Spelprogram - Pojkar Klass 8 (-03-04-05)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK Svart, svart, Svart
Forsbacka IK svart, Svart, Svart
Gävle GIK Blå, Svart, Blå
IBK Runsten Röd, Svart, Svart
Norrsundets IF GUL/GRÖN, GRÖN, GUL
Sandvikens AIK U Svart
Sandvikens AIK U Vit
Skutskärs IBK Blå, blå, Blå
Strömsbro IF Orange, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2013-10-26 10:00 1 Norrsundets IF - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2013-10-26 16:00 1 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2013-10-27 08:30 1 Andersbergs IBK - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-10-27 11:00 1 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
Omgång 2
2013-11-02 15:00 2 Forsbacka IK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2013-11-03 13:15 2 Sandvikens AIK U Vit - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-10 14:30 2 Sandvikens AIK U Svart - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 3
2013-11-09 12:00 3 IBK Runsten - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-10 12:15 3 Andersbergs IBK - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-11-17 11:00 3 Norrsundets IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
Omgång 4
2013-11-16 12:30 4 Skutskärs IBK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2013-11-16 15:00 4 Forsbacka IK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2013-11-16 16:30 4 Sandvikens AIK U Svart - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-17 12:30 4 Sandvikens AIK U Vit - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 5
2013-11-23 10:00 5 Norrsundets IF - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2013-11-24 09:00 5 Andersbergs IBK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-11-24 13:00 5 Strömsbro IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 6
2013-11-30 09:30 6 Gävle GIK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-12-01 08:30 6 Sandvikens AIK U Vit - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-12-01 13:30 6 Skutskärs IBK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
Omgång 7
2013-12-07 10:30 7 Skutskärs IBK - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2013-12-07 17:00 7 Sandvikens AIK U Vit - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-12-08 09:45 7 Strömsbro IF - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 8
2014-01-11 10:00 8 Norrsundets IF - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2014-01-11 13:30 8 Sandvikens AIK U Svart - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-11 15:00 8 Forsbacka IK - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2014-01-12 17:00 8 IBK Runsten - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 9
2014-01-18 10:00 9 Sandvikens AIK U Svart - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-18 10:30 9 IBK Runsten - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-01-18 11:40 9 Sandvikens AIK U Vit - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 10
2014-01-25 09:15 10 Gävle GIK - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-26 08:30 10 Andersbergs IBK - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-02-08 10:00 10 Skutskärs IBK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
Omgång 11
2014-02-01 15:00 11 Forsbacka IK - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2014-02-02 11:00 11 Sandvikens AIK U Vit - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-02 14:00 11 Strömsbro IF - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
Omgång 12
2014-02-08 15:00 12 Forsbacka IK - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2014-02-09 10:00 12 Gävle GIK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-09 11:30 12 Sandvikens AIK U Svart - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-09 15:00 12 Sandvikens AIK U Vit - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
Omgång 13
2014-02-15 10:00 13 Norrsundets IF - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2014-02-16 12:00 13 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-02-16 12:00 13 IBK Runsten - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
Omgång 14
2014-02-15 13:00 14 Skutskärs IBK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2014-03-08 11:30 14 Gävle GIK - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-03-08 15:00 14 Forsbacka IK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
Omgång 15
2014-03-15 09:30 15 Norrsundets IF - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2014-03-16 09:00 15 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcenter
2014-03-16 09:00 15 Andersbergs IBK - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-03-16 11:30 15 Strömsbro IF - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
Omgång 16
2014-02-23 11:30 16 Skutskärs IBK - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2014-03-23 11:15 16 Strömsbro IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Testebo Arena
2014-03-23 16:00 16 Sandvikens AIK U Svart - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis