Spelprogram - Pojkar I

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Pojkar I Röd, Svart, Svart
IFK Mariefred Pojkar I blå, vit, blå
Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Svart, Svart, Svart
Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Pojkar I Vita, Svarta, Vita
Malmköpings IBF Pojkar I Röd, Vit, Vit
Mesta IBK Pojkar I Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Pojkar I Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Pojkar I Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P04 Orange Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P04 Svart Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P04 Vit Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Pojkar I Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Rockets Pojkar I Röd, Röd , Vita
Telge SIBK Tigers Pojkar I Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK Röd Pojkar I Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Svart Pojkar I Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Vit Pojkar I Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Pojkar I SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-11-10 10:15 1 Ekbackskyrkans IBK Pojkar I - Katrineholms IBF Pojkar I Karl-Gustav Bergström, Jens Bergström Vidåkershallen
2013-11-10 11:00 1 Onyx IBS P04 Svart - Nykvarns IF Vit Pojkar I Karl-Gustav Bergström, Lars Gustavsson Vidåkershallen
2013-11-10 11:45 1 Nykvarns IF Vit Pojkar I - Ekbackskyrkans IBK Pojkar I Jens Bergström, Lars Gustavsson Vidåkershallen
2013-11-10 12:30 1 Katrineholms IBF Pojkar I - Onyx IBS P04 Svart Karl-Gustav Bergström, Jens Bergström Vidåkershallen
2013-11-10 13:15 1 Katrineholms IBF Pojkar I - Nykvarns IF Vit Pojkar I Karl-Gustav Bergström, Lars Gustavsson Vidåkershallen
2013-11-10 14:00 1 Ekbackskyrkans IBK Pojkar I - Onyx IBS P04 Svart Jens Bergström, Lars Gustavsson Vidåkershallen
Omgång 2
2013-10-19 09:30 2 Strängnäs IBK Pojkar I - Telge SIBK Rockets Pojkar I Jesper Höglund, Linus Gustafsson Thomashallen
2013-10-19 10:15 2 IFK Mariefred Pojkar I - Torshälla IBK Vit Pojkar I Jesper Höglund, Lukas Abrahamsson Thomashallen
2013-10-19 11:00 2 Torshälla IBK Vit Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Linus Gustafsson, Lukas Abrahamsson Thomashallen
2013-10-19 11:45 2 Telge SIBK Rockets Pojkar I - IFK Mariefred Pojkar I Jesper Höglund, Linus Gustafsson Thomashallen
2013-10-19 12:30 2 Telge SIBK Rockets Pojkar I - Torshälla IBK Vit Pojkar I Jesper Höglund, Lukas Abrahamsson Thomashallen
2013-10-19 13:15 2 Strängnäs IBK Pojkar I - IFK Mariefred Pojkar I Linus Gustafsson, Lukas Abrahamsson Thomashallen
Omgång 3
2013-10-12 09:15 3 Torshälla IBK Röd Pojkar I - Mesta IBK Pojkar I Linda Berg, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-10-12 10:00 3 Telge SIBK Tigers Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Linda Berg, Anton Carlsson Gökstensskolan
2013-10-12 10:45 3 Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I - Torshälla IBK Röd Pojkar I Anton Carlsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-10-12 11:30 3 Mesta IBK Pojkar I - Telge SIBK Tigers Pojkar I Linda Berg, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-10-12 12:15 3 Mesta IBK Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Linda Berg, Anton Carlsson Gökstensskolan
2013-10-12 13:00 3 Torshälla IBK Röd Pojkar I - Telge SIBK Tigers Pojkar I Anton Carlsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
Omgång 4
2013-10-20 08:15 4 Katrineholms IBF Pojkar I - Onyx IBS P04 Vit Jesper Dal, Filip Eriksson Duveholmshallen
2013-10-20 09:00 4 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Jesper Dal, Pontus Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-20 09:45 4 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I - Katrineholms IBF Pojkar I Pontus Gustafsson, Filip Eriksson Duveholmshallen
2013-10-20 10:30 4 Onyx IBS P04 Vit - Trosa Edanö IBK Pojkar I Jesper Dal, Filip Eriksson Duveholmshallen
2013-10-20 11:15 4 Onyx IBS P04 Vit - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Jesper Dal, Pontus Gustafsson Duveholmshallen
2013-10-20 12:00 4 Katrineholms IBF Pojkar I - Trosa Edanö IBK Pojkar I Pontus Gustafsson, Filip Eriksson Duveholmshallen
Omgång 5
2013-11-02 09:15 5 Torshälla IBK Svart Pojkar I - Malmköpings IBF Pojkar I Jesper Höglund, Linda Berg Ellfolk Arena
2013-11-02 10:00 5 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange Kaj Munhoz Arfvidsson, Linda Berg Ellfolk Arena
2013-11-02 10:45 5 Onyx IBS P04 Orange - Torshälla IBK Svart Pojkar I Jesper Höglund, Kaj Munhoz Arfvidsson Ellfolk Arena
2013-11-02 11:30 5 Malmköpings IBF Pojkar I - Nykvarns IF Svart Pojkar I Jesper Höglund, Linda Berg Ellfolk Arena
2013-11-02 12:15 5 Malmköpings IBF Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange Kaj Munhoz Arfvidsson, Linda Berg Ellfolk Arena
2013-11-02 13:00 5 Torshälla IBK Svart Pojkar I - Nykvarns IF Svart Pojkar I Jesper Höglund, Kaj Munhoz Arfvidsson Ellfolk Arena
Omgång 6
2013-11-10 14:15 6 Onyx IBS P04 Vit - Torshälla IBK Vit Pojkar I Lukas Malmqvist, Andreas Hanna Herrhagsskolan
2013-11-10 15:00 6 Telge SIBK Tigers Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Lukas Malmqvist, John Gustavsson Herrhagsskolan
2013-11-10 15:45 6 Strängnäs IBK Pojkar I - Onyx IBS P04 Vit Andreas Hanna, John Gustavsson Herrhagsskolan
2013-11-10 16:30 6 Torshälla IBK Vit Pojkar I - Telge SIBK Tigers Pojkar I Lukas Malmqvist, Andreas Hanna Herrhagsskolan
2013-11-10 17:15 6 Torshälla IBK Vit Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Lukas Malmqvist, John Gustavsson Herrhagsskolan
2013-11-10 18:00 6 Onyx IBS P04 Vit - Telge SIBK Tigers Pojkar I Andreas Hanna, John Gustavsson Herrhagsskolan
Omgång 7
2013-11-23 11:15 7 Nykvarns IF Vit Pojkar I - Trosa Edanö IBK Pojkar I Göran Engfors, Jan Berg Björkestahallen
2013-11-23 12:00 7 Torshälla IBK Röd Pojkar I - Malmköpings IBF Pojkar I Caroline Skoglund, Jan Berg Björkestahallen
2013-11-23 12:45 7 Malmköpings IBF Pojkar I - Nykvarns IF Vit Pojkar I Göran Engfors, Caroline Skoglund Björkestahallen
2013-11-23 13:30 7 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Torshälla IBK Röd Pojkar I Göran Engfors, Jan Berg Björkestahallen
2013-11-23 14:15 7 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Malmköpings IBF Pojkar I Caroline Skoglund, Jan Berg Björkestahallen
2013-11-23 15:00 7 Nykvarns IF Vit Pojkar I - Torshälla IBK Röd Pojkar I Göran Engfors, Caroline Skoglund Björkestahallen
Omgång 8
2013-11-23 14:30 8 Mesta IBK Pojkar I - Nykvarns IF Svart Pojkar I Kaj Munhoz Arfvidsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-11-23 15:15 8 Ekbackskyrkans IBK Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Anton Carlsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-11-23 16:00 8 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I - Mesta IBK Pojkar I Kaj Munhoz Arfvidsson, Anton Carlsson Gökstensskolan
2013-11-23 16:45 8 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Ekbackskyrkans IBK Pojkar I Kaj Munhoz Arfvidsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-11-23 17:30 8 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Anton Carlsson, Martin Lindberg Gökstensskolan
2013-11-23 18:15 8 Mesta IBK Pojkar I - Ekbackskyrkans IBK Pojkar I Kaj Munhoz Arfvidsson, Anton Carlsson Gökstensskolan
Omgång 9
2013-12-07 09:15 9 IFK Mariefred Pojkar I - Telge SIBK Rockets Pojkar I Zemone Samuelsson, Ingela Hedlund Mariefreds Sporthall
2013-12-07 10:00 9 Onyx IBS P04 Orange - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Zemone Samuelsson, Josef Johancsik Mariefreds Sporthall
2013-12-07 10:45 9 Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I - IFK Mariefred Pojkar I Ingela Hedlund, Josef Johancsik Mariefreds Sporthall
2013-12-07 11:30 9 Telge SIBK Rockets Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange Zemone Samuelsson, Ingela Hedlund Mariefreds Sporthall
2013-12-07 12:15 9 Telge SIBK Rockets Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Zemone Samuelsson, Josef Johancsik Mariefreds Sporthall
2013-12-07 13:00 9 IFK Mariefred Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange Ingela Hedlund, Josef Johancsik Mariefreds Sporthall
Omgång 10
2013-12-14 08:15 10 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Onyx IBS P04 Svart Emelie Hörling, Elin Hörvallius Hedebyhallen
2013-12-14 09:00 10 Torshälla IBK Svart Pojkar I - Katrineholms IBF Pojkar I Rebecca Ahrén, Elin Hörvallius Hedebyhallen
2013-12-14 09:45 10 Katrineholms IBF Pojkar I - Trosa Edanö IBK Pojkar I Rebecca Ahrén, Emelie Hörling Hedebyhallen
2013-12-14 10:30 10 Onyx IBS P04 Svart - Torshälla IBK Svart Pojkar I Emelie Hörling, Elin Hörvallius Hedebyhallen
2013-12-14 11:15 10 Onyx IBS P04 Svart - Katrineholms IBF Pojkar I Rebecca Ahrén, Elin Hörvallius Hedebyhallen
2013-12-14 12:00 10 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Torshälla IBK Svart Pojkar I Rebecca Ahrén, Emelie Hörling Hedebyhallen
Omgång 11
2013-12-22 09:15 11 Telge SIBK Tigers Pojkar I - Nykvarns IF Vit Pojkar I Robin Hynninen, Ingela Hedlund Wasa Sporthall
2013-12-22 10:00 11 Strängnäs IBK Pojkar I - Malmköpings IBF Pojkar I Robin Hynninen, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-12-22 10:45 11 Malmköpings IBF Pojkar I - Telge SIBK Tigers Pojkar I Ingela Hedlund, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-12-22 11:30 11 Nykvarns IF Vit Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Robin Hynninen, Ingela Hedlund Wasa Sporthall
2013-12-22 12:15 11 Nykvarns IF Vit Pojkar I - Malmköpings IBF Pojkar I Robin Hynninen, Filip Hynninen Wasa Sporthall
2013-12-22 13:00 11 Telge SIBK Tigers Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Ingela Hedlund, Filip Hynninen Wasa Sporthall
Omgång 12
2014-01-12 14:30 12 Onyx IBS P04 Svart - Telge SIBK Rockets Pojkar I David Olsson, Lukas Malmqvist Herrhagsskolan
2014-01-12 15:15 12 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Mesta IBK Pojkar I David Olsson, John Gustavsson Herrhagsskolan
2014-01-12 16:00 12 Mesta IBK Pojkar I - Onyx IBS P04 Svart Lukas Malmqvist, John Gustavsson Herrhagsskolan
2014-01-12 16:45 12 Telge SIBK Rockets Pojkar I - Trosa Edanö IBK Pojkar I David Olsson, Lukas Malmqvist Herrhagsskolan
2014-01-12 17:30 12 Telge SIBK Rockets Pojkar I - Mesta IBK Pojkar I David Olsson, John Gustavsson Herrhagsskolan
2014-01-12 18:15 12 Onyx IBS P04 Svart - Trosa Edanö IBK Pojkar I Lukas Malmqvist, John Gustavsson Herrhagsskolan
Omgång 13
2014-01-18 09:15 13 Torshälla IBK Vit Pojkar I - IFK Mariefred Pojkar I Ludwig Achrenius, Linus Lundström Ellfolk Arena
2014-01-18 10:00 13 Onyx IBS P04 Orange - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Kaj Munhoz Arfvidsson, Linus Lundström Ellfolk Arena
2014-01-18 10:45 13 Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I - Torshälla IBK Vit Pojkar I Ludwig Achrenius, Kaj Munhoz Arfvidsson Ellfolk Arena
2014-01-18 11:30 13 IFK Mariefred Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange Ludwig Achrenius, Linus Lundström Ellfolk Arena
2014-01-18 12:15 13 IFK Mariefred Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Kaj Munhoz Arfvidsson, Linus Lundström Ellfolk Arena
2014-01-18 13:00 13 Torshälla IBK Vit Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange Ludwig Achrenius, Kaj Munhoz Arfvidsson Ellfolk Arena
Omgång 14
2014-01-18 15:15 14 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Onyx IBS P04 Vit Joakim Lindkvist, Joakim Lindkvist, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-01-18 16:00 14 Torshälla IBK Svart Pojkar I - Ekbackskyrkans IBK Pojkar I Filip Hynninen, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-01-18 16:45 14 Ekbackskyrkans IBK Pojkar I - Nykvarns IF Svart Pojkar I Joakim Lindkvist, Joakim Lindkvist, Filip Hynninen Björkestahallen
2014-01-18 17:30 14 Onyx IBS P04 Vit - Torshälla IBK Svart Pojkar I Joakim Lindkvist, Joakim Lindkvist, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-01-18 18:15 14 Onyx IBS P04 Vit - Ekbackskyrkans IBK Pojkar I Filip Hynninen, Robin Hynninen Björkestahallen
2014-01-18 19:00 14 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Torshälla IBK Svart Pojkar I Joakim Lindkvist, Joakim Lindkvist, Filip Hynninen Björkestahallen
Omgång 15
2014-01-25 08:15 15 Malmköpings IBF Pojkar I - Torshälla IBK Röd Pojkar I Filip Broström, Måns Ericsson Malmköpings Sporthall
2014-01-25 09:00 15 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I - Nykvarns IF Vit Pojkar I Hanna Wallén, Måns Ericsson Malmköpings Sporthall
2014-01-25 09:45 15 Nykvarns IF Vit Pojkar I - Malmköpings IBF Pojkar I Filip Broström, Hanna Wallén Malmköpings Sporthall
2014-01-25 10:30 15 Torshälla IBK Röd Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Filip Broström, Måns Ericsson Malmköpings Sporthall
2014-01-25 11:15 15 Torshälla IBK Röd Pojkar I - Nykvarns IF Vit Pojkar I Hanna Wallén, Måns Ericsson Malmköpings Sporthall
2014-01-25 12:00 15 Malmköpings IBF Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Filip Broström, Hanna Wallén Malmköpings Sporthall
Omgång 16
2014-02-01 14:15 16 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Trosa Edanö IBK Pojkar I Jesper Inola, Fares Youssef Björkestahallen
2014-02-01 15:00 16 Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I - Telge SIBK Tigers Pojkar I Caroline Skoglund, Fares Youssef Björkestahallen
2014-02-01 15:45 16 Telge SIBK Tigers Pojkar I - Nykvarns IF Svart Pojkar I Jesper Inola, Caroline Skoglund Björkestahallen
2014-02-01 16:30 16 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Jesper Inola, Fares Youssef Björkestahallen
2014-02-01 17:15 16 Trosa Edanö IBK Pojkar I - Telge SIBK Tigers Pojkar I Caroline Skoglund, Fares Youssef Björkestahallen
2014-02-01 18:00 16 Nykvarns IF Svart Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Vit Pojkar I Jesper Inola, Caroline Skoglund Björkestahallen
Omgång 17
2014-02-09 09:15 17 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I - Onyx IBS P04 Svart Ville Koskinen, Filip Robertsson Hölö Allaktivitetshall
2014-02-09 10:00 17 Torshälla IBK Vit Pojkar I - Katrineholms IBF Pojkar I Ivar Berglund, Filip Robertsson Hölö Allaktivitetshall
2014-02-09 10:45 17 Katrineholms IBF Pojkar I - Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I Ville Koskinen, Ivar Berglund Hölö Allaktivitetshall
2014-02-09 11:30 17 Onyx IBS P04 Svart - Torshälla IBK Vit Pojkar I Ville Koskinen, Filip Robertsson Hölö Allaktivitetshall
2014-02-09 12:15 17 Onyx IBS P04 Svart - Katrineholms IBF Pojkar I Ivar Berglund, Filip Robertsson Hölö Allaktivitetshall
2014-02-09 13:00 17 Järna SK Hölö Järna IB Pojkar I - Torshälla IBK Vit Pojkar I Ville Koskinen, Ivar Berglund Hölö Allaktivitetshall
Omgång 18
2014-02-09 09:15 18 Torshälla IBK Svart Pojkar I - Mesta IBK Pojkar I Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-02-09 10:00 18 Strängnäs IBK Pojkar I - Onyx IBS P04 Vit Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-02-09 10:45 18 Onyx IBS P04 Vit - Torshälla IBK Svart Pojkar I Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-02-09 11:30 18 Mesta IBK Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-02-09 12:15 18 Mesta IBK Pojkar I - Onyx IBS P04 Vit Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
2014-02-09 13:00 18 Torshälla IBK Svart Pojkar I - Strängnäs IBK Pojkar I Ludwig Achrenius, Anton Carlsson Ellfolk Arena
Omgång 19
2014-03-08 14:15 19 Onyx IBS P04 Orange - Torshälla IBK Röd Pojkar I Michaela Westerberg, Andreas Hanna Gripenskolan
2014-03-08 15:00 19 IFK Mariefred Pojkar I - Telge SIBK Rockets Pojkar I Michaela Westerberg, Andreas Hanna Gripenskolan
2014-03-08 15:45 19 Telge SIBK Rockets Pojkar I - Onyx IBS P04 Orange David Olsson, John Gustavsson Gripenskolan
2014-03-08 16:30 19 Torshälla IBK Röd Pojkar I - IFK Mariefred Pojkar I David Olsson, John Gustavsson Gripenskolan
2014-03-08 17:15 19 Torshälla IBK Röd Pojkar I - Telge SIBK Rockets Pojkar I Simon Holmgren, Lukas Malmqvist Gripenskolan
2014-03-08 18:00 19 Onyx IBS P04 Orange - IFK Mariefred Pojkar I Simon Holmgren, Lukas Malmqvist Gripenskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis