pontus Gustafsson Malmköpings Sporthall
2013-12-14 13:45 10 Mesta IBK Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Hanna Wallén, Pontus Gustafsson Malmköpings Sporthall
2013-12-14 14:30 10 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Hanna Wallén, Simon Ström Malmköpings Sporthall
2013-12-14 15:15 10 Katrineholms IBF Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H Simon Ström, Pontus Gustafsson Malmköpings Sporthall
2013-12-14 16:00 10 Katrineholms IBF Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Hanna Wallén, Pontus Gustafsson Malmköpings Sporthall
2013-12-14 16:45 10 Malmköpings IBF Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H Hanna Wallén, Simon Ström Malmköpings Sporthall
Omgång 11
2013-12-21 08:15 11 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Fares Youssef, Filip Hynninen Björkestahallen
2013-12-21 09:00 11 Strängnäs IBK Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Robin Hynninen, Filip Hynninen Björkestahallen
2013-12-21 09:45 11 Torshälla IBK Pojkar H - Nykvarns IF Vit Pojkar H Fares Youssef, Robin Hynninen Björkestahallen
2013-12-21 10:30 11 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Fares Youssef, Filip Hynninen Björkestahallen
2013-12-21 11:15 11 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Robin Hynninen, Filip Hynninen Björkestahallen
2013-12-21 12:00 11 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Fares Youssef, Robin Hynninen Björkestahallen
Omgång 12
2014-01-11 14:30 12 Mesta IBK Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Anton Carlsson, Ludwig Modh Gökstensskolan
2014-01-11 15:15 12 Torshälla IBK Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Jesper Höglund, Ludwig Modh Gökstensskolan
2014-01-11 16:00 12 Strängnäs IBK Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H Anton Carlsson, Jesper Höglund Gökstensskolan
2014-01-11 16:45 12 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Anton Carlsson, Ludwig Modh Gökstensskolan
2014-01-11 17:30 12 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Jesper Höglund, Ludwig Modh Gökstensskolan
2014-01-11 18:15 12 Mesta IBK Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Anton Carlsson, Jesper Höglund Gökstensskolan
Omgång 13
2014-02-15 09:00 13 IFK Mariefred Pojkar H - IFK Gnesta Pojkar H Jesper Asplund, Rickard Söderberg Hammarens IP
2014-02-15 09:45 13 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Jesper Asplund, Ingela Hedlund Hammarens IP
2014-02-15 10:30 13 Flens IBF Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Ingela Hedlund, Rickard Söderberg Hammarens IP
2014-02-15 11:15 13 IFK Gnesta Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Jesper Asplund, Rickard Söderberg Hammarens IP
2014-02-15 12:00 13 IFK Gnesta Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Jesper Asplund, Ingela Hedlund Hammarens IP
2014-02-15 12:45 13 IFK Mariefred Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Ingela Hedlund, Rickard Söderberg Hammarens IP
Omgång 14
2014-01-18 10:30 14 Flens IBF Pojkar H - Katrineholms IBF Pojkar H Jesper Dal, Zemone Samuelsson Hälleforsnäs Sporthall
2014-01-18 11:15 14 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Pontus Gustafsson, Zemone Samuelsson Hälleforsnäs Sporthall
2014-01-18 12:00 14 IFK Mariefred Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Jesper Dal, Pontus Gustafsson Hälleforsnäs Sporthall
2014-01-18 12:45 14 Katrineholms IBF Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Jesper Dal, Zemone Samuelsson Hälleforsnäs Sporthall
2014-01-18 13:30 14 Katrineholms IBF Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Pontus Gustafsson, Zemone Samuelsson Hälleforsnäs Sporthall
2014-01-18 14:15 14 Flens IBF Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Jesper Dal, Pontus Gustafsson Hälleforsnäs Sporthall
Omgång 15
2014-01-19 09:15 15 Stigtomta IF Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Lukas Malmqvist, Andreas Hanna Herrhagsskolan
2014-01-19 10:00 15 Nykvarns IF Vit Pojkar H - IFK Gnesta Pojkar H Lukas Malmqvist, Simon Palm Herrhagsskolan
2014-01-19 10:45 15 IFK Gnesta Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Andreas Hanna, Simon Palm Herrhagsskolan
2014-01-19 11:30 15 Onyx IBS P03 Svart - Nykvarns IF Vit Pojkar H Lukas Malmqvist, Andreas Hanna Herrhagsskolan
2014-01-19 12:15 15 Onyx IBS P03 Svart - IFK Gnesta Pojkar H Lukas Malmqvist, Simon Palm Herrhagsskolan
2014-01-19 13:00 15 Stigtomta IF Pojkar H - Nykvarns IF Vit Pojkar H Andreas Hanna, Simon Palm Herrhagsskolan
Omgång 16
2014-01-18 09:00 16 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Attila Levente Juhasz, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-01-18 09:45 16 Malmköpings IBF Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Ingela Hedlund, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-01-18 10:30 16 Strängnäs IBK Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Attila Levente Juhasz, Ingela Hedlund Wasa Sporthall
2014-01-18 11:15 16 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Attila Levente Juhasz, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-01-18 12:00 16 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Ingela Hedlund, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-01-18 12:45 16 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H Attila Levente Juhasz, Ingela Hedlund Wasa Sporthall
Omgång 17
2014-02-01 10:30 17 Onyx IBS P03 Orange - Telge SIBK Rockets Pojkar H Andreas Hanna, Emilija Romatié Ramdalshallen
2014-02-01 11:15 17 Nykvarns IF Svart Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Ilze Björk, Emilija Romatié Ramdalshallen
2014-02-01 12:00 17 IFK Mariefred Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Andreas Hanna, Ilze Björk Ramdalshallen
2014-02-01 12:45 17 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Andreas Hanna, Emilija Romatié Ramdalshallen
2014-02-01 13:30 17 Telge SIBK Rockets Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Ilze Björk, Emilija Romatié Ramdalshallen
2014-02-01 14:15 17 Onyx IBS P03 Orange - Nykvarns IF Svart Pojkar H Andreas Hanna, Ilze Björk Ramdalshallen
Omgång 18
2014-02-08 09:00 18 Torshälla IBK Pojkar H - Katrineholms IBF Pojkar H Claes Knutsson, Jesper Höglund Gökstensskolan
2014-02-08 09:45 18 Flens IBF Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Anton Carlsson, Jesper Höglund Gökstensskolan
2014-02-08 10:30 18 Stigtomta IF Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Claes Knutsson, Anton Carlsson Gökstensskolan
2014-02-08 11:15 18 Katrineholms IBF Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Claes Knutsson, Jesper Höglund Gökstensskolan
2014-02-08 12:00 18 Katrineholms IBF Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Anton Carlsson, Jesper Höglund Gökstensskolan
2014-02-08 12:45 18 Torshälla IBK Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Claes Knutsson, Anton Carlsson Gökstensskolan
Omgång 19
2014-02-09 09:00 19 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Nykvarns IF Vit Pojkar H Attila Levente Juhasz, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-02-09 09:45 19 Onyx IBS P03 Svart - IFK Gnesta Pojkar H Jesper Inola, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-02-09 10:30 19 IFK Gnesta Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Attila Levente Juhasz, Jesper Inola Wasa Sporthall
2014-02-09 11:15 19 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Attila Levente Juhasz, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-02-09 12:00 19 Nykvarns IF Vit Pojkar H - IFK Gnesta Pojkar H Jesper Inola, Fares Youssef Wasa Sporthall
2014-02-09 12:45 19 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Attila Levente Juhasz, Jesper Inola Wasa Sporthall
Omgång 20
2014-03-08 12:30 20 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Caroline Skoglund, William Broberg Björkestahallen
2014-03-08 13:15 20 Telge SIBK Rockets Pojkar H - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Caroline Skoglund, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-03-08 14:00 20 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H - Nykvarns IF Svart Pojkar H Robin Hynninen, William Broberg Björkestahallen
2014-03-08 14:45 20 Onyx IBS P03 Orange - Telge SIBK Rockets Pojkar H Caroline Skoglund, William Broberg Björkestahallen
2014-03-08 15:30 20 Onyx IBS P03 Orange - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar H Caroline Skoglund, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-03-08 16:15 20 Nykvarns IF Svart Pojkar H - Telge SIBK Rockets Pojkar H Robin Hynninen, William Broberg Björkestahallen
Omgång 21
2014-03-08 09:00 21 Stigtomta IF Pojkar H - Malmköpings IBF Pojkar H David Olsson, John Gustavsson Gripenskolan
2014-03-08 09:45 21 Flens IBF Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H David Olsson, John Gustavsson Gripenskolan
2014-03-08 10:30 21 Mesta IBK Pojkar H - Stigtomta IF Pojkar H Simon Holmgren, Lukas Malmqvist Gripenskolan
2014-03-08 11:15 21 Malmköpings IBF Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Simon Holmgren, Lukas Malmqvist Gripenskolan
2014-03-08 12:00 21 Malmköpings IBF Pojkar H - Mesta IBK Pojkar H Michaela Westerberg, Andreas Hanna Gripenskolan
2014-03-08 12:45 21 Stigtomta IF Pojkar H - Flens IBF Pojkar H Michaela Westerberg, Andreas Hanna Gripenskolan
Omgång 22
2014-03-08 14:00 22 Strängnäs IBK Pojkar H - Onyx IBS P03 Orange Kjell-olof Ingvar Rolin, Marcus Andersson Thomashallen
2014-03-08 14:45 22 IFK Mariefred Pojkar H - Nykvarns IF Vit Pojkar H Kjell-olof Ingvar Rolin, Attila Levente Juhasz Thomashallen
2014-03-08 15:30 22 Nykvarns IF Vit Pojkar H - Strängnäs IBK Pojkar H Attila Levente Juhasz, Marcus Andersson Thomashallen
2014-03-08 16:15 22 Onyx IBS P03 Orange - IFK Mariefred Pojkar H Kjell-olof Ingvar Rolin, Marcus Andersson Thomashallen
2014-03-08 17:00 22 Onyx IBS P03 Orange - Nykvarns IF Vit Pojkar H Kjell-olof Ingvar Rolin, Attila Levente Juhasz Thomashallen
2014-03-08 17:45 22 Strängnäs IBK Pojkar H - IFK Mariefred Pojkar H Attila Levente Juhasz, Marcus Andersson Thomashallen
Omgång 23
2014-03-23 09:00 23 Mesta IBK Pojkar H - Torshälla IBK Pojkar H Hanna Wallén, Måns Ericsson Vilsta Sporthall
2014-03-23 09:45 23 Katrineholms IBF Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Hanna Wallén, Filip Broström Vilsta Sporthall
2014-03-23 10:30 23 Onyx IBS P03 Svart - Mesta IBK Pojkar H Filip Broström, Måns Ericsson Vilsta Sporthall
2014-03-23 11:15 23 Torshälla IBK Pojkar H - Katrineholms IBF Pojkar H Hanna Wallén, Måns Ericsson Vilsta Sporthall
2014-03-23 12:00 23 Torshälla IBK Pojkar H - Onyx IBS P03 Svart Hanna Wallén, Filip Broström Vilsta Sporthall
2014-03-23 12:45 23 Mesta IBK Pojkar H - Katrineholms IBF Pojkar H Filip Broström, Måns Ericsson Vilsta Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis