Spelprogram - Pojkar 03

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alfta IBK Mörklila, Svart, Svart/lila
Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Svart, Svart, Svart
Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Svart, Svart, Svart
Gluggens IF Lila/Vit, Svart, Lila
Hudik/Björkberg IBK Blå, Blå, Blå
Håsta IBK Svart, Svart, Svart
IBK Njutånger Innebandy svart/röd, svart, svart
IK Ljusdal Vit, Grå, Vit
Söderhamns IBF Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-10-12 10:00 1 Hudik/Björkberg IBK - Alfta IBK Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2013-10-12 11:30 1 IBK Njutånger Innebandy - Alfta IBK Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2013-10-13 09:00 1 Håsta IBK - Söderhamns IBF Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2013-10-13 10:00 1 IK Ljusdal - Gluggens IF Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2013-10-13 11:30 1 IK Ljusdal - Söderhamns IBF Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2013-10-13 12:30 1 Håsta IBK - Gluggens IF Albin Eriksson, Filip Åkerlund, Filip Åkerlund Håstaholmen
2013-10-13 16:30 1 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Jack Skoglund, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
Omgång 2
2013-10-26 12:00 2 IK Ljusdal - Håsta IBK Jesper Danielsson, Joachim Dahlberg Färila sim och sporthall
2013-10-27 09:30 1210 2 Alfta IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Anders Fernlund, Jimmy Löfgren Alfta Sporthall
2013-10-27 09:30 2 Alfta IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Anders Fernlund, Jimmy Löfgren Alfta Sporthall
2013-10-27 10:40 1210 2 Alfta IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Anders Fernlund, Jimmy Löfgren Alfta Sporthall
2013-10-27 10:40 2 Alfta IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Anders Fernlund, Jimmy Löfgren Alfta Sporthall
2013-10-27 14:30 2 Söderhamns IBF - Hudik/Björkberg IBK Jimmy Löfgren, Anders Fernlund Idrottshallen, Söderhamn
2013-10-27 15:45 2 Gluggens IF - IBK Njutånger Innebandy Jimmy Löfgren, Anders Fernlund Idrottshallen, Söderhamn
2013-10-27 17:00 2 Gluggens IF - Hudik/Björkberg IBK Jimmy Löfgren, Anders Fernlund Idrottshallen, Söderhamn
2013-10-27 18:15 2 Söderhamns IBF - IBK Njutånger Innebandy Jimmy Löfgren, Anders Fernlund Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 3
2013-11-09 10:30 3 IBK Njutånger Innebandy - IK Ljusdal Lasse Schilling, 1 D Movallen Iggesund
2013-11-09 11:30 3 Hudik/Björkberg IBK - Håsta IBK Lasse Schilling, 1 D Movallen Iggesund
2013-11-09 12:30 3 Hudik/Björkberg IBK - IK Ljusdal Lasse Schilling, 1 D Movallen Iggesund
2013-11-09 13:30 3 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - Gluggens IF Lars-Göran Linder, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-11-09 13:30 3 IBK Njutånger Innebandy - Håsta IBK Lasse Schilling, 1 D Movallen Iggesund
2013-11-09 14:30 3 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - Söderhamns IBF Lars-Göran Linder, Jack Skoglund Bollnäs Sporthall
2013-11-09 15:50 3 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - Gluggens IF Lars-Göran Linder, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-11-09 16:50 3 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - Söderhamns IBF Lars-Göran Linder, Jack Skoglund Bollnäs Sporthall
Omgång 4
2013-11-23 09:00 4 Söderhamns IBF - Alfta IBK Anna Lindgren, Amel Crnalic Bergviks Idrottshall
2013-11-23 09:30 4 Hudik/Björkberg IBK - IBK Njutånger Innebandy Sören Axelsson, Matchledare ML Håstaholmen
2013-11-23 10:00 4 IK Ljusdal - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Jesper Andersson-Berberes, Sebastian Bakir Giganten
2013-11-23 10:15 4 Gluggens IF - Alfta IBK Anna Lindgren, Amel Crnalic Bergviks Idrottshall
2013-11-23 11:00 4 Håsta IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Jesper Danielsson, Joachim Dahlberg Giganten
2013-11-23 12:30 4 Håsta IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Jesper Andersson-Berberes, Sebastian Bakir Giganten
2013-11-23 13:30 4 IK Ljusdal - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Jesper Danielsson, Joachim Dahlberg Giganten
Omgång 5
5 Alfta IBK - IK Ljusdal Alfta Sporthall
5 Alfta IBK - IK Ljusdal Alfta Sporthall
5 Alfta IBK - Håsta IBK Alfta Sporthall
5 Alfta IBK - Håsta IBK Alfta Sporthall
2013-12-07 10:00 5 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - Hudik/Björkberg IBK Amel Crnalic, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-12-07 11:00 5 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - IBK Njutånger Innebandy Amel Crnalic, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-12-07 12:20 5 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - Hudik/Björkberg IBK Amel Crnalic, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-12-07 13:20 5 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - IBK Njutånger Innebandy Amel Crnalic, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-12-08 14:30 5 Söderhamns IBF - Gluggens IF Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 6
2013-12-14 11:30 6 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Jack Skoglund, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2013-12-15 08:30 6 Gluggens IF - Håsta IBK Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-12-15 09:45 6 Söderhamns IBF - Håsta IBK Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-12-15 11:00 6 Söderhamns IBF - IK Ljusdal Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-12-15 12:15 6 Gluggens IF - IK Ljusdal Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
2013-12-15 12:30 1210 6 Alfta IBK - Hudik/Björkberg IBK Anders Fernlund, Amel Crnalic Alfta Sporthall
2013-12-15 12:30 6 Alfta IBK - Hudik/Björkberg IBK Anders Fernlund, Amel Crnalic Alfta Sporthall
2013-12-15 13:40 1210 6 Alfta IBK - IBK Njutånger Innebandy Anders Fernlund, Amel Crnalic Alfta Sporthall
2013-12-15 13:40 6 Alfta IBK - IBK Njutånger Innebandy Anders Fernlund, Amel Crnalic Alfta Sporthall
Omgång 7
2014-01-11 09:00 7 Hudik/Björkberg IBK - Gluggens IF Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
2014-01-11 10:00 7 IBK Njutånger Innebandy - Söderhamns IBF Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
2014-01-11 11:30 7 IBK Njutånger Innebandy - Gluggens IF Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
2014-01-11 12:30 7 Hudik/Björkberg IBK - Söderhamns IBF Frida Sallander, Kristin Jonsson Håstaholmen
2014-01-12 12:30 7 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - Alfta IBK Jimmy Löfgren, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2014-01-12 14:00 7 Håsta IBK - IK Ljusdal Per-Olov Nilsson, Patric Jonsson Håstaholmen
2014-01-12 14:00 7 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - Alfta IBK Jimmy Löfgren, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
Omgång 8
2014-01-25 09:00 8 Håsta IBK - Hudik/Björkberg IBK Sören Axelsson, Frida Sallander Håstaholmen
2014-01-25 10:00 8 IK Ljusdal - IBK Njutånger Innebandy Sören Axelsson, Frida Sallander Håstaholmen
2014-01-25 11:30 8 IK Ljusdal - Hudik/Björkberg IBK Sören Axelsson, Frida Sallander Håstaholmen
2014-01-25 12:30 8 Håsta IBK - IBK Njutånger Innebandy Sören Axelsson, Frida Sallander Håstaholmen
2014-01-26 09:30 8 Söderhamns IBF - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Johnny Sundberg, Mattias Dahlqvist Idrottshallen, Söderhamn
2014-01-26 10:45 8 Gluggens IF - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Johnny Sundberg, Mattias Dahlqvist Idrottshallen, Söderhamn
2014-01-26 12:00 8 Gluggens IF - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Johnny Sundberg, Mattias Dahlqvist Idrottshallen, Söderhamn
2014-01-26 13:15 8 Söderhamns IBF - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Johnny Sundberg, Mattias Dahlqvist Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 9
2014-02-08 10:30 9 IBK Njutånger Innebandy - Hudik/Björkberg IBK Amel Crnalic, Anna Lindgren Movallen Iggesund
2014-02-08 11:30 9 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - Håsta IBK Johnny Sundberg, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2014-02-08 12:30 9 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - IK Ljusdal Johnny Sundberg, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2014-02-08 13:50 9 Bollnäs/Hertsjö IBF 2 - Håsta IBK Anders Fernlund, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2014-02-08 14:50 9 Bollnäs/Hertsjö IBF 1 - IK Ljusdal Anders Fernlund, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall
2014-02-09 12:30 1210 9 Alfta IBK - Söderhamns IBF Jimmy Löfgren, Matchledare ML Alfta Sporthall
2014-02-09 12:30 9 Alfta IBK - Söderhamns IBF Jimmy Löfgren, Matchledare ML Alfta Sporthall
2014-02-09 13:40 1210 9 Alfta IBK - Gluggens IF Jimmy Löfgren, Matchledare ML Alfta Sporthall
2014-02-09 13:40 9 Alfta IBK - Gluggens IF Jimmy Löfgren, Matchledare ML Alfta Sporthall
Omgång 10
2014-02-22 10:00 10 Gluggens IF - Söderhamns IBF Lars-Göran Linder, Matchledare ML Idrottshallen, Söderhamn
2014-02-22 11:00 10 Håsta IBK - Alfta IBK Jesper Andersson-Berberes, Sebastian Bakir Giganten
2014-02-22 12:30 10 IK Ljusdal - Alfta IBK Jesper Andersson-Berberes, Sebastian Bakir Giganten
2014-02-23 10:30 10 IBK Njutånger Innebandy - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Movallen Iggesund
2014-02-23 11:30 10 Hudik/Björkberg IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Movallen Iggesund
2014-02-23 12:30 10 Hudik/Björkberg IBK - Bollnäs/Hertsjö IBF 2 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Movallen Iggesund
2014-02-23 13:30 10 IBK Njutånger Innebandy - Bollnäs/Hertsjö IBF 1 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Movallen Iggesund

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis